Ko Anglijā iegādāties ir lētāk, izdevīgāk nekā LV un kas stipri dārgāk?

Padalieties no savas pieredzes. Jautājums par UK cenām skar PILNĪGI visu (pārtika, apģērbi, apavi, kosmētika... utt.)

erucanob      Pārtiku arī?Vedīsi rīsus,kartupeļus,zivis??
Ved to ko pašai vajag,kas nepieciešams,nevis pirkt tikai tāpēc ka lētāk.

Vasilijs333    1 biznesmenis bez smadzenēm ir laba prece citam biznesmenim.

LKrista    1 UK cenas dargakas ir tikai LV partikai,visam parejam-letakas...

Deisa      Apģērbi, apavi tur ir lētāki un krietni plašāka izvēle. Kā nekā arī tirgus krietni lielāks (ar to domāts pircēju daudzums, ne tirgus placis). Brendu kosmētika arī tur ir salīdzinoši zemākās cenās kā šeit, toties tur kaut kā nepamanīju lētos štruntus: ēnas, lūpu spīdumus, ko te ap 1EUR Drogās var nopirkt. Arī ar sadzīves tehnikas lietām līdzīgi - ejošo brendu preces lētākas kā šeit, taču nav "lētā gala" (ķīniešu surogātpreces, kas pieprasītas nabadzīgajās valstīs).

LKrista  1 1 To saucamo shtruntu ieksh uk ir vairak neka vajag:)

Deisa      to LKrista - laikam jau pamanīts tiek tas aktuālākais, kā arī biežāk sastopamais. Ja Drogās ieietu 1-reiz gadā, pusgadā, arī laikam ne jau štruntus pamanītu. :)

VECA_PIEPE      Avio kompánijas piedává létus lidojumus ekonomiskajá klasé, pérkot internetá lidojumu turp- atpakalj savlaicígi,...iegádájies shádu biljeti un aizlido apskaties, ne tikai cenas varési salídzinát, bet varési arí tos visus labumus sev nopirkt.

vilks28      Ja tu dzîvo LV ,tad neko.

inito4ka      ...mans domāt,ka anglijā viss ir lētāk nekā te :) konkrēti pa detaļām ,kas kurā bodē jāpērk,prasi privāti :)

av2      nu nezinu gan,kaa ir ja preciizi saliidzina ar LV , bet saliidzinot ar ASV , tajaa UK viss ir padaargi.

Barsiko      Par citam pilsetam nezinu, Nav buts, bet Londona ne reizi nebija leta. Ar Latviju salidzinat gan nemaceshu.
Letakais darbaspeks pasaule nak pavisam no citam valstim:)

aroganis    1 Ved tik šurp mazlietotus (ne nolietotus) profesionālos ričukus- cena 2-3 reizes atšķiras no LV. Tiem atšķirībā no auto stūre ir pa vidu.

vellamaate      Šis tas lētāks ir,bet ja vedīsi,teiksim ar vedējiem....jāmaksā! Ja ar savu auto,tad riteņi...televizori un daudz citas lietas,tas tik jāzin,kad un kur akcijas,vel ir pie pilsētam tirgi,tur gan....daudz labu lietu un oi! leti gan! Es nopirku,ļoti labu masāžas krēslu par 120p veikala....vini pie 500 eiro (Latvija) Apavus...tos gan labak Vācijā:)

janisb  1   Apģērs, apavi ir ar labāku price/performance, elektronika tur dārgāka nekā lv var dabūt, paika īpaši neatšķiras

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu