Kvarca lampa

Kvarca lampa - jautājumi un diskusijas

Vai ir droši lietot kvarca lampu katru dienu? (6)
Vai ir droši lietot kvarca lampu katru dienu, kvarcojot telpas? Vai tas nekaitē veselībai?
Cilvēks ir jādzīvo viņa dabiskajā mikroorganismu vidē. Imunitātes "treniņa" labad. Kvarcot istabu pret mikroorganismiem nekaitēs tavai veselībai.Kaitēs istabas augiem,tie ies bojā.Arī pašam nevajadzētu ilgi uzturēties bez aizsargbrillēm.Svarīgi zināt kādas jaudas kvarca spuldzi izmanto. ne!
pie biezas liet.var veid.pat.sunas
Tas kaitē veselībai, jo ultravioletā starojuma ietekmē veidojas ozons - ir tāda interesanta smarža. Ja to ozonu regulāri elposi - ilgtermiņā ar garantiju būs problēmas.

Bez tam - tas UV starojums bojā tapetes, krāsas, mēbeles...
tapat ka mikrovilnu krasni... ··· Kvarca lampa: Vai ir droši lietot kvarca ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kvarca lampa (4)
Hmmm...kur var iegādāties kvarca lampu. Atceros kad biju maza, bērnudārzā tāda bija, visi brillītēs, plikiņi aplītī gājām ap lampu. Zinu ka tā ir veselīga, nu tad gribu zināt kur to var iegādāties?
Ir tāda mājās skapī saulīte saucās.. Un ko Tu domā ar to darīt? arī plikiņa staigāt apkārt? Tās kvarca lampas ir kaitīgas sadzīves telpām, tās drīkst izmantot tikai ar noteiktu UV staru garumu un noteiktu derīguma termiņu medicēnas iestādēs. padomju laiki ir beigušies un ādas vēža veicināšana nu it nemaz nav nepieciešama. ( piedod, ja sanāca skarbi) Var pagatavot pats:)Jaasameklee DRL, taa gan padomju laika marka(lampa no ielu apgaismojuma laternām)arii tagad veel ir saglabaajushaas,vinjai ir divi stikla apvalki-ārējais un iekšējais,uzmaniigi jāparsit ārējais lai netraumētu iekšējo un ieskrūvē patronā un saulīte gatava,pats mēģināju apm pirms 20 gadiem var nosauloties,tikai jāuzmanās, jo jaudīgāka lampa,jo īsāku laiku drīkst lietot:))) Jebkurā lielākā elektropreču veikalā, piemēram PLAZA var iegādāties UV staru lampas, kas pēc lieluma atbilst parastai dienasgaismas lampai. Lampas cena - 7-8 Ls + vēl būs vajadzīga armatūra - apmēram tik pat. Par veselīgumu - nu nez ... mikrobiem tā noteikti nav veselīga, jo šīs lampas liek piem. gaļas produktu glabātavās un kulinārijās lai iznīdētu mikrobus :) Patiesībā solārijs arī ir vairākas tādas lampas. ··· Kvarca lampa: Kvarca lampa lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kvarca lampa (13)
Kur var dabūt (vēlams Jūrmalā un vēl vēlamāks- uz īri) zilo kvarca lampu?
Diez vai tas palīdzēs,jo ne jau visur gaisma tieši piekļūs. Varbūt ar kādu sildītāju-ventilatoru var visu ātri izžāvēt? Nu un kā paliek ar pārtikas ražotnēs un ūdens dezinfekcijai izmantojamajiem? Bet telpas gaisa mitrumu visefektīgāk pazeminās pārvietojamais gaisa žāvētājs,ko plaši izmanto būvniecībā.
Kaut veļas žāvētājs ar atvērtām durvīm...
Kvarca lampa dod ultravioleto starojumu, kas patiesi nonāvē mikrobus, bet pelējumam nav pārāk efektīva.
Lai ar mitrām grāmatām tiktu galā, tās jāizklāj pēc iespējas plašāk (ne uz grīdas guļus, bet labāk stāvus, pavērtas), un jālieto kalorifers plus ventilācija uz ārpasauli.
Ja būs sausums telpās, pelējums izzudīs
Neiesaku nemaz domāt par tām, kur nu vēl meklēt. Palasiet par to kaitīgumu vispirms!!! Neiesaku meklēt!!! ··· Kvarca lampa: Kvarca lampa lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kur nopirkt kvarca lampas? (1)
Varbūt kāds zina,kur var nopirkt kvarca lampas...telpu dezinficēsanai un priekš sauļošanās?
Tur,kur pārdod slinmīcu vai aptieku aprīkojumu! Bet ja tikai dezinficēšanai,kāpēc pirkt?Aizej pie ģimenes ārsta un sarunā,lai aizlienē!Viņš tak savu kabinetu arī šādi dezinficē... ··· Kvarca lampa: Kur nopirkt kvarca lampas? lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu