Iepirkšanās ebay

Sveiki! Lieta tāda, ka esmu uzgājis šādas tādas lietiņas ebayā, ko gribētos iepirkt. Bet nekad neko nēsmu sūtījis caur i-veikalu... Vai kāds varētu man cilvēciski izstāstīt, kas un kā jādara, lai tiktu pie preces? Kā notiek apmaksa (kas man jādara, lai varētu apmaksāt preces), cik ilgā laikā, apmēram, atsūta? Noteikti jau par piegādi arī jāmaksā? Cik? Kur saņemt? Kā ir ar garantiju elektroprecēm? (visi jaut. attiecas tieši uz ebay)
Paldies tiem, kas spēs/ gribēs atbildēt uz maniem muļķīgajiem jautājumiem!

Jautā crazzy 2009-09-14 21:35

Lipstick_Jungle (2009-09-14 21:47)      šeit vari visu uzzināt.. ;)
http://www.minstere.de/index.php?cmd=1

Pati, personīgi ebay neiepērkos, bet izmantoju viņu pakalpojumus ~ 3 gadus iepērkoties citos neta veikalos!

Pele_chiibaa (2009-09-14 22:08)      1. vajag Klasisko VISU, jo ja ir swedbankas VISA electron - starptautiskos pirkumos neņems pretī.
2. vislabāk piereģistrēties Paypalā, kas kalpos par starpnieku maksājumos iekš e-baya. jo visi pārdevēji pieņem maksājumus caur paypalu, nav pa labi un kreisi jānorāda savi kartes dati (tā drošāk)- uzrādās tik, ka esi maksājusi no paypala, ij kartes dati ir tikai paypala rīcībā.
3. piereģistrēsies ebayā un viss var notikt.

pie preču cenām, parasti atsevišķi ir norā`dita arī piegādes maksa. daudzi pārdevēji spekulē uz piegādes maksām, tāpēc jāiepērkas uzmanīgi, izlasot precei pievienoto informāciju un iepirkšanās nosacījumus.
Ja nav norādīts, kap iegādā uz to valsti, kur atrodies, tad pirms pirkšanas var ar pārdevēju sazināties un noskaidrot. bieži vien viņi ir atsaucīgi un sūta. tik atkal - skaties vai piegādes maksa ir noteikta adekvāta. lēti sūta no honkongas un chainas, UK. no vācijas sanāk visdārgāk.
preces katras valsts ebayā atšķiras, jo ir ebay.co.uk, ebay.de, ebay.com, ebay.pl utt.

ja vajag palīdzību pie reģistrēšanās vai pirmajiem pirkumiem, droši var vērsties pie manis.

Sp69 (2009-09-14 23:06)      pajautā Onkulim.
www.onkulis.com

andzipa (2009-09-14 23:38)      Nav runa par SWEDBANKAS, bet jebkuras valsts un bankas debetkarti (visa electron vai maestro), vajag karti ar kredītkartes statusu, piemēram Visa Clasic, Dinner Club utt. Labāk šim pasākumam atvērt atsevišķu kontu, jo ir šad tad "č.p". Un arī nekādu lieku info nevajag dot, laikam jau šajā biznesā ir ielīduši arī negodīgi cilvēki. Bet Veiksmi !:)

Pele_chiibaa (2009-09-14 23:52)      SEB VISA electron ņem pretī ārzemju i-veikali, swedbankas gan ne, jo
šiem esot kaut kāds primitīvāks kartes variants, tāpēc tā.. vēl der swedbankas Open un arī EGO karte - ar tām arī var ārzemju i-veikalos rēķināties.

cilveex (2009-09-15 09:06)      Sveiks! Tu nepareizā vietā prasi tagad, izsit gūglā trīs vārdus ebay how to... piemēram>
http://pages.ebay.com/education/

glnais skaties pardevēja vēsturi, tb atsauksmes, nav atsauksmju? pameklē CITU tās pašas preces pārdevēju, kur pircēji pastāsta vai viss bijis labi. viens vārds - atsauksmes. nopietni..

andzipa (2009-09-15 10:26)      Pele/čība, paskaties kārtīgi uz SEB karti, tur lidinās balodis, nav vaina bankā, bet abas kartes atšķiras. Un vēl: ir Open Classic (der) , Open electron (neder); Ego ir Visa classic, tāpēc der, nevis tāpēc, ka Ego. Papildu vārds ir pupu mizas, noteicošais kartes statuss!:) Tā kā pati vispirms palasi info!
Un vēl vajag skatīties konta valūtu/kartes valūtu/pirkuma valūtu.
/ah, kā nu visi pirksies un pēc tam ....darba daudz:(/

joens (2009-09-15 10:30)      Lai iepirktos ebay, maksājumu karte nepieder pie obligātajiem nosacījumiem, taču tās esamība (īpaši "kredītkartes") procesu vienkāršo.

Iepirkšanās ir vienkārša līdz nelabumam, taču, pirms sākt, palasies visādos ebay forumos, dažus te augstāk jau minēja.

www.ebay-forum.ru/phpBB2/

daisy777 (2009-09-15 10:56)      Mūsdienās arī rūpīgi jānočeko ne tikai atsauksmes par pārdevēju (vislabāk ir tie, kuriem to ir tūkstošiem - tie ir lielie vairumtirgotāji), bet arī - cik izmaksā sūtīšana, jo pēdējo 4 gadu laikā izmaksas krietni cēlušies, turklāt daudzi vairs neuzticas pastiem (rūgta pieredze), tāpēc sūta tikai ar dārgajiem express meiliem.

balitis (2009-09-15 11:52)      Pasta izdevumi ceļās nevis pasta dēļ, bet gan tādēļ, ka pasta izdevumus ebay neapliekas ar Ebay nodokli no tā ko tu pārdod ~10% aiziet Ebay. Līdz ar to regulāri ir gadījumi, kad kāds tirgo ziemas jaku par 1$ bet pasta izdevumi ir 70$ (15-20 dolāru vietā). Vēl ja iepērkaties vācu vai angļu ebay pasekojiet vai tirgotājs pieņem samaksu caur Paypal daudzi vācieši pieņem tikai bankas pārskaitījumus kas nozīmē papildus 5-10 lati par bankas pārskaitījumu uz ārzemju banku....

cilveex (2009-09-15 12:09)      Nu, ir jau taisnība par sūtīšanas cenu, bet ja tu pērs divus daiktus, kuri katrs maksā vairākas štukas, pērs viņas par svešu naudu... nu, tu 20x padomāsi ko dari.
Palasi ko teicu, gūgla tava draudzene lai ir. Saproti, ja tu pērc xeonus uz desmit stabiem par svešu naudu, tu VISU izpīpet mēģināsi, lai pie tevis... natclaikā neklauvē "cilvēki melnā".
Tā takse ir svarīga ja tu esi kaut kāda utarapradešā, vai bangladešā un pērs sasvīdušu tkreklu no Elvisa Preslija. Ja tu pērs REĀLAs lietas, objektīvus, videokartes.... tu gan jau pirksi nevis no jāņavārtu reselleriem pa pusi no beigta jenota cenas. Labi, raksti privāti, ja kas... neskrien, apskatīšos, būs tev viedoklis.

Pele_chiibaa (2009-09-15 12:30)      nu tieši tā - spekulē uz pasta izdevumiem.
ir bijusi darīšana ar vāčiem - nu jau paypals ir faktiski visiem tirgotājiem. ja arī pie preces nav pievienots info, ka pieņem maksājumus caur paypal, tad sazinoties, izrādās, ka ir arī tāda iespēja.

andzipa - es to karšu padarīšanu skaidroju no swedbankas lietotāja a la vienkāršā viedokļa. tā kā - nav par ko uzcepties.

andzipa (2009-09-15 16:06)      Ja maksā ar maksājumu; pārskaitījumu- EUR zonā lietojiet IBAN un SWIFT kodu, Eiropā regulēts šis pasākums, par pakalpojumu nav jāapmaksā saņēmēja komisija. Ir banka, kur tas ir internetbankā konstanti 5 lati, uz Utarpadešu:) vai ASV utt.. i līdz 20 latiem var maksāt un vairāk ar:).

Bet, kas neriskē, nedzer šampānieti!:)

_Domenix_ (2009-10-23 17:26)      Un vēl tāds "sīkums" , ja preci sūti kur ir diezgan liela summa, palūdz pārdevējam, lai invoisā noformē kā dāvanu, paraugu vai lietotu preci. Tā tu apiesi ievedmuitas nodokli šeit Latvijā. Tas strādā ir pārbaudīts...:)))

Jautriite37 (2009-12-13 16:50)      es labprāt ļautu lai kāds priekš manis ko pasūta no tā ebay un uzdāvina:)))jūsu zināšanai mani parametri:kurpju izm.41-42,bikses38,džemperi s-m.blūzītei 36-38:)))))par cimdiem un cepuri jautāt personīgi:))))

marichello712 (2012-12-02 19:51)      Sveiki ,tautiesi!Dzivoju anglija un izmantoju anglu ebuy.bet lieta tada ka vecakiem ir sadi tadi hobiji ar ko varetu pelnit ja lv butu ebuy.un lidz ar to saku intereseties un meklet info par to vai lv ir ebuy vai nav.secinaju ka tada tiri "ebuy.lv" nav.atradu tikai lidzigu saitu krievu valoda.bet tur bez registracijas neizdevas iegut nekadu ipaso informaciju ka tas darbojas un kas tur tirgojas. domaju ka taja pasa ebuy.com var tirgoties ari pa latviju ,tikai atiecigi noradot cenas pasta pakalpojumiem kas radisies tiem kas piemeram no ASV sainteresesies par jusu produktu.
Tas kad kads kraptos ar pasta pakalpojumiem ebuy ir mulkibas.patst taja tirgojos.savu laik es tapat ka citi iesaceji gribeju but dros par to ka mana prece nonaks lidz pircejam(lai neiegutu - sava leni augosaja reitinga starp tirgotajiem) un lidz ar to izvelejos pasta pakalpojumus ar apdrosinasanu.un tad nosutot aploksni ar 5 zsvetku apsveikumiem pasta pakalpojumu cena parsniedza 15 anglu marcinjas.nu tad rekinat pa kadam kapeikam bija japardod savs produkts lai pircejam tas butu izdevigi.piemeram perkot velosipedu no ASV par 70$ pasta pakalpojumi biezi parsniedz 100 anglu marcinjas. tapec ir iespeja meklet un vertet no ka un no kurienes tev bus letak nopirkt to pasu produktu par tev pienemamu cenu.
ebuy administracija loti strikti seko lidzi savam tirgum lai netiktu pardotas nelegalas lietas un netiktu neviens apkrapts ar maksajumiem vai vai preces atgriezsanu ja ta ir cela bojata.
sakotneji meginaju iepirkties ebuy ar VISA karti bet loti daudzi tirgotaji to neatbalsta.un tas ir sarezgits proces.
izveidoju savu PayPal kontu un tagat loti viegli un atri ka ieperkos ta tirgojos lielako ties tikai ebuy.jo esmu loti aiznemts un nav laika skraidit pa veikaliem.tas ir atrak ,letak,un ertak.
Pirms ko iegadajies palasi komentarus par produktu tai pasa ebuy,paskaties atsauksmes par pardeveju , un megini pirkt tikai no Top seller

marichello712 (2012-12-02 20:10)      1.PayPal
2.lasi komentarus un atsauksmes par produktu ebuy,forumos,youtub.
3.lasi atsauksmes no pircejiem par pardeveju.
4.izvelies augstak vertetos pardevejus
5.pievers uzmanibu piegades cenam un vai vispar tiek apstiprinata piegade uz tavu valsti.
un vari pirkties uz nebedu.
personigi es neuzticos citiem makajuma veidiem ka PayPal.ja pardevejs neatbalsta PayPal tad es mekleju citu kas to atbalsta.
ir gadijies nopirkt letu lietu ar lielu piegades cenu.vienkarsi atri meklejot,hops man nepieciesama lieta par pardesmit markam klik klik un esmu nopircis samksajot tris reizes vairak par pasta pakalpojumiem neka preces cena.protams ta ir mana vaina un mana neuzmaniba.pirkumu var atcelt.bet tas ir laikietilpigs proces kontaktejoties ar pardeveju(un ja tas ir kads knapi angliski runajos kinieties) :) :) un naudu ari nesanemsi uz mometa atpakal.paies laiks.un ja biezi atcelsi pirkumus tevi var izslegt no ebuy uz visiem laikiem par nekorektu uzvedibu. noblokes visus tavus datus ta ka otreiz tur vairs neieklusi.var meginat sasmaukties ar datiem bet tad no citas adreses un kompjutera.ir pazinjas kas ir izmesti no ebuy.vienu izmeta kludas pec un tikai rakstot no cita lietotaja ludzoties skaidrojot un sniedzot pieradijumus no PayPal tika konts atjaunots.bet kadu citu izmeta liesi parvairaku pirkumu nesamksasanas un atcelsanas.un nu atpakal vairs nekadi.tas ir tomer pasaule lielakais internetveikals kas rupejas par klientu drosibu.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu