Amazon.co.uk nesūta preces uz manu adresi

Iegāju amazone.co.uk, saliku grozā visu, ko vēlējos, bet visas preces man negrib pārdot!!!

Pie daudzām precēm izlec šāds uzraksts: Sorry, this item can´t be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or the item from your order. You can also see if this item is available for delivery to your address from another seller.

1. Pasūtīju astroloģijas grāmatas (lietotas lētāk), bet lietotās grāmatas neļauj pirkt. Tikai jaunās! Kāpēc tā??? Kā lai nopērku lietotas grāmatas?

2. Man neļauj nopirkt šo lelli. Kā lai nopērku?
http://www.amazon.co.uk/Sophias-American-Separately-Detailed-Leggings/dp/B00LC3ZPT0/ref=sr_1_1?s=kid
s&ie=UTF8&qid=1416920539&sr=1-1&keywords=american+doll

3. Man neļauj nopirkt arī Šivas statuju:
http://www.amazon.co.uk/54015p-Shiva-Statue-Hindu-God/dp/B002T0FOL4/ref=sr_1_2?s=kids&ie=UTF8&qid=14
16920430&sr=1-2&keywords=shiva+god

Arī pārējās hindu dievību statujas man neļauj nopirkt! Kas tur par vainu? Kā to izlabot?

jpz (2014-11-25 15:21)      Tā diemžēl ir, ne tikai Amazon bet arī citos interneta veikalos, ka ne visas preces un ne visi tirgotāji sūta uz Latviju. Daži dēļ kādiem ierobežojumiem, daži vnk tāpēc ka nezin kas tā par valsti un baidās ka tur žuļiki dzīvo. Un darīt tur nevar neko, izvēlies to pašu preci citur vai no cita tirgotāja, ja nu tas ir kaut kas šausmīgi unikāls un vērtīgs - meklē draugu civilizācijā (UK, piemēram) uz kura adresi pasūtīt un tad lai viņš tev pārsūta, protams, piegādes izmaksas ievērojami pieaugs...

Jason (2014-11-25 16:19)      Daudzi i-neta (vai privātie, ja pērc lietotas) veikali uz LR nesūta.
Paskaties, vai atverot sev vēlamās preces aprakstu neparādās kaut kas līdzīgs "12 new from £3.87". Ja parādās, spied virsū tam "12 new" - tad parādīsies citi veikali, kuri piedāvā šo pašu preci. Varbūt kāds no tiem sūta uz LR.
Tāpat reizēm ir vērts ielūkoties arī uz citām valstīm orientētajās amazonēs (piem., amazon.com un amazon.de), iespējams tur šīs lietas piedāvā citi veikali, kas sūta uz LR.

neko (2014-11-25 17:05)    1 Nesūta nevis Amazon bet konkrētais pārdevējs. Visās valstīs ir tādi kas ar sūtīšanu uz ārzemēm negrib ķēpāties. Meklē citu tirgotāju.

janisb (2014-11-25 18:42)      Ja esi ielogojusies tad parasti amazone rāda ka uz tavu adresi šo itemu neshipos.
Lietotās grāmatas tirgo apakšīrnieki un tie parasti nesūta starptautiski.
Ir lietas ko neshipo arī dēļ autortiesībām/izplatīšanas tiesībām.

ramazoti (2014-11-25 20:22)      :)Ir viena zvaigzne, kura ļoti ietekmē katra dzīvi- tā ir tuvākā- Saule! Pārējās, kas savilktas ar līnijām- divās dimensijās, kā visādi- gulbji, ērgļi un liras- trīsdimensiju kosmosa telpā nu nekādi nav saistītas savā starpā(un kur nu vēl tālāk- ar mūsu veiksmēm un neveiksmēm)- atrodas reāli tālu cita no citas- un tie kuri grib ar to(astroloģiju) nopelnīt uz lētticīgu aitu cērpamās vilnas rēķina ir tādi paši, kā lego-mēslu ražotāji, kuri plastmasas detaļas pārdod par sudraba detaļu cenu, lai bērns čakarētos, līdz saliktu bezjēdzīgu plastmasas briesmekli...;)

sils (2014-11-25 23:47)      Nemocies pasūti to ko vēlies un tev piegādās. http://www.ebaypiegade.lv/

Nettwerk (2016-01-18 13:27)  1   Es arii buushu no tiem, kas nesuuta preces aarpus UK. Esmu sameeraa biezhi paardevis Amazon, ar noraadi tikai UK regionaa. Probleema ir pasta izdevumi, otrkaart vai pacinja piegaades laikaa netiks bojaata. Par ko neuznjemas atbildiibu pasts. Protams apdroshinaat var, bet tas viss ir kakjim zem astes. Un treshkaart, vairums gadiijumos nevar izsekot pacinjas atrashanaas vietai, kas nu ir jau aarpus UK. (Ja neizmanto DHL, Fedex, DPD, tad problemu nu gandriiz nav ar pacinjas izsekoshanu.)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu