Čarterreisi

Čarterreisi - jautājumi un diskusijas

Čarterreisi uz Turciju. (12)
Septembrī vēlos apmeklēt Turciju, pāris dienas apskatei, pāris iepirkšanās ziemai. Gulēšana pludmalē izslēgta, neinteresē. Viesnīcai arī nav nekādas nozīmes tik īsam termiņam. Ir kādi ieteikumi, no kurienes lidojāt,Rīgas vai Viļņas, ko...
Cilvēki ieciklējušies uz Vāciju. Sen tie laiki pagājuši, kad Vācijā bija lēti. Vienīgais ko te var lēti nopirkt ir T krekli, kad ir atlaides. G.Weberā it kā atlaides ir, bet viss tik drūmās krāsās, ka nemūžam nepirktu. Tas pats citos veikalos. Blūzes 95% ar šausmīgu kakla izgriezumu, bez krādziņas. Viss pēc 1 šnites. Bikšu garums nekāds, jo domātas īskājēm. Vasaras kleitas ja arī kur atradīsi, tad tumšas, nesmukas krāsas, par fasonu vispār nerunāsim.Kažoki ir šausmīgi dārgi. Bērnu apģērbiem arī vairs nav liela izvēle. Redzētu jūs šeit apavus- klusās šausmas. Vienīgi krosenes var glītas atrast.
Ir protams lēti veikali, kā KIK un tamlīdzīgi, bet kvalitāte tur ir nožēlojama, pa kilometru redz, kur pirkts.
Turcijā bāzēs var labi iepirkties ,bet tad jāpērk visa izmēru līnija.Draudzenei ir veikals, regulāri tur brauc un ved mājās ļoti labas lietas. Labas ziemas drēbes, protams, ka Vācija. Kažoki lētāk Turcijā, Grieķijā drusku dārgāk. Nezinu,vai dēļ kažoka kaut kur jālido. Mana draudzene Viļņas tirgū nopirka skaistu kažoku. Uz Turciju iepirkties? Tad jau labāk uz Vāciju.
Stambula ir ļoti liela. Biju tikai divas dienas aprillī, jo lidoju tālāk. Neko nenopirku. Stambulas jaunā lidosta patālu no centra...ielidoju ap 16iem, tiku sastrēgumos...pusotru stundu līdz viesnīcai centrā...murgs...
Turcijas kurortiem nav nekāda vaina...var iepirkties viņu veikaliņos, pa velti aizved uz ādas izstrādājumu veikalu...Un pašlaik tik lēti piedāvājumi....ne par, ko nav jālauza galva...uz viesnīcu aizved un atved..
Cenas šopingam tādas pašas kā Latvijā ··· Čarterreisi: Čarterreisi uz Turciju. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu