Bērnu velosipēds - trīsritenis

Kur Rīgā būtu plašāka bērnu velosipēdu izvēle? Interesētu trīsritenis.

Nez, vai atjaunotā padomju laiku "Spārīte" ir gana laba? Krāsu salikums tās dizainā (tostarp, sarkanas vai baltas riepas) izskatās pabriesmīgs. Padalieties pieredzē!

fargo (2013-09-05 17:49)      cik vecam bērnam?
varu ieteikt pievērst uzmanību vai velosipēdam ir "kravas nodalījumi":).
nopietni. labāk ja ir vairāki. ja patīk ilgas pasaigas, tad tas ir ļoti ērti, ka var iztikt bez somas/visādiem stulbiem tīkliem.
otrais ir stumjamais rokturis. pat ne par to, ka tam ir jabūt, bet par to, vai tas ir ērts vecākiem. jo ja cilvēks nav sēdoša suņa lielumā, tad tie ķīniešu rokturi ir zemi un ja ir jāstumj(un jāstumj ir), tad lielāko daļu pastaigas atrasties pussaliekušamos muguru ir vismaz kaitinoši un arī nogurdinoši. tātad, rokturim ir jabūt piemērotam stūmēja augumam.
pa 35-40Ls ir labi velo bērniem. tie vismaz negrab kā vecas trauku kastes braucot pa cietu virsmu. riepām arī vajadzētu būt ne no cietas plastmasas.

LaskovijMerzavec (2013-09-05 17:56)      Pēc pieredzes... trīsritenis ir interesants vienu vasaru...bet ja izdomā, tad pirmais jāskatās, lai būtu pašam ērti vadīt stūri ar stumjamo rokturi. Un lai negrabētu pa ceļiem.

Tad jau prasās pēc normāla 2+2 riteņa...vai arī balansējamais ritenis.

Zelta_rokas (2013-09-05 18:40)      Cik zinu, tad "Spārīte" vairs nav padomju razhojums! Un noteikti labaaks par tiem briinumiem, ko te ieved no Kiinas vai kaadas citas Aazijas valsts!

solare1970 (2013-09-05 20:31)      No pieredzes, bērniem tagad ļoti patīk skrejritenis DipDap http://www.dipdap.lv.
"Spārītei"arī nav ne vaina, izturīgs, bet smags.

Līdzīgi jautājumi
Vai kalnu velosipedi ir labi? (5 atbildes)Kur pirkt velosipedu? (15 atbildes)Velosipeda remonts (8 atbildes)Velosipeda krasosana. (9 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu