Kāpēc viena Covid gulta maksā tikpat kā villa Jūrmalā???

666 666-tik apmēram maksā viena kovidslimnieka gulta!!!!!!Vairāk kā pusļimons-vai viņa no zelta un ar dimantiem nokaisīta?Kā tas ir iespējams?

Sigvarts60  7 29 Tāpēc, ka uz katru gultu ir jāuzbūvē pa villai Jūrmalā.

Julianna  13 17 Manā izpratnē, tas ir tests, mums sabiedrībai -- apēdīsim šo infu bez škandāliem? Un ko? Latviešiem pofig, kaut miljardu, lai maksā. Vienaldzība. Un tā ir atļauja nākamajam solim uz verdzību. Starp citu. Vakar tik intensīvi mūs-- Latgali apkaisīja ar ķīmisko pneimonītu draudzīgie gaisa spēki. Lidoja kā traki un mēness gaismā varēja redzēt dīvainu šleifu.Ar gara acīm redzu, kā Kariņš un Pabriks un Reirs paraksta papīrus ar finansējumu par lidojumiem, lai mūs indētu. Nākamnedēl būs ziņās. Vot Latgale nešpricējas un paskat kā visi ar kovīdu apļima. Vaukšķis jau to rakstīja. Viņš trinas ap "valdošām" aprindām, zina viņu plānus.

Ljekainiitis  16 14 Da jautātāj - tevi tak neinteresē cik kas maksā. Ka tikai paļurināt ...

CoCoSan  4 14 Kad nav argumentu, piesauc paļurināšanu. Dzelžaina lòģika.

AivarsN  7 16 Varēja vispār bez maksas, ienest atpakaļ tās gultas, kuras pirms kovidafēras izvāca ārā kā liekas. Pat ar visu lielo finansējumu, agrākais vietu skaits tā arī netika atjaunots. Tad jau nevarētu runāt par pārpildītām slimnīcām, jo būtu pārāk daudz brīvu vietu. Tā pat kā citās valstīs, arī Latvijā ir tikai viens bīstams vīruss un tā ir tā dēvētā valdība. Kamēr viņiem netiks izpildīts nāves spriedums, vīruss nekad nebeigsies.

Ljekainiitis  16 17 Kurš šeit no ļurinātājiem ir speciālists medicīniskā aprīkojuma cenās ? Un kurš no tiem ir redzējis iepirkuma specifikāciju ? Un kurš redzējis pavadzīmes par piegādāto ?

Atrodat, izpētiet - un tad - laipni lūdzam.

CoCoSan  8 13 Pag, un specifikācijas kā tiek rakstītas? Tas tikai cirvim nav zināms.

janisb  18 20 Tāpēc ka viena nepotēta pamuļķa uzturēšanai pie dzīvības vajag vairākus aparātus kas maksā simtos tūkstošu. Var jau mēģināt gulēt "villā" Jūrmalā, bet priežu meža gaiss diez vai palīdzēs pievadīt papildus skābekli atlikušajām plaušām...
P.S. tā villa aizdomīgi lēta, laikam 3. stāvā Kauguros...

DanaL  10 6 Dies, apžēlojies!

Izvilkdams no pagultes šo visiem jau vismaz pāris mēnešus zināmo "bombu", autors būs atcerējies par kāda eksprezidenta zelta tualetes papīra turētāju, un sadomājies vilkt paralēles :DDD

Bumbulīt, ja jau uzzināji par gultas izmaksām, tad varēji papūlēties noskaidrot, ar ko pati prastākā slimnīcas gulta atšķiras no tava vecā dīvāna.

ketija64  2 6 Šis jautājums rakstiskā veidā jāuzdod atbilstošai ministrijai.

LaskovijMerzavec  10 10 NU vot tā vienkārši.

Vai Jums ir lētākas gultas ko piedāvāt??? Ko tad nepiegādjiet?

AivarsN  12 8 Tie aparāti šīs slimības ārstēšanai ir pilnīgi nederīgi, jo nodara vairāk ļaunuma, nekā labuma. Tāpēc tikai katrs 10. izdzīvo un tad vēl ilgi nevar sadziedēt saplēstās plaušas. Visas zāles, kuras varēja palīdzēt, pirms tam tika izņemtas no apgrozības, lai neatstātu saslimušajam nekādas izredzes. Tieši tāpēc jau Latvijā ir visaugstākā mirstība no covid. Un kāda vispār jēga izmest tik milzīgas summas, ja tāpat ārstēt nevar? Tad klapēt to bodīti ciet un uzticēt visu slimnieku ārstēšanu dabīgajai medicīnai, kurai ir zāles un metodes slimnieku izdziedināšanai, nenodarot ļaunumu veselībai. Un ja vispār būtu ieinteresēti slimības likvidēšanai, tad pirmām kārtām tiktu aizliegtas ķīmiskās trases un indēšana ar pārtiku un medikamentiem. Taču speciāli tiek darīts viss iespējamais, lai cilvēki pēc iespējas vairāk slimotu un vēl par budžeta līdzekļiem. Savādāk plāndēmiju apturēt neizdosies, kā vien izpildot nāves spriedumu tās organizatoriem. Tik vienkārši.

raina1970  2 14 Specifikāciju raksta tā, kāds ir vajadzīgs galarezultāts.. diemžēl.. Pati gulta intensīvajai terapijai, funkcionālā, ar augstuma regulāciju, fiksāciju( nekustīgam pacientam), ar paaugstinātu celtspēju- pacientam ar palielinātu svaru( tā ap 150 kg)- varētu būt 3 500,00-4 700,00eiro, skatoties no kāda ražotāja(Draegar piemēram), klāt nāks monitori- gabali 3-4- simtus tūkstošus tie tomēr nemaksās gan, droši vien aktuāls būs -skābekļa koncentrators- ap 1000-3500( scaleo medical-Francija, piemēram) iekārtas reanimācijas pasakumiem-- arī nav tur simtiem tūkstošu cenās.Ieskaitam- atvešanu, uzstādīšanu. Vienalga- gala summa ir , hm, maz ticama.

LaskovijMerzavec  10 12 vispār jau nemaz neiepirka Covid19 ārstēšanas gultas, bet intensīvās terapijas.

Viens jau te "experts" par helikopteriem izgāzās, šīs pulciņš aug ar katru dienu....

Chris1986    12 es vienmēr esmu brīnījies, kas motivē cilvēkus iet politikā, kur uz viņiem visi lamāsies un gāzis šmucspaiņus. Bet laikam kam pozitīvie blakus efekti (liela nauda) tomēr pārspēj visas negācijas

anis  8 8 Visam militārajam un medicīniskajam aprīkojumam ir trakas cenas,specifisko prasību dēļ-negribēsiet taču ar rūsainiem rīkiem lai jūs baksta? Cik no tā ir neizbēgamais minimums- nezinu,bet fakts kā tāds ir reāls! Bet par nostāju-cūka dubļus vienmēr atradīs...

capitaine_tromperie  1 5 16:53 nauda, vara, visatļautība motivē.🤷‍♂️

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu