Galdnieks (galdniecība)

Galdnieks (galdniecība) - jautājumi un diskusijas

Apaļkoku nūju izgatavošana (14)
Varbūt kādam ir zināma amatnieku galdniecība, kas būtu ieinteresēta apaļkoku nūju izgatavošanā (180 cm garums 2.5mm diametrs)regulāram pasūtījumam no 4000 gab. Cena par gab. 0.50 - 1.00 eiro ?
Zobu tīrāmais kociņš it resnāks.......... 0.50-1.00 tas ir par tikai izgatavošanu vai arī materiāls ierēķināts? priede? bērzs? egle? sarkankoks?
4000 vispār ir tāds cipars, kas suģestē uz automatizētu ražotni, ne rokdarbu.. piedodiet, bet izklausās nereāli pa tādām naudām. Varbūt jāsāk ar noskaidrošanu, no kurienes nāk saimniecības veikalos pārdodamie kāti.
stulbums-šaubos vai ir iespejams izdrast-sērkocinu 1,8 m garuma Iespaidīgs slotu vai kaplīšu bizness ar tādiem apjomiem. Tur jau nepieciešama automatizēta ražošanas iekārta. Ar parastu virpu tas būs par traku. Izdrāzt principā var dajebko, galvenais lai instruments labs. ··· Galdnieks (galdniecība): Apaļkoku nūju izgatavošana lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Meebelu galdnieks. (4)
Mekleeju loti labu meebelu galdnieku viesistabas iekaartas izgatavasonai.varbuut varat kaadu ieteikt?
Mēbeļu galdnieks Mārtiņš, Facebook Nevar atrast pēc šīs norādītās info.Kā precīzāk sameklēt??? Mans klasesbiedrs. Praktiski visas manas mēbeles - skapji, virtuves iekārta, galdi gatavoti pie viņa. Strādā akurāti, ātri, nav dārgi. Atbrauks, nomērīs un pat ieteiks labāko risinājumu, nu, ja ir nopietna interese un neko sakarīgu neatrodi, tad jautā - nosūtīšu tel. nr. Facebook meklētājā iesit Mēbeļu galdnieks Mārtiņš, tad izmet ... Mārtiņš Ausmanis ··· Galdnieks (galdniecība): Meebelu galdnieks. lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu