Gāzes apkure

Gāzes apkure - jautājumi un diskusijas

Gāzes katla maiņa (24)
gribētu lūgt padalīties pieredzē par gāzes katla maiņu dzīvoklī (apkure + ūdens). cik īsti izmaksā kopumā šada padarīšana ar visām projektu izstrādāšanām un saskaņošanām, skursteņu tīrīšanām, uzstādīšanām ...
o, nabraucienc.
Es arī nekur, ne ar vienu teikumu nemēģināju izcelt sevis teikto kā speca teikto. mana pieredze ir 11g veca un, iespējams, nekādi nederēs efijai. tikai kā patērētaja. pieredzes summa - renovēt veco + daudz kas atkarīgs no kopējā telpu stāvoļa, ja domā par galējiem izcenojumiem. Viss. Nekāda vipendrjoža.
JUNKERSS katls, ļoti normāli darbojas.Man ir divi savienoti dzīvokļi renovētā mājā.Katlu pieslēdza Latvijas gāzes darbinieks kā atjaunojot,jo vienā dzīvoklī kādreiz bijusi gāzes apkure.Samaksāju 107 ls.Tas gan bija pusotru gadu atpakaļ. kāpēc ir vēlme mainīt esošo? Nu cik man zināms,tad gāzes apkuri pieslēdz gāzes kantoris,nevis kāda cita firma,vimaz mums tā bija.Sagatves darbus trubas,radiatorus lūdzu,bet pašu katlu pieslēgs gāzes kantoris,bet lai tiktu līdz tam,tad tiešām tur vēl vajadzēs daudz dažādu atļauju,tai skaitā no Domes ja nemaldos.Visu paskaidros gāzes kantorī,tur arī griezies vispirms. katls pats ar auzstadišnu ~400 -500Ls. pārejais atkarīgs telpu plānojuma un kvadratūras. ··· Gāzes apkure: Gāzes katla maiņa lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Mājas apkure 100 m2. (19)
... ir ierīkoti radiatori, it kā ir arī Junker katls apkurei ar gāzi, bet...tā nobruka, tā arī nesākusies. Kādi ieteikumi, lai pa fikso un nedārgi varētu izvilkt ziemu ciešami siltās telpās.... paldies jau iepriekš!
kas nobruka, maja?? vai apkures katls??? kādi apkures katli interesē?! raksti konkrētāk! ar kādu kurināmo?! Kā parasti, viss ir atkarīgs no maciņa biezuma. Vajag izvērtēt, kāds enerģijas avots izņemot dabasgāzi ir pieejams gan piegādes gan samaksas ziņā. Var ielikt elektrisko katlu, bet elektrība dārgi maksā. Var ielikt katlu uz dīzeļdegvielas, bet tepat ir gan augstas izmaksas, gan nepieciešama vieta tvertnei kur glabāt degvielu. Malkas vai ogļu katls ir nepārtraukti jākurina lai sistēmā uzturēt pietiekamu temperatūru, taču nopirkt malku un ogles ir lētāk, nekā divus iepriekšminētos kurināmos. Ir redzēts, ka 50 kv.m. platuma dzīvokli kurināja ar šitādu mošķīti http://kamin-pech.com/bull1.php . Saimnieks slavēja. Mož ka, ja negrib pirkt citu katlu, var padomāt par šādas krāsniņas ielikšanu dzīvojamās telpās. Kaut ko tu te muldies.Tas ir,kā nesākot sildīt nobruka,ja katls jauns,tad viņam ir garantija,ja kas cits,visu parējo uzstāda gāzes kantoris.
ĒRTS,LABS kurināmais veids,bez bēdu,tikai man par sausu gaiss prieks manis.
Tātad katls tev jau ir? Ja vari nopirkt pa lēto degvielu - tipa kurināmo vai soļarku, tad ieteiktu parunāt ar speciālistu, vai ir iespējams tai junkerā ielikt šķidrās degvielas degli. Un viss darbosies - ij labāk nevar vēlēties!:) ··· Gāzes apkure: Mājas apkure 100 m2. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Gāzes apkures izmaksas (5)
ar kādām izmaksām un apmēriem būtu jarēķinās, ja privātmājai kurai ir malkas katls ar apkures sistēmu un cirkulācijas sūkni gribētu uzstādīt gāzes apkures katlu. gāzes pievads nav, ir iespēja uzlikt teritorijā gāzes ...
Parēķini projektu-apm. 3 tākstoši, tad 5 gadus cisternas nomu, kādreiz bija 36 Ls mēnesī, tad pāris tonnas gāzes, tas ir nereāli apmaksāt. Tad tomēr labāk granulu katlu. Vispirms aprēķini kaut vai mēneša izmaksu, jo cisternu gāze sanāk dārgāk.
Neiesaku.
Ar lielām! Ar nelielām!- Iztīri perfekti krāsni, saliec kurtuvē trīs kārtas dzelžu ´pagales´ krustu krustām, virsū šamota ķieģeļus- lai karstums dzelžos turas lielāks un mazāk karstuma uzreiz pa taisno aizskrien skurstenī, un ieliec mazo gāzu divriņķīti(no ´ikmēneša´ lielā gāzes balona) degt pelnu nodalījumā- dzelži nokarsīs līdz ~300grādiem un atdos siltumu galvenokārt starojuma veidā(jo t>>100*) kurtuves sienām un sistēmas ūdenim, bet CO2, H20, piejauktais smirdeklis un daļa siltuma aizies skurstenī- no tā izbēgt var tikai sildoties ar elektrību. daimond (2015-04-13 23:31) viedokli
:))))))))) Kur dzelžus jāliek, ap gāzes cisternu, vai katlu, kurš izskatās kā pie sienas piekārts neliels balts skapītis? Jeb jāāpkrāmē radiatori, lai ilgāk siltumu tur. Oj, ņemogūuuu
:)bonacure! No kura locekļa tu izzīd savus secinājumus!? GĀZES CISTERNA VĒL torntonam NAV UZSTĀDĪTA(un nebija arī manā tekstā pieminēta!!!)- TĀTAD VĒL NEVAR SALIKT DZELŽUS AP TO! GĀZES DEGŠANAS ´SKAPĪTIS´ ARĪ VEL torntonam NAV- AP TO ARĪ VĒL NEVAR SALIKT DZELŽUS, pat ja TEV TO ĻOTI GRIBĒTOS! Radiatori ir gan man dzīvoklī, gan torntonam mājā, bet manā tekstā tie nebija pieminēti- tātad savu siltum-akumulatora izveidi NO RADIATORIEM UN DZELŽIEM TU LAIKAM izdomāji izlasot manis pieminētos dzelžus!(?) Lētākais(bet ne labākais) variants, kā pāriet uz gāzes apkuri, ja ir jau dzelzs kurtuve malkas dedzināšanai- Jāsaliek E S O Š A J Ā K U R T U V Ē (trīs kārtas dzelžu ´pagales´ krustu krustām, virsū šamota ķieģeļus- lai karstums dzelžos turas lielāks un mazāk karstuma uzreiz pa taisno aizskrien skurstenī, jāieliek mazo gāzu divriņķīti (kam gāzi padod no ~KATRU MĒNESI MAINĀMĀ lielā sarkanā gāzes balona) degt- apakšējā- pelnu nodalījumā- dzelži caur kurtuves grīdu nokarsīs līdz ~300grādiem un atdos siltumu galvenokārt starojuma veidā(jo t>>100*) kurtuves sienām un sistēmas ūdenim, bet CO2, H20, piejauktais smirdeklis un daļa siltuma aizies skurstenī- no tā izbēgt var tikai- sildoties ar elektrību.) B E T V A R JAU A R Ī P A DĀRGO- projektam- apm. daži tūkstoši, nopirkt Gāzes apkures krāsni, tad 5gadu cisternas nomu 50 eiro mēnesī, gāzes vadu līdz krāsnim izveidot, tad pāris tonnas gāzes...- bagāts var darīt kā grib, bet taupīgs- kā lētāk;) ··· Gāzes apkure: Gāzes apkures izmaksas lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Gāzes apkures izmaksas un patēriņs (7)
Cik jums izmaksā gāzes apkure privātmājai? Ideāli, ja varētu norādīt cik kvadrātmetru ir apkurināmā platība, vai ir siltināta un cik sanāk gāzes patēriņs gadā (un attiecīgi izlīdzinātais maksājums mēnesī)? Man uz ...
mums dzīvoklī uz 50m2+ ir 61€ cenā ietilps gan apkure,gan siltais ūdens,gan ēdiena pagatavošana nevis kvadrātmetri, bet gan kubatūra jārēķina. jo griestu augstums ļoooti būtisks; ja griesti =2.20, 250, vai 360!uz 100m2 ja griesti ir 2,2tas ir viens cipars, bet ja griesti ir 3,6 uz am2 ,0-tas ir vienas privātmājas kubatūra,kā viens mans dzīvoklis vienā stāvā. citiem ir vēllielāki cipari kubatūrai.un siltināšana,īpaši ,ja dārga,-tā jāpierēķina apkures izmaksām klāt/nevis jāizliekas,ka nauda-kā partijniekiem-miljonātiem -29milj ieripo,paši nezin no kurienes,piem bundziniekam/. Mums uz 200 kv/m apkurei un siltam ūdenim iztērējas aptuveni 2000 kubi gāze gadā. Ja izdodas gāzi nopirkt pa labu cenu (šobrīd ir laba cena), tad mēnesi tas ir vidēji 145EUR. building.lv forumā šis temats ir pamatīgi izķidāts. 140 eiro mēnesī 200 kv.m., ieskaitot silto ūdeni. Kubus nezinu.:) ··· Gāzes apkure: Gāzes apkures izmaksas un ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
autonomā gāzes apkure Rīgas centrā (blaumaņa/čaka) (4)
Vai 2006. gada Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.60 Par gaisa piesārņojuma teritoriālo zonējumu un ar tiem saistītie ierobežojumi arvien tiek stingri vēroti? Varbū kādam ir SVAIGA 2013. gada pieredze ar gāzes apkures ...
Bez galiem RD bezcers, ar galiem kā 3 pirkstus...
Meklē galus, silts ieteikums...
Nē tas nav āķis. ja nemaldos ar ko sākam mēs,ka ierīkojāma aga bija pirmais pie apsaimniekotāja,un tad sakās jautra apkārt skraidīšana un piķa izlikšana par katru parakstu un to bija daudzz pagaidām gāzenieki Rīgas domes atļaujas neprasa, tā ka taisi augšā ··· Gāzes apkure: autonomā gāzes apkure Rīgas ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
sava apkure daudzdzīvokļu mājā. (16)
Panesās ideja, ka varētu hrusčovkā ielikt autonomo gāzes apkuri, a to rīgas siltums jau galīgi kauna neprotas, par mēneša maksu varētu pats kurināt vismaz 3-4 mēnešus, turklāt galvenais, ka tāda īsta siltuma nemaz nav. tad ...
p.s. Vieglāk būs savākt parakstus un nosiltināt māju, piesaistot ES līdzfinansējumu, kas dos līdz pat 50% mazākus rēķinus par apkuri. Ok, nauda jāiegulda arī būs, tak arī gāzes apkures ievilkšana nav par velti. Čakars baigais, bet ir izdarāms. Interesants topiks! Bet laikam jau tas nemaz taa nav izdaraams,tik vienakarshi,jo apkures sisteema ir konstrueeta taa,ka izsleegt no aprites vienu atseviksju dziivokli nemaz taa nevar... Zinu tikai to, ka pavisam "atteikties" nevarēsi, kaut kādus procentus par apkuri atstās, par to, ka tevi silda apkārtējie dzīvokļi :) Visā mājā, vai atsevišķā dzīvoklī?
Jebkurā gadījumā, ir nepieciešamas atļaujas un atļauju devēji nav ieinteresēti lai kāds noliet no centr.apk. adatas, no kuras barojas kaudze papīru parakstītāju un atskaišu aizpildītāju, algu aprēķinātāju un citu personu.
Ja atsevišķi kādā dzīvokļi, tad vajag pārējo +visām citām piekrišanās arī kaimiņu piekrišanu. Pieredze rādā, ka skaudības un savtības dēļ(atlikušajiem apkures ikmēn. maksa momentāli pieaugs) liks kokus spieķos, ja vien būs iespēja. Paraksts ir šāda iespēja.
...ventilācijas kanālā neviens neļaus laist dūmgāzes, tāpēc būs jabūvē skurstenis, ko neļaus darīt konstruktīvie risinājumi, vai arhitekti, tas viens no būtiskākajiem, būs jātaisa atsevišķs apkures sistēmas projekts un jāpierāda, ka tava atslēgšanās neietekmēs pārējās sistēmas darbību, bet tas ir iz oblasti fantastiki...būs visādi šķēŗšļi...to varēja pirmajos godmaņlaikos izdarīt, tagad nē...var mēģināt bīdīt atsevišķu katlumāju visai mājai, bet tad visiem iedzīvotājiem jāvienojas arī samērā nereāls pasākums, jo neviens negribēs pat latu ieguldīt, pirms neredz savu labumu, būs tā, ka Tu samaksā, mēs paskatīsimies kā ies un tad varbūt Tev naudu atdosim:)) ··· Gāzes apkure: sava apkure daudzdzīvokļu ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Bojāta gāzes ūdens sildītāja kontrole, amerikāņu (5)
Vēlams padoms, kā izlabot. Kur atrast meistaru? Varbūt varu nopirkt jaunu vai lietotu? Kontrole pēc neilgas darbības nodziest ´´pilota´´ liesmiņa. Pēc tam to nevar atkal tūlīt aizdegt. Liekas, ka trūkst gāzes, lai pilota ...
Es paskatiitos, notiiriitu vai nomainiitu fotoelementu. Tas ir pirmais, ko skatiitos. Bet vispaar jaa, vai tad pats liki to boileri? Sauc firmu, kas ar to nodarbojaas, vismaz taa mans radagabals, kam gaazes apkure, taa dara, ja kaada aizdoma. Aptuveni no tās pašas sērijas, kā zvanīt ārstam un stāstīt, ka tur iekšā kaut kas sāp un kā to izārstēt.
Sauc meistaru.
Drīzumā gaidām ziņās vēsti par kārtējo gāzes sprādzienu, varbūt pat izdodas kādu stūri daudzstāvenei nograut ... Kautkaada drossiiba nossancee. Ja viss ir tiirs, visaadi tur termo/fotoelementi, tad sauc meistaru. Nu tiessaaam, gaaze tomeer. Pilnībā piekrītu tiem,kuri iesaka izsaukt meistaru. Piekrītu JurisK,tas varētu būt arī fotoelements vainīgs.Tas ir jānotīra.Vēl viens svarīgs faktors ir atsūkšanas ventilators. man ir bijuši gadījumi,kad tieši šis ventilators "nosprūst" ,"izsit" iekšējos drošinātājus un gāzes kals nedarbojas. Tik un tā.. vienīgā iespēja-izsaukt meistaru! pat nemēģiniet remontēt "pa lēto",jo bēres izmaksās daudz dārgāk ! ··· Gāzes apkure: Bojāta gāzes ūdens ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Gāzes apkures katls nedarbijas, slēdzas ārā (8)
Gāzes apkures katls pēdējās dienas gļukojās,pat izslēdzas.Bija meistars- teica, ka jāmaina kaut kāds elektronikas bloks, bet viņiem tagad nēsot- japasūta. Jautājums- cik tā elektronika maksā?(ja vispār varēja saprast ...
Tieši tā, sāc ar katla nosaukumu, marku, tipu:) Vadības plate lētāk par 150EUR nebūs.
Lucy, tad zini, ka tev ielikta ir jau LIETOTA vadības plate!:DDD
5,50 ls. kas dod vairāk tai elektronikai:)?
A ja nopietni, nu mīļais cilvēk, kā gan kāds pateiks kaut ko precīzi, nezinot pat tik daudz, kas par katlu...
Mums arī bija tāda problēma,tas izmaksāja aptuven 40.ls,īsti neatminos. ..ap 100 ls. gāzes katliem elektronikas bloka nav,tikai vadības plate ,bloks ir tikai ūdens sildītājiem... ··· Gāzes apkure: Gāzes apkures katls ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
JUNKERS ZW23-KE23 aizdegas vēlu (8)
vai sheit kads lieto gazes apkures katlu JUNKERS ZW23-KE23? tada problema,ka reizeem gaze aizdegas par veelu,un sanaak diezgan liels troksnis....apkope katlam nesen uztaisiita....
Pat ja šeit ir kāds, kas lieto tādu katlu, tad maz ticams, ka šis cilvēks kaut ko jēdz no apkopēm. Vislabāk jau nu būtu tomēr konsultēties, kaut vai telefoniski, ar pašiem "apkopējiem", vai piezvani junkeristiem, lai iesaka citu apkopes firmu, ja gadījumā šiem neuzticies. Tel. 7802100
kad troksnis kļūs vēl lielāks,nepaspēsi te ko vēl ierakstīt. Kurš tev to uzstādīja? UN kurš veica "apkopi"????????

/skatās, ka drīz Degpunktā būs jauns sižets par ugunsgrēku gāzes katla sprādziena dēļ/
Nezinu tos ciparaus tam katlam,mums tas strādā nevainojami jau būs kādi 8.g,ja nemaldos.
2x esam saukuši meistaru lai iztīra,jo bija mazs spiediens karstajam ūdenim/vairāk neko nepateikšu,nesaprotu tajās lietiņās neko.
Vai tad tie ir kādi joki? Ja tu joprojām, pēc apkopes, uzskati vai šaubies par savu drošību, zvani ofic. izplatītājam, sazvani kādu sajēdzošu tehu un izrunā.
··· Gāzes apkure: JUNKERS ZW23-KE23 aizdegas vēlu lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Lietuviešu sašķidrinātā gāze. (1)
Vai kāds varētu lūdzu padalīties ar pieredzi par lietuviešu gāzi , kas ir dzeltenos balonos(27 l) , ar ko labāka vai sliktāka viņa būtu.
Esmu lietojis. Īpašu starpību nepamanīju ··· Gāzes apkure: Lietuviešu sašķidrinātā ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu