Lielu izmēru apavi

Lielu izmēru apavi - jautājumi un diskusijas

Nestandarta kājas izmēra apavi sievietēm un vīriešiem. (21)
Padalieties lūdzu pieredzē: kur jūs pērkat apavus, tie un tās kuriem ir 34., 35.,kā arī 42., 43. izmēra pēdas sievietēm un 47., 48., 49. utt. Un diez, cik daudziem ir šāda problēma?
Man ir 41. vai atkarībā no modeļa 42. izmērs. Vienmēr ir bijušas problēmas ar apaviem - ja vispār ir, tad modelis briesmīgs vai cena astronomiska. Cilvēki ar vidēja izmēra kājām apavus bez problēmām iegādājas izpārdošanās, bet lielo izmēru īpašnieki tādu ´ekstru´ atļauties nevar.
Ir veikals 40+ Ģertrūdes ielas pašā sākumā, tur vismaz ir šāda tāda izvēle, taču cenas ne vienmēr patīkamas. Vēl reizēm šo to var atrast baltkrievu apavu veikalos, gadās jau arī pavisam neplānoti uzskriet virsū savam izmēram parastajos apavu veikalos, bet tas tiešām ir ļoti reti. Var jau meklēt ārzemju interntveikalos, bet ar to atpakaļsūtīšanu tomēr pārāk liela ķēpa, ja nu neder.
:)Ja jau ir >2000eur/mēn. tad jau var kauču speciāli pasūtinitināt- gan augstpa pēžu laiviņas, gan zempa pēžu plostus;) nez, man nav nevieni tantīšu apavi.. augstpapēžus nelietoju- tā jau gandrīz visi vīrieši īsāki.. http://www.apavi40plus.lv/lv/ 41.izmērs jau nu gan nav nekas TĀDS.
Gaumes ir dažādas. Ir dāmas, kuras vienkārši sajaukušas ielas un ietvi ar skatuvi...
··· Lielu izmēru apavi: Nestandarta kājas izmēra apavi... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu