Rīgas eksprespasta dala - kas tas ir?

Pasts atstūtīja uzaicinājumu saņemt grāmatu no Amazon, bet saņemšanas vieta ir "Rīgas Eksprespasta dala" un blakus ir zīmos ar adresi, ka tas viss atrodoties lidostā "Rīga", Mārupes novadā. Vai tiešām tik tālu ir nonācis šajā zemītē, ka pēc vienkārša sūtījuma saņemšanas ir jāpamet galvaspilsēta un jādodas uz kaut kādu ārpusRīgas ...? Un tur tad būs milzīgs servisa centrs, kurā iedzīvotāju simit stāvēs rindā pēc savām paciņām? Visu laiku varēja saņemt vietējā pasta nodaļā. Par piegādes izdevumiem Amazon maksāju tikpat cik parasti, bet Latvijas puses serviss izskatās, ka ir pazeminājies neaptveramos apmēros?

neko (2018-04-21 01:28)      Muita tur vienmēr ir atradusies. Viss loģiski. Turpat blakus atrodas ari DHL un visi pārējie.

neko (2018-04-21 01:33)    3 Nebūtu izvēlējies eksprespasta pakalpojumus, saņemu dienas 2-3 vēlāk vietējā pasta nodaļā. Gribi ātri un pa taisno no lidmašīnas - brauc uz lidostu:)

janisb (2018-04-21 22:34)      Vācu amazone man sūtijumus piegādā uz omniva pakomātu, laikam tavai adresei nav tuvumā tāda uzparikte :D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu