Aliexpress sūta uz Omnivu nevis pasta nodaļu

Sveiciens.
Sakiet lūdzu, kādēļ pasūtot preces no Aliexpress.com viena prece atnāk uz manis norādīto pasta nodaļas adresi, bet otra nezinu kapēc aizgādāta uz Omnivu pēc kuras man jābrauc pakaļ nez kur uz pilsētu? Un kas notiks tālāk ar to pasūtījumu ja es viņu savlaicīgi neizņemsu no Omnivas pakomāta?...

chika0      Ja prece tiek izsūtīta no ES tiek nosūtīta uz Omnivu (protams ne vienmēr), preci pēc neizņemšanas no omniva tiek nosūta atpakaļ piegādātājam.

riko  2 4 Pasta nodaļā pārslodze,tāpēc novirza uz Omniva pakomātiem!
Ali iestatījumos norādi sev ērtāko Omniva pakomātu un nebūs
pastā rindā jāstāv !

Katra  4 2 Ja Aliexpress formulā izmantoji izvēles iespējas par labu Latvijas pastam un nekam citam , tad tīri teorētiski labs jurists var izdrāzt šķībacacainos, vai Latvijas pastu, vai abus

Peluks99924      Preču piegādes pakalpojums...ir piejams visiem piegādātājiem Latvijā... pārsvarā..kas ir ļoti mazi ..vai ar apgrūtinājumu t.i muita maksa tas paliek pastam ..pārējo piegādā Omniva ....un gadās arī citi piegādātāji....

Brigitta    1 Man arī tā gadījās ar pasūtījumu no citas firmas. Pasūtīju uz pastu, bet atsūtīja uz Omnivas pakomātu. Nebiju norādījusi ne Omnivu vispār, ne konkrēto pakomātu, pat nezināju, ka tajā vietā vispār ir pakomāti.

Skudiss    3 Pārdevējs pats izvēlās piegādātāju.

sailing  1 1 sadarbojas ar dazhadiem piegadatajiem, latvijas pasts, hollandes pasts, spanijas, vacijas, no polijas un chehijad parsvaraa ar DPD vai tellia (smartpost), visada zinjaa pec pieredzes, ar omnivu parasti atrak neka LP, vel ir piegades ar vinju lokalajiem pigadatajiem, tur vispar ka ar brunjurupuchiem

siikaa16    2 Tas jau nekas. Radiniekam regulāri nosūta uz citu pilsētu. Pazvana uz Omnivu un saņem sūtījumu savā pilsētā. Ja nevēlies braukt "nez kur uz pilsētu". Zvani uz Omnivu, var būt pārsūtīs tuvāk mājām.

Dvinsky  1 3 Jebkurā gadījumā Omniva ir daudz ērtāk kā pasta nodaļa. Un pasts jau arī tagad sūta uz saviem pakomātiem. Super!

Ljekainiitis      Kopš sūtījumus apstrādā tik daudz pārvadātāju - tur nekad nav skaidrs, ar kuru & kur piegādās. Omniva, DPD, Venipak, pasts. Un katrs vēl var censties kā uz mājām, tā pakomātu piegādāt.

Lilioms    1 (C) Ali iestatījumos norādi sev ērtāko Omniva pakomātu un nebūs
pastā rindā jāstāv !
Riko - par šo lūdzu lēnāk un lielākiem burtiem - dikti man tas interesē, kur tur Ali ir tādi īpašie iestatījumi, kur tieši jāmeklē un kas!? Savādāk viņi regulāri sūta uz pakomātu, kas atrodas 4km no mājām, lai gan nepilna kilometra attālumā ir cits pakomāts uz kuru varētu pastaigājoties kājām aiziet. Zvaniju uz Omniva, šamie teica, ka to nosakot ķīniešu galā - uz kuru pakomātu sūtīs...

JOHAIDI21  6   Neko nesapratu!!!!! Kāpēc jūs neuzrādiet savu adresi? Prece ir jāpiegādā uz norādīto adresi UN NEKUR CITUR !!!!! Jebkuras atkāpes nav iespējamas ! Jebkurā gadījumā Jums ir tiesības
Pieprasīt naudas atgriesšanu no Aliexpress !!!
Un ..... kaut kas ar tām Latvijas "piparbodēm" arī nav kārtībā. Iespējams,ka Omniva nodarbojas ar krāpniecību. Kur atrodas tās Omnivas termināls? Kurš ir tās piparbodes īpašnieks un menedžeris? Vai Jums ir pieeja pie šīm konkrētajām personām????
Un kāpēc Jūs izmantojiet kaut kādus pagrīdes "pakomātus"? Vai esiet izpētījuši viņu biznesa sertifikātu ,licensi? Kas ar Jums tur ,Latvijā notiek? Jūs jau sākat nolaisties līdz parašņiku līmenim. Jeb esiet aizmirsuši kā cīnīties par savām tiesībām???

JOHAIDI21  4   Ha,ha,ha....Šie Omniva, SIA sūtījumu pakalpojumu standarta noteikumi un nosacījumi (turpmāk – Standarta noteikumi
un nosacījumi) nosaka Omniva, SIA sūtījumu pakalpojumu sniegšanas kārtību, nosacījumus un noteikumus.
Standarta noteikumi un nosacījumi regulē Omniva, SIA un privāta klienta, kā arī Omniva, SIA un biznesa
klienta savstarpējās tiesības un pienākumus, izmantojot sūtījumu pakalpojumus.
Naivie! Tad paskaidrojiet ,kas ir tie-"standarta noteikumi",kurus regulē pati Omnia ! Blēžu kantoris ,kurš vēlas monopolizēt visu pasta sistēmu. 100% ka te ir darīšana ar "otkatiem" un korupciju! Vai Jūs atradāt kaut vienu Omnia atbildības ,pinākumu punktu? Nekādas atbildības,par visu ,atbildību nes tikai klients.
Vai esiet parēķinājuši cik izmaksā 12 000 skapīšu ,izvietotas 360 raģionālajās adresēs?
Kas to finansēja? Par šo kantori būs jāpainteresējas nopietnāk. Aizdomas jau rada tas viņu cenrādis,kuŗš nu galīgi neatbilst jebkādiem standartiem.
Teiksim ,Anglijā,par paciņas nosūtīšanu (no rokas -rokā) ar piegādi mājās mums sanāk ap
3.0 eiro !!!!!! Anglija,kas ir 10 reizes lielāka par Latviju,kur no Glazgovas līdz Londonai ir jābrauc vairāk nekā 11 stundas !!!!!!
Bet ko gan Jums tas skaidrojums. Būs aitas,būs cirpēji! Muļķiem ,muļķa tiesa!

Ljekainiitis  1 1 Kādam te drusku jāatdziest būtu ...
Ali neko nezina par Omniva. Jo Ali ir tikai liels "jumts" tūkstošiem tirgotāju, kuriem tas nodrošina produktu izvietošanas platformu. Tirgotājs var pielikt sūtīšanas izvēli. Tikai - tur būs izvēle starp dažādiem ķīnas sūtīšanas operatoriem + vēl lielie starptautiskie (DHL, UPS) .
Kā tie operatori sadarbojas ar Latvijas kantoriem - noteikti var atrast sakarības, tikai jebkura cita (ne noklusētā) pasta operatora izvēle to visu sadārdzinās.

Lilioms  1 1 Hei, Riko - mosties un uzraksti atbildi uz manu postu vakar 18:51!
Tieši kur un kā Ali var iestatīt vajadzīgo Omnivas pakomātu??

JOHAIDI21  1   Lūk ,Jums oficiāla informācija no Aliexpress mājaslapas-"Ekonomiskā piegāde neietver izsekošanu pēc tam, kad paka ir nodota galamērķa valsts/reģiona pārvadātājam."
Tātad Aliexpress nenes atbildību pēc preces nodošanas reģionālajos terminālos,teiksim DHL vai UPS vai Latvijas pasts. Tālāk jau no Latvijas termināla pakas tiek sadalītas paku piegādātāju firmām,ar kurām ir noslēgts piegādes pakalpojumu līgums.
Bet principā izskatās,ka tā ir kārtējā leišu firmiņa,kuras pamatkapitāls,pēc Lursoft datiem, ir 100 eiro! Un kādiem gan ir jābūt tiem ārzemju "partneriem" Šveicē,kas slēgs kādu līgumu ar tik apšaubāmu darījuma partneri kā "Omniva" un te jau sākas darbs VID un ekonomiskajai policijai (ja vien viņi nepiesedz šo piparbodi). Pasekojiet Lursoft datiem un parēķiniet ,kur radās tā fantastiskā Omniva peļņā pie tekošajiem izdevumiem. TAS FIZISKI NAV IESPĒJAMS BEZ KRĀPNIECĪBAS! UN ja jau Jūs uzticaties tādiem darboņiem,tad tas ir Jūsu lāsts un stulbums.

Ljekainiitis    3 Uh, karstais puisis.
OMNIVA ir uzņēmums pa visām 3 Baltijas valstīm. Un ja nekļūdos, tad "galva" ir Igaunijā.
Un reāli Ominva izvērsās tieši pa sērgas laiku. Sūtījumu bija TIK daudz, ka skapīšos vietu nebija, buss stāveja blakus un vadītājs dalīja katram rokās.

Dvinsky    3 Jo_haidijs laikam nedzīvo Latvijā. Ar Omnivu viss ir kārtībā, lietoju es un lieto visi paziņas un visi sūtījumi vienmēr ir nonākuši galamērķī dienas/2 dienu laikā. Serviss tiešām ir labs un man pilnīgi pajāt, kam pieder tas uzņēmums un cik viņiem pamatkapitāls. Galvenais mūsu laikos ir apmierināts klients.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu