Cepures

Cepures - jautājumi un diskusijas

Kur nopirkt Jāņu cepuri? (13)
Drīz liigo vakars. .. . riepas ugunskuram jau sagādātas, BONEY M muzika arī un lielās tumbas, spirtins iepirkts, bet nezinu kur lai nopērk jaanu cepuri SOMBRERO sev un vainadzinu ar kreppapīra pukeem un lentēm savai meitenei. ..
Nopērc savai meitenei indiāņu cepuri ar krāsotām vārnu spalvām. ;) Tiesa, Tu aizmirsi pašu galveno - benzīna kannu. Bez tās nav uguņošanas. Uzpin labāk margrietiņu vainadziņu pats, nevis kkādu sombrero, kas līgo svētkiem nepiedienās !!! starp citu, šogad nekur neredz salmu cepurītes, a prasījās Katru gadu ir Jāņu tirdziņš,tur var nopirkt visu ko vēlies svētkiem! Jokus pie malas. Pēc ilgiem gadiem, vakar centrāltirgū bija pārdošanā tās papīra cepurītes. Sombrero gan nebija, bet var tak paņemt tos ukraiņu kreppapīra vainadziņus un ar nitro nopūst melnus. Bija jūrnieku cepurītes ar uzrakstu - varjag. Tās pat nevajadzētu pūst, tāpat varen etniski izskatās...
;-)
··· Cepures: Kur nopirkt Jāņu cepuri? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Armijas cepures Rīgā? (8)
Kur Rīgā var nopirkt armijas parauga dažādas cepures?
Tallinas 94 ir armijas veikaliņš,kautkas tur varētu būt,vēl uz Čakenes laikam redzēju:) .
lidostas suvenīru bodē vairs nav?

vislabākās jau ir Liepājā pie Fonteina (jebkāviņtursac) ne tikai cepures un šineļi, pat īstos oriģinālos armijas zābakus redzēju ar visām rūpnīcas CCCP birkām ;)
Vajadzeetu buut pie speelju zaaleem! Zinjaas bij teikts, ka zaldaati varen ar azartspeeleem aizraujoties!:) Plintes gan nenjem, pashlaik biistami!:) Latgalītē. Es arī domāju tā, ka laikam "Patriotā". ··· Cepures: Armijas cepures Rīgā? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu