Vai kādam ir logu mazgāšanas robots?

Neprasu vērtēt manu čaklumu,vienkārši negribas nosisties,krītot no otrā stāva.Izvēlējos par 238 eiro.Ļoti gaidu padomu.

Anufrijs    4 Ja ir apdraudēta Tava veselība, jeb pat dzīvība, tad protams pērc❗❗❗

Skudiss      Varbūt ja liek tīrit reizi nedēļā moš labs. Es pāris mēnešos uzlieku tīrīties un teikšu s.... pilnīgs. Par savu samaksāju 800

Ineta  3 13 Ja logi verās uz iekšpusi, problēmām nevajadzētu būt tīrot arī ar Ajaku un vecām apakšbiksēm. Ja nu liekais svars vai kustību koordināciju traucējumi, ta cita lieta. Vai atkal mazs svars un caurvējš .

Ineta  2 8 p.s. nosisties krītot no 2. stāva ir tikpat varbūtīgi kā noslīkt vannā . Bet iespējams , protams , ir.

elsa      Man pietiek ar karcher.

Ineta  6 1 Sūklis+ļoti tīrs kokvilnas audums 4 gab+lāpstiņa ar gumijas uzmavu, ar kuru horizontālā virzienā notraukt lieko ūdeni . Viss! Ūdenim pievienojam pāris piles speciālā logu tīrāmā šķīduma, nejaukt ar zilās krāsas šķidrumiem iz supermarktu plauktiem.

daris      Ja ir vēlme izniekot naudu , vai nauda ir ļoti daudz = tad tik pērc. Un cik tad reizes gadā mazgā tos logus ? Un vispār cik reizes mēnesī skaties cauri tam logam ? Tad jau labāk iztērējies profesionālajam ar roku - logu mazgāšanas inventāram .Ak jā - naudas taču ir = var vēl nolīgt logu mazgātājus vai pat firmu .

CoCoSan  1 1 Es tam piekrītu pilnībā, man nekad nav izdevies tik perfekti nomazgāt logus kā profesionālajiem logu mazgātājiem. Un dārgi arī tas pārāk nav.

Katra  4   Lai cik turīgs būtu cilvēks , maksāšana par to, ko var izdarīt pats, joprojām ir kanalizācijā norauta nauda. Atnāks muša un uzkakās uz 400€ vērtās ierīces veikumu.
Profesionāļa ierīkota santehnika -cita lieta.

Katra  3   Diseldorfā gadījās kopt (traku) vecenīti bez radiem, kurai bija pašvaldības norīkota albāņu izcelsmes aizbildne. Līdz ar to iepriekšējās dienās pirms manas ierašanās albāņu firma par 1000+€ bija veikusi nelielās 2-stāvu mājiņas ģenerāltīrīšanu. It kā kaut kādas flīzes virtuvē mazgātas bija tikušas, bet, protams , nevarēja būt ne runas par virsskapju putekļu notraukšanu, paklāju PERFEKTU iztīrīšanu, kur nu vēl sīku figūru, suvenīru attīrīšanu. Līdz šim visaugstākās klases sniegumu esmu pieredzējusi Norgē pie Pildigovičas. Jā, to sauc par virtuozitāti, mākslu tīrīšanas biznesā. Lietuvietes arī prot strādāt . Bet tādi albāņu afēristi acīmredzot ne vienmēr. Tātad firmām jābūt ar reputāciju jeb arī jāstāv klāt.
https://youtu.be/CSfbMJwLtMc

TikaiTu      22:32 nejauc pirkstu ar d...tu! Izlasi kādreiz arī uzdoto jautājumu! Ja nav ko teikt par tēmu,tad paturi savu muti ciet - galvoju,ka neparspragsi!

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu