Dzīvokļa pārdošana Covida karantīnas laikā.

Lūdzu padomu. Ir pircējs , kurš nelieto ne i.netu, ne i.banku. Pirkšanai bankas netiks piesaistītas. Ieinteresēts ātri sakārtot dokumentus, lai parakstītu pirkuma līgumu. Kā lai to šajos laikos ātri nokārto ar notāru, ja man pašlaik jāsēz pašizolācijā. Vai notāri pašlaik pieņem apmeklētājus dzīvokļu pirkšanas dok. sagatavošanai.

Kaskaade      Šaubos vai darījums izies sveikā cauri ar skaidru naudu. Pircējam būs vien jātaisa konts vaļā, jo zg prasa darījuma maksājumu pierādošos dokumentus. Pirmkart tas, lai pārdevējs netiktu apjāts, otrkart pārbaude uz nelegāli iegūtas naudas atmazgāšanu un terorisma draudiem.
Notāri vsp nav problēma, visu var nokartot attālināti, ja vien ir pieeja latvija.lv un e-paraksts. Taču tavā gadījumā pircējam nav nekā. Gaidi pašizolācijas beigšanos un abi kātojat vien fiziski pie notāra. Turklāt, gada sākumā jebkurā gadījumā būs problēmas ar darījuma nostiprināšanu, jo NIN vēl nebūs administrēts.
Muļķīgais, kur tev jāsteidzas, priekšā zvērīga inflācija. Ko iesāksi ar tiem virtuālajiem papīrīšiem?
Lūdzu. 50eiro ziedot.lv
2020-12-30 15:02

Felde      Ir notaru biroji,info zvana attālumā. Pati viendien zvaniju,un sev nepieciešamo noskaidroju. Pietam,sarunata tikšanās...pēc pieraksta.
Kamer gads iešūposies,izolācija bus beigusies.
2020-12-30 15:19

janisb      Ļoti lēts dzīvoklis laikam, ja reiz par skaidru naudu var nopirkt, bet pie notāra būs jāiet "dzīvajā" kā arī līgumu nāksies parakstī dzīvajā, ja e-parakstu otra puse nelieto. Citiem vārdiem sakot - būs jāgaida pašizolācijas beigas...
P.S. pašreiz visi atpūšās un līdz 4.01.2021 neviens notārs visdrīzāk pat klātienē nepieņems...
2020-12-30 15:25

falko_1967      aizdomigs pircejs. 2020-12-30 15:27

edding      Moš cilvēks šitos pārdod, katrs pa 2 taukšķi. Kuram tad tāda nauda nav skaidrā zem matracīša no pensijas sakrāta? Ceru ka ļaus linku ielikt.
https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/gulbene-and-reg/gulbene/aikon.html
2020-12-30 16:24

Trifele      nezinu, manu pamatvērtību trijniekā NĪ nesatilpst. cilvēki-jā. NĪ vērtību manās acīs devalvē fakts, ka mūsu pilsētiņā dzīvokļus maznodrošinātajiem pakaļ met.
Par Gulbeni smiekli nenāk. Tas ir radoši-paņemt bomžatņiku un Latvijas sakopšanas ietvaros no tā iztaisīt konfekti. Noteikti kāds čakls un drosmīgs atradīsies.
Ļoti patika kaskaade komentārs, kompetents. Tagad fb spridzina gribošie pirkt mājas ar izpirkuma tiesībām. Nez, vai tas saistīts tikai ar covid, vai gaidāmo naudas vērtības pazemināšanos-tad šie būtu vinnētāji.
2020-12-30 19:59

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu