Kondicionieris

Kondicionieris - jautājumi un diskusijas

Karstuma vilnis nāk, kā pilsētas blokmājas dzīvoklī neizcepties? (16)
Lūdzu padomu gudrajiem OHO ļautiņiem. Kāds mobilais kondicionieris būtu piemērotāks izmantošanai pilsētas dzīvoklī. Vai dārgākais varētu būt arī labākais? Vai pērkot jāskatās pēc izstabas m2, kur to plāno izmantot, ...
Slapināt palagu vēsā ūdenī un karināt priekšā atvērtajiem logiem, balkona durvīm, regulāri jāsamērcē. Aizkarus turēt visu dienu ciet, kamēr ir saule.
Dzīvoklī tropu laikā gan pa krānu nāk silts ziepjūdens, to var vēsināt ieliekot ledusskapī uz pāris stundām, vai saldētavā uz pusstundu vai stundu.

Vēl ir metode karstām dienām, kad naktis ir vēsākas. Tad pa nakti vēdina, salaiž gaisu iekšā, un pa dienu visi tumšie aizkari ciet, logi ciet, tad skābeklis saglabājas lielu daļu dienas, ja vien aktīvi fiziski nekustaties iekštelpās, tad tik ātri neizelpos. Vakarā, saulei rietot var atkal visu taisīt vaļā.
Lielākās problēmas sākas, kad ir tropiskās naktis - tad nav miera ne nakti , ne dienu.

Arī priekšā ventilatoram var slapju lupatu vai dvieli izkārt, pūtīs vēsāku gaisu. Laikam pat ūdens bļodu varēja likt priekšā ar aukstu ūdeni, ja mana atmiņa neviļ.
Vairāki ļaudis sūdzējušies par kakla sāpēm strādājot kondicionētā birojā vai automobilī. Otrkārt, kopmītne, kāda ir, manuprāt, katra blokmāja, diez vai pelna kondicionieri un Latvijā ha ha ha nav gluži Madeira. Tās trīs nedēļas var pasildīties, ja nepatīk, atvērt logus-pa lēto. Ja vēl karsti, palīdzēs saldējuma kokteilis, vanna vai pelde. Zilie karogi sasprausti pie katra dīķa, tas nekas, ka dibenā varbūt nogrimusi pilsēta😆 Vislabāk aukstā vannā vai ledusskapī! P. S. izbaudiet 4 gada laikus! Intolerance pret apkārtējās vides T svārstībām liecina par trauslu veselību *)pirms iegādāties mobīlo kondicionieri, jāsaprot, kur ņems gaisu dzesēšanai, un kur liks karsto gaisu. Klasiski ielaižot trubu pavērtā logā, pa šo logu iek iesūkts tik pat gaisa, cik izpūsts pa trubu, ja aiz loga ir +30 tad iesūktajam gaisam iar r šāda temperatūra...
*)dzesējamie kvadrātmetri ir norādīti ideālajam gadījumam, realitāte ir par kādiem 20% zemāka, bet ja izmantota metode "truba atvērtā logā" tad efektivitāte krītas par 50..70%
*)eletrība maksā dārgi, pirms pirkt kondicionieri, jāsaprot vai varēsi atļauties viņu darbināt
*)ja ir nauda elektrībai, tad labāk pirkt pēc iespējas jaudīgāku, bet tā lai drošinātājus nesit ārā un vadi nekūp.
*)Lai būtu maksimāls efekts jāuzstāda tā lai gaisu dzesēšanai ņem no ārpuses, un tur pat pūš arā izstrādātp karsto gaisu, ja ir balkons, tad salīdzinoši vienkārši var durvju apakšējo sekciju pārbūvēt, ja balkona nav, tad švakāk.
··· Kondicionieris: Karstuma vilnis nāk, kā ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kondicioniera kompresors un tā maiņa (10)
Skatījos video, kur tika teikts, ka kondicioniera kompresors strādājot visu laiku. Tāpēc tas nolietojas, neesot remontējams un jāmaina. Ja tas tiesa, tad kāds ir kompresora resurss? ja gadījumā pērku lietotu Golf 5, tad ...
Ja pērk kaut ko lietotu, tad, iespējams, būs daudz kas jāmaina - starteris, ģenerators, akumulators, ja vēl start-stop, tad arī dzinēja ķēde.
Labā ziņa - ja saplīst lietotais auto, tad kamēr sakrāj naudu remontam, auto var stāvēt pie pakša.
Bet, ja jaunam līzinga auto nesamaksāsi ikmēneša maksu, tad gan iedzīvosies bankrotā
Kondicionieris protams ir patīkami, bet kaut kā labu laiku cilvēki bez tā ir iztikuši. Pirkt lietotu auto un domāt ka plīsīs kondicioniera daļas ir muļķīgi. Bez tā var braukt.
Daudz vairāk būtu jāsatraucās par to detaļu bojājumiem, dēl kurām auto būs jāliek pie sētas.
Nepērc neko, kas jau pirmšķietami rada aizdomas par nevajadzīgiem tēriņiem. Vai tad kompresors nedarbojas tikai tad kad to ieslēdz? Vai brīvgaitas sajūgs atcelts? Ja nav,tad būtiskas ir motostundas un darba apstākļi-karstumā krasi pieaug spiedieni-tas ir slodze,kas strauji paātrina galu... Daudzkārt ir piedzīvots,ka strādā,bet slikti! Pēc iedabūšanas aukstuma ražotspējas parametros,prieki ir īsi-kompresors nojūk pilnībā... Kādreiz SIA NĒRINGS darbojās ar auto aukstuma kompresoru remontu-gluži sakarīgi! vag grupai kompresori lūzt reti, un pārsvarā galēji neadekvātas ekspluatācijas rezultātā, biežākais bojājums ir kondicioniera radiators. nākamajā vietā devēji, pēc tam trubas. Kompresors, (ja nopirkts strādājošs) visdrīzāk pārdzīvos kārbu, motoru, visu piekari, elektriskos logus u.c. ··· Kondicionieris: Kondicioniera kompresors un tā ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
VW Sharan 96g benz. Kondicionieris strada uz pilnu klapi, nevar noslegt. (5)
tatad - pie kompja slegts, nekadas kludas nerada. esmu atvienojusi konsuli, jo ka to piesledz ta pus karsto gaisu, uz pilnu klapi,. spaidi ko gribi nekas nemainas.. meginaju ari samainit citu konsulli, bet tas pats... Varbut kads ...
Pirmkaart, slikta diagnostika, ja kljuudas neraada, otrkaart cik zinu, kondicionieris puush aukstu nevis karstu gaisu. Taatad vaina ir citur. Iesprūdis vārsts, kas regulā aukstā-siltā gaisa plūsmu ... Tā mehāniska kļūme un borta dators arī nekādu kļūmi neuzrādīs. Kondiška nevar pūst karsto gaisu, ja klimats tad izbedzies karstā gaisa vārstu motors, ja prastais ar kloķiem tad čeko troses...
Kompim jārāda kļūdas, ja pie klimata bloka pieslēdzas...
ac un...karsts gaiss? Vacaakiem autinniem laikma jau labaak ir, ja nav taadas klimata kontroles vispar.Meklee, kur ir kaads vaarsts, ka regulee cik padod dzeseessanas sskkidrumu uz pecckas radiaatoru. Ir pat variants tajaa trubaa ielikt parastu vaarsu, ar roku grozaamu. Oi, oi, speciālisti... Kondiška nevar pūst karsto... A kāpēc nevar? Tad kā izskaidrot to, ko viņa dara logu atkausēšanas režīmā? Vnk, kopš zināma laika, arī auto uzstādītie condition māk strādāt duālajā - gan dzeses, gan apsildes režīmā, tā pat kā dzīvojamajās ēkās uzstādāmie... Var būt, ka klimata kontroles vadība sviestā sagājusi, tīri uz mehānisku vārsta nosprūšanu, sistēmai, liekas nevajadzētu tā reaģēt, kaut - a kas to zin... ··· Kondicionieris: VW Sharan 96g benz. ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
aplams klimats mašīnā (3)
Manam Opelim vasarā Valmieras ielā činīja klīīmu,un tagad pienākot rudenim-ziemai secinu,ka nav vairs īsti lāga ar siltumu kāju daļā.Viss karstums gāžas pa sāniem un uz logu,bet apakšā pa malējiem caurumiem vēl ir silts ...
Salona filtrs un termostats tikko mainīti (C) shis ir nepateemu, un top skaidrs, ka pashai zinaashanu remontam nebuus. brauc vien uz servisu.
aciimredzot, klapiities atbilstoshiem gaisa vadiem ir ciet. ja ir servomotori - mok stekeri nav salikti; ja trosiites - nav saliktas atpakalj peec klimas kjidaashanas [ja vien taa neaprobezhojaas ar uzpildiishanu].
Rakstīts auto ar "klīīmu", tātad klimatkontroli. Kādas vēl tur trosītes. pec aprakstita stasta skaidrs ar tehniku nedraudzejis ...labi ka vel tiki skaidriba ka opelis brau uz servisu to pasu valmieras ielu un atver maku bus jau labi ··· Kondicionieris: aplams klimats mašīnā lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ford Mondeo kondicionieris (9)
Iespaidīgs pečkas izmērs, visa komforta noslēpums un sarežģīts remonts
Kondiška jūtami samazina jaudu, bez īpašas vajadzības nelietoju.Problēmu nav vēl bijis. Un kas tur sarežģīts? Panelis noņemts un viss. Vispār jau nav nekāda vaina tiem vecajiem MOndeo, šis izskatās pēc pajauna, man kādreiz bija 95 gada, labs , nenojāts dīzelis no Vācijas, trāpīja zem krusas, tapēc pārdeva, man netraucēja braukt, kā es ar viņu nebrauktu, pedālis visu laiku grīdā, vairāk par 6 l/100km neēda, un kad lēnām braucu, varēja 4,4 iebraukt !! Nav nekāda vaina tiem Fordiem, un Focus ari ir labi auto. ??? Tu pats to darīji, vai kāds spečuks"? kad sataisīsi ielidz bildi..?!)) ··· Kondicionieris: Ford Mondeo kondicionieris lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ūdenz peļķe zem auto (8)
draudzenei ir opelis B,kad pabraukā šamējam zem kaputa kreisā pusē parādās ūdens peļķītes..antifrīz nav, eļļa arī nav.. vienīgi skaidrojums lietus ūdens kaut kur sakrājies un pēc kāda laika notek..kaut kas ir kādam tā ...
Kondiškas konsentrāts varbuut mēnešreizes?? Glauns opelis tavai draudzenei - klimatkontrole strādā nevainojami! Visdrīzāk tas ir kondensāts no klimatkontroles siltummaiņa. Ļoti iespējams, ka tas ir no kondicioniera - tā ir normāla laieta, kad kondensāts notek, par to nav jāuztraucās.
Protams, ja tam opleim ir kondicionieris :)
Eh, nepaspēju pateikt par kondicionieri.

Man savulaik kāds onkulis stāvvietā mēģināja norādīt, ka mašīnai kaut kas traki tek.
Peļķe no kondicioniera tiešām bija krietni liela :D
··· Kondicionieris: Ūdenz peļķe zem auto lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kondicioniera uzpilde (7)
Labdien, visur reklamē kondicionieru uzpildi pa 15 Ls, oficiālie servisi - pa 30 Ls. Kurš ir saskāries, kur šajā cenu atšķirībā ir apxxxx. Tikai nediskutēsim par peļņu vienā un otrā, pārāk liela atšķirība cenā. P.S. ...
Cenas atšķirība, manuprāt, ir apmēram tāda pati, kā stundas likmē oficiālajā un "kaktu" servisā. Ņemot vērā, ka darbaspēka nodokļi ir ap 80% no algas, + aprīkojuma un telpu izmaksas, + izmaksas saistītas ar "oficiālā servisa" statusu - pēc būtības atšķirība varētu būt vēl lielāka. Bet atšķirība kondicioniera uzpildes kvalitātē, domāju, nav būtiska, pa lielam jau darbs ir primitīvs - pieslēdz ierīci pie kondicionēšanas sistēmas ventiļiem, tā pati kaut ko samēra un uzpilda sistēmu.
Jautājums ir kāpēc kondicionieris jāuzpilda - ja ir ievērojama noplūde sistēmā un tā jānovērš, iespējams atsevišķiem, "advancētiem" auto kaktu kantoris to nemācēs novērst vai neizdarīs to tik labi kā oficiālais serviss.
pareizi te raksta, ka vispirms jaaatrod kur ´freons" izteceejis araa. Parasti tas ir kompressora bliivsleegs, vai kaads savienojums liinijaas.(parasti o ringi). Bet kaadreiz taa nopluude ir tik mazinna, ka tiessaam pietiep ar nelielu devu svaiga "freona" lai varetu mieriigi dzeesties naakamo gadu pat :) Normaalaa vietaa, pirms aukstumagjenta uzpildes, sisteemu novakuumee. Taadejaadi paarbaudot sisteemas hermeetiskumu uz vakuumu + kompresora eljljas daudzumu. Peec tam, uzpildiishanas ciklaa, sisteemu paarbauda uz spiedienu + sapilda iekshaa visu ko un cik vajag.
Tikai vienkaarshi uzpildiit, bez augshmineetaas diagnostikas, var ar 2 kraaniem un 2 manometriem, ko biezhi arii veic par tiem 15 Ls.
Labaak 1 reizi samaksaat daargaak un buus vernjaks.
Uz Senču ielas, tūlīt aiz autoringa, ir labs serviss, kur kondicionierus pildīt, paprasi, lai uzpilda ar krāsu, tad ātri var bojājuma gadījumā bojājumu atrast
Par pildīšanu vairāk par 25ls naf bijis.
Kaktu serviss vienkārši iepūtīs "aukstuma aģentu" un viss, ja kāds sistēmas bojājums, tad pēc meneša/nedēļas velreiz brauksi pildīties
··· Kondicionieris: Kondicioniera uzpilde lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kondicioniera remonts (5)
Kur var saremontēt auto kondicioneri,vāji dzen auksto gaisu?
Valmieras iela 5, SIA Texa nomaini salona filtru, dara to jebkuraa servisaa normaalaa. :)) 100% piekriit 7_jeeri.parasti aizrauts salona filtrs! Lai pārbaudītu vai salona filtrs ir ciet, iesl``edz recirkulāciju, Ja pūtiens uzlabojās tad filtrs aizsists, ja neka snemainās, tad filtrs nebūs pie vainas. ja jau mobīlajam vari bateriju nomainīt,tad filtru ar varēsi ...:D ··· Kondicionieris: Kondicioniera remonts lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Auto kandicionieru remonts (3)
Vai kāds ieteiktu kādu labu autoservisu, kur veic kondicionieru remontu (neieslēdzas kompresors). Par Gvidisu dzirdēju sliktas atsauksmes.
Autoplaza .peec nosaukuma meklee webaa- tad arii atradiisi kaa tur nokljuut. sākt ar auto plazu uz Valmieras ielas un tad turpināt citos servisos ja rodās srarežģījumi. Parasti jau tas neieslēdzas, par cik gāzes nav iekšā :)) Tfū sorry nevis plaza, bet gan cita virma kaut kur uz Valmieras 11 vai 13, tur ir izkārtne :) ··· Kondicionieris: Auto kandicionieru remonts lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Freona uzpildīšana auto kondicionierim (6)
Nopirku autiņu ar klimatkontroli. Bet freons beidzies. Jautājums, vai neuzpildot freonu, es "nenokaušu" to aparātu, kad vajadzēs autiņu sildīt? Un vēl kur un par kādām cenām to freonu pilda?
kaa autoelektrikjis varu pateikt - freons vajadziigs tikai kondishkai .... ja visa elektronika ir kaartiibaa, tad bez freona neiesleegsies kondishka, un tas arii viss .... darbini droshi, ko vien veelies ...:))) bez freona ( tas butiba nav freons)labak nedarbini, jo sajasi klimas gultnjus. uzpilde maksa ap 30 Ls. kludu labojums, klimas kompresora gultnjus. vai tas ir no seerijas, nopirku porshu, bet tagad nav 15$ benziinam??? nu labak nedarbinat gan :) ··· Kondicionieris: Freona uzpildīšana auto ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu