Apavi

Apavi - jautājumi un diskusijas

Apavu atgriešana (13)
nopirku kurpes ns king veikalā. rakstīts, ka īsta āda, bet pēc divu dienu valkāšanas purngalā āda iet nost (izrādās, no ādas nav ne smakas). vai es drīkstu kurpes nest atpakaļ uz veikalu, kaut arī viņas divas dienas esmu ...
Tai bodei jau sen eju ar līkumu, un vairāk neko nepērku. Kvalitāte apaviem zema un ja kaut ko bija jāmaina, airē nost... Ar pirkuma čeku rokā un uz priekšu. uztaisi skaljaaku traci,skaties veel kaadu bonusu dabuusi,lai veicas!
ps.labi,kvalitatiivi,daargo brendu origjinaalie apavi tikai humpalaas!
2 gadus var nest atpakaļ, ja ir brāķis! Laba reklaama tam "ns king" veikalam.:D
Ja jau taads veikals veel savu eksistenci velk, tad jau to tupelju noiets ir labs un pieprasiijums uz preci ir,...jo ne jau visi to tupelju pirceeji zin, ka ES pastaav arii pirceeja tiesiibas, ko atbalsta likumdoshana.
··· Apavi: Apavu atgriešana lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Nestandarta kājas izmēra apavi sievietēm un vīriešiem. (21)
Padalieties lūdzu pieredzē: kur jūs pērkat apavus, tie un tās kuriem ir 34., 35.,kā arī 42., 43. izmēra pēdas sievietēm un 47., 48., 49. utt. Un diez, cik daudziem ir šāda problēma?
Man ir 41. vai atkarībā no modeļa 42. izmērs. Vienmēr ir bijušas problēmas ar apaviem - ja vispār ir, tad modelis briesmīgs vai cena astronomiska. Cilvēki ar vidēja izmēra kājām apavus bez problēmām iegādājas izpārdošanās, bet lielo izmēru īpašnieki tādu ´ekstru´ atļauties nevar.
Ir veikals 40+ Ģertrūdes ielas pašā sākumā, tur vismaz ir šāda tāda izvēle, taču cenas ne vienmēr patīkamas. Vēl reizēm šo to var atrast baltkrievu apavu veikalos, gadās jau arī pavisam neplānoti uzskriet virsū savam izmēram parastajos apavu veikalos, bet tas tiešām ir ļoti reti. Var jau meklēt ārzemju interntveikalos, bet ar to atpakaļsūtīšanu tomēr pārāk liela ķēpa, ja nu neder.
:)Ja jau ir >2000eur/mēn. tad jau var kauču speciāli pasūtinitināt- gan augstpa pēžu laiviņas, gan zempa pēžu plostus;) nez, man nav nevieni tantīšu apavi.. augstpapēžus nelietoju- tā jau gandrīz visi vīrieši īsāki.. http://www.apavi40plus.lv/lv/ 41.izmērs jau nu gan nav nekas TĀDS.
Gaumes ir dažādas. Ir dāmas, kuras vienkārši sajaukušas ielas un ietvi ar skatuvi...
··· Apavi: Nestandarta kājas izmēra ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kādēļ Latvijā grūti atrast sieviešu apavus 40.-41. izmēra un apģērbu lielāku par 40/M/ (25)
Tirgotāji ir tik bezspēcīgi optoviku bāzēs, ka spiesti sapirkt 35. izmēra kurpes un 36. /S,XS/ apģērbus,kuri mēnešiem ilgi put plauktos un beigās atdod par smiekla naudu. Varbūt viņiem beidzot vajadzētu sadzerties drosmes ...
Tāpēc, ka king-size izmērus izpērk labi paēdušās. Netālu no vecās Ģertrūdes baznīcas ir apavu veikals 40+ , tur tikai lielie izmēri. http://www.apavi40plus.lv/lv/ tādēļ, ka LV mazs tirgus un šeit pārsvarā tur tikai ejošākos modeļus un izmērus. Situācija ar apaviem LV ir katastrofāla, būsim godīgi Krievijas caram Pēterim 1 pie auguma ap 2 m bija 38 izmērs.Mēs esam lielpēdu zeme,purva bridēju. ··· Apavi: Kādēļ Latvijā grūti atrast ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Iepirkšanās Victoria secret (9)
Tās, kas iepirkušās Victoria´s secret - kā tur ir ar apavu izmēru atbilstību eiropas izmēriem? Tur esošā apavu tabula man nevaeras vaļā, rāda tikai baltu, tukšu lapu......
No kuras lapas tad tu sūti? Tur tachu ir amerikāņu izmēri... Iemet google apavu izmēru pārrēķinu tabulu. http://www.schuhgroessen-tabelle.de/ cik man amerikāņu apavi ir bijuši, tad atbilst šai tabulai selnij :))
es nerisketu apavus sutiit neta,kur nu vel VS. un ja neder? man kaja ir ljoti shaura,ja man nederes,diez vai kadai bus liidziiga.
vieniigi kadai mednecei japiedava,bet arii nav fakts,ka deres.
A) apavi principā kā no laba ķīniešu veikala, ne parak dargi, bet vismaz kkas interesants, kvalitate visada (vrb tag ir savadak, man tas bija milakais veikals 2008/9.g)-bija nereali labas lietas nopirkushas un bija tadas ne visai.
B) neatceros, bet tur bija kkas ar muitošanu, pāris reizes atveda kurjers, bet vienu bija japilda kkadas deklaracijas un kkas jamaksa pa virsu
C) pirku vienmer kkadu 8.5 izmeru savam 38-39, ja atmina nevil, bet, protams, ne vienmer atbilda. Ja, skaties izmeru tabulu, kaut vai amazon. Nederosho jau sen notirgoju talak.
Lai izdodas!
BTW - piektdien RIX atvēra Victorias Secret veikalu. Biči veļa, kosmētika, smaržlietas, VS aksesuāri... ;) Me priecīga :) ··· Apavi: Iepirkšanās Victoria secret lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kapavietas labiekārtošana (2)
Nākamvasar būs nepieciešams iekārtot kapa vietu. Nezinu,kur meklēt šāda darba izpildītājus,lai nebūtu dārgi pāri mēram.
Kapsetā tuvakajā Katrai kapsētai ir tas tautā sauktais,kapu direktors,pie tā arī griezties.Zinu,ka melnzeme un baltās smiltiņas visur ir par velti,sķembas un citi dekoratīvi uzbērumi gan jāpērk.Visādas marmora apmales un citi dekori meklējami kapu servisos.kur izgatavo pieminekļus. ··· Apavi: Kapavietas labiekārtošana lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Ortopēdiskās čības (3)
Kur var nopirkt ortopēdiskas čības?
Ortopēdiskās čības...mmm, sapņoju par tām.... tas skan tik jauki, sevišķi... ja Tu visu dienu pavadi ofisā...
...varbūt pamēģini VitaMed mājaslapā...
Reti kurā ofisā ļauj staigāt čībās. varbūt jāmeklē ortopēdiskas kurpes vai zābaciņi. Veselības medicīnas centra 4 galvenajā ēkā uz barona ielas, redzēju veikaliņu. ··· Apavi: Ortopēdiskās čības lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Lakādas apavu kopšana. (4)
Kā pareizi kopt, atjaunot un tīrīt sarkanus lakādas apavus.
Lakādas apavi nav domāti valkāšanai ikdienā.
Es lietoju prof. līdzekļus lakādai. (P: Lackpflege ; Patent Lotion -kopšanas līdzekļi lakādai ;utml.)
kā ar glicerīnu mīkstina ādu? ISAI: Nav ieteicams valkāt lakādas apavus, ja gaisa temperatūra ir zemāka par -5´ C.
Parastai lakādas tīrīšanai izmanto mitra auduma lupatiņu.
Itāļiem ir lakādas zābaki ar zemo papēdi un ar silto kažokādas oderi tieši ziemeļu mērķauditorijai. Un tie nebūtu ikdienas apvi?! Vienkārši jāpērk specializētos aerosolus! ··· Apavi: Lakādas apavu kopšana. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Čīkst apavi - kā to novērst (12)
Nopirku gandrīz ideālas kurpes - ādas, ar augstiem papēžiem. Mājās mazliet pastaigāju -viss OK. Aiznesu uz darbu, bet tad konstatēju un ne tikai es, ka ejot kurpes ļoti skaļi čīkst. Laikam jāmet ārā, jo čeku izmetu jau ...
Ausu aizbāžņi. ko labāku par šo grūti būs izdomāt :))))) elementaari - nopeerc otras, tiessi taadas passas, un aizness cciikstossas ( vecaas ) atpakll.Un nu jau ar svaigo cceku. Protams, ja otras necciikst.Ja reiz tas ir defekts tikai konkretajaam kurpeem, bet ne visai partijai. Iz pieredzes - izmest ārā, jo novērst čīkstēšanu nevarēju. gaisa spilveni pārsprāga. ··· Apavi: Čīkst apavi - kā to novērst lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Apavi internetā (10)
Nēsāju ultramaza izmēra apavus, Pelnrušķīte man nav konkurente!! :) Latvijā un pat Eiropā kaut ko nopirkt ir gandrīz neiespējami. Izraku internetu - vai nu nūģīgi modeļi, vai nu kosmiska cena, vai nu nav shippings uz ...
Paņem gāzmasku un dodies uz Kr.Valdemārielu Rīgā, aiz Rimi gabaliņu - tur viens Chinatown veikals atvērts - tur gan smird tā, ka elpu rauj ciet! Ziņkāres pēc ielīdu, bet izlingoju lauka pēc pāris sekundēm. Varbūt tur arī atradīsi kādu ķīnīzeru tupeli nestandarta kājai. Lielākā daļa apavu veikalu tirgo chinas preci http://www.wholesale-dress.net/fashion-sample-design-fish-mouth-sandal-apricot-g1354260.html
sheit ir kkas
Vispār jau Rīgā izgatavo apavus arī pēc pasūtījuma, piemēram, Elegantā. Tas, protams, varbūt savādāk maksā, bet toties - kurpes akurāt Tavai pēdai un var tad arī dizainu izvēlēties. visi ultramazie izmēri stāv neizpirkti. gandrīz visās apavu bodēs. es arī gribētu mazāku kāju, - tieši tām neizpārdotajām kurpēm ··· Apavi: Apavi internetā lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā iztīrīt sāli no zamša zābakiem? (14)
sēžu leju gaužas asaras: mani mīļākie ziemas zābaki zaudējuši cīņu ar ziemu... uz melna zamša zābakiem ir milzīgi cieti baltas sāls pleķi, kurus ar birsti iztīrīt nevaru. Pleķi paliek tikai baltāki... ko man darīt, lai ...
Veļas mašīna un lūgšanas.

Ja veļas mašīna izārdīs zābakus, tad uzskati, ka nepārāk sirsniigi lūdzies.
Es drogas nopirku speciālo pūāamu airasolu saviem zābaciņiem,pa smuko atjauno. Ir arī speciāla birstīte.
Jebkurus apavus atgriežoties mājas jāapslauka ar mirtu lupatiņu,citādi būs PZD.
dzeramā soda, ūdens. hana ar saali, beedaajos par meitas zaabakiem, debilaa saals ... Ir speciāls līdzeklis sāls traipu noņemšanai, meklē apavu veikalos. Ar zamšādas apaviem domāto šampūnu neiziet? ··· Apavi: Kā iztīrīt sāli no zamša ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu