Cik daudz var ticēt atsauksmēm internetā?

Esmu pasūtījusi jaunus logus un jau iemaksājusi avansu. Firmu atradu pajautājot paziņām, ar ko tie ir sadarbojušies, apzvanot ieteiktās firmas un izvēloties lētāko cenu no piedāvātajām par līdzvērtīgām opcijām. Šodien izdomāju intereses pēc to firmu iegūglēt un uzgāju vairākas negatīvas atsauksmes- termiņu neievērošana un slikta preces kvalitāte. Esmu diezgan satraukusies, ka būšu "iegrābusies", bet kolēģis mierina, ka 80% no sūdzībām internetā ir konkurentu safabricētas un tām ticēt nevar. Kādas ir jūsu domas šajā jautājumā?

jadore (2015-10-28 14:26)    1 Kvalitatīva prece/pakalpojums maksā dārgāk kā nekvalitatīva. Es neizvēlos pēc lētākās cenas.

Liigotaaja (2015-10-28 14:34)    1 Pastaav subjektiivais viedoklis. Kas vienam labi, otram- nee.
Tagad saakas celtnieciibas nesezona- cenas kriit, konkurences deelj darbu kvalitaatei vajadzeetu pieaugt. Lai labi izdodas!

Deisa (2015-10-28 14:37)      Un kam Tu uzticies vairāk - anonīmām atsauksmēm vai saviem paziņām? Ja izvēlas lētāko variantu, nereti sanāk saskarties, ka kaut kas tiek nokavēts, bet tāpat kavēt termiņu var arī dārgāka firma. Es vairāk klaus´´itos tieši, ko par pakalpojumu saka pazīstami cilvēki, ne nezināmi.

jadore (2015-10-28 14:45)      Manuprāt termiņu neievērošana, saprāta robežās ir sīkums pret preces kvalitāti, īpaši ilgtermiņa lietošanas precēm. Es ņemu vērā profesionāļu ieteikumus un paziņu atsauksmes, lai gan paziņām var būt atšķirīgi kritēriji. Par tām konkurentu ´´atsauksmēm´´, tiešām nezinu nevienu, kas tā darītu.

fargo (2015-10-28 14:53)      man kādreiz lika pakešlogus rīgas dzīvoklī, sen tas bija, salīdzinoši, bet bija tā, ka es biju visu laiku klāt un mēs runājāmies un tā... bet kad viņi pabeidza, tad es skatos, ir šķirba palikusi, kādi 5 cm. balkona lielais logs. viņi jau mantiņas vāc, es saku - tā, stop, kas tas tāds ir? "nu, tas tā, jūs tur aizdarīnāsiet, bla bla..."
paga, paga. te ir nafig caurums, ko es tur aizdarināšu?
finālā, izrādījās, ka pasūtītā izmēra lielā loga vietā, viņi bija paņēmuši citu. saproti? nodomāja montet to, ko atveduši.
tolaik tas bija dārgi. tāpēc, pat ja dārgi, doverjai no proverjai.
tās nav domas, vnk pieredze. seko, esi klāt. tās 5 minūtes, pēc duets paziņu, ka viss gatavs, pārbaudi. citādi, ir ok. garantijas mūsdienās strādā. ne tā kā bija deviņdesmitajos. ej nu meklē vēju rudzu laukā...

Lianna (2015-10-28 16:22)      Skopais maksā 2x. Es izvēlos kvalitatīvus piedāvājumus. Tagad ir sezona, puiši raujas vaiga sviedros un strādā labi. Par labu darbu žņaugties dažu desmitu EUR dēļ nav gudri.

Geisha (2015-10-28 16:25)      50 uz 50

kuks10 (2015-10-28 16:42)      Paseko kā ieliek plus vai sapūš putas,tik pasit un visur klab pakešlogu reģipsis..apkārt tukšs un tad brīnās ,ka svilpo vējš..DDD

riks086 (2015-10-28 17:10)      Labu paziņu (vairāku!!!) pieredze varētu būt pats reālākais kritērijs. Pozitīvām atsauksmēm tīmeklī ir ļoti zems ticamības procents, negatīvām - drusku augstāks.

JurisK (2015-10-28 17:35)      Uz vaardu ticeet nevar nekam, pat sarunaajoties aci pret aci, kur nu veel virtuaali sazinoties. Seko fargo ieteikumam, esi klaat + veel ar kaadu, kas kaut ko no taa visa jeedz. Darbu kvalitaate nav atkariiga no firmas, bet no konkreetiem darbiniekiem.

Rinkulis (2015-10-28 18:00)    2 Es tev došu dažus bezmaksas padomus!
Pieprasi, lai tev tos logus uzstāda kvalitatīvi - nekādas lētās montāžas putas.. Normāli uz pakulām lai uzsēdina to logu - kārtīgi. Tad ilgtermiņā būs mazāk problēmu.

Otrs ieteikums - vai tu paņēmi vēdināšanas sistēmu? Nevis vienkārši ka vērtni paver vaļā "vēdināšanas režīmā", bet naturāli automātisko vēdināšanas sistēmu ar membrānu, kas jūt, kāds ir iekštelpu mitrums?

Trešais ieteikms - netaupīt kapeiku, bet ņemt stiklapaketi ar 3 stikliem - biezo paketi.

Tās ir 3 lietas, kas ir obligātas ilgtermiņa komfortablai dzīvei, vai lai vismaz samazinātu problēmas ar logu aiļu pelēšanu, mitrumiem, rasošanu utt....

Lēti nebūs, bet jāskatās ilgtermiņā... momentānais lētums 5 gadu griezumā var izrādīties 3x dārgāks un apēst vēl nervus.

avulogi - ja gribi kvalitāti.

meizu (2015-10-28 19:49)    3 ja internetā meklē atsauksmes,
sākumā jāuzdod jautājums sev- Kādā gadījumā es lieku atsauksmes internetā. visdrīzāk atbilde būs, tad kad esmu neapmierināts/a ar kko . Tieši tādēļ sliktas atsauksmes būs vnm vairākumā.

vilx (2015-10-28 21:29)      Logi taču jau pasūtīti? Kādi tad vēl padomi vajadzīgi? Par montāžu? Pakulām grūti piekrist, jo šķirba, kas jānopako, būs savi 5cm vismaz, un tas pakulām ir par biezu, sasēdīsies un pūtīs garām tāpat kā pūš vecajiem logiem, kas ar pakulām vai stikla vati pakoti. Ventilācijas sistēmai būtu jādarbojas pašai par sevi, bet nu mēdz būt tas liekais mitrums, tiesa. Termiņus tagad kavē visi, droši vari rēķināties ar to laiku, ko nosauca firma sākumā- ja prasīji lai ir ātrāk un pasūtījums ir mazāks par 10 logiem, nez vai viņi pārkārtoja ražošanu, tikai apsolīja lai nepakāstu pasūtījumu. Nu, un ja patika tie logi, kas ir tiem, kas ieteica, tad patiks arī tie kurus uzmontēs tavā mājā.

draboss (2015-10-28 23:19)      Nekad nevar zināt kas ir rakstījis anonīmās atsaukmes, tāpēc arī ticamība ir nosacīta, tas gan par pozitīvo, gan negatīvo. Neviens nav ideāls, pat labiem kantoriem var gadīties "kasjaks" un cietējs to var publicēt. Te var palīdzēt tikai kādu cilvēku personīgā pieredze ar konkrēto uzņēmumu, šeit Tu saņemsi muļķigas pamācības no cilvēkiem, kas ne vella nezin, un automātā pieņēmuši, ka esi izvēlējusies vislētāko un vissliktāko :) Būs labi!

Cafe_Noir (2015-10-29 08:57)      atsauksmes par elektropreču internetveikaliem lasu, un tām piekrītu. pašai nelāga pieredze, tiesa, senākā kā 8 gadu pagātnē.
bet vienmēr izvērtēju, vai atsauksme ir personiska nepatika vai tomēr pamatota kritika

Postremo (2015-10-29 08:57)    1 ja cilveeks noperk....gludekli, telluku utt , un viss ir super, vinnss tak nelien , nemeklee vairaak neko pa Internetu,un vismazaak ticams, ka rakstiis atsauksmi.
Pavisam savaadaak ir, ja ir iegraabies braakkii. Nu tad gan I pa Interntetu nnemsies , un atsauksmes saceps. Protams, negatiivas.
Taapeec atsauksmes da par jebkuru preci ir parasti vairaak, vai mazaak negatiivas vienmeer. Ticiibas nav nekadas. Pluss veel peimeineetie skaudiigie konkurenti noliigst rakstiitaajus, taa runaa.....

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu