Uzvalku un slēpošanas jakas ķīmiskā tīrīšana

Ok, aiznesīšu uzvalkus uz IRVE bet tagad aizdomājos par slēpošanas jaku - kas notiks, ja nu es to ar roķam izmazgātu? Vai tomēr nest uz ķīmisko tīrītavu? Ko jūs ieteiktu?
ps - slēpošanas jaka ir ļoti laba - mitrumu cauri nelaiž, ārkārtīgi silta ziemā - vai pats mazgādams to nesačakarēšu un vai ķīmiskajā tīrītavā nesabojās?
Uzrakstiet lūdzu ... paldies! :)

_chilli_      Ja ir kur,tad droši mazgā mājās! Ķīmenē tāpat to jaku mazgās,jo ķīmiski tīrot zūd viss imprignējums.

tiritomba_a      es visas drēbes, kurām rakstīts, ka mazgāt nedrīkst, mazgāju vešenē. un nekas, kalpo vēl arvien. tikai laikam vienu baltu žaketīti "izvārīju", ieliku 70 grādos mazgāt, kaut rakstīts bija, ka mazgāt vispār nedrīkst ... :)

Just_      Ir gan pasaulē netīrīgi cilvēki! Ziemas drēbes jātīra un jānoliek glabāšanā uzreiz pēc valkāšanas, bet te līdz augustam gaida. Nu jā... bet tas daudz ko pasaka.

Lucy      Es arī mazgāju visu pati,precīzāk to mazgā mans uzticamais rūķītis veļasmazg/m
Vīra speciālo peldošo kostīmu izmazgājām Gaujā.Iekāpa tauties ūdenī un es ar švammīti,čiks un gatavs.
Parējās drēbes skatos,kur delekātā mazgāšana,kur roku mazgāšana,tām a/m ir tik daudz variantu,kā mazgāt.
Nekas līdz šim nav sabojāts,ja nu pāris x nedaudz izplūda krāsa.Tā bija tīri pašas vaina.
Ķ/t tikai un vienīgi tīru kažoku.

mieru_tikai_mieru      ahā, klausi nu tās meitenes! Mana slēpošanas jaka vairs nav jāmazgā, jo arī gribēju - visu pati, visu mājās... Viss pildījums sagāja kunkuļos, izstiepās, ar vienu vārdu sakot - izmest nebija žēl. Lai gan - laba, smuka, mitrumu cauri nelaida...

Dance      esmu mazgājusi vešenē , nekāda vaina. Bet protams jāskatās uz birkas kas rakstīts. Vienīgi dūnu jaku necenties mājās mazgāt- saiet kunkuļos un satecējumi parādās /no pieredzes/- tikai uz ķ/t.

Eheeeeei      Jāa.... ja dūnu jaka, nav variantu... es savu NIKE tā sačakarēju... dūnas līda pa visiem stūriem laukā :(

avanti13    1 Vienīgi dūnu jaku necenties mājās mazgāt- saiet kunkuļos un satecējumi parādās /no pieredzes/- tikai uz ķ/t. (c)

duunu jaku (meeteli), kad izmazgaa ir jaaliek noteikti zhaavejamaa maschiinaa kopaa ar tenisa bumbinju zhaaveeties! tad viss ir OK!!

janisb      Ja labs slēpošanas apģērbs tad ķīmiskā tīrīšana jamam ir aizliegta (meklē uz birkām apli bez kvadrātiem ar krustu pāri).
Speciālie pārklājumi necieš ķīmiju.
Pulveri ar labāk ņemt maigāku - nedaudz un vēlams šķidro. mazgāt kā kuru dažu var tikai aukstā ūseni dažu 30 grādos, par centrēšanau ar uz birkām jāskatās, man piemēram bikses nedrīkst centrēt, jaku var.
Tak čto pirmām kārtām izpeti marķējumu...
http://www.textileaffairs.com/c-common.htm

bingooo      Pameģinin dir...ā iebāzt! Varbūt palidzes:)! 2023-12-21 19:45

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu