Pirotehnika

Pirotehnika - jautājumi un diskusijas

Kur pirkt salūtu? (26)
Gribu izšaut uz Jauno Gadu kādu kasti. Kurieteiksiet iegādāties salūtu līdz 200- 250 eiro?
Bet mēs Tev tos sniedzām - uzskati to par savu šo Ziemassvētku veiksmi! Paklau, izšāvēj!

Pareizi te Jurijs raksta - aizved to naudu dzīvnieku patversmēm, kurās, pēc tādu kastu izšaušanas amatieru bakhanālijām, notiek straujš to iemītnieku papildinājums.
ja tev gribas sadegt 200-250 eiro, tad viņi tev nav vajadzīgi, un ja viņi tev nav vajadzīgi, tu viņus var viegli atdot tiem kuri viņi (patiešam) vajadzīgi Nezinu, kur iegādāties, bet ceru, ka salūts būs foršs.

Un tās runas par dzīvnieku patversmēm un tiem "kam tā nauda vajadzīga"... Nu ļaujiet taču cilvēkam pašam svētkos papriecāties un iepriecināt daudzus citus. Audziniet tos, "kam nauda vajadzīga (da tādu vienmēr būs strīpām), ka paši esam m jāmācās pelnīt, nevis dzīvot uz citu rēķina un tos bezatbildīgos, kas izmet uz ielas savus četrkājainos mīluļus...

Jūs paši arī visu, kas jums reizēm paliek pāri, atdodiet citiem? Tiešām neko savam priekam neatļaujaties?
..tiem kuriem tā nauda vajadzīga, un tas būs īstais salūts, kurš paliks atmiņā :) ··· Pirotehnika: Kur pirkt salūtu? lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kas noticis ar pirotehnikas tirgotājiem ? (9)
Kur Rīga vai Jelgavā var nopirkt pirotehniku?
https://www.google.lv/search?tbm=lcl&q=pirotehnika&oq=pirotehnika

Skaties pēc kartes un daba laikiem pats, kas strādā brīvdienās. Mūsdienās, lai tirgotu pirotehniku vajag atļaujas, tāpēc lielveikalos viņu vairs dabūt nevar. Bet ir specializētie veikali + kā sezonas preci tirgo lielākā daļa ieroču veikalu.
Pirotehnikas spridzinātājiem un kūlas dedzinātājiem ir k-kas kopīgs, jums tā nešķiet? Žēl to pārbaidīto putnu un dzīvnieku... Pieaudzis cilvēks kā mazs bērns. Kāda x pēc vajag izmest /izšaut/ naudu gaisā. Labāk noziedo to summu kādam bāra bērnam vai nelaimē cietušajam. Rimčikā hlopuškas it kā manīju, bet tā tāda bērnudārza pirotehnika, pat pirkstus īsti apdedzināt nevar. vai ir kāda vajadzība pēc pirotehnikas,lai sevi vai citus savavainotu,domāju ka ne... ··· Pirotehnika: Kas noticis ar pirotehnikas... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu