No AMAZON DE ,kāds ir pircis kautko?

nE velna nesaprotu vāciski. :) Cik varētu maksāt piegāde?

joens      Google tulkotājs ir Tavā rīcībā :)

solveiga23      Piegāde ir jau ierēķināta cenā,tikai dažām precēm ir arī atsevišķa piegādes cena,tas parasti parādās tikai tad,kad jau pērk preci.

janisb    1 5..30 eiriki, atkarībā no tā, ko pasūta...
Nemāki ni .de pasūti no .uk

Saldaa_Brunete  1   Ja neko nesaproti, tad nepasūtīsi. Ar viņu PVN un iepakošanas izmaksām kopā sanāk diezgan dārgi. Esmu dzirdējusi, ka lētāk ir sūtīt no UK.

Jason    1 Ir gan pirkts šis un tas. Un varu teikt, ka vācu amazonē iepirkšanās ir sakarīgāka par citu valstu amazonēm (lai arī kopumā viņas visas ir labas) - gandrīz visi veikali sūta uz Latviju un sūtīšana notiek ātrāk nekā no citām valstīm.
piegādes cena ir atkarīga no tā, vai tiek izmantots kurjerpasts vai sūtījums pa parasto pastu, kā arī - vai izmanto kādas sūtījuma paātrinātās opcijas. Jebkurā gadījumā ir vienkāršs veids, kā visu noskaidrots - saliec visas interējošās preces grozā un uzsāc apmaksāšanas procesu. Tur parādīsies arī visas gala izmaksas (pirms galējās pasūtījuma pieņemšanas), tāpēc, ja kaut kas nepatiks, visu varēsi atcelt.

slieks    2 Vienreiz kurpes. Par sūtīšanu EUR 10. Bet te jau pareizi saka - vajag salikt grozā, iet uz kasi, čekā viss būs ierakstīts. Tad izvēlies maksāt vai atcelt.

Laurencs  1   Laikam vienreiz esmu, bet labāk ir pirkt no Anglijas (co.uk), tur uzreiz ir skaidrība valodas ziņā. Parasti pērku grāmatas un filmas un piegāde ir no 2.80 mārciņām un uz augšu. Nevar saprast, kas tur notiek, bet dažreiz viņi skaita klāt visam arī PVN.

Labāk precei vienmēr ir apskatīties "more buying choices" new vai used. Gandrīz vienmēr šie ne-Amazon pārdevēji piedāvā lētāku preci un lētāku piegādi.

Diemžēl nākas atzīt, ka Amazon ļoti daudz kas nav un dažreiz ir vērts skatīties specializētākus internetveikalus.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu