Banka

banka foto attēls

Banka - jautājumi un diskusijas

Darbība ar Swedbank maksājuma karti (9)
Sveiki! Jums tā nav gadījies, kad par vienu maksājumu noņemās divreiz identiska summa, vai nenoņemas nekas? Ka nenoņēmās mani uzjautrināja, reiz 800 eiras ietaupīju, un nto citu ar, bet tad, kad man 2x noskaitīja mazu summu, es sāku...
Gan jau noņems arī tos ietaupītos 800. Lai banka zaudētu kaut centu, neticu. Jā, ir bijis.
Uzrakstīju vēstuli swedbankai internetbankā un pēc pāris stundām nauda bija atpakaļ kontā :) Swedbanka ir cūkas citādā ziņā, bet kas attiecas uz šādiem dubultajiem darījumiem, atgriezto darījumu atgriešana pilnā apmērā (tajā skaitā noņemtās komisijas un iztrūkums valūtas konvertācijas rezultātā) vai chargeback, tad problēmu, pagaidām, nav bijis :)

P.S. Gan jau ir arī svarīga attieksme. Ar attieksmi - "jūs, maitas, kretīni, p!derasi, atdodiet man nozagto naudu vai arī būs p!zd!, daudz grūtāk ir tikt pie labvēlīga rezultāta". Normāli izskaidrojot notikušo, vēl nav bijušas problēmas :)
Nē, tā gan nav gadījies, bet norēķinoties ar Swedbank maksājumu karti internetā ir sanācis tā, ka, samaksājis par O!Kartes kodu, es to nesaņēmu. Tad es sazinājos ar banku, uzreiz tas nenotika, bet pēc rakstiskas prasības uzrakstīšanas internetbankā, man pienāca e-pasts ar atvainošanos un saņēmu atpakaļ savu naudiņu. Kopš tā laika nolēmu vairs neriskēt papildināt mobilā telefona kredītu Swedbank internetbankā; ja nu vienīgi nebūtu citas iespējas ! Bet vieni mēsli gadījās, kad papildināju dr.lv kontu- tas gan bija ar citas bankas karti internetā. Toreiz arī naudiņu no konta atskaitīja, bet, neesmu drošs, līdz manam dr.lv kontam tā tā arī nenonāca. :( Toreiz gan es to kautkā palaidu garām un atļāvu baņķieriem, lai viņi to mazo summiņu piesavinās ! Man Unibanka ierāva savās nāsis simts eirikus,ņemot no automāta štuku iedeva tik 900.euras..))zvanīju,rakstīju,bet beigās- es tas ēzelis paliku..DDD..A,Jūs izdruku paprasījat..man skaidrs,ka tā ir sistēma,ja izdruku neprasi..var arī piečakarēt..))Labāk jau lielākas summas aiziet uz banku ņemt ārā.. ir gadījies, ka atsaka daījumu, samaksāju skaidrā naudā. pēc tam kontā summa ir bijusi tomēr rezervēta. rakstīju e-pastu, klāt pievienoju atteikuma nofotografētus čeku, skaidrās naudas čeku un visu atmaksāja. ··· Banka: Darbība ar Swedbank maksājuma... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Gudrie punkti Swedbankā (13)
Vai kāds ir izmantojis uzkrātos "gudros punktus" swedbankā pret preci. Kā tur tas viss notiek?
Patiesībā kaut kāds pilnīgs sū....tie gudrie punkti. :) Esmu iemainījusi pret aplikācijām telefonā.. :) Tur neko taustāmu iegādāties nevar. Ja jau spēji te ielogoties, tad arī bankas mājas lapā sapratīsi, kas un kā. Iepriekšējās akcijas laikā bija reālas preces vai pakalpojumi, tagad virtualitāte.
P.S. ir iespēja arī ziedot tos punktus
Visus punktus iemaina swedbankā, un to var lejuplādēt un arī izprintēt taustāmā formātā. Es iemainīju pret recepšu grāmatām. Nu recepšu grāmatu pati savā printerī arī izprintēsi :):) ··· Banka: Gudrie punkti Swedbankā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ko nozīmē nosaukums "rezervēts" internetbankā? (11)
Nu, saprotat... ir konts, ir "pieejams", ir "atlikums", bet kas ir "rezervēts"? Es varbūt pareizi saprotu, ka ir noticis darījums, bet saņēmējs tā kā naudu saņems(tb kāds neta veikals), bet vēl nav fiziski "atskaitīta" tā nauda no mana...
Tieši tā! Ne tikai neta veikals, bet jebkurš, kur var norēķināties ar naudu. Un parasti uzspiežot virsū "rezertēts" var redzēt, kam tas ir rezervēts. Vismaz Swedbankas i-bankā Un cik reizes nospiedi pogu "pirkt" vai "enter"?:)) Es tik tāpat pajautāju- pašam gandrīz reiz izdevās iegādāties 8 biļetes uz Drēzdenes operu, jo biļešu pirkšanas portālā angļu versijā "enter" tā labi nestrādāja, kad pārgāju uz vācu val., tad arī angļu variants nostrādāja un uz e-pastu pienāca paziņojums, ka man rezervētas ne tikai 8 biļetes, bet arī bankā rezervēti bez maz 300 LVL!:) man šitais vārds arī nav saprotams , nu itkā jau skaidrs, bet tomēr debīli - vai nu samaksāju vai nē, bet rezervēts .... nu kaukā stulbi skan :) ··· Banka: Ko nozīmē nosaukums "rezervēts"... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Latvijas banku "tradicijas"-,banditu stila. (25)
Vai ir nacies sastap lojālu,korektu,pretimnakosu banku? Kura nepielieto agresiva biznesa strategiju-,Iemanit,piestadit,”skaititaju” programma,presings?
Kas ir lojaala, korekta, pretiimnaakosha Banka? Taa, ka aizdod naudu un neprasa atpakalj?
Nee, nav naacies taadu sastapt...bizness ir bizness, beibii...

Aiznjemies no Mammas...tur nav agresiiva biznesa strateegijas un presiinga ..:)
Tie laiki, kad bankām interesēja kvalitatīva apkalpošana, lojalitāte un korektums ir prom uz neatgriešanos. Tas, ka banka jums mēģina iestāstīt "Mēs strādājam jums", ir pilnīgs nonsens. Tāpat, kā jebkurā citā biznesā, tiek strādāts uz SAVU peļņu. Klientam tiek piedāvāts un iesmērēts viss tas, kas nes bankai vislielākās naudiņas - šobrīd, kad kreditēšana stagnē, tās ir kartes un dažādi fondi. Jā, dažos gadījumos arī klientam produkts ir vajadzīgs, tomēr peļņas lauvas tiesa aizies bankai. Patiesais jebkuras bankas iekšējais sauklis ir - "sapakot" klientu ar visienesīgākajiem produktiem.

Visagresīvākās ir tās bankas, kuras visvairāk cietušas hipokarā ar zviedru u.c.skandināvu pensiju fondu iepludināto naudu, un kuri cieta vislielākos zaudējumus. Tagad viņu uzstadījums ir šos zaudējumus segt nevis tikai uz aizņēmēju rēķina, bet uz visu attiecīgās bankas klientu rēķina.

Bet "zelta" klients ir tikmēr, kamēr viņš ir "sapakojams" un nokāšams. Tad darbiniekam viņa priekšā bezmaz no biksēm jāizlec. Tiklīdz šim pašam klientam rodas naudas problēmas, tā no zelta vai VIP statusa klientu sarakstiem momentāli tiek izmests laukā.

Šī ir personīgā pieredze no darba bankā.
marseli, cilvēki smejas par tiem, kas "tur naudu zeķē", tēlaini runajot, protams.
bet tad, kad viņu "uzticamās" bankas vienā naktī pēksņi noiet pa burbuli un cilvēks zaudē mūža iekrājumus(kā piemēram r.pauls), domas mainas.
bet ekonomiskās sistēmas rietumos kontrolē bankas un fondi, tas tagad tā ir. un nav izvēles dzīvot sistēmā, kura ir netaisnīga. izvēles tā īsti nav. piesardzība, gudrība. un izvairīšanās no mantkārības un vēlmes pēc vieglas naudas pasargā joprojām un visos laikos.
laikmetā, kad nauda ir kļuvusi par papīrīšiem ar valsts godavārda segumu, gaidīt no privātbankām tikumu un cēlumu, manuprāt, ir naivi.
"esiet gudri kā čūskas un bez viltus kā baloži." pirmo daļu piekodinājuma arī der ievērot.
naivums..bet no mazās letlandijas banku vēstures..Baltija,Parex,Krājbanka +šaraškina mazās bankas kā Latgalīte..cik šīs bankas kopā miljardus ierāva sev nāsis..?!Par Parex banku vēl pašlaik Es maksājam prāvu summu no Latvijas budžeta..nerunājot par Zviedru Bankām,kas natūrā Mūs apkāš un miljardi katru gadu aiziet Zviedrijas virzienā..?!ZB,kas par valsti,ja baro svešas bankas..?! tie kas taisa vissu to naudas politiku, iisteniibaa smejaas par visiem, par tautu, jo summas , ko vinni groza, ir astranomiskas.Un tiko kautkas nesaak patikt, var tak overnight devalveet naudu, kurssu, da vispar samainiit uz naakamo naudinnu. Ko juus domaajat, ka zziidi nenopelniija uz mainnaam no rubulliem , uz latiem, un tad uz euro ??? Un kaa vel nopelniija.Triljonus....Pazaudeja tikai vissi paareejie, tauta, savus iekraajumnus.Nekad nebriiniissos, ka atkal izaugs viens hitlers , ar laiku , kurss saaks visu noliidzinaat ar zemi :( Ja Latvijaa var aci nepamirksskkinot meegginaat dot kukuli miljons eu, tad varat tikai iedomaaties, kaadas summmas tiek baaztas kabataas.Pretiigi :(((( ··· Banka: Latvijas banku... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
iBanka maksājums (14)
Kādi lauki obligāti jāaizpilda, lai pārsūtītu naudu no mana konta uz citas (fiziskas) personas kontu? Swedbanka. No attiecīgā konta īpašnieka zinu tikai kontu; pat vārdu uzvārdu nezinu (bija viens darījums).. Vnk, iBanku izmantoju tikai...
Bet tur tachu viss priekshaa rakstiits!Pat aabechnieks sapratiis!
Aizpildi prasiitos laucinjus un viss:)
vārdu uzvārdu un konta nr. vajag. var iztikt bez perosnas koda nevar iztikt tikai ar konta numuru.. jo ja būs kontā kļuda, nepierādīsi, ka tā bij akļūda.. p.k. vai vārdam/uzvārdam ir jābut Pele, redz, kaa nu kuro reizi.Vakar nevareeju bez personas koda nevareeju paarsuutiit naudu, lai gan abi esam vienas bankas klienti un ieprksh maksaajums ticis pienjemts bez personas koda. barb - swed`ibanka fiziskajām personām nekad neesmu licis p.k. - līdz šim brīdim it ka OK!!! ··· Banka: iBanka maksājums lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Es pārformulētu šo jautājumu - vai bērna tēvs drīkst neuzturēt savu bērnu!?
Nožēlojami, ka ir vīrieši, kuri negrib uzņemties atbildību! Nu un tad tādiem, lai arī piespiedu kārtā noskaita minimālo uzturlīdzekļu summu bērna uzturam!
Kā, noskaitīt?????? Tu no viņa konta diez vai vari...... nesapratu jautājumu, ja godīgi. Šķiet, ka ar pasta kontu ir mazliet savādāk, ka pagaidām tiesu izpildītājiem nav pieejas šiem kontiem. baluba - Tev cepums. Tiem, kas bāž bērnu uzturlīdzekļu galus ūdenī, iesaku to darīt sērskābē, nevis ūdenī.
Par jautājumu - zinu, ka kredītpiedzinēji šiem kontiem netiek klāt. Taču, likums neatbrīvo Tevi no darījumu deklarēšanas arī šajā kontā.
Pasta konts tāds pats bankas konts vien ir. ··· Banka: Vai alimentus drīkst noskaitīt... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Ko juus domaajat par swedbank.lv smart-ID ievieshanu? (25)
Mani tas nedaudz paarsteidz, jo neshkjiet iipashi eerti. Kaadaa zinjaa tas ir droshaak, ja visu laiku nemainaas kodi ieieshanai bankaa un dariijumu veikshanai? Pie tam spaidiit telefona ekraanu, vismaz man, sameeraa neeerti, viegli...
Katrā ziņā caur publisku wi-fi slēgties klāt savai internetbankai nav prāta darbs. Nevajag tā darīt, tā jūs savus datus padarat pieejamus plašam lokam. Ar 1. aprīli nevienā LV bankā nevarēs veikt pārskaitījumus virs 30-50 eur (t.s. mikro maksājumi) izmantojot veco kodu karšu sistēmu. Tie ir jaunie FKTK noteikumi, kas balstītas uz Eiropas Banku iestādes (EBA) vadlīnijām. Vieņiem vienkārši nav citu variantu kā ieviest šādas vai līdzīgas sistēmas. Neesmu vēl apskatījusies, kas tur jauns būs, bet jau tagad maksājot rēķinus no mobilā tel. man tajā mobilajā aplikācijā ir problēmas atrast manus definētos maksājumus vai maksājumu vēsturi un vienmēr vajag pārlogoties no mobilās versijas uz parasto, lai to atrastu. Vispār ar tām bankām ir vāks. Man vācu bankā ir iedots tāds aparāts xvz kā pareizi sauc, kurā ievieto karti, tad baksta pa kompja ekrānu lai samaksātu rēķinu. Bet par cik Vācijā ir ļoti vārgs internets, tad kamēr baksties, jo visu laiku karas vai pazūd nets, ņem un nobloķē to aparatu. Lai sazvanītu banku ir vesela epopeja, kamēr atbloķē. Atkal, ja ilgāku laiku to TAN neizmanto, atkal nobloķē. Ja kādu bankas vēstuli atmet atpakaļ/ piemēram uz pastkastēm nav mana uzvārda/, tā nobloķē gan aparātu, gan karti. Konta apkalpošana- 9 eiro mēnesī.
Domāju pāriet tikai uz Šwēdbanku, tagad saprotu, ka nav jēgas. Reāli tiekam spiesti turēt tikai skaidru naudu.
Tos super modernos un dārgos telefonus es nevēlos pirkt, jo man to vajag tikai zvanīšanai un SMS. Viss, Vel vienīgi pa retam kā pulkstenis un kalkulators. Visam pārējam ir attiesīgie pričindāļi.
ar tādiem vai citādiem iemesliem cilvēkiem arvien vairāk un vairāk tiks atņemta finansialā neatkarība pat personiskos darījumos. līdz... tev būs pierē vai citur miesā "miesas numurs", lai varētu norēķināties pat par maizi. vai saņemt algu. nauda cilveka īpasūmā atrasties nedrīkstēs, tas būs smags noziegums. maksāšanas līdzeklis viens un universāls. visiem. noteikumu pārkāpums līdzināsies smagākajiem mūsdienu noziegumiem.
tas nenotiks uzreiz, bet pamazām. nedomāju, ka tu juri vai es, to piedzīvosim, bet procesu piedzīvojam un piedzīvosim gan.
domas. tādas domas. nenovēršami. tam ir jānotiek.
··· Banka: Ko juus domaajat par... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Biznesa konta atvēršana UK (2)
Čau draugi,kāds zin kas ir vajadzīgs,lai atvērtu biznesa kontu UK ?
Paris gadi atpakal vajadzeja tris menesu stazu darba,savadak izsniedz ceku tikai.Home office,izzinu no darba deveja ka strada,kur dzivo protams.Un pasi protams un viss gatavs.Varbut kautkas mainijies tas domaju atkarigs no bankas ko pieprasa. Cik zinu, vispirms iesniegums UR, tad var atvērt pagaidu kontu (tas apmēram uz 3 mēnešiem) pamatkapitāla iemaksai. Tas 1-2 darba dienu laikā un ja redzēs, ka tiek veikta uzņēmējdarbība, pēc 3 mēn. tiek apstiprināts tā teikt īstais norēķinu konts. Pēc reģistrācijas UR, reģistrēties VID kā nodokļu maksātājam. Par katru banku un tās noteikumiem var palasīt mājaslapās. Veiksmīgi uzsākt un attīstīt biznesu. ··· Banka: Biznesa konta atvēršana UK lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai ir FIB banka Anglija (2)
Vai ir FIB banka Anglija?
Ne viena vien... http://alturl.com/jo37p(Aaprikas princis mantojumu atstaajis? :D)
Man parasti gadās korumpētu diktatūru ierēdņu atvases, kas lūdz palīdzību dabūt ārā naudu... ··· Banka: Vai ir FIB banka Anglija lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
->Bo_ards
Ne gluži par tēmu, bet cik atceros, tad kurss bija 1 kokainais pret 0.62 USD...
Saulite1976, ko Tu vari zināt, kas darījās Krājkasē, kad vēl pat piedzimusi nebiji. Ja pie kāda atrada kaut 5$, tad varēja pat cietumā ielikt. Tie nebija 90-tie, kad paņēmis dolāru žūksnīti gāji uz maiņas punktu. Septiņdesmitajos tādu nemaz nebija. Ja kādam ārzemju radi ko dāvināja, tad visticamāk ka tā bija manta un vienīgā valūta kas nebija rubļi, bija čeki vai bonas, ar kurām iepirkās speciālos veikalos, kuri Rīgā laikam bija 1 vai 2. Nedomaaju, ka panti par valuutas glabaashanu dizhi atshkjiiraas no KF kriminaalkodeksa.


Sodi: no 3 gadiem liidz naavessodam.

http://alturl.com/jv7n7
Negribas piekrist, ka mainīja pret rubļiem...ja pareizi atceros, tad mainīja pret Vņešposiltorga čekiem vai ko līdzīgu! Iespējams, ka ieskaitīt varēja, bet izņemt dolāros - stipri apšaubu. Viņus mainīja pret kaut kādiem ekvivalentiem, par kuriem varēja iepirkties specializētos veikalos. ··· Banka: Vai Latvijas Krājbankā 70.tajos... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu