Banka

Banka - jautājumi un diskusijas

Darbība ar Swedbank maksājuma karti (9)
Sveiki! Jums tā nav gadījies, kad par vienu maksājumu noņemās divreiz identiska summa, vai nenoņemas nekas? Ka nenoņēmās mani uzjautrināja, reiz 800 eiras ietaupīju, un nto citu ar, bet tad, kad man 2x noskaitīja mazu summu, ...
Gan jau noņems arī tos ietaupītos 800. Lai banka zaudētu kaut centu, neticu. Jā, ir bijis.
Uzrakstīju vēstuli swedbankai internetbankā un pēc pāris stundām nauda bija atpakaļ kontā :) Swedbanka ir cūkas citādā ziņā, bet kas attiecas uz šādiem dubultajiem darījumiem, atgriezto darījumu atgriešana pilnā apmērā (tajā skaitā noņemtās komisijas un iztrūkums valūtas konvertācijas rezultātā) vai chargeback, tad problēmu, pagaidām, nav bijis :)

P.S. Gan jau ir arī svarīga attieksme. Ar attieksmi - "jūs, maitas, kretīni, p!derasi, atdodiet man nozagto naudu vai arī būs p!zd!, daudz grūtāk ir tikt pie labvēlīga rezultāta". Normāli izskaidrojot notikušo, vēl nav bijušas problēmas :)
Nē, tā gan nav gadījies, bet norēķinoties ar Swedbank maksājumu karti internetā ir sanācis tā, ka, samaksājis par O!Kartes kodu, es to nesaņēmu. Tad es sazinājos ar banku, uzreiz tas nenotika, bet pēc rakstiskas prasības uzrakstīšanas internetbankā, man pienāca e-pasts ar atvainošanos un saņēmu atpakaļ savu naudiņu. Kopš tā laika nolēmu vairs neriskēt papildināt mobilā telefona kredītu Swedbank internetbankā; ja nu vienīgi nebūtu citas iespējas ! Bet vieni mēsli gadījās, kad papildināju dr.lv kontu- tas gan bija ar citas bankas karti internetā. Toreiz arī naudiņu no konta atskaitīja, bet, neesmu drošs, līdz manam dr.lv kontam tā tā arī nenonāca. :( Toreiz gan es to kautkā palaidu garām un atļāvu baņķieriem, lai viņi to mazo summiņu piesavinās ! Man Unibanka ierāva savās nāsis simts eirikus,ņemot no automāta štuku iedeva tik 900.euras..))zvanīju,rakstīju,bet beigās- es tas ēzelis paliku..DDD..A,Jūs izdruku paprasījat..man skaidrs,ka tā ir sistēma,ja izdruku neprasi..var arī piečakarēt..))Labāk jau lielākas summas aiziet uz banku ņemt ārā.. ir gadījies, ka atsaka daījumu, samaksāju skaidrā naudā. pēc tam kontā summa ir bijusi tomēr rezervēta. rakstīju e-pastu, klāt pievienoju atteikuma nofotografētus čeku, skaidrās naudas čeku un visu atmaksāja. ··· Banka: Darbība ar Swedbank maksājuma ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Gudrie punkti Swedbankā (13)
Vai kāds ir izmantojis uzkrātos "gudros punktus" swedbankā pret preci. Kā tur tas viss notiek?
Patiesībā kaut kāds pilnīgs sū....tie gudrie punkti. :) Esmu iemainījusi pret aplikācijām telefonā.. :) Tur neko taustāmu iegādāties nevar. Ja jau spēji te ielogoties, tad arī bankas mājas lapā sapratīsi, kas un kā. Iepriekšējās akcijas laikā bija reālas preces vai pakalpojumi, tagad virtualitāte.
P.S. ir iespēja arī ziedot tos punktus
Visus punktus iemaina swedbankā, un to var lejuplādēt un arī izprintēt taustāmā formātā. Es iemainīju pret recepšu grāmatām. Nu recepšu grāmatu pati savā printerī arī izprintēsi :):) ··· Banka: Gudrie punkti Swedbankā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ko nozīmē nosaukums "rezervēts" internetbankā? (11)
Nu, saprotat... ir konts, ir "pieejams", ir "atlikums", bet kas ir "rezervēts"? Es varbūt pareizi saprotu, ka ir noticis darījums, bet saņēmējs tā kā naudu saņems(tb kāds neta veikals), bet vēl nav fiziski "atskaitīta" tā ...
Es tik tāpat pajautāju- pašam gandrīz reiz izdevās iegādāties 8 biļetes uz Drēzdenes operu, jo biļešu pirkšanas portālā angļu versijā "enter" tā labi nestrādāja, kad pārgāju uz vācu val., tad arī angļu variants nostrādāja un uz e-pastu pienāca paziņojums, ka man rezervētas ne tikai 8 biļetes, bet arī bankā rezervēti bez maz 300 LVL!:) Iepērkoties Rimi vai Maximā ar karti arī tā samaksātā nauda kontā parādās kā rezervēta vēl vairākas stundas. Vismaz Swedbankā un Hipobankā. Un cik reizes nospiedi pogu "pirkt" vai "enter"?:)) Tieši tā! ļoti vienkārši ;)...Prece tiek uzskatīta par apmaksātu brīdī, kad nauda ir ienākusi pilnā apmērā Pārdevēja norēķinu kontā...līdz tam tā ir rezervēta :) ··· Banka: Ko nozīmē nosaukums ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā saprast izteicienu? (10)
Ja gribi daudz naudas, ej strādā bankā? Šeit cilvēki nāk strādāt?
Ar strādāšanu vien pie lielas naudas netiksi. Nāksies nozagt,izkrāpt,vai kā savādāk atņemt to citiem. Bankas un citi augļotāji rada neeksistējošu naudu izsniedzot kredītus uz procentiem. Tieši šiem procentiem dabā nepastāv segums. To strādniekam nāksies radīt. Un tā neskaitāmas reizes pa riņķi,kamēr bankām pieder visa pasaule,bet strādnieki un pat veselas valstis ir milzīgas summas parādā. nu, neko dižu jau tie klerki nepelna. ja karjera attīstas, tad cita lieta, bet tā jau ir visur. zemākajā līgā nevienam neko lielu nemaksā. Hbbs. Tad nosauc kaut vienu tādu veidu,kurš nekaitējot pārējai sabiedrībai un neesot pretrunā ar paša sirdsapziņu,ļauj tikt pie lielas naudas! Ja vien cilvēks nav apveltīts ar kādu izcilu talantu,ar kuru var dot reālu labumu lielām ļaužu masām. Dzīves baudīšanai ne pavisam nav vajadzīga liela nauda. Tieši otrādi,tas ir smags pārbaudījums un liela atbildība,kas tikai retajam ir pa spēkam. AivarsN, vēl viens ar sajātu prātu. Protams, ar darbu pie NAUDAS tikt nevar, ja ar jēdzienu ´´nauda´´ saprot rīku, ar ko baudīt dzīvi.
Taču, ne nu tikai ´´nozagt,izkrāpt,vai kā savādāk atņemt to citiem´´, kā tu tur īdi, var nopelnīt naudu. Ir pietiekami daudz normālu veidu, kā nopelnīt. Bet tava līmeņa sapratne to neļauj izprast. Attīsties.
No teiciena izrauts viens vārds... ej strādā bankā! Redzēsi! ··· Banka: Kā saprast izteicienu? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Vai varu izmantot citas valsts kontu strādājot LV ? (5)
Man ir Islandes bankas konts un LV manu bankas kontu ir bloķējuši, līdz ar to šeit nav dzīves. Gribēju noskaidrot vai varu strādāt LV un izmantot savi IS karti priekš algas?
Pieļauju ka bankas kontu ir nobloķējuši zti vai iestādes, un tās uzzinās par tavu oficiālo darba vietu LV, ja būs problēmas piedzīt no tava islandes konta, īstenos piedziņu caur darba devēju... Nav vieglāk sakārtot jautājumu, lai nebūtu arests uz kontu. Tā ir mukšana no problēmām, kas patiesībā maksā dārgāk. Var, tikai par ieskaitīšanu citas valsts bankā ir papildus maksa.
Par Islandi nezinu, bet ES visām bankām dota norāde ziņot Latvijas VIDam par latviešu kontiem citās zemēs. Kaut kur internetā lasīju par šo.
Vari izmantot, ja darba devējam nav pretenziiju pret paaugstinātas maksas pārskaitījumu. Uz Islandi varētu arī nebūt paaugstināts, kaut nav EU, bet ir EEA. ··· Banka: Vai varu izmantot citas valsts ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Latvijas banku "tradicijas"-,banditu stila. (28)
Vai ir nacies sastap lojālu,korektu,pretimnakosu banku? Kura nepielieto agresiva biznesa strategiju-,Iemanit,piestadit,”skaititaju” programma,presings?
Kas ir lojaala, korekta, pretiimnaakosha Banka? Taa, ka aizdod naudu un neprasa atpakalj?
Nee, nav naacies taadu sastapt...bizness ir bizness, beibii...

Aiznjemies no Mammas...tur nav agresiiva biznesa strateegijas un presiinga ..:)
Tie laiki, kad bankām interesēja kvalitatīva apkalpošana, lojalitāte un korektums ir prom uz neatgriešanos. Tas, ka banka jums mēģina iestāstīt "Mēs strādājam jums", ir pilnīgs nonsens. Tāpat, kā jebkurā citā biznesā, tiek strādāts uz SAVU peļņu. Klientam tiek piedāvāts un iesmērēts viss tas, kas nes bankai vislielākās naudiņas - šobrīd, kad kreditēšana stagnē, tās ir kartes un dažādi fondi. Jā, dažos gadījumos arī klientam produkts ir vajadzīgs, tomēr peļņas lauvas tiesa aizies bankai. Patiesais jebkuras bankas iekšējais sauklis ir - "sapakot" klientu ar visienesīgākajiem produktiem.

Visagresīvākās ir tās bankas, kuras visvairāk cietušas hipokarā ar zviedru u.c.skandināvu pensiju fondu iepludināto naudu, un kuri cieta vislielākos zaudējumus. Tagad viņu uzstadījums ir šos zaudējumus segt nevis tikai uz aizņēmēju rēķina, bet uz visu attiecīgās bankas klientu rēķina.

Bet "zelta" klients ir tikmēr, kamēr viņš ir "sapakojams" un nokāšams. Tad darbiniekam viņa priekšā bezmaz no biksēm jāizlec. Tiklīdz šim pašam klientam rodas naudas problēmas, tā no zelta vai VIP statusa klientu sarakstiem momentāli tiek izmests laukā.

Šī ir personīgā pieredze no darba bankā.
marseli, cilvēki smejas par tiem, kas "tur naudu zeķē", tēlaini runajot, protams.
bet tad, kad viņu "uzticamās" bankas vienā naktī pēksņi noiet pa burbuli un cilvēks zaudē mūža iekrājumus(kā piemēram r.pauls), domas mainas.
bet ekonomiskās sistēmas rietumos kontrolē bankas un fondi, tas tagad tā ir. un nav izvēles dzīvot sistēmā, kura ir netaisnīga. izvēles tā īsti nav. piesardzība, gudrība. un izvairīšanās no mantkārības un vēlmes pēc vieglas naudas pasargā joprojām un visos laikos.
laikmetā, kad nauda ir kļuvusi par papīrīšiem ar valsts godavārda segumu, gaidīt no privātbankām tikumu un cēlumu, manuprāt, ir naivi.
"esiet gudri kā čūskas un bez viltus kā baloži." pirmo daļu piekodinājuma arī der ievērot.
naivums..bet no mazās letlandijas banku vēstures..Baltija,Parex,Krājbanka +šaraškina mazās bankas kā Latgalīte..cik šīs bankas kopā miljardus ierāva sev nāsis..?!Par Parex banku vēl pašlaik Es maksājam prāvu summu no Latvijas budžeta..nerunājot par Zviedru Bankām,kas natūrā Mūs apkāš un miljardi katru gadu aiziet Zviedrijas virzienā..?!ZB,kas par valsti,ja baro svešas bankas..?! tie kas taisa vissu to naudas politiku, iisteniibaa smejaas par visiem, par tautu, jo summas , ko vinni groza, ir astranomiskas.Un tiko kautkas nesaak patikt, var tak overnight devalveet naudu, kurssu, da vispar samainiit uz naakamo naudinnu. Ko juus domaajat, ka zziidi nenopelniija uz mainnaam no rubulliem , uz latiem, un tad uz euro ??? Un kaa vel nopelniija.Triljonus....Pazaudeja tikai vissi paareejie, tauta, savus iekraajumnus.Nekad nebriiniissos, ka atkal izaugs viens hitlers , ar laiku , kurss saaks visu noliidzinaat ar zemi :( Ja Latvijaa var aci nepamirksskkinot meegginaat dot kukuli miljons eu, tad varat tikai iedomaaties, kaadas summmas tiek baaztas kabataas.Pretiigi :(((( ··· Banka: Latvijas banku ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
iBanka maksājums (14)
Kādi lauki obligāti jāaizpilda, lai pārsūtītu naudu no mana konta uz citas (fiziskas) personas kontu? Swedbanka. No attiecīgā konta īpašnieka zinu tikai kontu; pat vārdu uzvārdu nezinu (bija viens darījums).. Vnk, iBanku ...
Bet tur tachu viss priekshaa rakstiits!Pat aabechnieks sapratiis!
Aizpildi prasiitos laucinjus un viss:)
vārdu uzvārdu un konta nr. vajag. var iztikt bez perosnas koda nevar iztikt tikai ar konta numuru.. jo ja būs kontā kļuda, nepierādīsi, ka tā bij akļūda.. p.k. vai vārdam/uzvārdam ir jābut Pele, redz, kaa nu kuro reizi.Vakar nevareeju bez personas koda nevareeju paarsuutiit naudu, lai gan abi esam vienas bankas klienti un ieprksh maksaajums ticis pienjemts bez personas koda. barb - swed`ibanka fiziskajām personām nekad neesmu licis p.k. - līdz šim brīdim it ka OK!!! ··· Banka: iBanka maksājums lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Es pārformulētu šo jautājumu - vai bērna tēvs drīkst neuzturēt savu bērnu!?
Nožēlojami, ka ir vīrieši, kuri negrib uzņemties atbildību! Nu un tad tādiem, lai arī piespiedu kārtā noskaita minimālo uzturlīdzekļu summu bērna uzturam!
Kā, noskaitīt?????? Tu no viņa konta diez vai vari...... nesapratu jautājumu, ja godīgi. Šķiet, ka ar pasta kontu ir mazliet savādāk, ka pagaidām tiesu izpildītājiem nav pieejas šiem kontiem. Pasta konts tāds pats bankas konts vien ir. baluba - Tev cepums. Tiem, kas bāž bērnu uzturlīdzekļu galus ūdenī, iesaku to darīt sērskābē, nevis ūdenī.
Par jautājumu - zinu, ka kredītpiedzinēji šiem kontiem netiek klāt. Taču, likums neatbrīvo Tevi no darījumu deklarēšanas arī šajā kontā.
··· Banka: Vai alimentus drīkst ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Klientam labvēlīgākā banka. (26)
Negribu no Swedbankas pirkt to aparātu kodu kartes vietā. Man 1 tāds jau ir, vienai ārzemju bankai. Šausmīgi neērts/ tiesa, tur to par velti deva/, tiklīdz lēnāks internets, tā automātiski nobloķējas, un vairs rēķinus ...
Kodu kartes "aizliedz" eiropas regula (patiesībā neaizliedz bet banka kļūst atbildīga par visiem zaudējumiem, kas radušies ar kodu karti apstiprināta maksājuma rezultātā), atliek kodu kalkulators vai aplikācija viedtālrunī, jo bankas risku uzņemrties nevēlas. Vari slēgt līgumu ar ukrainas vai krievijas bankām, bet tad 100k eiro līdzekļu atgūšana bankas problēmu gadījumā uz tevi neattieksies... Es ar nesen pargaju no Luminor uz Citadeli un pagaidam ja ir kodu karte,bet drosi vien jau ari driz pazudis.Bet vismaz preice,ka var to naudu zinmet bekura bankomata,jo mana ciema Citadeles bankomats nav.
Ar Luminor bija nervi beigti,mazaka komisija 3,5 eiro,ja gribu iznmet 5 eiro,komisija novelk 3,5.Murgs vienkarsi.Es labprat vispar atteiktos no tam bankam un sanemtu naudu uz rokas.
Neviena banka pie kartēm nepaliks. Tevi piespiedīs, un viss. Nemaz necenties ! Kad runa iet par drošību, tad tas ir pirmkārt par bankas drošību nevis tavu... Zeķe! ··· Banka: Klientam labvēlīgākā banka. lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Norēķinu kartes atbloķēšana SEB internetbankā. (6)
Kā atbloķēt norēķinu kartes ??? Tieši maksājuma kartes , ne pašu internetbanku .
https://www.seb.lv/info/bankas-kartes/bankomats-ne-tikai-naudas-iznemsanai

Lūdzu noskatīties prezentāciju līdz galam, viss ir paskaidrots, ka atbloķēt karti! Veiksmi
Ja karte nav bijusi svešās rokās, var atbloķēt zvanot uz banku, atbildot uz slepeno jautājumu, saucot kodus no kodu kalkulatoa utt. Ja jautājums aizmirsts, var nākties doties uz banku. Ja kāds atgriezis nozaudēto kati, tas skaitās nedroši, jo var iepirkties internetā utt. Varbūt mēģini zvanīt viņiem, vai apmeklēt kādu filiāli. jagriežas filiālē Jāzvana uz banku! ··· Banka: Norēķinu kartes ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu