Kur Vidzemes priekšpilsētā ir ziedu vairumtirdzniecības bāzes?

Vai kāds nepateiks ziedu vairumtirdzniecības bāzes adresi,šaipus Daugavai Vidzemes priekšpilsētā,ļoti vajag?

Dzhokonda      Teikā, Kuršu ielas sākumā, netālu no krustojuma ar Lielvārdes ielu- ieeja/iebraukšana no pagalma.:)

Emiilija2      kuršu 3, ja vajag mob. bāzes varu uzrakstīt , bet ja nav būts tad atrast ir pagrūti, jo šaubos vai blakus esošās puķu sieviņas pateiks, kur bāzi meklēt

rudmiese  1   Cēsu ielā, netālu no krustojuma ar Brīvības ielu ir pat vairākas.

lapsu_aacis      vislabaakaa ir pie jaunaa dienviduu tilta, nelielaa skjeersielinjaa, kjengaraga pusee, uzreiz aiz tilta, gar tilta pamatiem iet ielinja uz upes pusi, pashaa taas galaa. ielu nepateiksu, garaam nepabrauksi, taa ir paliela buuve un visi to vietu zin. sortiments vinjiem ir visplashaajais un ja pasteigsies, dabuusi pat orhidejas, shodien ir pievedums.
ja netiik tik taalu, aiz centraaltirgus daugavas pusee, no autenes naaot, paari sliedeem uz maskachkas pusieekaa, kur taa karatistu skola, pirmais buus sundries veikalinch un otrajaas durviis-pa trepiiteem augshaa, uz 3. staavu.

Dzhokonda      Var droši parsīt bāzes atrašanās vietu puķu pārdevējām, jo no turienes daļēji tiek apgādāti blakus Lielvārdes ielā esošie kioski ar ziediem. Ja kāds vēl senos laikus atcerās, tad bāze jau gadiem atrodas bijušā LB veikala telpās un vēl senāk tur bija stikla taras pieņemšanas punkts-orentieris-pretējā pusē ķieģeļu sēta bez ieejas vārtiem, jo tur atrodas zakss-tam ieeja no Zemgaļu ielas...

lapsu_aacis    1 mani var sabljaut PK 24/7. JA grib.

rozes atradiisi arii pie centraaltirgus, ja gribi labas, nenjem leetaas2 kraasu. ja gribi baltas, njem hampaniesha kraasas avalanche wrapos pa 10. kaati 1.10cm. nokondicionee maajaas atnesusi noskjel sliipu kaatu un ieliec paaugstaa uudenii, satiitas papiiraa. bez pleeveem. ja peerc svaigaas, atceries-vinjas ir bijushas kastees vismaz 4 dienas un vinjaam no kaata jaanoskjelj vismaz 3 cm un jaadod daudz uudens.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu