Kur i-netā var nopirkt Latvijas mājražotāju preces ?

Sveiki mīļie, zinošie, pieredzējušie. Vajag padomu.
Palīdziet darbos aizņemtam cilvēkam iegādāties mazas svētku dāvaniņas. Vai ir iespēja no Latvijas mājražotāju saražotā kaut izvēlēties un ko nopirkt i-netā ar piegādi pakommātā ?

Ievinjata      Man arī vajag tradicionālās zeķes :)

Dezyree    1 FB grupas :
Rokdarbu tirdziņš
Rokdarbi_lv
Latvis dara
Uc....

una32    2 Meistartdarbs.lv

Liepa53      FB ir daži, kas reklamē. Andis Geste reklamē dažādas preces, esmu redzējusi arī ļoti skaistu zeķu reklāmas .

Ievinjata      Una, Paldies!

Kaskaade  9 6 Cik tomēr tagad ir skaisti laiki. Sievietes vakaros un brīvbrīžos vairs neada ne zeķes, ne cimdus, ne primitīvas šalles, kaut arī pieejamas tik kvalitatīvas un skaistas dzijas.
Sievietes vairs arī neizšuj ne sedziņas, ne iniciāļus uz dvielīšiem, ne meistaro skaistus galdautus vai spilvendrānas.
Sievietes pašas vairs necep ne piparkūku sirdis, ne riekstiņus, ne sēnītes.
Sievietes vairs nevāc un nekaltē tējas vai meža ogas.
Prškam, visu var nopirkt veikalā, jo laiks ir pārāk vērtīgs- tas ir jāpavada netā, tv vai jāvelta dzīvniekiem.

Tessa  4 12 Kaskaade, nu un? kapec lai nedotu iespeju nopelniit kadam, kurš tas zekiites uzadiis labak par mani? Kurš vasara vaks tejas un kaltes, lai es tas nopirktu? tad taču ir normali, nav vairs padomju laiki, kad majas katrai bija šujmašina un mes sravejam rindas pec tas pašas dzijas.
neta parejie pavada tieši tadu pašu laiku, cik tu. Pie tam daudzi arii paraleli kko dara. Iedomajies, daži arii strada :DD nez, vai priekšnieciiba bus prieciiga, kad darbinieks išus skaistas monogrammas darba laika))
tapec nevajag parspilet. kads adiis un izšus, kads grebs, kads ļepiis un apdedzinas. un es nopirkšu. Bet neviens no vinjiem nepadariis tik labi manu darbu-ta, ka to daru es. Un tas arii ir logiski un normali.

ube    4 Tieši tā! Mana klasesbiedrene ir kļuvusi par invalīdu, bet ada burvīgas lietas. Tāpēc vienmēr zeķītes nopērku pie viņas. Un abām labi.

Kaskaade  3 2 Tes, kādam arī bizness iet daudz labāk par tavējo, kādēļ nedod tomēr viņiem iespēju nopelnīt labāk?
Ar to gribēju teikt, ka tavos argumentos nav klasiskās loģikas. Tas, ja kāds pelna naudu, neizslēdz viņa iespēju dāvanas izgatavot pašam.

Runa ir par atpirkšanos. Ar naudu ļaudis atpērkas no citiem, skumīgi, arī no pašiem tuvākajiem.

Hmm, ļoti savādu vēstījumu tu man atsūtīji. Tad nu lai notiek, arī atbildēšu. Iedomājies, ka ir arī cilvēki, kuri spējuši uz brieduma laiku dzīvi sakartot tā, ka vairs nav jastrādā ar no tremora raustošiem acu plakstiņiem kā darba zirgam uz nošaušanu. Es neredzu tur neko jūsmīgu, ja sieviete pat brieduma gados nevar vēl notraukt sviedrus no pieres, atsesties un ar gandarījumu pateikt fuuu, nu viss, tagad tas ritenis lai griežas tālāk pats par sevi, es tagad plūkšu augļus un atpūtīšos.
Sieviete mūža klaušu darbos ir nožēlojama. Un nestrīdies, arī tur es esmu bijusi, tādēļ zinu, ko runāju.
Un arī ļepīt, ka neviens tavu darbu nepadarīs labāk par tevi, nevajag. Neaizstājamo un neaizvietojamo nav, un to tu zini tikpat labi kā es. Un tici man, šajā nežēlīgajā pasaulē ir vairāk to, kuri nopriecās berzējot plaukstas redzot tevi ejam, nevis nākam, jo sevišķi jau nu biznesa lietās. Tākā tā. Noņem nimbu un kadu vakaru uzcep vēja kūkas, sportiskai interesei čista, pārliecināties, ka- masķerstvo ņeprapjoš.

Bellatrixa  2 5 A varbūt nevajag, ja :) Sievietes dara gan daudz ko no minētā. Tējas, ievārījumi, rokdarbi...Šī sieviete šobrīd, piemēram, ada šalli. BET tas nenozīmē, ka nevar kādu gadu, piemēram, savas parasti dāvinātās ievārijuma burciņas, tējas maisiņa vietā uzdāvināt ko citu, ko darinājis cits, kurš, iespējams, to dara interesantāk, labāk, savādāk utt. Un par tām, kas to visu nedara, nevar vai negrib, neba nu kādam jākāpj kancelē sprediķot, ko mēs kam ar naudu pērkam. Katram savs. Tikai, ja sāk domāt naudas izteiksmē, kā tu labi atpērcies no citiem ar naudu, tad labāk vispār saskarsmi ar cilvēkiem nevajag.

Bellatrixa  1 2 ak jaa, es arī par meistardarbs.lv

Orchia  2 3 Izskatās ir trāpīts 10niekā pa kaķu bābām 😜😂
Žiperīga sieviete paspēj visu, ja labi grib, protams.
Un nevajag te tagad pārspīlēt, neizskatās, ka te visas auklē 4 bērnus, skrien uz pulciņiem, gatavo ēdienu 3xdienā un paspēj vēl uz darbu.
Jau nu zeķes pa gadu sieviete pati var uzadīt, ko kādam zsv iedāvināt

Tessa  3 4 Kaskkade, esi nu mieriiga, ij veja kukas cepu, ij boršu varu, ij viinu no majas viinogam bruveju, ij vispar es stradaju, lai but majas vismaz 4 menešus no gada. ka tagad, piemeram :)
tapec tu nu man aciis iebazt vispar neko nevari. Bisnesa lietas? man nav nekads bisness, es nesu cilvekiem prieku, ar bisnesu tur nav nekada sakara. Un neaizvietojami ir. noteikti. jo neviens cits labak par mums dažiem neizdariis to, ko daram mes. varbut dariis, bet tas vairs nebus tas.
a nimbs lai stav, tas man piestav. pakaitinat Kaskkadi, piemeram))

egadatirgus.lv

Kaskaade  4 1 Tad ko kasies???? Jokains sievišķis, nudien

melone1      egadatirgus.lv
perkamkopa.lv/lv/kuponi/radits-latvija

Pazust      https://jalatvia.lv/katalogs

RRAGANA  2 2 Cik dažos tekstos narcistiska austprātība runā... da es, da ja, da es un vispār tikai es es es...🤟 🤣

Par tēmu-mans personīgais viedoklis-esmu saņēmusi Zsv dāvanās visādus Zsv gadatirgos pirktus štruntus-koka karotes, lāpstiņas, dēlīšus, tējiņas, stiklenes, sīrupus, piespraudes, cimdus, šalles utt. Man ne reizi tie citu, pilnīgi svešu cilvēku, darinātie priekšmeti nav likušies vērtīgi, jo...tie ir tukši, bez dāvinātāja dvēseles. Un tāpēc, ka visu to varu un māku pati. Ja gribu.
Pašdarinājumus var pirkt savai lietošanai. Vai arī darināt pats priekš saviem mīļajiem. Vai arī dāvināt ko tādu, ko pats nespēj uzdarināt. Un jāatceras, zeķes un apavus nedrīkst dāvināt! /māņticība, jā!/

Kaskaade    1 Džīzas, nez kā vēl visa mana tuvā un tālā rodņa vēl nav nekur ne aizgājusi, ne izbeigusies no manām dāvinātajām zeķēm un apaviem.
Tad jau sveces dāvināt vēl bīstamāk, tur tādu māņticību apakšā var iepīt 😂

Peleks    3 RRagana, kā zeķes nedrīkst dāvināt?? Es katru gadu esmu priecīgs saņemt vecmātes noadītas suņa vilnas zeķes!! Pats ar protams var uzadīt, bet nu man laika galīgi nava!! Un ir super, ka reiz ziemai sanāk, par cik līdz ziemīšiem reti kur Lv tagad ziema sastopama!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu