Komunālie maksājumi

Komunālie maksājumi - jautājumi un diskusijas

Cik ir komunalie maksajumi 2 istabu dzivoklim mazā pilsetina? (23)
Ir doma iegadaties dzivokli Aizputee, bet nav ideas par to, cik vareetu buut komunalie maksajumi dzivoklim ar centralo apkuri (apsaimniekosana, apkure, kaadi nodokli). Luudzu padalaties ar informaciju, ja dziivojat liidziigaa pilsetina. ...
Māja ir cietums ar pastaigu laukumu. Māja nav dzīvoklis. Tas dzīvoklī pagriezi krānu, karsts ūdens, siltums pats no sevis, sniegu un pērnās lapas sētnieks savāca, jumtu kopā ar kaimiņiem labo. Un ja vēl sieviete viena, tad tur vsp nav ko domāt par māju. Pie mājas daudz darba, rūpju, fiziska darba un daudz naudu vajag.
Un vsp. Arī dzīvokļu provincēs pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksa maza būt nevar. Tāpat elektrība visur maksā vienādi. Vienīgā atšķirība starp pilsētas un mazpilsētas dzīvokļiem ir tikai pašu dzīvokļu cena.
Vai labāk nav māju pirkt laukos? Dzīvoklis ir cietuma kamera. Cipari var atškirties vairakas reizes. Atkarigs no konkretās vietvaras badīguma.
Pie tam mazpilsētā var būt krietni dārgāk nekā lielpilsētā.

Atrodi dzivokli un uzprasi janvara/ februara rēkinus. Var arī jūnija/julija

Kā ari noskaidro vai nav kadi ceturkšņa rēkini.
Lauku mājā nav nemaz tik sarežģīti ierīkot visas tās pašas labierīcības un nekādu komunālo maksājumu. Kad ir lieka nauda, var ko uzlabot, nomainīt. Man centrālā apkure nevainojami kalpo jau vairāk kā 30 gadus, bez sūkņa un lieka elektrības patēriņa. Tikai apkures katlu nomainīju pret paštaisītu, daudz ekonomiskāku. Lētāk tomēr pašam izkustētos svaigā gaisā un notīrīt to sniegu, vai lapas, nekā visu gadu maksāt par sētnieka pakalpojumiem, atkritumu izvešanu utt. Nauda kautkur ir vēl jānopelna un strādāt sanāk vēl vairāk, lai samaksātu par pakalpojumiem, nekā padarīt pašam. ··· Komunālie maksājumi: Cik ir komunalie maksajumi 2 ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Cik maksā komunālie Rīgā? Interesē apmēram 2 vai 3 ist dzīvokļi? (40)
Sludinājumos reti kurš norāda cik tad ir tie komunālie. Uzraksta tikai 350 eur +komunālie un apsardze. Pēc tam vēl izrādās, ka arī internets jāņem saimnieku ar neizdevīgu tarifu. Ja nav žēl padalieties ar info cik jums ir ...
Aukstums&co. Muļķim skaidrs, ka katrā mājā citādi. Autore taču aptaujā, cik katrs no jums maksā. Uzzinot to, orientēsies, kādu dzīvokli var atļauties. Varbūt tikai 1istabas ar krāsns apkuri. Un tas pareizi. Nevis kā daļa, noīrē dzīvokli un tad pēc dažiem mēnešiem, iekrājuši parādus, laižas prom, jo nav tik daudz naudas.
Vispirms ir jāzina, cik var atļauties par īri un komunālajiem maksāt un varbūt nemaz nav vērts no savas sādžas vai mazpilsētas līst Rīgā un strādāt tikai lai īri nosegtu.
Medmasjuks- aizej uz banku ar oficiālo algu 500 eiro un redzēsi, kādu kredītu tev iedos. Visā pasaulē cilvēki īrē, un viss kārtībā. Tikai pie mums domā, ka 3 istabu dzīvokli jāizīrē par 50 eiro. Ja var domāt par plaša dzīvokļa īri un par to maksāt 350(Īre)+~150(komunālie)=500 Eur, tad nevar alga būt tikai 500 Eur Torpeduška. Liepāja par 400 nevari, par 200 droši vien ka vari. Tad pats pārvācies uz čuhņu par 50 eirikiem, un skat, pribavka k pensii sanāks. Zinu, ka Maskavā, kuriem dzīvokļi labās vietās, tā dara.
Pie reizes izbaudīsi, kā iet ar īrniekiem, par ko, iespējams, pārvērtīs tavu tīro dzīvokli. Varbūt iekrās parādus par komunālajiem un skat, jau tiesu izpildītāji luncināsies ap tavu dzīvoklīti centrā. Vai aiztirsīs tā, ka sauksi firmu, lai iztīra, jo sapratīsi, ka bez profesionāļiem te neiztikt.
Nu, nezinu, kas vispār var atļauties Rīgā īrēt dzīvokli, ja uz virsu jāmaksā vēl saimnieka interese 400 EUR? Kas es vēl īrēju, uz virsu maksāju 30 EUR. Tas tā cilvēcīgi. Ja jau prasa 400 EUR uz virsu, tad daudz izdevīgāk to naudu maksāt bankai hipotekārā kredītā ··· Komunālie maksājumi: Cik maksā komunālie Rīgā? ... lasīt visu diskusiju (40 atbildes) –»
Komunālie maksājumi par dzīvokli ar centrālapkuri, cik? (31)
Vai tas ir normāli, ja tikai par siltumu jāmaksā 100 eiro mēnesī par 62 m2. Varbūt varat pateikt cik jums šomēnes ir komunālie maksājumi par dzīvokli ar centrālapkuri?
av2, kā tu iedomājies ierīkot savu malkas leišu katliņu, piemeram, purčika piecstāvenes dzīvoklī? Ne Mazpisānos. M?... Par tik lielu platību tikai simtiņš? Šais laikos tā jau gandrīz haļava. Ja tā būtu 62 m2 privātmāja, būtu vēl dārgāk ar gāzi, zemes siltumsūkni, elektrību vai granulām. Pat ar briketēm un malku tik lēti nebūtu, te nemaz nerēķinot, cik izmaksā visādi apkures pieslēgumi, ierīkotāji, katli, projekti, apkalpes, skursteņu tīrītāji. Tā ka dzīvokļu īpašnieki dzīvo cepuri kuldami. malka man tikpat daudz menesii izmaksa. plus parejie komunalie. un driiz sola minus tricaru.
plus malku japasuta, jasanes, briketes japieperk un jaatved iekuram. mužiigie pelni. kas jums nekaish ar centralo dziivokljos.
Ja par tādiem cipariem uztraucās, ko man teikt? 67.5 m2-198.43 eur. Jeb 2.6233 par m2.
Ieraugot rēķinu uzreiz saproti, es dzīvoju Latvijā.
··· Komunālie maksājumi: Komunālie maksājumi par ... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Kādos gadījumos nav jāmaksā par ūdeni? (10)
Ūdeni maksājam par katru deklarēto cilvēku.Dēls ir deklarēts pie manis bet dzīvo citur.Viņam ir noslēgts īres līgums ar īrētā dzīvokļa saimnieku. Vai man ir jāmaksā viņa daļa par ūdeni ja viņš viņu nepatērē ?
Ja nav uzstādīti skaitītāji, tad maksā pēc deklarētajiem deguniem, negribi maksāt - izdeklarē nafik... Nu,Rīgā daudziem par lietus ūdeni ir jāmaksā...tiesa par novadīšanu. Jāmaksā nav par lietus ūdeni, bet gan par viņa aizvadīšanu, tas ir, par lietus kanalizācijas uzturēšanu. Tiesa gan, niecīgi centi. Ja to nelieto un tas nav patērēts! Visos citos gadījumos aprēķina no deklarētām dzīves vietā galviņām vai uzstādītiem patērētā ūdens skaitītājiem Rīgas namu pārvaldnieks rēķinos papildus patērētajam ūdenim iekļauj maksu par it kā kopējā mājas ūdens patēriņa starpību.. tā ka ne vienmēr ūdens skaitītājs atrisina problēmas. ··· Komunālie maksājumi: Kādos gadījumos nav jāmaksā ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Vai izsoles dzivokla parads pariet jaunajam ipasniekam? (10)
Vai pērkot dzīvokli izsolē komunālie parādi pāriet jaunajam īpašniekam?
Syringa, teorija ne vienmēr sakrīt ar praksi. Īres līgumam ne vienmēr jābūt reģistrētam ZG, pietiek ar to, ka tāds ir un izlikt tādu cilvēku no jauniegūtā dzīvokļa nevari un viss. Kaut kas nepatīk? Ej uz tiesu un kamēr tiesāsies, gadiņi ies, īrnieks turpinās dzīvot, bet jaunais īpašnieks lai skrien kaut ar pieri sienā. Līdzīgi ar parādiem par komunālajiem, jo īpaši tas attiecas uz Latvijas gāzi. Parāds ir dzīvoklim nevis īpašniekam un kamēr parāds būs, tikmēr gāzi nedabūsi.
Pirms dzīvokļa iegādes, rūpīgi vajag to izpētīt. Ne tikai ZG, bet apstaigāt kaimiņus, pajautāt ko viņi par to dzīvokli zina, arī komunālo pakalpojumu sniedzējus apklaušināt.
Izsolē var nopirkt, piemēram .dzīvokli ar īrniekiem/ 10 gb/, jo viņiem ir beztermiņa līgums ar bijušo saimnieku. Teoriju augstāk jau uzrakstīja, praksē viss nav tik viennozīmīgi, daži pakalpojumu sniedzēji visus parādus gribēs uzkarināt jaunajam īpašniekam (ātrāk nepieslēgs gāzi, elektrību utml.), bet tiesu izpildītājs līdz tik prastām lietām, kā izsolāmā īpašuma "attīrīšana" var nenolaisties. Syringa, lai nebūtu goloslovno, vari sameklēt avīzi MKlatvii, Nr.3(622) 2015. gada 14-20 janvāris, 15 lapaspuse.Var arī piezvanīt uz Rīgas pils. īres valdi, direktorei Narine Abagjan un noskaidrot.
Un te jau nav runa par apakšīri,vai pašvaldības vai bankas dzīvokli, bet īpašnieka/kuram pieder šis dzīvoklis, kaut kad nopirkts par naudu/
Nu aizsūtīs uz VID, un? Saimnieks, kuram dzīvoklis piederēja, nav maksājis nodokļus par īri. Un kāda gar to daļa īrniekam? Viņam ir beztermiņa līgums un uz visu pārējo nospļauties.
_erucanob_ patiesība jau ir tāda, ka parasti jebkurā līgumā (ar pašvaldību, ar banku utt) ir iekļauts punkts, ka bez rakstiskas atļaujas vai bez savstarpējas saskaņošanas slēgt apakšīres līgumu ir aizliegts, līdz ar to terminēts vai neterminēts apakšīres līgums, kurš nav saskaņots un akceptēts, ir kaķim zem astes un loriņi ārā pa durvīm ar visiem īrniekiem. Vienu brīdi, ja nemaldos krīzes gados, šitie joki ar apakšīres līgumiem bija ļoti izplatīti, lai bankas nevar dzīvokļus atņemt un tad arī veica grozījumus gan pašos līgumos, gan pašvaldības savos saistošajos noteikumos par nomām, īrēm, apakšīrēm. Kā arī noskaidrot cik ilgs tad ir šis beztermiņa īres līgums var elementārā veidā, TI nosūta pieprasījumu VID ar jautājumu sākot no kura gada un cik lielā apmērā tiek maksāts ienākumu nodoklis par konkrētās dzīvojamās platības izīrēšanu....domāju tālākās darbības un rīcību nojaut. ··· Komunālie maksājumi: Vai izsoles dzivokla parads ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Īpašuma pārņemšana pēc izsoles un komunālo maksājumu apmaksa (3)
Pēc izsoles tiesa apstiprināja izsoles aktu, bet parādnieks to pārsūdzēja, tādēļ tas stājās spēkā pēc trim mēnešiem. Ar tiesas lēmumu pircējs ievests valdījumā. Bet parādnieks dzīvo dzīvoklī, ārstējas slimnīcā, ...
Stāstu par dzīvoklī glabājušos seifu ar briljantiem vienmēr var izmantot, tāpēc patvarība nav apsveicama rīcība. Ja tas policijas un tiesu izpildītāja klātbūtnē (ar sekojošu mantas aprakstu), tad cita lieta. Pastāstīsi, kā tika veikts reāli dabā notika darbība ´pircējs ievests valdījumā´, ja jau dzīvoklī neesi tikusi. Manuprāt,jāmeklē zinoš jurists,jo ja parādnieks nenomaksā izsoles summu,lidz kautkādam tur datumama,tad izsole par to īpašumu nestājas spēkā,,vaikautkā tā.
Un par komunālajiem jāmaksā ir kad īpašnieks paraksta papīrus par to īpašumu,
Vai arī jāsāk maksāt ,neatceros vairs.man bija kas līdzigs,par komunālajiem un izsoli,.pasen.
··· Komunālie maksājumi: Īpašuma pārņemšana pēc ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu