Servisa (Portāla) jautajums.lv lietošanas noteikumi

1. jautajums.lv (turpmāk tekstā, Portāls) ir privātīpašums un tā lietošana nav neatņemamas tiesības.
Portāla administrācijai ir tiesības liegt pieeju Portālam, atsevišķām tā daļām vai funkcijām atsevišķiem lietotājiem vai IP adresēm uz neierobežotu laiku, kā arī dzēst vai bloķēt lietotāju kontus un jebkuru citu lietotāju izvietoto informāciju, nepaskaidrojot iemeslu un nenesot nekādu atbildību par to.
Portāla pamatfunkciju lietošana ir bezmaksas, atsevišķi pakalpojumi var būt par maksu.
Izmantojot Portālu tiek fiksēta lietotāja IP adrese un uz lietotāja datora saglabātas sīkdatnes (cookies).

2. Šie noteikumi ir saistoši jebkuram Portāla apmeklētājam (lietotājam), neatkarīgi no tā vai viņs ir vai nav reģistrēts lietotājs.
Portāla administrācijai ir tiesības mainīt un papildināt šos noteikumos par to jūs atsevišķi neinformējot.
Lietotāja pienākums ir regulāri sekot šo noteikumu izmaiņām.
Ja Jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzu nelietojiet Portālu.

3. Kļūstot par reģistrēto Portāla lietotāju un/vai ievadot jebkādus datus jautajums.lv Jūs piekrītat nodot šos datus apstrādei Portāla adminstrācijai bez ierobežojumiem.

4. Lietotājs ir pilnībā atbildīgs par visu sevis ievietoto informāciju un darbībām, kas tiek veiktas no viņa datora vai reģistrētā lietotāja konta, kā arī par lietotāja konta pieejas datu konfidencialitāti.

5. Lietotājs drīkst ievietot Portālā tikai tādu informāciju, ko viņam ir likumīgas tiesības izmantot un publicēt.

6. Aizliegts reģistrēties Portālā uzdodoties par citu personu.

7. Aizliegts izmantojot Portālu nosūtīt un/vai publiskot jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, erotisku, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju.

8. Aizliegts izmantojot Portālu nosūtīt un/vai publiskot jebkāda veida komerciālu informāciju, veikt preču/pakalpojumu/pasākumu reklamēšanu, nosūtīt ķēdes/laimes un tml. vēstules.

9. Portāla administrācijai ir tiesības nosūtīt uz lietotāja profilā norādīto e-pasta adresi ar jautajums.lv darbību saistītu informāciju.

10. Visa Portālā izvietotā informācija (teksta, attēlu un citos formātos) ir jautajums.lv vai tā partneru portālu lietotāju pievienota. Lietotājs ir atbildīgs par jebkurām savām darbībām jautajums.lv vai tā partneru portālos, ja to rezultātā tiek vai var tikt aizskartas citu personu autortiesības un vai citas likumiskās tiesības.
jautajums.lv neuzņemas jebkādu atbildību par lietotāja pārpublicēto informāciju no citiem materiāliem.
jautajums.lv ir tiesības iesūtīto informāciju izmantot bez ierobežojumiem. Informācijas iesūtītājiem nav tiesību pieprasīt jebkādu autora vai citu atlīdzību par iesūtītās informācijas izmantošanu Portālā.

11. Izmantojot Portālu jūs piekrītat, ka:
 11.1. pakalpojums tiek sniegts tāds, kāds tas ir, un jums nav iebildumu pret tā kvalitāti.
 11.2. Portāla administrācija nenes nekādu atbildību par traucējumiem piekļuvē servisam, informācijas piegādi, dzēšanu un uzglabāšanu.
 11.3. Portāla administrācija nenes nekādu atbildību par Portāla lietotāju izvietoto vai lietotāju savstarpēji nosūtīto informāciju un sekām (t.sk. tiesiskajām), kuras ir radušās šīs informācijas izvietošanas vai nosūtīšanas rezultātā.
 11.4. Portāla administrācija nenes nekādu atbildību par Portālā izvietoto reklāmu saturu un reklamēto preču vai pakalpojumu kvalitāti, kā arī par Interneta resursu saturu, uz kuriem ir norādes Portālā.
 11.5. Portālā ir iekļautas trešo pušu (reklāmas tīklu) komponentes (skripti), kas var veikt lietotāja datu (IP adrese un tml. pārlūkprogrammas nodotie dati) saglabāšanu, kā arī sīkdatņu (cookies) saglabāšanu uz lietotāja datora. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu datplūsmu. Mēs arī kopīgojam informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, savos sociālās saziņas līdzekļos, kā arī ar mūsu reklamēšanas un analīzes partneriem.
 11.6. Portāla administrācija nenes nekādu atbildību par jebkādiem zaudējumiem, izdevumiem vai kaitējumu kas radies lietotājam vai trešajām personām Portāla izmantošanas dēļ.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu