Mobilie kondicionieri

Mobilie kondicionieri - jautājumi un diskusijas

Karstuma vilnis nāk, kā pilsētas blokmājas dzīvoklī neizcepties? (16)
Lūdzu padomu gudrajiem OHO ļautiņiem. Kāds mobilais kondicionieris būtu piemērotāks izmantošanai pilsētas dzīvoklī. Vai dārgākais varētu būt arī labākais? Vai pērkot jāskatās pēc izstabas m2, kur to plāno izmantot, ...
Slapināt palagu vēsā ūdenī un karināt priekšā atvērtajiem logiem, balkona durvīm, regulāri jāsamērcē. Aizkarus turēt visu dienu ciet, kamēr ir saule.
Dzīvoklī tropu laikā gan pa krānu nāk silts ziepjūdens, to var vēsināt ieliekot ledusskapī uz pāris stundām, vai saldētavā uz pusstundu vai stundu.

Vēl ir metode karstām dienām, kad naktis ir vēsākas. Tad pa nakti vēdina, salaiž gaisu iekšā, un pa dienu visi tumšie aizkari ciet, logi ciet, tad skābeklis saglabājas lielu daļu dienas, ja vien aktīvi fiziski nekustaties iekštelpās, tad tik ātri neizelpos. Vakarā, saulei rietot var atkal visu taisīt vaļā.
Lielākās problēmas sākas, kad ir tropiskās naktis - tad nav miera ne nakti , ne dienu.

Arī priekšā ventilatoram var slapju lupatu vai dvieli izkārt, pūtīs vēsāku gaisu. Laikam pat ūdens bļodu varēja likt priekšā ar aukstu ūdeni, ja mana atmiņa neviļ.
Vairāki ļaudis sūdzējušies par kakla sāpēm strādājot kondicionētā birojā vai automobilī. Otrkārt, kopmītne, kāda ir, manuprāt, katra blokmāja, diez vai pelna kondicionieri un Latvijā ha ha ha nav gluži Madeira. Tās trīs nedēļas var pasildīties, ja nepatīk, atvērt logus-pa lēto. Ja vēl karsti, palīdzēs saldējuma kokteilis, vanna vai pelde. Zilie karogi sasprausti pie katra dīķa, tas nekas, ka dibenā varbūt nogrimusi pilsēta😆 Vislabāk aukstā vannā vai ledusskapī! P. S. izbaudiet 4 gada laikus! Intolerance pret apkārtējās vides T svārstībām liecina par trauslu veselību *)pirms iegādāties mobīlo kondicionieri, jāsaprot, kur ņems gaisu dzesēšanai, un kur liks karsto gaisu. Klasiski ielaižot trubu pavērtā logā, pa šo logu iek iesūkts tik pat gaisa, cik izpūsts pa trubu, ja aiz loga ir +30 tad iesūktajam gaisam iar r šāda temperatūra...
*)dzesējamie kvadrātmetri ir norādīti ideālajam gadījumam, realitāte ir par kādiem 20% zemāka, bet ja izmantota metode "truba atvērtā logā" tad efektivitāte krītas par 50..70%
*)eletrība maksā dārgi, pirms pirkt kondicionieri, jāsaprot vai varēsi atļauties viņu darbināt
*)ja ir nauda elektrībai, tad labāk pirkt pēc iespējas jaudīgāku, bet tā lai drošinātājus nesit ārā un vadi nekūp.
*)Lai būtu maksimāls efekts jāuzstāda tā lai gaisu dzesēšanai ņem no ārpuses, un tur pat pūš arā izstrādātp karsto gaisu, ja ir balkons, tad salīdzinoši vienkārši var durvju apakšējo sekciju pārbūvēt, ja balkona nav, tad švakāk.
··· Mobilie kondicionieri: Karstuma vilnis nāk, kā ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Mobilais kondicionieris dzīvoklī. (21)
KUR lai izurbj caurumu,trubas izvadei???? sanāk ,ka man nespīd šis prieks,karstā vasarā dzīvot atvēsinātā telpā... :( Ir 2 logi /pakešu/ no sienas līdz sienai un no griestiem līdz palodzei!! un tāda pate balkona durve... Vai ...
jezinj, vot cilvekiem ir problemas. laikam, nekad nav dziivojushi aukstuma. kada vasara, kada sasilshana, mums kad pedejo x bija karsta vasara? 2010. gada, menesis? tas ir lielakais. noperc ventilatoru un lai ruka, kad mums bus vienu nedelju ta "karsta vasara".
citi priecajas par saulainiem dziivokljiem, jo mums ta saule tiesham ir par maz, agrak vismaz bija ta karstas vasaras, tagad tikai karstie 30. juliji.
Bija līdzīga vajadzība. Logu firma izgatavoja stikla paketi ar caurumu. Tajā pēc tam iestrādāju kondicioniera izvadu( Nācās to drusku modificēt) Mobilais kondicionieris to problēmu atrisinās tikai daļēji. Pie kam šajā gadījumā ir čakars pat ar tā uztādīšanu. Un arī kondensātu nāksies kaut nakts vidū nest uz WC kā kaku spaini, + vēl baciļi kas tajos mājo. Bet galvenais rūkoņa!!! Trobele būs uz nebēdu-ne katrs, it īpaši naktī to spēj izturēt. Tad labāk vienkārši ventilators pie gultas, ja nav iespēju iegādāties normālu ārējo kondicionieri. Un neviens nemin taadu "nebuutisku" siikumu, kaa pa logu laukaa izpuusto gaisu. :D Ja sleegtaa telpaa kaadu laiku straadas mobilais kondiciopnieris, telpaa atri iestaasies skabeklja bads. Taatad telpaa ir jaanodroshina gaisa piepluude, un taa parasti viesvienkaarshaak ir nodroshinaama no aara, no kura naak iekshaa tas pats karstais gaiss, ko izmisiigi dzeseejam. Apburtais loks par pasha naudu.... :D padomā arī par atstarojošām žalūzijam pēcpusdienām - aizstaro saules enerģiju atpakaļ ārā pa logu - mazāk karsīs dzīvoklis. ··· Mobilie kondicionieri: Mobilais kondicionieris ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu