Mēbeles

Mēbeles - jautājumi un diskusijas

Virtuves mēbeles - kur nopirkt? (13)
Nepieciešami daži skapīši virtuvei. Polijas ražojums. Zvanīju uz "Poļu mēbeles", tur tikai uz pasūtījumu. Komplekti neder, individuālie pasūtījumi, arī nē. Zinu tikai Mēbeļu namā, varbūt ir vēl kādi veikali Rīgā, ...
Optimus...zemāko cenu zemākais gals, atvainojos- zemākās kvalitātes zemākais gals! Mēbeļu namā labāk ne.. vai vismaz rūpīgi izpēti.. tur mēdz būt tādi, kas ātri sašķiebjas :D Bet vispār ir jau Optimus mēbeles, viens bija pie VEF tilta veikals.. Optimus mēbeles. Arī internetā. Ja iet runa par standarta skapīšiem, pameklē DEPO !
Bet turp ir vērts doties, ja rokas neaug no *****, jo pašam viss jākomplektē pa daļām.
Slokas iela 52, korpuss 7 ··· Mēbeles: Virtuves mēbeles - kur nopirkt? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Mēbeles internetā - pozitīva vai tomēr negatīva pieredze. (11)
Esmu noskatījusi dažas mēbeles internetveikalā Mēbeles1lv. Parakņājos atsauksmēs- sūdzībās. Ir gan. Bet tur jau tikai negatīvais. Baidos iekrist ar šo veikalu. Vai jums ir bijusi arī pozitīva pieredze?
Kā var pirkt tādas lietas netā. Tās tak ar aci jāredz dzīvajā. Ja patīk,tad jāpērk! Par ko ir sūdzības? Tādi riski vienmēr pastāv, ja preci pasūta. Pašam pieredzes nav tieši ar šo veikalu, jāsakontaktē ar viņiem, jānoskaidro kādu atbildību uzņemas u.t.t. Es Jyskā. Kad bija akcijā, pasūtīju drusku virs 250 eiro, piegāde sanākusi bezmaksas, piegadāja visu ļoti precīzi pēc 3 dienām. ··· Mēbeles: Mēbeles internetā - pozitīva ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Dīvāns kaķu draugiem (22)
Kā izvēlēties jaunu dīvānu, ja mājās ir kaķis, kuram patīk trīt nagus arī dīvānā. Ir man dīvāns ar speciālo "kaķu" audumu. Neteikšu, ka man ļoti patīk tas audums, bet kaķa dēļ, samierinājos. Tagad domāju, vai ...
Noteiks kaķis, jo Tu dzīvo pie kaķa.
Bet, vispār var labi sadzīvot, ja grib.
P.S. Pret ekskluziivo trinekli pats vareeju trenneeties... No tiem kakiem ir tirais posts man te ar viena ir pienemusi darba un kad rajos piekerdama plesot mebeles tad lec no prieka pa gaisu ka brunalas kad agrak palaida pavasaros plavas! Mums bija Siāmas kaķene. Reti mīļš un gudrs kaķis. Nodzīvoja 17 gadus. Mīļajai kaķenei bija nagu asināmais stabiņš un sava mājiņa kur patverties no mīļajiem bērniņiem vai dusmīgas saimnieces. Un tomēr ik pa brīdim mēģināja nagus asināt uz dīvāna malas pie tam skatoties cilvēkam acīs.
Kaut kur dzirdēju ieteikumu, lai kaķis neasinātu nagus pret dīvānu vajag pašam iezīmet teritoriju. Tātad palūdz, lai kāds vīrietis (teritoriju iezīmē tikai vīrieškārtas radījumi neatkarīgi no tā cik viņam kājas vai ragu esamība) iezīmē jeb pareizāk sakot apčurā tavu dīvānu.
Man daudz kaķu nav bijuši - bet tā "princese", kura plēsa dīvānam galus - viņa to darīja par spīti manām agresijām - es viņu vajāju, bet viņa to darīja paslepus - es taču nevaru klapēt zvēru par to, ko es neesmu pieķēris, ne? :) Taču laukos kaķis nav tas pats , kas dzīvokļa kaķis - pirmā dīvānos guļ un plēš koka mājas stūrus - viņa neposta savu gultu...laukos kaķi ir ļoti iecietīgi pret vergu mantu (manējo) :)) ··· Mēbeles: Dīvāns kaķu draugiem lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Ar ko pielabināties kaķim, lai viņš pārstātu plēst mīkstās mēbeles? (30)
Esmu izmisumā: mana kaķene ir iedomājusies, ka esmu nopirkusi jauno dīvānu komplektu priekš viņas asajiem naģeļiem. Johaidi ar ārā,...tās mēbeles i ne lēti pirktas, paprāvu laiciņu pa kapeikai krāju, lai reiz pie sen ...
Tāpēc jau arī plēš, ka imitācija - grib īstas ādas :D Vēl jau var ar mietu stāvēt pie smalkā dīvāna un mežonīgi aurot katru reizi, kad kaķis uz to pusi paskatās :). Tā teikt - refleksu veidot...:)) ...poņal- runci vaig...! :D Piepei pašai vaig veci- ta i kaķis ātri savu vietu ielagos! :D Kaut kur dzirdēju šādu metodi - kaķa nagu asināmo vietu vajagot ierīvēt ar vīrieša urīnu, jo kaķis nagus asinot iezīmē teritoriju. Ja nopietnāk tad pamēģini izmazgāt ar terpentīnu. No buldurjāņiem kačai tikai kaifs būs un nekas vairāk. Kaut kas stāstīja, ka viņa mašīnai visi sētas ruņči iet ar līkumu, jo ir dabūjuši ar elektrošoku. ··· Mēbeles: Ar ko pielabināties kaķim, ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kāda materiāla mēbeles izvēlēties vasarnīcai? (16)
Labdien. Nopirku nelielu vasarnīcu, pavasaris nāk, drīz jāiekārto. Sakiet, vai ir kādi ieteikumi, no kāda materiāla mēbelēm labāk izvairīties, ja vasarnīca ziemā stāvēs neapdzīvota un neapkurināma? Vai arī tam nav lielas ...
1) labas tikai tādas kuras sezonas beigās var aizvest uz drošāku vietu
2) tādas kuras nav žēl ka zagļi vai bomži aiznes/palieto
Tas protams ja sidzeni neliec un apsardzi nepieslēdz.
Jo brutālākas un masīvākas, jo ilgāk kalpos un zagļiem grūtāk aiznest. Ja mežs tuvumā, var ko sameistarot uz vietas. Te dažas labas idejas:
https://youtu.be/rySzI22ZlqU
Nozīmes nav ne kādas! Noderēs gan glauns krēsls, gan kartupeļu kaste! galvenais, lai pašai ērti. Izvairies ,no skaidu plates mēbelēm. Kaskāde. Pelējums var attīstīties tikai siltā un mitrā vidē. Salā sēnes neaug. Piedevām, ja koks ir normāli apstrādāts ar eļļu, to pelējums vispār neskar. Vai labāk būtu skaidu plākšņu, krāsu, laku un plastmasas smārds, kas piedevām ir ļoti indīgs kokteilis? ··· Mēbeles: Kāda materiāla mēbeles ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Virtuves iekārta (6)
Meklēju kur labi un droši var pasūtīt virtuves iekārtu uzstādīšanai Imantā Kādi ir Jūsu ieteikumi
Pie Manis! Arnis mob.t. 2982823549 almateja333@inbox.lv 29127448 Sergejs, izgatavo pēc pasūtījuma un uzstāda Kāpēc Imantā ? Citur nevar ? Kā teica kāds mans paziņa: Nekad nepasūti virtuves iekārtu, pārdot to nevarēsi, izmest būs žēl, jo dārgi samaksāji.....un tā visu mūžu nodzīvosi ar līdz kaklam apnikušo savu individuāli izgatavoto iekārtu ... ··· Mēbeles: Virtuves iekārta lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Virtuves komplekts- ko izvēlēties ? (7)
Sveiki. Kam jāpievērš uzmanība komplektējot virtuves skapīšus? Šoreiz ne par plānojumu, bet par pašu materiālu-mdf plāksnes, koks ;biezums, apdare, kādi knifi , uz kādiem grābekļiem nekāpt, kādus ražotājus ignorēt??? ...
Tad nu es kā sieviete pastāstīšu par virtuves mēbelēm. Bet. Cik cilvēku, tik gaumju. Stāstu tik par sevi. Koka protams ir exkluzīvi un tā. Bija agrāk. Taču, laiki mainās, un pat mūžīgais ar laiku pieriebjas. Augstākais 10 gadi, kad sagribas brīnumainās pārmaiņas virtuvē. Noeksperimentēju un man iepatikās. Baltais lamināts ekonomiskajā klasē. Lēti, skaisti un labi. Nekādi faking mehānismi, viss tas kaka, kas krīt uz nerviem. Virsma pēc saviem ieskatiem, man mfd laikam. Tagad vispār kruta, tur kur agrāk rumbulā bija veikals starts, pretim liels veikals. Tur pat par labām naudiņām izgriež rūpnieciski izmērus, pats mājās saliec kā lego.
Kopšana kā kopšana, ja mājās nav 170 cilvēki vai mazi berni, noej ar amwey virtuves līdzekli un viss šiki laistās
Nu karkass visticamāk būs laminēta kokskaidu plate, tur parasti nav daudz variantu. Ir laba tik ilgi, kamēr iekšā netiek ūdens, tad piebriest un var mest laukā. Jāpievērš uzmanība maliņu laminējuma kvalitātei. Es izvairos no tās pavisam plānās, kas ir apmēram 0.5 mm bieza. Centies meklēt to, kam maliņas biezums ir 2-3 mm.
Spēlēties vari ar priekšējiem paneļiem. Iespējamie varianti - tā pati KSP, MDF vai masīvs koks. Pēdējais protams vislabākais. Nesaprotu, kāpēc Lobo1 kritizē MDF. Ja tas ir frēzēts un krāsots (nevis laminēts !) - tad nav ne vainas.
Es tieši vairāk pievērstu uzmanību priekšējo paneļu krāsošanai - to labāk pasūtīt pie kāda reāla profesionāļa, kam ir attiecīga krāsošanas kamera. Kad pasūtīju savu virtuvi, man krāsošana izmaksāja daudz vairāk par pašiem paneļiem :)
Runājot par furnitūru - priekš virtuvēm ir pieejams kolosāls aksesuāru sortiments, ko lielākā daļa vietējo mēbeļu ražotāju vispār nepārzina. Aizbrauc uz tādu firmu "Daiļrade - koks" (Čiekurkalnā) vai arī bija viena, kam neatceros nosaukumu kaut kur Rumbulā, labajā pusē jau pie Rīgas robežas. Ja pats taisi - tur atradīsi kaudzi kolosālu ideju. Ja ar to vēl par maz - papēti speciālos furnitūras ražotājus - piemēram HAFELE. Latvijā var pasūtīt caur to pašu "Daiļrade - Koks". Vienīgi jāskatās, cik tā furnitūra maksās - priekš ražotājiem cenas tur nav īpaši kārdinošas, bet ja taisīsi priekš sevis paša mīļotā - tad jau var atļauties :)
Apdari nesūti matētu vai spīdīgu, visus taukainos pirkstus varēs redzēt!!! Koks protams ideāli, bet tad lakai jābūt arī ļoti labai. Vienu varu pateikt konkrēti- MDF nein. Kaut kādu laiku jau kalpos, bet tad tā apdares plēve sāks lekt nost. Īpaši cieš plauktiņi kas blakus plītij. Var pat vacējums uzpūsties un tad nekas nav līdzams. Ne ar fēnu, ne gludekli. Vajag īsto presformu. Pievērst uzmanību dizainam, un kur pasūtīsi detaļas.
Tas veikals Rumbulā saucas Attēls-R.
Principā sadizainē pēc savām skicēm detaļas un pasūti attēls R - tur ir visa furnitūra un plašs plātņu materiālu klāsts. MDF un skaidenes vietā, es personīgi korpusam ņemtu saplāksni (laminētu). Durtiņas - mdf ar orgstiklu vai vienalga kas cits, kas patīk un pa kabatai.
··· Mēbeles: Virtuves komplekts- ko ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Virtuves mēbeles Liepājā (6)
Vai kāds var ieteikt, kur griesties Liepaja individualas virtuves projekteeshanai. varbūt kādam laba pieredze, un var ieteikt.
Saldū ir čaļi kas labi taisa":)) Tikai projektēšanai vai arī izgatavošanai? Viņi izgatavo arī.Tel gan gājis nebūtībā,bet kontakti jābūt mēbeļu veikalā uz Kuldīgas ielas. ss.com Caur esesiešie būs dārgi,toties sūdīgi:)) ··· Mēbeles: Virtuves mēbeles Liepājā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai kāds ir pasūtījis mēbeles pie up-mebeles.lv? (3)
Ir doma pasūtīt iebūvējamo skapi un virtuves iekārtu. Pagaidām esmu nosliekusies uz https://up-mebeles.lv/ Kādas atsauksmes?
Esmu Vai shī ir reklāma? :D Vienmēr pērku taustāmu preci. Lai ir dārgāk, bet atkrīt liekie kreņķi. ··· Mēbeles: Vai kāds ir pasūtījis ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Tev ko, internetā tikai oho.lv veras vaļā? Ir simtiem tādu vietu... sākot ar lielveikaliem kā Alfa Home. Ja nu slinkums specializētus veikalus meklēt. Vienmēr labāko atrod ar reklāmu ko sauc- no mutes mutē. Ja tiešām interesē labi galdniekmeistari var rakstīt privāti. turpinot, pilns ss.lv ar virtuves iekārtu ražotājiem... Esi gatavs attiecīgi maksāt, vai tikai ķer muļķus? Viss atkarīgs no vēlmes un cik esi gatavs par to maksāt. ··· Mēbeles: Virtuves iekārta...!? Kāds ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu