Interneta pieslēgums

Interneta pieslēgums - jautājumi un diskusijas

Interneta ātrums (6)
Vai tiešām tik ļoti "dažiem" vaig dziities pec n-taiem interneta atrumiem?...jeega no no ātruma ja truukst kvaitātes... Laikam dziivoju ļoti augstā kalnā-- nets rāpdamies augšā, no 3G pārsleedzas uz 2G....a kaut kādā laikā ...
Zvani savam operatoram un saki, Inets nevelkas - a kaimiņam velkas, jo esot uzlikta ārējā antena. Ja LMT - tad atskries puika, uzliks antenu, tavu rūteri noregulēs - 3g Only ( lai nelēkātu uz zemāku) , un būs labi :) Ja TELE2 vai Bite, tad saki, ka LMT dod antenas a jūs ???? Gan arī iedos. Zinu ko saku :) Vai es pareizi uzminēju, ka ´´vaig´´ patiesībā ir vārda ´´vajag´´ savdabīgs atvasinājums? Galvenais , lai video straumēšanu velk, tad jau ir ok! nu, no dažiem pieslēgumiem/kompānijām būtu jāvairās kā no infekcijas. iespējams, ka šis ir tas gadījums. kaut ko vairāk pateikt, ņemot vērā konkrētības trūkumu tēmā, nevar. ··· Interneta pieslēgums: Interneta ātrums lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kāpēc planšetdatorā nedarbojas internets? (12)
Planštdatorā rāda ka internets ir pieslēgts, savienojums ar Wi-Fi ir, bet tomēr interneta nav? Kāpēc? Citās vietās pieslēdzas ideāli, bet mājās nu nekādīgi.
vaina nav datoraa , bet taaja, kas Tev piegaadaa to net. Uz parasta datora, ar vadu modeemaa, iet Internets? Varianti var būt dažādi, piemēram, ja rūterī iestādīta MAC adrešu filtrācija, tad ierīces, kas nav pievienotas atļauto sarakstam, šai Wi-Fi tīklā nedarbosies pat, ja ievadīta korekta pieslēgšanās parole (protams, ja ir uzstādīta). Var būt nekorekti konfigurēts rūteris - pieslēgumu lokālajam rāda, bet internetam nepiekļūst. Ja Wi-Fi nodrošina Lattelecom izsniegtais modems-rūteris, tad tam bija nianse, ka Wi-Fi darbojas tikai, ja sakaru kanāls nav noslogots(proti, ja darbosies citi datori internetā, ieslēgta interaktīvā televīzija utt, tad Wi-Fi funkcija automātiski atslēdzas). Uzskaitījumu var turpināt, bet tā kā tas ir mājas rūteris, tad tikai saimniece vai persona, kurai uzticat šo ierīci administrēt, var zināt kā šis tīkls nokonfigurēts. Pārējie var tikai mēģināt zīlēt un tēlot gaišreģus :) varbūt mājās nemaz nav bezvadu tīkla?
kas par rūteri, kāds pieslēgums, kādās citās bezvadu ierīcēs internetes darbojas mājās? kas par planšeti?
Routera modeli!
Lūdzu.
makss taisnība.Bet...
Ja cilvis nemācēs nokonfigurēt routeri,tad"reflesh".(parasti routera dibenpusē jānospiež"podziņa",un jāpatur nospiesta kamēr diodes uz routerīša "nomirgo"(~10 sec)
---------
Tiesa autore nav teikusi kāda IP./stastistic/dinamic/
··· Interneta pieslēgums: Kāpēc planšetdatorā ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Tele2 bezvadu internets (24)
Problēma ir tele2 bezvadu internets.Man tantei ir šis interneta pieslēgums. Viņai ir problēma, ka viņš ļoti ātri iztērē visu kredītu. Kā viņa sūdzējās, ka pāris reizes bija iegājusi inbox pastkastītē un viņas 12 ...
nu tak vajag izveleeties netu ar fikseeto tarifu jomajoo... akur problēma. ievelk Lattelecom netu un pieliek bezvadu rūteri - nebūs vadu, ij par internetu mēnesī pat mazāk par 12ls sanāk, ja kādu mazo ātrumu ņem. bet vienk sērfošanai netā tie mazākie ātrumi arī ir ļoti ok. bezvadu rūteris var nevilkt līdz tuvējai šnaba bodei. LMT uz dvadcāru vai? fixētais, dabistiski. tak ne jau caur telefonu iezvanās? pieslēdzu biti,par 6.99ls mēnesī un pilnīgi pietiek. I inboxā,i oho un citur var pasēdēt:)) Paņēmu to TELE2 internetu priekš portatīvā. Sākumā viņi iedeva uz 2 nedēļām pamēģināt bez maksas. Secināju, ka viss strādā un esmu apmierināts.

Viņiem ir trīs tarifi - par 2 Ls, 5 Ls un 13 Ls. Pārbaudes laikā secināju, ka priekš portatīvā kompja man ar 2 Ls pietiktu, jo visi lielie gigabaiti tiek kačāti caur stacionāro pieslēgumu, TELE2 tiek izmantots tikai tad, ja pie interneta jāpiekļūst kaut kur ārpus mājas. Katram gadījumam paņēmu tarifu plānu par 5 Ls mēnesī. Ja nemaldos, tad tas bija ap 2 Gb, tālāk ieslēdzās skaitītājs, bet man caur portatīvo mēnesī sanāk ap 500 mb - 1 Gb ar ātrumu 7,2 Mbit/sec. Ja paņem par 13 Ls - tad ir 10 Gb limits un pēc tam pamatīgi nokrītās ātrums.
Visā visumā esmu apmierināts, tā kā filmas caur šo pieslēgumu nepumpēju, bet Tavs tantuks gan laikam regulāri porņukus skatās :)))
··· Interneta pieslēgums: Tele2 bezvadu internets lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Rūteris un vājš wi-fi signāls (23)
Vājš signāls,dažviet netu uztver,dažviet nemaz.Kā var līdzēt?Vai rūteris ko dos?Kam jāpievērš uzmanība to pērkot?Kā viņu uzinstalēt manā mazajā datoriņā,kurā nav vietas diskam? Varbūt ir vēl kādas labas idejas?
ir pieejami arī wi-fi pastiprinātāji!!! un kaads ruuteris jau tev ir ?
labs un paarbaudiits ar stipru signaalu ir
http://online.prompt.lv/product.php?id_product=34037
Saprotu ka Emma dzīvo kaut kur ārzemēs izīrētā mājā kur kopā dzīvo daudz ļaužu. Es pats izmantoju šadā situācijā papildus antenu savam kompim, ko vienkārši var iespraust USB - ir tāds caurums kompīša malā, ligzdā. Līdzi dodas instalācijas disks, uzinstalē darot tieši to ko prasa instrukcija- angļu valodā. Te būs saite uz šo lietiņu:
http://www.airlive.com/product/WL-1600USB
tā viņš arī saucas Air Live WL-1600USB, vari pasūtīt internetā, bet vienkāršāk ir uzrakstīt uz lapiņas un aizstaigāt līdz kādam šopam kur tirgo kompīšus. Parādīt pārdevējam ko vajag, un neklausīties ja viņs mēģina iesmērēt ko citu. Tas viss. Lai veicas tev Emma.
Tapēc, ka bezvadu rūteris, PĀRRAIDA signālu pa gaisu, tavam datoram nav jābūt savienotam ar kabeli pie tā rūtera. Bet rūterim signāls no kaut kurienes IR jāsaņem! Tas notiek caur to pašu WLANU.

Tavā gadījumā nepieciešams vai nu repīteris, vai signāla pastiprinātājs vai spēcīgāks uztvērējs /puļķis/, kas nāk štepselēts datorā. Un aizmirsti vārdu RŪTERIS! Abas pārējās ierīces slēdzamas netālu no raidītāja, vai pat savienojamas ar to.

Te ir gudri čaļi, varbūt viņiem ir cits risinājums, bet tas noteikti nebūs nekāds rūteris un to nepievieno datoram.
kas uztver, no kurienes uztver, kur rodas tas ko uztver? Rooteri datorā neinstalē... ··· Interneta pieslēgums: Rūteris un vājš wi-fi ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Lattelecom (24)
Kas kaiš Latelekomam, alkatība vai? Klientiem izsūta rēķinus, ka paaugstina pakalpojuma maksu par ~5 ls mēnesī. Ja nepatīk, atsakieties... IT pakalpojumi tak ar katru sekundi paliek lētāki un labāki, vai es ko jaucu? ...
Latvijā ir gandrīz lētākie interneta pakalpojumi pasaulē. stāsta, ka cenas augšot noteikti. vai jāmaina operators? to vari izvērtēt tikai tu. ltk stabilitāte ir ļoti labā līmenī. vai cena ir šīs stabilitātes vērta? kā kuram. Man nekas netiek paaugstināts. Atsūtīja paziņojumu, ka tagad arī pa brīvu ir interneta tv, publiskais wi-fi un video noma. ;) ir tāda lieta, ka mūsu trubu platums tiek izniekots, jo reāli privātpersonām nemaz nav vajadzīgi tie lielie megabiti. un iekš LV, privātiem lietotājiem tie ir par kārtu augstāki kā attīstītās valstīs. piemēram, cilvēks var novilkt 3.4 gigabaitu filmu dažās minūtēs. tas IR liels ātrums, ātrāk kā dažas labas flešamiņas kopēšanas ātrums. vai tāds vispār ir vajadzīgs? operatori spieda uz megabitiem. laikam pareizi. bet ir izšķērdēšana. tā ir pasaules tendence - nospiedošs daudzums trafika ir thrash.
tāpēc, piem. tantei mājās viens dators - skype, browsēšana, vēstules, trauki, bet ineta ātrums ir 100-200Mbit/s. jautājums - priekš kam?! tāpēc mierīgi var nolaist ātrumu līdz 5Mbit/s(20-40x!) un cenu arī par kārtu.
arī tev. vajadzīgi tie lielie ātrumi? nu tā... reāli?
fargo, tur jau tā lieta, ka tos lielos ātrumus nevajag. Man mājās ir ltk internets ar 20 Mbit/s - pats mazākais, ko piedāvā. Es arī saņēmu šo vēstuli, ka rēķins no 1.augusta būs lielāks...
Jā, tiem, kas izvēlējušies lielāku ātrumu, vairāk TV programmu un varbūt vēl ko, un jau tagad maksā vairāk, tie dabūs kaut ko par brīvu vēl. Man to visu nevajag, bet nu jau gandrīz vai nav izvēles - piemaksā pie tiem prasītajiem 5 ls vēl 5 ls un būs milzonīga pakete pieejama. Priekš kam?
Politika nav labākā, bet... par kvalitāti nevaru sūdzēties. Ir bijuši līgumi ar vairākiem kantoriem un vienmēr ir bijušas kaut kādas lielākas vai mazākas herņas. Ar Lattelecomu problēmu praktiski nav. Par to varu arī paciest to cenu cēlumu. ··· Interneta pieslēgums: Lattelecom lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Interneta pieslēgums Purvciemā (8)
Kuru interneta pieslēgumu lai izvēlos? Dzīvoju Purvciemā....Mits, Lattelecom ( sālīti sanāk), Baltco, Balticom???
Ja pieejams Lattelecom optiskais internts - tad to !
Bet Balticom ir labāks klientu serviss.
Lattelecom. Lattelekoms nav slikts, bet ja ir kas lētāks - mēģinātu vispirms to. Tagad tadu briesmīgi sliktu provaideru vairs nav tik daudz ;) Ar konkrētajiem nav pieredzes, ar purvciemu arī ne ... Mums jau gadus 7ir SIA PRONETS,esam apmierināti,draudzīgs kolektīvs,un cenas adekvātas.
Vienu brīdi,ka te uzdarbojās Lattelecom,vilka kabeļus,nenormāli piedavājās,gadrīz piekritām,bet cena ir stipri par augstu,dubultā,kā ir pašreiz.
Ņem ko gribi - tāpat jau vien tās pašas Lattelekoma optiskās drātis izmantos, tik lētāk maksāsi :) ··· Interneta pieslēgums: Interneta pieslēgums Purvciemā lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Interneta pieslēgums (17)
Kādu interneta pieslēgumu jūs ieteiktu?
Vislabaakjau ir boradband-platjoslu. Tpfuu...broadband. Meksikā vai kur? Uzņēmumam vai privātajam? Bezvadu, dsl vai lan? Visumā iesaku Lattelecomu privātiem cilvēkiem un īpaši jau Rīgā. Bet dažos mikrorajonos ir lieliskas alternatīvas. Mikrorajonu tu vienalga neminēji.
Kāpec telekomu? Dēļ stabilitātes. Ja arī ronas nekonekta probas, tad viņi vismaz brīdina un tā. Bet ir labas alternatīvas. Tikai adresi jāzina.
Noteikti nevajadzētu pīties ar kaktu kantoriem. Problēmu gadījumā risinājuma var arī nebūt :-D
Pirmajā vietā - Lattelecom, lai cik lielu riebumu pret viņiem nejustu, jāatzīst, ka sakaru stabilitāte un tehniskais atbalsts par piedāvāto cenu ir labākais. Ja Tev pieejams LTC optiskais pieslēgums - vispār kolosāli.
Lieliski būtu, ja pirms izdarīsi galīgo izvēli, izskatīsi sūdzības antireklama.lv un parunāsies ar dzīvu cilvēku, kas IT un internet pieslēgumu lietās zinošs.
··· Interneta pieslēgums: Interneta pieslēgums lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Bezvadu internets (17)
šodien es netišam uzgaju, iesledzu portdatoru, man ir pieslegums lattelekom un manam datoram ir tiklu mekletais, vins atrada bez vadu internetu, sanak laikam no kaimina, savejo kastiti( modemu) isledzu, tagad sezu neta no kaimina, tads ...
Vinjsh tevi neredz:) Ljoti daudzaas daudzdziivoklju maajaas ar portatiivo pastaigaajot pa stuuriem, var atrast signaalu. ak shausmas, kas par valodu!!!
kaimina neta aatrums samazinaas proporcionaali lietotaaju skaitam.
un kaiminja zinaashanas par vinja ruuterii redzamo liidzsavienojumu, ir atkariigas no taa, cik labs "hakeris" vinsh ir /iesmiin, pie domas vien ,ka kaiminsh, labs "hakeris"buudams, atstaajis open access, pie nosaciijuma,JA tas vispaar ir kaiminsh,nevis tuveejaa policijas iecirknja vaifajs /

/pabaida zagleenu/

:DDD
barbarosa9 ...ja kaimiņš zin, kur skatīties, tad redz:) Protams, ka redz, tagad kaimiņam ir tavas ohuja un trauku paroles :DDD Nuu, bet tas otrs kaiminjsh jau nav vainiigs, ka vinjam signaals naak:) ··· Interneta pieslēgums: Bezvadu internets lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Lattelecom internets + interneta TV (19)
Kādas ir atsauksmes? Tiešām raustās?
Lattelecom? par internetu nesūdzos, TV gan drudzis pa retam sak piemesties...agrak nebij pamanījusi uz šo brīdi raustās, jo vieno klāt TV3,TV6, TV3+.
a principā - kur ir optiskais kabelis, tur neraustās, a pārējo izšķir, piemēram, attālums no centrāles, kabeļu infrastruktūra utt.

jāzvana Lattelecomam, jamie var apskatīties, vai Tev piemēram, pieejamie resursi ir pietiekoši, lai pavilktu vēl TV.
ja ar LTK ir domāts Lattelecom, tad īpašu pretenziju nav... TV reizēm paraustās, bet ne īpaši bieži... ar netu problēmu nav. Mājas komplekts - TV un 2 datori pie neta. Ne par vienu, ne otru pagaidām sūdzību nav. Tas ir domāta ineteraktīvā TV? Man arī interesē, šobrīd skatos virszemes, gribu pārslēgt ;) ··· Interneta pieslēgums: Lattelecom internets + ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Bezvadu internets (22)
Vajadzīgs bezvadu internets..Varbūt varat ko ieteikt. Un kādu TV operatoru izvēlēties?
Man ir LMT mobibais bezvadu internets! Nav zibenīgs, bet kopumā ok! par 20 LVL mēnesī neierobežots datu apjoms.... "mēnesī neierobežots datu apjoms...."
BLEĶIS!
Jau pārsniedzot 10GB robezu, tev uzliks 10x!!! kārtīgu ātruma samazinājumu. Bet PATIESĪBĀ, to samazinājumu tev uzliks jau pie 4GB pārsniegšanas, gan ne 10x. Bet PATIESĪBĀ, nevis 10x bet 80!:) reizes, jo 10x būtu 700 cik tur Kb.
LMT pārkāpj pašu parakstītos līgumus vienkārši šausmīgi.... Nepievilieties, krāpnieki visīstākie.
Papriekš pasaki, kurā vietā/rajonā dzīvo un tad arī var pateikt, kas Tev vispār iespējams:)

TV...visi apmēram vienādi... tikai neņem LTK Interneta TV...tas tiešām raustās...
Bauskā nav kāda kantora, kas piedāvā radiolinkus? Ir vērts apjautāties pie vietējiem datōrspeciem. TV operatōrs? Lai skatītos jauno digitālo TV, no Lattelecom neizvairīsies, alternatīvs variants ir TIKAI vilkt kabeli un skatīties kabeļtelevīziju (vai arī SAT). lmt attaisnojams vienīgi me~žā, kur citiem (piem., tele2 vai bite ) nav zonas...

neko lēnāku neesmu baudījusi:)))
··· Interneta pieslēgums: Bezvadu internets lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu