Norēķinu kartes

Norēķinu kartes - jautājumi un diskusijas

Darbība ar Swedbank maksājuma karti (9)
Sveiki! Jums tā nav gadījies, kad par vienu maksājumu noņemās divreiz identiska summa, vai nenoņemas nekas? Ka nenoņēmās mani uzjautrināja, reiz 800 eiras ietaupīju, un nto citu ar, bet tad, kad man 2x noskaitīja mazu summu, ...
Gan jau noņems arī tos ietaupītos 800. Lai banka zaudētu kaut centu, neticu. Jā, ir bijis.
Uzrakstīju vēstuli swedbankai internetbankā un pēc pāris stundām nauda bija atpakaļ kontā :) Swedbanka ir cūkas citādā ziņā, bet kas attiecas uz šādiem dubultajiem darījumiem, atgriezto darījumu atgriešana pilnā apmērā (tajā skaitā noņemtās komisijas un iztrūkums valūtas konvertācijas rezultātā) vai chargeback, tad problēmu, pagaidām, nav bijis :)

P.S. Gan jau ir arī svarīga attieksme. Ar attieksmi - "jūs, maitas, kretīni, p!derasi, atdodiet man nozagto naudu vai arī būs p!zd!, daudz grūtāk ir tikt pie labvēlīga rezultāta". Normāli izskaidrojot notikušo, vēl nav bijušas problēmas :)
Nē, tā gan nav gadījies, bet norēķinoties ar Swedbank maksājumu karti internetā ir sanācis tā, ka, samaksājis par O!Kartes kodu, es to nesaņēmu. Tad es sazinājos ar banku, uzreiz tas nenotika, bet pēc rakstiskas prasības uzrakstīšanas internetbankā, man pienāca e-pasts ar atvainošanos un saņēmu atpakaļ savu naudiņu. Kopš tā laika nolēmu vairs neriskēt papildināt mobilā telefona kredītu Swedbank internetbankā; ja nu vienīgi nebūtu citas iespējas ! Bet vieni mēsli gadījās, kad papildināju dr.lv kontu- tas gan bija ar citas bankas karti internetā. Toreiz arī naudiņu no konta atskaitīja, bet, neesmu drošs, līdz manam dr.lv kontam tā tā arī nenonāca. :( Toreiz gan es to kautkā palaidu garām un atļāvu baņķieriem, lai viņi to mazo summiņu piesavinās ! Man Unibanka ierāva savās nāsis simts eirikus,ņemot no automāta štuku iedeva tik 900.euras..))zvanīju,rakstīju,bet beigās- es tas ēzelis paliku..DDD..A,Jūs izdruku paprasījat..man skaidrs,ka tā ir sistēma,ja izdruku neprasi..var arī piečakarēt..))Labāk jau lielākas summas aiziet uz banku ņemt ārā.. ir gadījies, ka atsaka daījumu, samaksāju skaidrā naudā. pēc tam kontā summa ir bijusi tomēr rezervēta. rakstīju e-pastu, klāt pievienoju atteikuma nofotografētus čeku, skaidrās naudas čeku un visu atmaksāja. ··· Norēķinu kartes: Darbība ar Swedbank maksājuma ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Bērns bankā (19)
šodien biju bankā ar meitu, kurai ir 16 gadi un viņa vēlējās palielināt kredīt limitu dienai, bet diemžēl Swedbankas darbiniece atteica, jo viņas prāt viņa neredz iemeslu un ir saņemti daudz pārskaitījumu par kuriem viņa ...
kamēr sīcim nav 18, kas pēc LR likumdošanas ir pilngadiba, tikmēr , es arī piedalos jebkāda veida sarunās... JO PĀRSTĀVU SAVU BĒRNU... man bija līdzīgi.. Nju jā....bankas darbiniekam ir tiesības uzdot šādus jautājumus. Viņiem pašiem (bankai) ir stingra uzraudzība no ´´augšas´´. Vienīgais, ko nesaprotu - kamdēļ Tev kā mammai neļāva piedalīties sarunā....tas gan nav gluži tiesiski. Paraizi vien daŗīja ka neļāva, jo izskatās ka "muterīte" darijuma limitu no kredītlimita neatšķir.
Bet jebkurā gadījumā 16gadīgam bērnam nav par naudas mūli jāpiestrādā...
Man arī tā swedbanka nepatīk tīri dēļ inerces pie viņiem turos. Man vnk līgumos tas konts norādīts. Bet visus limitus tur var internetbankā nomainīt. Skaidru naudu viņi nelabprāt dod, ja vajag vairāk par 15 000 skaidrā, tad 3 dienas iepriekš jāpiesakās. Citās filiālēs pat 5000 eur viņiem nav uz vietas skaidrā naudā. Un vienmēr tie jautājumi, sajūta it kā es pie mammas ietu nolūgties kabatasnaudu, nevis ka tā būtu mana nauda un man kā klientam būtu taisnība. Un tad vēl sūdzēšoties vidam. Tas viss mudina pāriet uz skaidru naudu un bērniem kabatas naudu arī dodu skaidrā naudā. Un vēl skaidra nauda organizē, jo no tās ir grūtāk šķirties nekā no virtuāliem cipariņiem kontā. Nauda kontā šķiet mazvērtīgāka un tas veicina patēriņu un mudina uz impulsīviem pirkumiem. Un meita savam iphone naudu sakrāja berot burkā savu kabatasnaudu. ··· Norēķinu kartes: Bērns bankā lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vai ņemt bezkontakta karti? (20)
Man swedbank kareti šomēnes beidzas derīguma termiņš, viņi atsūtījuši piedāvājumu ņemt bezkontakta karti par 0.99eur mēnesī līdz aprīlim vēlāk dārgāk. Apmēram 16eur gadā sanāk. Nevaru nemaz atrast cik tad maksā ...
Labāks par skaidru naudu nekas nevar būt.Naudas lietās. vai Jums nekad neienāk prātā ka tās bezkontaktu kartes jau tas pats čips vien ir , bet tikai zem cita nosaukuma un Jūs par to vēl katru mēnesi labprātīgi maksājiet. Ja vēlies būt čipots nu tad Uz priekšu !!!
Un Jūs esat naivi ja domājat ka to internetbankā it kā var atslēgt...
Ir risks ka pat nekur nepiegrūžoties ņem un tavas kartes kodus noskanēs. Un tad nu ej pierādi ka neesi kautko pircis sīkumos. Jo tiem skanētajiem nevajag zagt tavu karti lai uztaisītu dublikātu, un to tās maitas bankas visu ļoti labi zina, tikai grūž cilvēkiem tos sūdus. Viņiem tak par katru transakciju atlec % un pie kājas kurš pērk, kartes īpašnieks vai blēdis kurš uztaisījis dublikātu. Un tas limits, tas jau tikai vienam pirkumam, ne dienai. Kaut jāsaka ar tiem 10 ebreju rubļiem ārzemēs pat makdonaldā nav ko darīt, tad kāda jēga no tā? Otrs 10 reizes pa 10 jērikiem, tur jau simtnieks pa galam kamēr tu apjēdz ka ir lieki pirkumi.
Man pašlaik ir swedbankas VISA ar gada maksu latos 10 LVL, to dabūju vēl pirms dombrovska eiroprojekta. Šomēnes Nāksies mainīt, ceru ka nebūs tā rādiozagļu opcija, citādi nāksies folijā tīt un lietot pēc iespējas mazāk.
Ūdensrozīt lūdzu man paskaidro to atslēgšanu internetbankā? Tehniski norēķinoties par to sīkpirkumu kartes autorizācija netiek pārbaudīta, proti infa par pirkumu terminālī tiek sūtīta tikai vienā virzienā, līdz ar to nekādi nevar pārbaudīt ko tur tur esi "atslēgusi". Man šķiet ka bankas tur mazliet melo, jeb tu jau to esi pārbaudījusi? Būšu ļoti priecīgs ja šajā jautājumā kļūdos.
Cenas ir katras bankas cenrādī: https://www.swedbank.lv/cenradis/klasiska_debetkarte
Pieteikšana- 0-4.27; izsniegšana 2.13 - tas par normālām, visur derīgām kartēm, pieņemot, ka Jūs neesat seniora vecumā.
Bezkontakta karte der sīkiem maksājumiem- cik bieži tie ir vajadzīgi? Drošība=0!!!- tas ir pats galvenais un līdz ar to cena 0.99 ir neadvekāti augsta! Ja jau pamanīsiet to brīdi, kad karte pazudusi, tad nobloķēsiet, BET- pa to laiku bomzītis būs polšu jau arī izdzēris, ne tik nopircis:)
BET- izvēle katra paša ziņā:)
Kā teica mana finanšu konsultante, ja kas, arī swedbanka, - kam tev tas? ··· Norēķinu kartes: Vai ņemt bezkontakta karti? lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
kredīt vai debetkarte ? (9)
Kāda ir to abu karšu (kredīt un debet) atšķirība? (piedodiet - nu tiešām finanšu jomā esmu pilnīga nulle...) Par pirkumu internetā iespēja esot tikai ar kredītkarti norēķināties pie saņemšanas... - KĀPĒC ar debetkarti ...
Esmu rēķinājusies arī ar debetkarti. Bet principā atšķirība vienkaŗša - savulaik kredītkartes deva tikai tiem, kuriem ir stabila bankas situācija, t.i., norēķinoties bija garantija, ka Tev kontā ir nauda :) ar kredītkarti plašākas iespējas, ar debetkarti tomēr ir zināmi ierobežojumi Atšķirības nestāstīšu, bet personīgi kredītkartes nav, kaut arī internetā iepērkos regulāri un ne reizi nav bijusi problēma norēķināties ar debetkarti. jopt.. debetkarte - tavas naudas virtuaalais maks. krediitkarte: pieejami [papildus] bankas liidzeklji [vari aiznjemties] noteiktajaa apjomaa. toch google sho nespej paskaidrot? nekaadi nevareeji atrast? neta veikali sen jau vairs neprasa tikai krediitkartes. vari njemt parasto debetnieci, kas uztur vajadziigaas funkcijas. ej uz banku un prasi klerkiem. A bet....... kāpēc tad bankas piedāvā visur overdraftus? Tad visas ir kredītkartes? ··· Norēķinu kartes: kredīt vai debetkarte ? lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu