Ikea

Ikea - jautājumi un diskusijas

Kā nokļūt ikea veikalā? (13)
Nu rīdzinieki pastāstiet kā no Rīgas stacijas nokļūt uz ikea veikalu Rīgā. Tas Stopiņu novads tak laikam nav nemaz Rīga vairs.
16.tramvaja tāda nav, nejauc, tur iet tikai trolejbuss.... Fuj, muļķis es, tiešām ne tramvajs, bet trolejbuss. Labi, ka tāda 16. tramvaja nav, citādi solvita vien zina, kur ierastos. 12:02> es jau pabrīnējos, kur ta Solvitas ar sabiedrisko transportu pārvietosies, bet izrādās- viss pa normai.
P.S. Jā oho ziedu laikos, Solvitai šis ieraksts jau vairs nebūtu jāraksta, tā vietā būtu teksts, ka paldies draugi, viss jau notiek un līdz mēneša beigām tiek apceļoti visi iespējamie LV un tuvo ārzemju mēbeļu veikali un testētas mēbeles :) :)
Arī ne ar 16. trolejbusu, bet gan ar 16.AUTOBUSU..... ja nav slinkums paiet vēl 10min kājām, der arī 18. un 14. trolejbuss.... https://www.ikea.lv/lv/ikea_opening ir arī atobusu karte... ··· Ikea: Kā nokļūt ikea veikalā? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ikea ienākšana LV: cenu politika un preču kvalitāte (9)
Esmu Ikea fanu pulciņā un ļoti priecājos par zīmola ienākšanu LV, ko gaidīju jau gadus padsmit. Atceros runas apm.10 gadus atpakaļ par veikala celšanu Jūrmalas gatves virzienā, bet krīze visu izjauca. Tagad prātoju vai preces būs pieejamas...
Solvita.. kā netā var nopirkt to ko nezini kāds izskatās dabā...? To pašu tekstilu, žaluzijas netā pēti cik gribi.. katrā lapā cits tonis... 😂
Nē.. man japatausta... uz krēsla jaapsezhas... skapis japavirina.. galds japakustina vai neljodzas...
Paskaties, kur pasaules bagātie grūž savus ieguldījumus! Tieši uz ekomerciju! Arī pašreiz bagātākais pasaules cilvēks Bezoss ar savu Amazon.com pārstāv ekomerciju. Bet Amazon sūkā ar to, ka katram štruntam savā piegādes cena. A furni. Lv rullē, jo pasūtījumus virs 100 eur ved bez maksas man uz mājām. Kāpēc man pašai nesties uz veikalu, ja varu netā visu izpētīt, izvēlēties un saņemt bez stresa pie dzīvokļa durvīm. Kamēr vista vēl perēklī un ola nav izdēta, par agru pannu sildīt. nu nav gluzzi tas pats pasuutot caur satarpnieku . luurot katalogaa , , kaa passam vazaajaatos pa veikalu. Jo to "meebeli" tag gribaas paccamdiit utt.
Es domaaju, ka ja IKEA , tad arii ....arii da kaut Afrikaa taa ir IKEA.
Man patiik sstais veikals. Vinniem ir garssiigs restoraans, Zviedru virtuve :)
Nē notveramais, ikea ir tik populārs, ka katru tekstila gabalu netā var aplūkot dažādās bildēs un uzreiz ir skaidrs kā izskatās. Nu tur zināmas prasmes, protams, ir vajadzīgas, bet kad piešaujas, tad nemaz negribas uz veikalu vairs iet. ··· Ikea: Ikea ienākšana LV: cenu... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Zviedru gaļas bumbiņu bizness (48)
Tātad jaunajā Ikea latvieši pirmajā dienā esot apēduši 19 000 Zviedrijas tradicionālo gaļas bumbiņu. Ja porcija maksā 2.99 eur, tātad viņi par tām iekasēja apmēram 57 000 eur/dienā. Bet es šaubos vai viņi tam bumbiņu cepējam samaksāja kaut...
Kalpa dvēseles pirmā pazīme ir skaitīt svešu naudu svešā makā, jo pašiem savu failu pietrūkst. Uztaisi savu biznesu un pļauj kāpostu štābeļiem . es gribētu redzēt, kā autore maksātu 200 eiro dienā, ja viņai būtu bizness. Kāpēc te ir jāmaksā tapat, kā Zviedrijā, ja :
1. Te ir cita valsts
2. Te ir savādāka nodokļu sistēma
3. Te ir cita likumdošana?
Kur prāts - ēst sabiedriskās ēdināšanas produktus no maltas gaļas?! Tāpēc, ka latvietis ir nobijies lietuvietis. Nekad neuztaisīs tādus streikus un demonstrācijas, kā kkāda Francijā vai Grieķijā. Vienreiz 2009. gada janvārī kko mēģināja, bet dabūja pa asti un vairs nemēģina - labāk aizmet flinti krūmos un aizbrauc uz Angliju dzīvot ··· Ikea: Zviedru gaļas bumbiņu bizness lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu