Dāvana dzimšanas dienā

Dāvana dzimšanas dienā - jautājumi un diskusijas

Ko dāvināt 45.gadīgam vecim...? (24)
Nav ideju, jādodas ciemos pie paziņas un nav ne jausmas ,ko tam dāvināt...? Polšu negribās stiept... Hobijs šim cope! Man par copi nekādas sajēgas... 😂 Tāpēc Lūdzu padomu... Ko vecim dāvināt..!? Lūdzu zeķes, ...
Ieej Salmo bodē, un uzdāvini šamam dāvanu karti... un čms pats labāk zinās, kādus loriņus copei vajadzēs! paņem piķi. iesaiņo konvertā. iedod čalim rokā. un pasaki kaut ko labu, nevis glupsīgu muļķību cauraustu pantiņu. es negribētu nekādus sju sju musju siekalainus tekstus. un viss. ir labi. tu esi te, sēdi, būs vakars. viss. Uzdāvini termoveļu ,makšķerniekam noderēs:) Vai nu dāvankarte, vai striptīzs. Es puķes vietā uzdāvinātu pirts slotu vai pušķi no desas, redīsiem (idejas netā). Galvenais jau iesaiņot to dāvanu oriģināli. ··· Dāvana dzimšanas dienā: Ko dāvināt 45.gadīgam ... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Izbraukumu pa jauku maršrutu divatā:) Pozitīvu grāmatu. Dāvanu karte der jebkurā gadījumā. Abonementu trenažieru zāles apmeklējumam...nūjošanas nūjas ...dāvanu karti masāžu salona apmeklēšanai utt vai tad dāvanas piemeklē pēc gadiem? Dāvini cilvēkam to, kas viņam sagādās prieku. Tu taču viņu zini, droši vien arī zini, kādas ir viņa aizraušanās, vaļasprieki, vērtību kategorijas, veselības stāvoklis. dūraiņus Līdz pensijai tādam vēl desmitgade, attiecīgi nav ko censties aprakt ātrāk dāvinot lietas, kas piederētos "ap 80".

Attiecības ar apdāvināmo (tēvs, vectēvs, brālis, mīļākais, vīrs utt.)? Dāvanas budžets?

Es, piemēram, būtu sapriecināts par lidmašīnas biļetēm un apmaksātām pāris naktīm viesnīcā uz Barselonu vai kādu citu lielo pilsētu.
··· Dāvana dzimšanas dienā: Ko uzdavināt vīrietim ap 60 lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Dāvana dzimšanas dienā (20)
Labdien. Ieskiet lūdzu variantus, ko varētu uzdāvināt, dzimšanas dienā, 18. jaunam puisim un,48. gadus jaunam vīrietim? Paldies!
SPA der abiem nu tur jāpazīst abi iepriekšminētie, kādi šiem hobiji, aizraušanās, varbūt kādreiz ir minējis, ka labprāt kko vēlētos, nevajag prasīt cilvēkiem, kas viņus nepazīst, tik muļības uzklausīsi Jauneklim ziedus, onkulim vainagu(ozolzaru uz kakla, skaidroJ) GAdi jau nav kritērijs. katram jau kas cits patīk. Viņš pīpā/nepīpā? sporto? ar moci brauc? makšķerē? 48 gadus vecajam kungam kaut ko no hobijiem kādi nu viņam ir bet jaunēklim ja ir auto tad kaut ko no auto piederumiem ··· Dāvana dzimšanas dienā: Dāvana dzimšanas dienā lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Dzimshanas dienas davana (25)
Labvakar! ilgi domaaju un nevaru izdomat, ko davinat puisim dzimshanas diena (26 gadi) gribu uzdavinat kaut ko mīļu lai paliek ilgi atminaa. .. Varbut ir kadas idejas? mekleju google, bet nekas tads neiekrita.
Ja 26.gadīgu vīrieti par puisi vai puišeli dēvē-nopērc riču-raču,būs,ko brīvbrīžos pirms gulētiešanas padarboties!:DDD Tas i stulbi....Tu jau vinu mili,dzivo kopa,pazisti...Tad nu pec ta izrietot nu vajdzetu zinat,kas otram patik,ko davinat. Atmet smēķēšanu! Ja mīļu, tad kaut kas pašrocīgi jātaisa. Citādi jau sanāk tā bezpersoniski...
Man tā šķiet.
Prezi zaķīša izskatā ··· Dāvana dzimšanas dienā: Dzimshanas dienas davana lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu