Pulkstenis

Pulkstenis - jautājumi un diskusijas

Pulkstenis ar putniņu? (7)
Zināmakais - ar dzeguzīti, kura katru stundu kūko.Jā, jā it kā ir antikvariātos un i-netā, tomēr pirmajos , dārgi (un tīri psiholoģiski nepatīk īsts antikvariāts) otrajos - nevar aptaustīt , pieskarties, papriecāties.Tas ...
Štelle smuka...bet nez vai es gribētu ik pa stundai..lai kūko...itsevīsķi naktī...😂 https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3
Daps&field-keywords=cucoo+clock
Ja nav, tad uztaisi, patentē, un būsi moljonārs. Aga! Un tad, kad bačas sāks nosēsties, tā varēsi baudīt pusaizmiguša babuļa seksīgu "labrīt"😃 ..."nemaaki pasuutiit"? Nu tik nelej te. Tur noteikumi ir tikai dazzi - viss, kas leets, razzots Kkinaa, Taivaanaa , kas daargaaks, var gadiities, ka orgginali , nu piemeeram, Japaanaa .
Un peedejais, oblegaati lasi atsauksmes par konkreeto produktu/paardeveju. Bet ieveero , ka 100% pozetiivas atsauksmes par produktu nebuus nekad. Ja ir kaadi 70-80% pozetiivi, skaiti, ka ir labs.
··· Pulkstenis: Pulkstenis ar putniņu? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Metiet līkumu pulksteņu veikalam "Laiks"! (13)
Netiet līkumu pulksteņu veikalam "Laiks" Rīgā pretī galerijai "Centrs"! Šajā gadsimtā tik nelaipnu apkalpošanu nebiju nekur saņēmusi. Jūlijā šajā veikala dēlam nopirkām "Casio" pulksteni. Pulksteņa pasē skaidri gaiši ...
vadītāju nepasauci aprunāties? kaut gan tās vadītājas reizēm nav labākas par pārdevējām. Laiks pieder krieveļiem un arī pārdevējas pārsvarā krievenes līdz ar to tāda attieksmi, bet par pulksteņiem- kādreiz topa pulkstenis bija Montana ar 16 melodijām, ja tāds tev bija tad tu biji 1. ciemā, žēl, ka tādus vairāk neražo. Kopš Casio lielāko daļu preču ražo Ķīnā no šīs firmas produkcijas ir palikušas tikai nostaļģiskas atmiņas par kādreizējo kvalitāti, jebšu arī tikai mūsu tirgum piegādā vells viņ zin kādus mēslus, iespējams pat viltotus kam ar īsto Casio nav nekāda sakara. Miiljais cilveek-klientu serviss Lv ir krietni zem veelamaa.... Ja par tēmu ,tad pilnīgi pievienojos tēmas autorei . Tas kantoris ir mēsls . Viņi nav oficiālie Casio izplatītāji. Ja par Casio pulksteņiem ,nav ne vainas ,bet brāķi gadās visiem, arī Montanai.:) ··· Pulkstenis: Metiet līkumu pulksteņu ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kur nopirkt smilšu pulksteni? (4)
Kur var nopirkt smilšu pulksteņus?
Medicīnas preču bodē. Var nopirkt Bungalo veikalaa vinjsh ir gan Alfaa gan Origo redzeeju arii imantsa maksimaa..es iisti nezinu kas tas pa veikalu ir priekshaa..bet tur bij... Visos indiesju veikalinjos jebkuraa tirdznieciibas centraa. ··· Pulkstenis: Kur nopirkt smilšu pulksteni? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nopulēt stikliņu pulkstenim? Rīgā vai tuvumā? (7)
Ir miiljsh rokas pulkstens, pa gadiem jau mazliet apbruzhaajies, gribeetos uzprishinaat - nopuleet stiklinju (taads videejaa gala stiliigais pulksteniitis). Kaads ir to dariijis, kur, cik maksaa?
Nafig kaut kur vest? Parastā zobu pasta ar fluoru (iekšā mikroskopiski abrazīvi graudiņi) + zobu birste + nedaudz pacietības. Ja jau mašīnām stiklus var pulēt, kāpēc lai nevarētu pulkstenim stiklu? pulksteņiem "stikli" mūsdienās ir plastmasa, plastmasa ir mīksta, ja sāks kko pulēt, vēl vairāk sašvīkās. ja grib jaunu - glaunu, tad jau labāk nomainīt. labs pulksteņmeistars uztaisīs (pievīlēs no standarta stikliņa). Labi tikai Ženēvas servisā Brīvības/Stabu ielā, tāpat mainīt baterijas Šveices vai tamlīdzīgiem labiem puksteņiem, citur pat nedabū vaļā un saskrāpē, ir bijusi pieredze. Hermētismu arī tur var pārbaudīt un ar ultraskaņu iztīrīt.. Mans firmas Seksy pulkstenis ar ir nedaudz saskrāpēts..tik ne pats stikliņš, bet gan korpuss ..
Nu neko darīt pēc jaunā gada nopirkšu-uzdāvināšu sev mīļajai citu :)
Veikala(bijushaa restoraana) Ruse 2. staavaa straadaa vecs pulkstenjmeistars, domaaju, ka vinjsh var visu! No Ikshkjiles braucot uz Riigu kaa reizee pa celjam - izkaap Shkjirotavaa, vai ar mashiinu - brauc pa Lokomotiives ielu. ··· Pulkstenis: Nopulēt stikliņu pulkstenim? ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Sienas pulkstenis. (2)
Lūdzu iesakiet labu, ´´veclaiku´´ pulksteņmeistaru. Jāsaved kārtībā 50mit gadīgs sienas pulkstenis.
26395577 Leo
Ne vienu vien sienas pulksteni ir atgriezis pie dzīvības.
IESKATIES SLUDINAJUMU PORTALA SS,LV TUR IR MEISTARU SLUDINAJUMI, VAI IEVADI MEKLETAJA GOOGLE ARI TUR TU ATRADISI MEISTARUS, VEIKSMI TEV UN SAGLABA SENAS VERTIBAS, ··· Pulkstenis: Sienas pulkstenis. lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Pulkstenis un to laika nozīme. (20)
Sveiciens! Vai šeit ir kāds zinošs cilvēks kurš var pateikt ko nozīmē,ja katru dienu ,ka ieskatos pulkstenī redzu vienādu laiku,kā piemēram, 10:10.vai 23:23,16:16 utt. Tas jau turpinās vairāk nekā pusotru gadu. Zinu,ka tā ir ...
Nejauciet mošanos vienā laikā un paskatīšanos pulkstenī 11.11,vai 21.21.Man arī tā ir,un kaut kad lasīju,ka tas kaut ko nozīmē.Bet ko-neatceros. Skaties biežāk! Tāda iespēja ir 24 reizes diennaktī. A Tu izmanto tikai divas! Brīdinājumi vienmēr pastāv! Vakar piemēram braucu mājas, vedu kolēģi, ieraugam baznīcu, tā sāk zvanīt, kolēģe pārkristās, un vēl beigu beigās pretī brauc liels milzīgs balts buss ar milzu zelta krustu. Kad sāku domāt, ko tas nozīmē, biju izmetusi kolēģi un jau tuvojos savai mājai, pēkšni pabrauc garām milzonīgs džips ar uzrakstu uz numura Dievs Tevi mīl!
Nu bija par ko padomāt, arī to, ka pamazām jūku prātā vai pavasaris tuvojas! :)
Man tas pats ir 5:30. Piecus rītus nedēļā. Senajie čukčas teiktu, ka tā ir zīme, ka jāceļas. Es gan domāju, ka tur ir kas dziļāks apakšā. Jā. Jā. /pieslienas Murk/ A man tas pats ar 6.00. no rīta. 5 dienas nedēļā. Pie tam es vienmēr nikni spaidu mobilā pogas. Tās noteikti ir vēstījums no Kosmosa. ··· Pulkstenis: Pulkstenis un to laika nozīme. lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu