Padalieties pieredzē kur pērkat kriptovalutu,

Mani interesē vai tas ir vienkārši un droši maksāt, jūsu pieredze

fargo  6 9 ar kripto ir cauri, to pirkt tagad ir risks, kas robežojas ar neprātu.
sudrabs un zelts ir labā stāvoklī. pēc gadiem pieciem būsi pateicīga, ka nopirki kaut ko reālu, nevis ciparus.

fargo  2 1 ja interesē, domā.
https://goldsilver.com/buy-online/10-oz-silver-bar/

av2  1 3 Tie kas paspeeja uzvaariities, tie jau sen uzvaariijaas. Tagad , es nepirktu. Kaa jau fargo teica, zelts , Ssveices bankaa, ir un paliek veertiiba. Punkts.

Marseliina  1 7 Šveices bankām arī problēmas.:D

mazapuma  2 6 Ne zelta ne sudraba cenas gandrīz nekad nepārsniedz inflācijas līmeni, Tāpēc to pērkot var naudu tikai saglabāt, taču nevar nopelnīt.

av2  1 8 Nu skaidrs, ka daargmetaali ir stabils garants, un tikai. Un kautkaadaa briidi savaa dziivee tak saproti, ka tas ir 3x svariigaak, kaa..."a ja nu izdodas ,neko iipassi nedarot, super nopelniit . Un veel cereet, ka taa pellnna nosegs izdevumus,laiku, nervus , un inflaaciju.
Taa kaa.... easy vaariities gribeetaaji, nu ko lai saka, lai veicas. Kripto nav tas, kas vispaar kautko garantee.Vinni visi pazuud , viens peec otra, tikao kaa "autori" ir sabaazzussi pilnas kabatas savaa piramiidaa.

mazapuma  2 1 Par kripto piekrītu, tas ir kaut kas pilnīgi neparedzams un tāpēc nedrošs, un super nopelnīt neriskējot ar naudu un nerviem arī ir gandrīz neiespējami, taču nedaudz pavairot savus uzkrājumus nedarot gandrīz neko ir iespējams.

Dvinsky    2 Kriptovalūtu parasti pērk biržā. Piemēram es darbojos binance.me Tā ir viena no lielākajām kripto biržām. Tagad cena jau krietnu laiku ir lejā, iespējams, ka drīzumā kāps. Bet kad un vai tas notiks, to nevar pateikt neviens.

dabasmiilis    9 Es viņu par brīvu neņemtu, kur nu lai vēl pirktu!

Labāk nopērciet no manis ziepju burbuļus, tie arī sirdi sasildīs aukstā ziemas naktī - prieciņš paliekošs!

Epifanija    4 Lūk, visi jau zina, visi jau sapirkušies un tagad gaida - plaukstas lieluma pavasari!

hiacintee    3 kriptovalūtu var un vajag glabāt kriptā!!!!!!! ir tāda vieta!

janisb      Kriptovalūtai nav ne seguma ne garantiju tāpēc tā nav derīga ieguldījumiem, peļņu gūt var tikai no īstermiņa spekulācijām, kad cena kapj. Biržas ir daudz un dažādas, iesācējiem coinbase ir vispiemērotākā, ja ļoti gribas no mobīlā spēlēties tad crypto.com aplikācija. Būtiskākais ir neturēt līdzekļus ilgstoši kriptovalūtās/biržās, ieliki nopelnīji izcel, lai nākamo iespējamās peļņas slotu gaida normālā bankas kontā.

daris    4 Nekustamais īpašums ir stabils . Kripto valūta - abstrakts .

janisb  1 7 =>Perija tikai kriptovalūtās maksājumus pieņem krāpnieki un/vai noziedznieki, norēķini ar USA ir dolāros un nav nekādu problēmu no normālas bankas veikt parskaitījumu šajā valūtā...

rokons    3 Pelnīt var mēģināt arī tirgojot valūtas, piem. FOREX sistēmā, bet zaudēt risks ir liels par pieredzējušiem treideriem, jo faktiski peļņa ir uz kursa svārstībām, ko paredzēt var tikai stabilas ekonomikas brīžos, bet tai posmā peļņa ir niecīga.
Otra lieta ir, ka brokerkompānijas mēdz izzust, vai arī - nopelnījis esi, bet saņemt nopelnīto reālā naudā nesanāk.
Kriptovalūtas ir tas pats. Ja kāds štatos prasa maksāt kriptovalūtā, viņam ir ko slēpt SRS

Reds    4 Tā ir, Tā ir, Dienvidāfrikas bankas arī labprāt pieņem maksājumus kriptovalūtās, it īpasi ja kādam tur ir nomiris onkulis , par kuru līdz šim neko neviens nezināja, bet kurš ir atstājis kontā miljonus saviem nekad neredzētajiem radiniekiem un tos var izņemt tikai iemaksajot kādu tūkstoti vai divus, nekā savadāk - tādi noteikumi viņiem tur.

Katra  2   Kur tam visam sakne? Kas iegūst no tā, ka eksistē kriptovalūta? Kāpēc jebkuram tiek solīta peļņa? Vai šeit ir kāds , kurš vairāk zaudējis, nekā ieguvis?

smooth    3 Vienu īsu brīdi ziņkārības dīdīta un eksperimentējot paspēlējos ar kripto iekš Revolut applikācijas. Par x € iegādājos Bitcoinu. 2 ned. laikā tā vērtība pieauga līdz 2x, tajā brīdī es to x € summu izņēmu ārā, lai "ja nu kas, tad vismaz būtu pa 0!" pārējo summu saskaldīju un izmētāju pa Bitcoin + 5 citām kripto valūtām, tās izvēloties pēc "feņ-šui" metodes (darba kolēģis gan to sauc par "hui-dui" metodi : ). Tā teikt -- lai visas olas neturētu vienā groziņā..
Ne cik ilgi pēc tam tā arī izrādījās, ka pirmais iepirkums vnk veiksmīgā laika momentā izveikts, jo pārējā atlikusī kripto vērtība samērā īsā laikā nokritās zem to iegādes vērtības, neatkarīgi no kripto nosaukuma. Bez lielām sirds sāpēm, vnk ar naivu interesi tagad sekoju līdzi savai negatīvajai konta bilancei.. Apzinos - man vienkārši paveicās! Bet zinu, ka daudzi šādā veidā arī izputinājuši sevi.. Man vienkārši paveicās.
Un tomēr pastāv uzskats (NE mans!), ka Bitcoin, un ne citas kripto!, ir naudas saglabāšanas drošs un vērts veids. Līdzīgi kā iepriekš te tika minēts par dārgmetāliem - nevis peļņas, bet tieši uzglabāšanas līdzeklis.
Es gan no tā neko daudz nesaprotu, bet tā es dzirdēju finanš-izglītotu cilvēku izsakāmies.

JOHAIDI21  2 1 Sanāk kaut kā smieklīgi ,bet iepriecinoši.Tad kad es ,agrāk,te ,oho,skaidroju,ka ir jāiepērk zelts,nevis jāveido naudas uzkrājumi,tad mani te norēja visi ciema suņi.Bet patīkami,ka vismaz ,uz doto brīdi es redzu,ka daudzi ir sākuši izprast vērtību vērtības. Daudzi mani paziņas iekrita ar to kriptovalūtu,kaut tiku skaidrojis tās virtuālās valūtas mehānismu.
p.s. Nākamais satricinājums ,pēc pasaules banku bankrotu sērijas būs ES reorganizācija. Vakar noklausījos finansistu un politiķu situācijas izvērtējumu.Nekā priecīga! Muļķi dosies izpriecu ceļojumos,bet ,pēc tam ,sēdēs uz ielas stūriem ubagodami. Tālāk izvērtējiet paši!
Iespējama pat liela izmaiņa pasaules industrializācijas un ražošanas politikā. Iespējams pērtikas preču cenu kāpums. Vakar Anglijas bankas paziņoja ,ka kredīt likmju vērtība celsies par 0,25% un tas saistīts ar pārtikas cenu straujo kāpumu. Bet tas taču nav pasaules gals!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu