Aptaujas

Aptaujas - jautājumi un diskusijas

Telefoniska aptauja par pasta pakalpojumu sniedzējiem (4)
Kompānija, kuras nosaukumu tā arī neizpratu, bombardēja mani ar telefona zvaniem sakarā ar aptauju par par pasta pakalpojumu sniedzējiem. Būdama lāga dvēsele es arī ļāvos 20 minūtes intervēties. Bet, pēc tam, protams, pār mani nāca...
atbildot uz šiem zvaniem, es nākammēnes saņemšu baigo tālruņa rēķinu. (c)

apbriinojami, kas var ligzdot tanšu galvas. nu neatbildi tak. pasaki, ka esi darba, ka nevari runat. parasti normali stradajoshi (nevis darbu atsedoshi) cilveki nemaz nevar pacelt trubu, jo vinjiem nav laika.
Zvana saņēmējs nekad nemaksā, ja vien tas nav zvans uz saņemēja rēķina (no cietuma, vai līdzīgas iestādes, zvana saņēmēju par to iepriekš brīdinot)... Visdrīzāk normāla aptaujas veicoša firma. Interneta aptaujas, lai ko domātu netā sēdošie, joprojām nav tā labākā metode, lai aptvertu visus iedzīvotājus tādā veidā, kādā būtu jābūt pēc zinātniskiem kritērijiem. Ķert te kreņķi galīgi nebūtu vajadzīgs, rēķins ir uz aptaujas veicēju pleciem. ··· Aptaujas: Telefoniska aptauja par pasta... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kas drīkst izvērtēt biedrības darbību? (6)
Pašvaldība ir ievietojusi mājas lapā anonīmo anketu, kurā aicina iedzīvotājus ananīmi izvērtēt biedrības darbību. Vai pašvaldība bez saskaņošanas ar biedrību drīkst veikt šādas anketēšanas?
12:37

pirmais, kas nāk prātā ņemot vērā pieredzi, ir pašvaldības nepatika pret šīm biedrībām. nereti, viņi paši ir/bija apsaimniekotāji un kad iedzīvotāji, dzīvokļu īpašnieki pašorganizējas biedrībā, varat gaidīt "visinteresantākās" cūcības no iepriekšējo "saimnieku" puses. nez, varbūt kaut kas ir mainījies.
Vienkārši izvērtēt var jebkas jebko. Anketēt/uzzināt viedokli var par visu, kas ienāk prātā. Arī tu pats.
Kā kompetencē pēc izvērtēšanas rezultātiem ir lēmu pieņemšana ir jau cits jautājums.
Biedrības vadībai juridiski saistošs ir tikai biedrības revidenta vai algota auditora izvērtējums. Pašvaldības veikts izvērtējums, jeb anonīmu viedokļu apkopošana, biedrības vadībai nav saistoša. Taču es ieteiktu biedrības vadībai izvērtēt, kāpēc pašvaldība ir izrādījusi šādu iniciatīvu un arī no anonīmi izteiktajiem viedokļiem izdarīt kādus secinājumus. Trīs reiz pārlasīju jautājumu, bet nesaprotu, no kurienes uzradās viedoklis par to, ka tiek izvērtēta apsaimniekošanas biedrība ? Jautājumā tak nav minēta biedrības darbības joma. Protams, ka var..
Savukaart maajas iedziivotaajiem ir tiesiibas piedaliities vai nepiedaliities anoniimaa anketeeshanaa...
··· Aptaujas: Kas drīkst izvērtēt biedrības... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu