Iepirksānās Amazon.com

Vai kādam ir pieredze ar iepirkšanos šai portālā?
Daru to 1. reizi un radās neskaidrības.

Ohforf`sake (2014-09-03 09:06)      Kāpēc ne amazon.co.uk?

Ja nu vienīgi pērc kaut ko tādu, ko var nopirkt tikai tur. Teorētiski pie summas viņi pieskaita arī muitas nodevu un PVN, turklāt ir piebilde, ka uzņemas tevi pārstāvēt bla bla bla, un tas nozīmē, ja nu kas, vēlāk iekasēs vēl papildus to summu, par kuru nepietiks. Man personīgi to vienu reizi, kad mēģināju iepirkties, tas atsita vēlēšanos. Tad jau labāk ebayā no privātā, ja ir iespēja.

Lai gan... karam savs.

neko (2014-09-03 09:21)      Pievienošos - labāk pērc no .uk, priekš kam tev maksāt muitu sūtot no ASV?

White`n`Naughty (2014-09-03 09:37)      Kā jau te saka- sūtīšana un visas papildnodevas ir pamatīgas, citādāk parasts internetveikals. Jārēķinās ka no Amerikas preces nenāk gluži divi dienu laikā.
Ir dažas reizes izmantots, nav bijušas problēmas.

Samurs (2014-09-03 10:53)      Savulaik tur pirku kindlus. Principā nekā tāda sarežģīta, tikai bez visādām pārbaudēm no kredītkartes "aizsita" naudu, ir laika čakarēšanas moments muitā, ja pašam un pirmo reizi - tad lielāks.

Ohforf`sake (2014-09-03 13:56)      Varu piebilst par pastu un muitu. Man reizi, kad gan ne no amazona gadījās, ka nomuitoja, pastā varēja visu aizpildīt, samaksāt un uzreiz saņemt paciņu.

Tāda pieredze pirms kādiem pāris gadiem.

joens (2014-09-04 12:00)      Ja vien prece nav pieejama tikai USA vai arī ir ievērojami lētāka (par 50% piemēram), tad ērtāk iepirkties Eiropas amazonos (kādā valodā ērtāk komunicēt, kurā valstī lētāk un lētāka sūtīšana).

Pieredze (neliela) ar Vāciju visnotaļ pozitīva.

spirtins (2014-09-07 09:36)      Ar piebildi - reizēm tas, ka prece pieejama tikai USA Amazonā un nav atrodama Eiropas analogos (.co.uk, .de) liecina, ka precei ir specifiski izplatīšanas noteikumi.

Protams, ka ir arī joks ar DVD atskaņotājiem, kuriem iesista USA izplatības zona - nākas diskus sūtīt no USA.

Esmu saskāries ar kaudzīti grāmatu, kuras pieejamas tikai USA tirgum. ;) Un ne par ko nesūtīs uz LV.

Bet arī to var apiet - tikai tas izmaksā dārgāk.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu