Bižutērija

Bižutērija - jautājumi un diskusijas

Kuloniņi aromātiskajai eļļai (5)
Nesen kādā žurnālā lasiju par kuloniņiem, kuros var iepilināt aromātisko eļļu un nēsāt tos pakārtus kaklā, vai līdzi somiņā. varbūt kāds ir redzējis tādus pārdošanā Rīgā?
..tajos veikalos kur visādus indiešu grabuļus pārdod (nekāda necieņa, bet nezinu kā citādāk lai uzraksta, lai saprotami), tur kur visādas ezotēriskās lietiņas... Tie kuloni ir pēdējie mēsli, ja kas, eļļa, ja tiek uz apģērba, vairs nav izmazgājama, ja uzreiz nepamana, ibo kulons ir jātur vaļā, tur visa pasākuma sāls un nekvalitatīvi grabuļi eļļu netur, mazliet līst ārā! par pilināmiem kuloniem nemāku teikt, bet pavisam mazas pudelītes dabonamas un karināmas. Savā laikā tādu kuloniņu nopirku Igaunijā - Baltijas lauku sieviešu apvienības organizētajā zistādē. Tas bija drošs - nekas nelija laukā:) ··· Bižutērija: Kuloniņi aromātiskajai eļļai lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Svarovski kristāli (8)
vai kads zin kur var dabut Svarovski kristalinus, un cik tie maksa?bez jebkada zelta, vienkarsi Svarovski kristalinus!
uz Tallinas street ir veikals kautkur starp Barona un Briiviibas Tallinas 40 Swarowski kristālu veikalos!

Galerija centrs
Tallinas ielā 40 ofic. dileris + veikals visiem līmējamajiem, šujamajiem un krellēs veramajiem - vislabākās cenas. izdevīgi pirkt uzreiz 1000 Lachplesha ielas pagalma bija kadreiz kaut kur ap 27 numuru ··· Bižutērija: Svarovski kristāli lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kur likt sudraba rotas? (23)
Mēģināšu noformulēt pareizi jautājumu...Man ir sakrājušās sudraba rotas,kuras ir vai nu jau salauztas(piem.aizdare),vai nu sen nepatīk un palicis melns...Varbūt var aiznest pārkausēt par kādu smuku ķēdīti vai ko citu? ...
no ķēdītes necik daudz sudraba iegūt nevar. ja ir vēl kas, tad to var atdot rotkalim, kas paņems kā lūžņus. vai uztaisīs tieši no tā, vai no cita, attiecīgā svara. galvenais jau ir tas, ko gribas dabūt gatavu. katrā ziņa tas nebūs lēti. tiem krāmiem nekādas vērtības nav. arī kā materiāls tāds nekāds. vēl jākausē un jāvalcē. un ķēdīti uztaisīt ar rokām ir riebīgāks darbs kā gredzenu. sudraba aizdare maksā 3 latus, ja meklē labu juvelieri, uzraksti privāti:) Pameklee, kur kaads juvelieris . Vareetu buut Siguldaa, pirms gada intereseejos par shiim lietaam. Sudrabu var un ir jatira, saluzushas var saremontet!
Jaunu uztaisis kads rotu makslinieks!
http://www.sudrabanams.lv/ ··· Bižutērija: Kur likt sudraba rotas? lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu