Audumu veikals Rīgas centrā

Lūdzu iesakiet kādu labu audumu veikalu Rīgas centrā. Jau iepriekš pateicos!

JurisK      Rīdzinieki arī drīkst? Nebrauc uz centru, labs veikals ir uz Maskavas ielas pie RDelektronik veikala. No centra ar tramvaju uz Doles tirdzniecības centru braucot, izkāp pieturā aiz Dienvidu tilta, nezinu, kā tā saucās.

Pusrublis      http://www.abakhan.lv/
Puškina iela 20 vai 22

saullla      "Spolīte" uz čaka ielas varbūt.

Mel_lene_back      www.abakhan.lv - tas pats tikai pie bijušās sporta pils - daudzstāvu autostāvvietas apakšā. Vēl klasiski Tērbatas iela.

selavi_5    1 Esmu iecienījusi pie bijušās Sporta Pils - liela izvēle un daudzveidība, labas cenas.

Pusrublis    1 abakhanam ir vairāki veikali rīgā - skatīt saitu...

selavi_5      RĪGA, Lielgabalu 4
Darba dienās no 10 līdz 19.30
Sestdienās no 10 līdz 18
Tālr. 6784 4808
Fakss 6784 4809

slieks      Ja reiz par audumiem, tad man ir nesaprotams, kādus audumus Abakhan tirgo. Tas klāsts ir kā vēstures liecība tam, kas kādreiz daudzu gadu garumā ir bijis modē. Protams, lai atrastu kādu detaļu vai akcentu, veikals ir ideāls.

Ingaxx      Uz katra ielas krustojuma blakus spēļu zālei ir kāds audumu veikals, un aiz Bērnu Pasaules vispār audumu paradīze (tur zeķu adāmadatas un dziju gan iepērku...)

MaryClaire      ja pavisam godīgi, tad audumu veikali ir patiešām aizgājušo laiku godība. nevienu! pilnīgi nevienu audumu no jaunajām kolekcijām tur nevar atrast, da un cenas arī nevājās ...

tagad, kad puspasaulei būtu jāstaigā punktotos svārkos - tiaki vienā veikalā atradu pērkamu. ir neskaitāmas bodes jāizskatigā, lai kaut ko tiešām "garšīgu" atrastu.
to es gan saku kā zinātāja, jo vidējais pircējs no veikala piedāvājuma var apjukt ...

IipashaSieviete      Marijas iela pie Dzirnavu ielas, gertrudes un Chaka krustojums, Terbatas pie Dzirnavu ielas, Stabu pie Chaka ielas. Vēl?

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu