Kā Es pirku Terminatoru MAXIMA/ stāsts.

Pavisam nesen,staigājot pa Maximu vazāos gar alus plauktu..
Līdz pēkšņi ieraudziju Kaudzi ar DVD DISKIEM tikai par 1.50 EU ! !!!
Eh padomāju,kā vecajos labojos laikos paņemšu ar vienu.
TERMINATOR SALVATION! Skaņa 5.1 l LICENZE!
Vakars. Ieslēdzu DVD ielieku disku un skatos!
Pirmais ko pamaniju ,kā sakumā sāk raustīties bilde . Hm,padomāju vot tev ir kārtēja lecenze! Nekāds kvalitātes! Tad sākas filma,un šoks man pilns!
Filma krievu valoda,tas jā ,ir ok! BET! Pa visu ekranu subtitri lekā! Te lejā,te auģšā.
Mēginu atslēgt,bet nekā! TIE IR IEŠUTI ! Tas ir vnk vāks! Krievu subtitri pa ekrānu un filma tapat ir krievu val. Atslēgt viņus nevar. Uzreiz skatos skaņu . Ta ir nevis 5.1 ,bet gan 2.1 ! Ielieku datora,kopēju disku! Vāks! Diskam nemaz nav drošības,pret kopēšanu! Man viss skaidrs! MAXIMA,tirgo pirātiskus DVD un pasniedz tos kā licenzētu produkciju! Gribētos redzet blu ray kurus tirgo LV! Tie Maksā vispār 25 eu! Filmas izplatītais ir "SONATIN" kāda Igauņu firma.. Viņi grūž maximā piratiskus diskus!

Noteikti nofilmēšu un ielikšu youtube! Lai pasaule redz,ko pērk zem licenzes!

Pazistams      izsardzīb apret kopēšānu ir reti kuram licenzes DVD diskam. Par to cepiens nevietā. Be tas ka kvalitāte podā .. nu jāa..
Kādreiz jau var arī labus DVD nopirkt mājas kolekcijai.

/un tikai nevajag riet,ka DVD laiki beigušie sutt.. to atstāsim citiem topikiem/

jollyroger    2 Blu ray ar te par 2,3 eiro tirgoja. Skaņa un bilde ir kā vajag.

ponytail_PA      /gaida pieredzes apmaiņu - nu, tip, man ar´ tā bija, vai - es maximā neiepērkos, tā arī vajag tiem, kas tur iet... Citādi tikai tāda autora sāpe sanāk, nekādas apmaiņas :( /

toldo  1 1 kurš mūsu laikos vispār pērk filmas dvd diskos?!?
nu vienīgais ja kautkādiem bebučiem gribi parādīt kautkādu "pixar" multeni latviski...

Pazistams      TOLDO : ja Tu nepērc, tad nevajag domāt ka visi tādi. Katram savas vajadzības, iespējas, vēlmes un gaume. Tā ka šis Tavs komentārs nevietā.
Varu pačukstēt, man pāri par 400 DVD filmas laika gaitā savāktas un nemirkli to nenožēloju.

toldo      PAZISTAMS: varu pačukstēt, man ir līdzīgi, nu ne 400, bet varbūt nedaudz mazāk, plauktā put, arī dvd players pārsvarā ir izslēgts... nu ir taču jau 2015.gads... tikai to un vienīgi to es ar savu "nevietīgo" komentu vēlējos pasacīt ;)

jollyroger    1 Protams, pa vidu disku pirkšanai mēs kautrīgi velkam no neta pa kādai filmai, bet tas nu tā. Ļoti reti, regulāri ieliekot kompī vēl pāris terabaitus iekšā.

neko    5 1) licenzēts nozīme ir samaksāts par licenzi, tam nav nekāda sakara ar kopijas kvalitāti.
Visdrīzāk ražotājs tikai samaksāja par licenci un "master-copy" nemaz nepirka, bet paņēma kaut kādu apšaubāmas kvalitātes "darba kopiju" no tulkotāju kantora. No juridiskā viedokļa- viss kārtībā.
2) subtitru problēma ir tava DVD atskaņotāja problēma. Izņem disku ieej uzstādījumos un atslēdz viņus (viņi automātiski ieslēdzas pie zināmām atskaņotāja reģiona un diska reģiona kombinācijām).
3) visticamāk ir tur ari citas valodas bet ražotājs paslinkojis priekš tā visa "menu" uzzīmēt. Lētajiem DVD to parasti neviens arī nedara. Vienkārši pārslēdz izmantojot pulti. 5.1 skaņa parasti ir oriģinālajai versijai; tulkojumam 2.1 (5.1 standartā tulkojums maksā stipri dārgāk)
4) retoriska piezīme- tiešam cerēji par 1.50 EUR nopirkt kvalitatīvu produktu pie kura nopietni piestrādāts?

sed  1 2 Es savukārt varu pačukstēt ka man ir ap 250 VHS savāktas! Videonomu izpārdeva, savilkos mājās tādas filenes, kuras savu mūžu uz DVD, torrentos vai onlainā nedabūsi! Tā kā nevajag par veciem standartiem...!

Pazistams  1   Ar VHS arī savulaik sākās tas pasākums, kā nekā PSRS laikos bija tik dažas TV programmas, nu ko darit vakaros - skatīties kasetes, pat noTV tika rakstitas filmas., tad nāca DVD ēra, filmas tika meklētas pa nomām, pēcāk torentos.
DVD pleijeris bez darba nav, ik pa laikam tiek ieslēgts, jo pa TV kanāliem, arī tagad, kad ir n-tie, tur ko skatīties nav. Visiem jau nav telekoma optika pie pakaļas, jo īpaši laukos.
Bez tam vēl kādam liksies arhaisms lielās lentas mūzikai un lentu maģis. Arī tas tiek darbināts regulāri.
Katram sava aizraušanās :)

Edg    1 A par ko ir cepiens? Pirki par pusotru rubli spainī, tad nu ari saņem attiecīgu kvlitāti, te nav pat par ko galvu lauzīt. Nu bet ja nu galīgi nav ko darīt aiznes to disku kopā ar čeku uz kAKKA/LAA un tur pastāti. Viņiem būs interesanti.
Ja gribēji kvlitati, būtu labāk gājis uz uteni pirkt, vismaz būtu uzreiz skaidrs ka pērc kreiso kopiju.

toldo    1 zinkasir? man liekās tavam diskam nebūs ne vainas... palasi ko neko raksta... par tiem titriem stabīli... un "salvation" kura daļa tā vispār bija, sen neesu skatījies, kur tie kiborgi "krušīja" visu? tur cik atceros viss tā arī tirinājās, ja nemaldos tur kautkāda "inside-action" kamera bija ;)

filmasmultenes      Diski ienem pasauli. Es joprojam perku DVD. 2022-10-24 22:16

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu