Iepirkšanās ārzemēs

Iepirkšanās ārzemēs - jautājumi un diskusijas

Zviedrijas autleti (6)
esmu daudz reiz bijusi Zviedrijā un veikalos apģerbs ir lētāks nekā te, Vai kāds bijis Zviedrijas autletos, interesē aizbraukt, ja ir viedoklis, vai ja ir kādas adreses vai ieteikumi ļoti priecāšos
Zviedrijā outlet un apģērbs lētāks nekā te???!!! ES arī tādus brīnumus gribētu redzēt! garaam Zviedrijaa , aoutlets gan jau, ka bija domaats, nu vismaz ASV, tas ir visu firmu salidojums, principaa , tukssa lauka uzcell aatri visus veikalus blakus. Visas firmas kopaa, nav taalu jaavazaajas, un arii nodokllus iepirkumiem nekliek maksaat tik lielus, vai vispaar nekaadus - censsas tie razzotaaji konkureet ar Internetu :) Te mums pa tiesso no lidostas ved ....iepirkuma tuuristus uz tiem aoutletiem. Piekrauj 4 ccemodaanus taadi tuuristi, var lidot maajaas. Ameerika ir apskatiita :) Zviedrijā esmu bijusi tikai divas reizes, bet neko lētu neredzēju. Tas ir lētais auts!

Mūsu valodā laikam pielīdzināms humpalām!
www.gekas.se ··· Iepirkšanās ārzemēs: Zviedrijas autleti lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Portatīvais dators no ASV (23)
Gribu draudzenei suvenīru vietā no USA atvest portatīvo datoru. Bet pats no tiem neko dižu nesaprotu, vēl jo vairāk, nav saprašanas kādu vajadzētu sievietei. Zinu, ka viņai vajag Office, internetu, filmas nokačāt un skatīties, ...
Macbook Pro 17" core i7 2.2Ghz (MC725ZH/A),vai ne nenopietninopietnā2? par šo vien krāsas un Swarovski kristāliņu abolītī dēļ var arī krist sajūsmā. :))) tiesa, tik vien pasažiera budžetu 2x pārsniedz. Pirkt tik dārgu USA šādiem mērķiem ir galīga izšķērdība, tuvākajā pārtikas veikalā (Rimiveidīgajā) ar uzinstalētu Home Office var sacerēties arī par $400 nopirkt, bet tiekties vajag uz $300 un, ja kāda izpārdošana, vēl lētāk. Un vispār USA fiška ir, ka vajag pirkt online citā štatā (tad nav sales tax jāmaksā) nekā piegāde un lai sūta uz viesnīcu vai labāk kādam USA draugam/paziņam/radam, kur savāksi. Oponēšu vēl no savas puses par xp un atmiņu. tur gan nevajag taupīt tos 20 rubļus un likt 4gb. par op.sist... man nav zināmi vispārēji iemesli, kāpēc būtu jālieto morāli novecojusi op.zistēma, kurai nav nekādu priekšrocību salīdzinot ar 7, bet trūkumu pietiek(izņemot gadījumus, kad ir jādarbija kāda ļoti speciāla proga, kura nedarbotos zem 7. izņemot dažas spēles, arī tas ir liels retums). Šie ieteikumi par laptop ar 15.6" ekrānu. ··· Iepirkšanās ārzemēs: Portatīvais dators no ASV lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Iepirkšanās bhphotovideo.com (2)
Vai kāds ir iepircies http://www.bhphotovideo.com Kādi piegādes termiņi, vai prece tur ir oriģinālā?..... Samulsināja tas, ka atmiņu kartes ir krietni lētākas. Mani interesē XQD kartes un karšu lasītājs.
1) Jā
2) Piegādes termiņi ir atkarīgi no izvēlētā piegādes veida, prece ir oriģināla.
3) ASV vispār tehnika ir lētāka
4) Neaizmirsti, ka nāksies maksāt PVN...kas gala rezultātā padarīs tavu pirkumu dārgāku - piedevām PVN būs jāmaksā pie saņemšanas - bet ar visu to droši vien būs lētāk kā meklēt uz vietas.
ir ok vieta , bet bhp nebuut nav pati leetaakaa vieta ASV. Parasti amazon.com un eBay.com liek iekssaa.Saliidzini !
Vai preces ir orgginaalaas? Ja raksta OEM, tad parasti ir. Vari jau uzrakstii jebkuram paardeveejam emailaa, un pajautaat.
Atminnas kartes ? Visleetaakaas ir eBay.com Paardeveeji biezzi vien ir Hong Kongaa , Japaanaa.Suuta uz jebkuru pasaules malu.
··· Iepirkšanās ārzemēs: Iepirkšanās bhphotovideo.com lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Mobilais telefons no ASV (11)
Ja pērk telefonu no ASV, tad taču nebūs problēmu viņu lietot šeit? Senāk tā kā bija NMT un GSM atšķirības, bet tagad? Vai varbūt tāpat vajag hackerēt vaļā? Paldies jau iepriekš!:)
man liekas, ka tagad visi ražo universālus telefonus, visām frekvencēm GSM ir 3 pamata diapazoni, ja tas aparaats speej uztvert voisus 3, tad probeelaam nevajadzetu buut, noteikti. EU ir vairaak 900 mhz, US 1800, vel ir 1900, aziaatiem laikam. Preciizi neiznu... Gada ES merogá mobilie telefoni un to pribambasi veido 51 tonnu atkritumu. Tev joprojam vajag jaunu telefonu? ASV ir citas GSM frekvences, ja tikai USA tirgum paredzēts, var sanākt, ka aparāts vispār nav lietojams eiropā... Pērkot tālruni no ASV jāpievērš uzmanība:
1) GSM 900/1800 atbalsts;
2) atbalsta lādēšanu 220V tīklā;
3) sūtot pa pastu var nākties samaksāt PVN.
··· Iepirkšanās ārzemēs: Mobilais telefons no ASV lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu