Maxima akcijas virtuves katli

Nu sanāk man tajā Maximā iepirkties...sanāk. Gribu to, vai negribu pa ceļam man viņa ir un maizi, pienu reizēm paķeru.
Nesen ievēroju, ka patreiz notiek akcija apmaiņā pret sakrātajām uzlīmēm uz virtuves kastroļiem un vēl šo to. Tā kā biju plānojusi iegādāties zupas katlu, aizdomājos varbūt ir vērts ņemt dalību konkrētajā padarīšanā, bet pirms tam izlēmu apjautāties te - pie viedajiem oho ļautiņiem.
Varbūt kāds jau ir iegādājies un ievērtējis - ir vērts kastrolis tās cenas, vai kārtējais lielveikalu fufelis, cilvēku mānīšana?

Geisha (2015-07-13 16:29)    1 Nopērc "Zepter" katliņu un nomierinies. Cena pilnībā atbilst kvalitātei. No jaunajiem ražojumiem cilvēki (kuriem nepatīk stāvēt pie plīts) liela tos multivārāmos katlus.

alcatel (2015-07-13 16:32)      Iegadajos nesen par uzlimem pannu,man patik! Nakosais planveida pirkums bus katls,ari vajadzetu but ok!

spradzite1984 (2015-07-13 16:35)  2 2 Nekādu pannu un 10 kastroļu-lietoju Philips multivārāmo katlu un esmu sajūsmā :) Viss vienā;

selnija_ (2015-07-13 16:38)      Cik esmu pirkusi, nevienu reizi neesmu vīlusies. Patreizējā akcijā nepiedalos, jo katlus vairs nevajag, bet tā lieta, ko vajag, nopērkama bez uzlīmēm. Ja tev vajag uzlīmes, varu novēlēt, man iekrājušās.

runcitis15 (2015-07-13 20:22)    2 Uzlīmes var viegli iegūt!Ja tiek maksāts par internetu īri un pārējie maksājumi Maxsimā!Tad katls rokā!Uz uzlīmēm pirkts Dormeo madracis!Ir ok!
Iesaku nopirkt čugūna pannu un pietiks visai dzīvei!Tefal pārklājuma pannas tik gada lietošanai.

Rinkulis (2015-07-14 09:54)      Konkrētos katlus neesmu pētījis - nezinu. Tāds ne pārāk dzirdēts nosaukums, bet nu kāda gan tam nozīme. Kas svarīgi - tad ir saprast, kādi mēdz būt tie katli mūsdienās.
Teiksim ir nerūsējošā tērauda kastroļi, kam dibens ir biezs...Tur dibenā ir iepresēts alumīnija gabals, tātad siltums reāli nāk tikai no apakšas. Nerūsošais tērauds vispār ir slikts siltumvadītājs - tāpēc ražotāji cenšas kaut kā to lietu uzlabot - lietojot maksimāli plānu tērauda slānīti, un siltuma pārvadīšanai lieto alumīnija slāņus. Citus nerūsošā tērauda katlus apskatoties - redzēsi, ka viņi ir ar plānu dibenu - tur iespējams plānāks alumīnija slānis iet viscaur pa katlu - respektīvi siltums pienāks arī no sāniem. Bet nu tā ir tāda matu skaldīšana - tie 3-slāņu katli, kur viscaur iet alumīnijs ir vienu kušķi dārgāki...

Nu cik tur tie grāpji bleķo...30 eiro... par 3 litru grāpīti... Nu neatradīsi, manuprāt, neko lētāku tādā kvalitātē... Kas gan ir 30 eiro par instrumentu, kas kalpos gadiem...?!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu