Banka

banka foto attēls

Banka - jautājumi un diskusijas

Darbība ar Swedbank maksājuma karti (9)
Sveiki! Jums tā nav gadījies, kad par vienu maksājumu noņemās divreiz identiska summa, vai nenoņemas nekas? Ka nenoņēmās mani uzjautrināja, reiz 800 eiras ietaupīju, un nto citu ar, bet tad, kad man 2x noskaitīja mazu summu, es sāku...
Gan jau noņems arī tos ietaupītos 800. Lai banka zaudētu kaut centu, neticu. Jā, ir bijis.
Uzrakstīju vēstuli swedbankai internetbankā un pēc pāris stundām nauda bija atpakaļ kontā :) Swedbanka ir cūkas citādā ziņā, bet kas attiecas uz šādiem dubultajiem darījumiem, atgriezto darījumu atgriešana pilnā apmērā (tajā skaitā noņemtās komisijas un iztrūkums valūtas konvertācijas rezultātā) vai chargeback, tad problēmu, pagaidām, nav bijis :)

P.S. Gan jau ir arī svarīga attieksme. Ar attieksmi - "jūs, maitas, kretīni, p!derasi, atdodiet man nozagto naudu vai arī būs p!zd!, daudz grūtāk ir tikt pie labvēlīga rezultāta". Normāli izskaidrojot notikušo, vēl nav bijušas problēmas :)
Nē, tā gan nav gadījies, bet norēķinoties ar Swedbank maksājumu karti internetā ir sanācis tā, ka, samaksājis par O!Kartes kodu, es to nesaņēmu. Tad es sazinājos ar banku, uzreiz tas nenotika, bet pēc rakstiskas prasības uzrakstīšanas internetbankā, man pienāca e-pasts ar atvainošanos un saņēmu atpakaļ savu naudiņu. Kopš tā laika nolēmu vairs neriskēt papildināt mobilā telefona kredītu Swedbank internetbankā; ja nu vienīgi nebūtu citas iespējas ! Bet vieni mēsli gadījās, kad papildināju dr.lv kontu- tas gan bija ar citas bankas karti internetā. Toreiz arī naudiņu no konta atskaitīja, bet, neesmu drošs, līdz manam dr.lv kontam tā tā arī nenonāca. :( Toreiz gan es to kautkā palaidu garām un atļāvu baņķieriem, lai viņi to mazo summiņu piesavinās ! Man Unibanka ierāva savās nāsis simts eirikus,ņemot no automāta štuku iedeva tik 900.euras..))zvanīju,rakstīju,bet beigās- es tas ēzelis paliku..DDD..A,Jūs izdruku paprasījat..man skaidrs,ka tā ir sistēma,ja izdruku neprasi..var arī piečakarēt..))Labāk jau lielākas summas aiziet uz banku ņemt ārā.. ir gadījies, ka atsaka daījumu, samaksāju skaidrā naudā. pēc tam kontā summa ir bijusi tomēr rezervēta. rakstīju e-pastu, klāt pievienoju atteikuma nofotografētus čeku, skaidrās naudas čeku un visu atmaksāja. ··· Banka: Darbība ar Swedbank maksājuma... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Gudrie punkti Swedbankā (13)
Vai kāds ir izmantojis uzkrātos "gudros punktus" swedbankā pret preci. Kā tur tas viss notiek?
Patiesībā kaut kāds pilnīgs sū....tie gudrie punkti. :) Esmu iemainījusi pret aplikācijām telefonā.. :) Tur neko taustāmu iegādāties nevar. Ja jau spēji te ielogoties, tad arī bankas mājas lapā sapratīsi, kas un kā. Iepriekšējās akcijas laikā bija reālas preces vai pakalpojumi, tagad virtualitāte.
P.S. ir iespēja arī ziedot tos punktus
Visus punktus iemaina swedbankā, un to var lejuplādēt un arī izprintēt taustāmā formātā. Es iemainīju pret recepšu grāmatām. Nu recepšu grāmatu pati savā printerī arī izprintēsi :):) ··· Banka: Gudrie punkti Swedbankā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ko nozīmē nosaukums "rezervēts" internetbankā? (11)
Nu, saprotat... ir konts, ir "pieejams", ir "atlikums", bet kas ir "rezervēts"? Es varbūt pareizi saprotu, ka ir noticis darījums, bet saņēmējs tā kā naudu saņems(tb kāds neta veikals), bet vēl nav fiziski "atskaitīta" tā nauda no mana...
Tieši tā! Ne tikai neta veikals, bet jebkurš, kur var norēķināties ar naudu. Un parasti uzspiežot virsū "rezertēts" var redzēt, kam tas ir rezervēts. Vismaz Swedbankas i-bankā Un cik reizes nospiedi pogu "pirkt" vai "enter"?:)) Es tik tāpat pajautāju- pašam gandrīz reiz izdevās iegādāties 8 biļetes uz Drēzdenes operu, jo biļešu pirkšanas portālā angļu versijā "enter" tā labi nestrādāja, kad pārgāju uz vācu val., tad arī angļu variants nostrādāja un uz e-pastu pienāca paziņojums, ka man rezervētas ne tikai 8 biļetes, bet arī bankā rezervēti bez maz 300 LVL!:) man šitais vārds arī nav saprotams , nu itkā jau skaidrs, bet tomēr debīli - vai nu samaksāju vai nē, bet rezervēts .... nu kaukā stulbi skan :) ··· Banka: Ko nozīmē nosaukums "rezervēts"... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Latvijas banku "tradicijas"-,banditu stila. (25)
Vai ir nacies sastap lojālu,korektu,pretimnakosu banku? Kura nepielieto agresiva biznesa strategiju-,Iemanit,piestadit,”skaititaju” programma,presings?
Kas ir lojaala, korekta, pretiimnaakosha Banka? Taa, ka aizdod naudu un neprasa atpakalj?
Nee, nav naacies taadu sastapt...bizness ir bizness, beibii...

Aiznjemies no Mammas...tur nav agresiiva biznesa strateegijas un presiinga ..:)
Tie laiki, kad bankām interesēja kvalitatīva apkalpošana, lojalitāte un korektums ir prom uz neatgriešanos. Tas, ka banka jums mēģina iestāstīt "Mēs strādājam jums", ir pilnīgs nonsens. Tāpat, kā jebkurā citā biznesā, tiek strādāts uz SAVU peļņu. Klientam tiek piedāvāts un iesmērēts viss tas, kas nes bankai vislielākās naudiņas - šobrīd, kad kreditēšana stagnē, tās ir kartes un dažādi fondi. Jā, dažos gadījumos arī klientam produkts ir vajadzīgs, tomēr peļņas lauvas tiesa aizies bankai. Patiesais jebkuras bankas iekšējais sauklis ir - "sapakot" klientu ar visienesīgākajiem produktiem.

Visagresīvākās ir tās bankas, kuras visvairāk cietušas hipokarā ar zviedru u.c.skandināvu pensiju fondu iepludināto naudu, un kuri cieta vislielākos zaudējumus. Tagad viņu uzstadījums ir šos zaudējumus segt nevis tikai uz aizņēmēju rēķina, bet uz visu attiecīgās bankas klientu rēķina.

Bet "zelta" klients ir tikmēr, kamēr viņš ir "sapakojams" un nokāšams. Tad darbiniekam viņa priekšā bezmaz no biksēm jāizlec. Tiklīdz šim pašam klientam rodas naudas problēmas, tā no zelta vai VIP statusa klientu sarakstiem momentāli tiek izmests laukā.

Šī ir personīgā pieredze no darba bankā.
marseli, cilvēki smejas par tiem, kas "tur naudu zeķē", tēlaini runajot, protams.
bet tad, kad viņu "uzticamās" bankas vienā naktī pēksņi noiet pa burbuli un cilvēks zaudē mūža iekrājumus(kā piemēram r.pauls), domas mainas.
bet ekonomiskās sistēmas rietumos kontrolē bankas un fondi, tas tagad tā ir. un nav izvēles dzīvot sistēmā, kura ir netaisnīga. izvēles tā īsti nav. piesardzība, gudrība. un izvairīšanās no mantkārības un vēlmes pēc vieglas naudas pasargā joprojām un visos laikos.
laikmetā, kad nauda ir kļuvusi par papīrīšiem ar valsts godavārda segumu, gaidīt no privātbankām tikumu un cēlumu, manuprāt, ir naivi.
"esiet gudri kā čūskas un bez viltus kā baloži." pirmo daļu piekodinājuma arī der ievērot.
naivums..bet no mazās letlandijas banku vēstures..Baltija,Parex,Krājbanka +šaraškina mazās bankas kā Latgalīte..cik šīs bankas kopā miljardus ierāva sev nāsis..?!Par Parex banku vēl pašlaik Es maksājam prāvu summu no Latvijas budžeta..nerunājot par Zviedru Bankām,kas natūrā Mūs apkāš un miljardi katru gadu aiziet Zviedrijas virzienā..?!ZB,kas par valsti,ja baro svešas bankas..?! tie kas taisa vissu to naudas politiku, iisteniibaa smejaas par visiem, par tautu, jo summas , ko vinni groza, ir astranomiskas.Un tiko kautkas nesaak patikt, var tak overnight devalveet naudu, kurssu, da vispar samainiit uz naakamo naudinnu. Ko juus domaajat, ka zziidi nenopelniija uz mainnaam no rubulliem , uz latiem, un tad uz euro ??? Un kaa vel nopelniija.Triljonus....Pazaudeja tikai vissi paareejie, tauta, savus iekraajumnus.Nekad nebriiniissos, ka atkal izaugs viens hitlers , ar laiku , kurss saaks visu noliidzinaat ar zemi :( Ja Latvijaa var aci nepamirksskkinot meegginaat dot kukuli miljons eu, tad varat tikai iedomaaties, kaadas summmas tiek baaztas kabataas.Pretiigi :(((( ··· Banka: Latvijas banku... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
iBanka maksājums (14)
Kādi lauki obligāti jāaizpilda, lai pārsūtītu naudu no mana konta uz citas (fiziskas) personas kontu? Swedbanka. No attiecīgā konta īpašnieka zinu tikai kontu; pat vārdu uzvārdu nezinu (bija viens darījums).. Vnk, iBanku izmantoju tikai...
Bet tur tachu viss priekshaa rakstiits!Pat aabechnieks sapratiis!
Aizpildi prasiitos laucinjus un viss:)
vārdu uzvārdu un konta nr. vajag. var iztikt bez perosnas koda nevar iztikt tikai ar konta numuru.. jo ja būs kontā kļuda, nepierādīsi, ka tā bij akļūda.. p.k. vai vārdam/uzvārdam ir jābut Pele, redz, kaa nu kuro reizi.Vakar nevareeju bez personas koda nevareeju paarsuutiit naudu, lai gan abi esam vienas bankas klienti un ieprksh maksaajums ticis pienjemts bez personas koda. barb - swed`ibanka fiziskajām personām nekad neesmu licis p.k. - līdz šim brīdim it ka OK!!! ··· Banka: iBanka maksājums lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Es pārformulētu šo jautājumu - vai bērna tēvs drīkst neuzturēt savu bērnu!?
Nožēlojami, ka ir vīrieši, kuri negrib uzņemties atbildību! Nu un tad tādiem, lai arī piespiedu kārtā noskaita minimālo uzturlīdzekļu summu bērna uzturam!
Kā, noskaitīt?????? Tu no viņa konta diez vai vari...... nesapratu jautājumu, ja godīgi. Šķiet, ka ar pasta kontu ir mazliet savādāk, ka pagaidām tiesu izpildītājiem nav pieejas šiem kontiem. baluba - Tev cepums. Tiem, kas bāž bērnu uzturlīdzekļu galus ūdenī, iesaku to darīt sērskābē, nevis ūdenī.
Par jautājumu - zinu, ka kredītpiedzinēji šiem kontiem netiek klāt. Taču, likums neatbrīvo Tevi no darījumu deklarēšanas arī šajā kontā.
Pasta konts tāds pats bankas konts vien ir. ··· Banka: Vai alimentus drīkst noskaitīt... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vai ir FIB banka Anglija (2)
Vai ir FIB banka Anglija?
Ne viena vien... http://alturl.com/jo37p(Aaprikas princis mantojumu atstaajis? :D)
Man parasti gadās korumpētu diktatūru ierēdņu atvases, kas lūdz palīdzību dabūt ārā naudu... ··· Banka: Vai ir FIB banka Anglija lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
->Bo_ards
Ne gluži par tēmu, bet cik atceros, tad kurss bija 1 kokainais pret 0.62 USD...
Saulite1976, ko Tu vari zināt, kas darījās Krājkasē, kad vēl pat piedzimusi nebiji. Ja pie kāda atrada kaut 5$, tad varēja pat cietumā ielikt. Tie nebija 90-tie, kad paņēmis dolāru žūksnīti gāji uz maiņas punktu. Septiņdesmitajos tādu nemaz nebija. Ja kādam ārzemju radi ko dāvināja, tad visticamāk ka tā bija manta un vienīgā valūta kas nebija rubļi, bija čeki vai bonas, ar kurām iepirkās speciālos veikalos, kuri Rīgā laikam bija 1 vai 2. Nedomaaju, ka panti par valuutas glabaashanu dizhi atshkjiiraas no KF kriminaalkodeksa.


Sodi: no 3 gadiem liidz naavessodam.

http://alturl.com/jv7n7
Negribas piekrist, ka mainīja pret rubļiem...ja pareizi atceros, tad mainīja pret Vņešposiltorga čekiem vai ko līdzīgu! Iespējams, ka ieskaitīt varēja, bet izņemt dolāros - stipri apšaubu. Viņus mainīja pret kaut kādiem ekvivalentiem, par kuriem varēja iepirkties specializētos veikalos. ··· Banka: Vai Latvijas Krājbankā 70.tajos... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kādu banku izvēlēties? (19)
Lūdzu padalieties ar pieredzi, kādas tagad ir kontu apkalpošanas maksas, maksas par pārskaitījumu uc izdevumi parastam norēķinu kontam Latvijas bankās? Ilgstoši izmantoju vienas bankas pakalpojumus, kur iepriekš vienīgie izdevumi bija 50...
DNB ir kolēģim un viņš neiesaka (man vajadzēja banku, kas dod VISA karti). Teica, ka ja konta atlikums ir tieši 10eur, tad no bankomāta nevar izņemt naudu.

Pašam ir konti Swed un Citadele. Bija konti gan SEBā, gan Nordea. Nekādu būtisku atšķirību pamatpakalpojumu sniegšanā neredzēju - ap 1 eur ir kartes mēneša maksa, no 20-50centiem par pārskaitījumu uz citu banku Latvijā. Draudzīgas internetbankas (citadelei un nordea ir ievērojami lēnākas internetbankas kā seb vai swed). Resp., ej, tur, kur tuvāk. Tie sniegtie pakalpojumi ir vairāk vai mazāk vienādi visām bankām :)
Tā vietā, lai gaidītu nez kādus ieteikumus, ieklikšķinātu banku māju lapās, paskatītos, izvērtētu, kas būtu konkrētam personāžam atbilstīgs un tad, ja kas vēl netaptu skaidrs, varētu jautāt, kaut daudz reālāk ir rakstīt bankām tos e-pastus ar jautājumiem. Bet katrs jau pēc savas slinkuma pakāpes. Tā kā esmu diezgan ilgus gadus nostrādājusi šajā sfērā, varu droši teikt, ka visur apmēram līdzīgi. Kā sākas pārāk liela komisiju iekasēšana, tā klienti aizsoļo tālāk, tāpēc bankas rūpīgi seko viena otras tarifiem, un cenšas pārāk daudz neatšķirties.
Vislielākā nagu maucēja ir Swedbanka, kur pat par skaidras baudas izņemšanu virs 500 ls, tagad visticamāk ir līdzīgi ar eur, tika savākta komisija. Arī ārzemēs naudas izņemšana visdārgākā. Savulaik visbargākie kredītprocenti. Viss jau saprotams, Swedbank hipokarā cieta vislielākos zaudējumus, un tagad īpašnieki cer kaut nedaudz atgūt :))
Cik sanācis saskarties - SEB ir gana naska uz visādu maksu iekasēšanu un izvēlīga uz pakalpojumu sniegšanu (skatās, kāds deguns klientam). Swed vēsture liecina, ka jebkurā brīdī var parādīties nepatīkami pārsteigumi (maksa par atlikuma aplūkošanu bankomātā). DNB relatīvi draudzīga, bet ar īpatnībām. Citadele bez garšas, ja nekā cita nav, var arī šos. Nordea normāla, bet pēdējā laikā drošības paaugstināšanas vārdā visādi izpildās. Kā rezervi var lietot arī Norvik, bet tikai kā rezervi retiem, fiksiem darījumiem. Tas viss no norēķinu konta lietotāja viedokļa. Uzkrājumiem, depozītiem, kredītiem noteikti būs cits vērtējums un sadalījums.

No paša lietotajām bankām komisijas ir tikai par kartēm (gada/mēneša maksa), nu un par pārskaitījumu, ko gan var likvidēt noslēdzot papildu pakalpojuma līgumu (ne bezmaksas), bet to dažu regulāro ikmēneša maksājumu dēļ man nekādi īpaši uzskaitāmi zaudējumi nerodas.
Piekrītu tiem, ka ir būtiski izvēlēties tās kredītiestādes pakalpojumus, kura tuvumā un/vai ir pa ceļam, jo neieteiktu ludzēnietim atvērt kontu bankā, kuras nodaļas ir tikai galvaspilsētā, bet viņš ārpus Latgales praktiski neizbrauc. Tavā gadījumā manu izvēli ļoti atvieglo tas, ka tieši Rīgu esi norādījusi kā savu dzīvesvietu, jo šeit kā zināms ir augstākā banku koncentrācija valstī ! Pēc savas pieredzes ieteiktu atvērt kontu vai nu "Privatbank" vai "Swedbank".
Tajā pirmajā tādēļ, ka tur vari atvērt norēķinu kontu BEZ MAKSAS, dabūt debetkarti un arī kredītkarti bez mēneša vai gada lietošanas maksas, turklāt "Privatbank" ir, manuprāt, vienīgā banka valstī, kura ļauj ar savu kredītkarti "Visa Universālā" un debetkarti "Visa Electron" izņemt naudu no JEBKURA BANKOMĀTA LATVIJĀ BEZ MAKSAS ! Tas nozīmē, ka, lai kur mūsu mazajā zemītē atrastos, jebkur varēsi dorši doties pie kāda no 7 banku uzstādītajiem bankomātiem un dabūt savu naudiņu bez komisijas maksas... . Internetbankā "Privat24" veicot pārskaitījumus konstatēsi, ka, atšķirībā no lielākām bankām, šeit par pārksiatījumu ir jāmaksā tikai 0.24 EUR, kamēr "Swedbank", "Citadelē", "SEB" un droši vien citur tie ir 0.36 EUR; veicot daudz pārskaitījumu uz citām bankām, var ietaupīt ne vienu vien eiro un par ietuapīto naudiņu sevi kautkā pēc vēlmēm apbalvot. Vai tas nav lieliski ?! ..Lai neizskatītos pārāk forši, lai būtu reāli, jaņem vērā riska faktors, kas "Privatbank" gadījumā ir tāds, ka par šo banku šajās dienās paklīda nelāgas runas, ka esot iesaistījusies kādu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijā vai kaut kādās tamlīdzīgās reputāciju graujošās darbībās, par ko tai uzlita milzīga soda nauda, taču savā mājaslapā "Privatbank" jau ir pasteigusies paziņot, ka nomainīs valdes locekļus kā to prasa regulators; cits būtisks aspekts ir tas, kā šajai bankai visas filiāles un bankas automāti Latvijā atrodas tikai Rīgas pilsētā, taču, ja gandrīz visu dara attālināti, tas na
··· Banka: Kādu banku izvēlēties? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Anglijā ilgi jāgaida uz National Insurance numuru un bankas kontu (5)
Hi! Kāds ir sastapies ar problēmu, ka man vienam radiniekam. Viņš jau pusotru mēnesi strādā Anglijā, bet vēl nav saņēmis National Insurance numur, tāpēc arī bankas neļauj atvērt kontu. Pirmo algu viņam izsniedza kā bankas čeku, bet bankas...
NINo reizēm ir pailgi jāgaida,BET viņam noteikti jābūt pagaidu papīram no HMR . (ja reģistrējies Job centre un bijis uz interviju ) Cik atminos ,čeku var apmainīt pret naudiņām bankā,ja tik pase un darba devēja doķi ir ... ;) Kā stāsta internets, pusotrs mēnesis nav nekāds termiņš, var paiet arī vairāk. Tas no brīža, kad sāktas numura iegūšanas darbības - zvans uz Job Centre attiecīgo numuru (darba laikā) un vienošanās par interviju. Uz interviju vēlams līdzi īres līgums un darba līgums (nav obligāti, bet par skādi nebūs).

Konta atvēršanai dokuments numur viens ir legālas UK adreses pierādījums (īres līguma oriģināls piemēram) nevis NIN.

Atcerēties, ka reāla adrese ir pats svarīgākais atrodoties UK, visa komunikācija ar valsti, bankām, telefona kompānijām utt. notiek ar tradicionālā pasta palīdzību.
Es national insurance card ieguvu pēc dažām nedēļām, kad sāku strādāt. Ja viss ir legāli, darba devējs visu no savas puses ir izdarījis pareizi, tad ar to nevajadzētu būt nekādai problēmai. Kāda vēl pārskaitīšana uz LV bankas kontu? Āfrikā dzimuši vai? Ja grib, lai skaita LV kontā, lai arī tad strādā LV. Pastāv iespēja, ka šis numurs aizkavējas, jo ir nepietiekamas angļu valodas zināšanas :D :D :D :D Pat nesaprot, ko varbūt īsti jautā :D Kad es biju tajā iestādē viņi pārbaudīja my english skills :D Tā kā no sākuma pajautā paziņam vai viņš vismaz var pateikt elementāras lietas angļu valodā :) Un tikko iebraukušajiem bankas kontu arī nav nemaz tik viegli atvērt. Idiots. Tā nenotiek.droši ka darba devējs polis.tas ir reāls cietumsods.neviens anglis uz to neies.... ··· Banka: Anglijā ilgi jāgaida uz... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu