Interneta pieslēgums

Interneta pieslēgums - jautājumi un diskusijas

Cik tagad maksā Lattelecom tv+internets (20)
Man beidzas līgums un jāpārslēdz, piedāvā bez saistībām turpināt lietot par 29.9 eur vai arī ar īpašo piedāvājumu noslēgt līgumu uz 2 gadiem par 20,50 eur. Līdz šim maksāju mazāk, bet laikam jau cenas visam aug. ...
ehh, jūs - nemaz nesekojiet līdzi modei! :( PA visi krutākie saka, ka televizoru neskatās un to izmetuši pa logu jau padomju laikos, tā vietā laiku pavada vakaros spēlējot arfu un meditējot Kāpēc tieši Lattelecom? Ja Rīga, tad provaideru netrūkst un ir konkurence. Pati maksāju 16 EUR par vismaz 100Mb plus TV beztermiņa līgumam. Bet esmu ilggadīga kliente, kā arī trepju telpa vismaz 10 provaideri pārstāvēti.. Man ir tieši tāds pats internets+interaktīvā TV par 16 eu. Tās ir akcijas cenas. pagaidām pieslēdz ko citu un seko līdzi,kad atkal kārtējā akcija. Tad pieslēdz atkārtoti. Tā darīja mana draudzene. Šogad Lattelecom akcijas jau bija kādas divas reizes. no 1.maija tel palikšot dargāka no 9... lidz 10.3....
bet kopuma pakalpojums neklibo un menesī 24-30e ir okej!
Man bez navarotiem ir 23.90. ··· Interneta pieslēgums: Cik tagad maksā Lattelecom ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Pieredze ar IZZI internets + telefons + TV (28)
VAI KĀDS IZMANTO "IZZI" PIEDĀVĀTO PAKETI - INTERNETS+TELEFONS (PARASTAIS)+TELEVĪZIJA ? KĀDA KVALITĀTE UN IZMAKSAS MĒNESĪ ? VARBŪT KĀDS IZMANTO CITU OPERATORU PAKALPOJUMUS ?
IZZI ir mēsls pēdējais. Ne visu to kopā, bet pakalpojumu izmantoja. Kas tieši interesē? IZZI ir suuC tas tiesa, ir dzirdeets, ka nekaadaa gadiijumaa nevajagot sleegt liigumu, ljoti daargi un zema kvalitaate. Es izmantoju Lattelecom, nesuudzos. Tad jau labāks ir Lattelecom labdiens, mani sauc.... un esmu izzi lietotaja 3 gadus - mers ir beidzies un mes attiecibas partraucam tb vinjh izzi to vel nezin, bet es ja esmu vinju nodevusi ar... nevaru izveleties kuru tele2 vai bite...;p

Menesī Ls 28,- (nevajag smieties)!;p
··· Interneta pieslēgums: Pieredze ar IZZI internets + ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Lattelekom Optiskā vada pagarināšana (7)
Kaimiņam vajag pagarināt optisko Lattelekom optisko vadu. Moš te tusē kāds Lattelekom montieris un garām braucot grib nopelnīt kādu lieku kapeiku?
Norauj vada galu, zvani uz Telekomu un saki, ka nedarbojas - par brīvu atbrauks un uzliks kur vajag. Tev nav vajadzīgs tieši Lattelecom montieris, to var paveikt jebkurš atbilstošā profila speciālists, vēlams tāds, kam ir optisko kabeļu metināšanas aparāts (jo labāk piemetināt, nekā izmantot viņu pašu izmantoto savienošanas metodi ar mehāniskajiem savienotājiem).
Tiesa gan - ņemot vērā, ka šis aparāts nav lēts, tad par darbiņu kādus 30-50 EUR paprasīs.
Vai arī dari tā, kā raksta AldisP - tad Lattelecom montieris kaut kur uzliks attēlā redzamo apakšējo kast´tit, kurā būs savienojums :)
Ja tur standarta pasākums nopērc optikas patchcordu, savienotāju un garini. Lētāk protams būs no konvertora tālāk ethernetu aizvilkt nevis optiku garināt. Lai notestētu optikas metinājuma kvalitāti jābūt piekļuvei abiem galiem, tak čto netelekoma metinātājs sava darba kvalitāti pārdaudīt nevarēs, pat ja gribēs... jebkursh normals optikas metināmais pats notestee kaa ir sametinaajis optiku un uzreiz arii paarbauda šķiedras līmenī - nevajag spīdināt gaismu no Rīgas lai pārbaudītu :) =>AldisP acīmredzot tu optiku tikai interneta bildē iri redzējis...
Spīdināt tieši gaismu (vienas frekvences, sauktu arī par lāzeri) vajag un gaismas zudumus mērīt. Un tas nav izdarāms, ja tev ir piekļuve tikai vienam optikas galam...
Pie tam lielākajai daļai kaktu metinātju nemaz nav aparatūras optikas testēšanai, kas maksā vairāk par metināmo aparātu...
··· Interneta pieslēgums: Lattelekom Optiskā vada ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
interneta ātrums (6)
Vai interneta lejuplādes (download) ātrums 38 ir normāls? Ja nē, kas pie vainas?
Man te leišmalē Bites rūteris šobrīd dod tikai 20,bet telefonā Tele2 46. Tas ir normāls vidējs ātrums mobilajam internetam, par kādu es vēl tikai sapņoju. Nav ne vainas ! 38 ir veel jau ir ok, nav mirstama vaina , it sevisskki, ja tas ir mobiilais nets, un nelaadee UHD filmas . Varbuut baigi saacis atraak tas nets LV straadaat pedeejaa laikaa , bet cik esmu bijis , tad normaali tikai pilseetaas iet , un ap lielajam pilseetam .
A taa, normaals buutu ap 100. Un ap 200 ir perfekti.
38 kādās mēŗvienībās? Atkarīgs no tā, kāds pieslēgums. Bet nu ļoti zems tas ātrums. Ja mobilais internets, tad tā varētu būt vakara stundās, kad torņi pārslogoti. Ja tas pastāvīgi, tad gan jāskatās kur problēma ··· Interneta pieslēgums: interneta ātrums lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Internets (4)
Kā es varu optimizēt 2 Bites internetpakalpojumus (viedtālrunis+planšete) un tet internets + Tv Helio?
Izvēloties "Tele2" mājas interneta DP Bezlimits ar iekļautu rūteri vai kā atsevišķu datu SIM karti, ar ko Latvijā lietot neierobežotu internetu gan viedtālrunī, gan planšetē vai kādā no tiem, ja bez rūtera. Iespējams papildus pieslēgt "Tet" "Shortcut" interneta TV, kur ir pieejama apmēram puse no "Helio" interaktīvās tv kanālu klāsta; ja agrāk nav lietots "Shortcut", 30 dienas vari izmēģināt bez maksas. Jau optimizējām pirms 12 dienām. Vai tad vajag vēlreiz ? Kā - ko ? Kā pati teici - 2 Bites internetpakalpojumus ! ··· Interneta pieslēgums: Internets lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Internets Vācijā (13)
Vajag epizodiski uzturēties Vācijā, un obligāti vajag internetu LAPTOPĀ (ne viedtālrunī). uz vietas Vācijā makten neizdevīgi interneta nomas noteikumi-24 mēn minimums. Var būt, ka par loti dārgu naudu var nopirkt ļoti nelielu ...
dodekedr, "Tele2" bezlimita TP dod iespēju izmantot nevis 5 GB, bet gan 8,5 GB, no aprīļa jau 9GB interneta EEZ valstīs.
jauk, tavs plāns "neies krastā" ! Arī iesaku izmantot smārtfonu kā "hotspot" internetam portatīvajā datorā.
Vācijā tiešam ir ļoti labi ceļi, bet nets pilnā pakaļā. Un kā ar “hotspota” iespēju? Mans Tele2 bezlimita pieslēgums ļauj bez maksas ES valstīs izmantot līdz 5GB interneta. mieriigi derees iPhone. Kaapeec lai nedereetu? Lai gan 4turtajam, nu jaudinnas oamaz. Bet varbuut ir veerts upgraidot...phonu tad labaak ?
Nu, arii maneejie, kas dziivo faaterlandee visi, kaa viens saka, ka vaaciessiem ar to internetu , kaa ir. Limiti mazi , kautkaadi idiotiski kontrakti uz gadu, vai diviem ( kaa cilveeks var zinaat, kaa tas nets iet, un ko gribnees paac gada??? ), raustaas aatrums , kaukaads vaaks ar parspiileetaam autortiesiibaam utt.
vacija pat mcdonalda limits viena stunda....divus gadus biju vacija,nu nets tur ir ljoti slikts vismaz publiskais,,,, ··· Interneta pieslēgums: Internets Vācijā lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ja Tev nav neviens, kas var izlīdzēt, piezvani uz Lattelekom apkalpošanas centru, tur parasti ir pacietīgi, pieklājīgi cilvēki, kuri saprot visglupākos jautājumus un telefoniski paskaidro, ka "tā melnā kastīte" un "tas apaļais (vai plakanais) slēdzis" ... parasti viņi paši rosina visu, ko viņi saka, darīt paralēli sarunai un pārliecinās, vai ir pozitīvs rezultāts. Kā kā?! Ar wifi! Ja mājas internets ir wifi, tad viss, ko jāzin, ir mājas interneta nosaukums un parole (ja tāda ir). Visa māksla, lai pieslēgtos... protams, ka wifi, bet ja ir sim karte tajaa verkkii, tad caur 4G, 3G.Tikai buus jamaksaa kaadam kantorim par servissu, gigabaitiem.
WIFI vari nospeert par velti vispaar kaada kafuuzii, no kaiminna, ja nav paswordi.Iesleedz to wifi planssetee, un paskaties, ko piedaavaa.
Ja ir mazliet gudraaaks telafons, vari ar to uztaisiit wifi sev pats (hotspot ) , no telafona. Nebuus nevienam papildus jamaksaa par 4G baitiem.
Jānopērt wifi ruteris... ··· Interneta pieslēgums: Kā planšeti pieslegt majas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kāpēc būtu jāmaksā dārgāk? Neloģiski. Tad sanāk tā - maksā par ūdens pieslēgumu, bet tad vēl pa virsu par katru ūdens krānu...Gribi arī podā ūdeni nolaist- vēl viens atzars - lūdzu par to jābleķo papildus. Manuprāt loģisks piegādātāja noteikums. Ir starpība, piemēram, uz vienu mājsaimniecību pievelk internetu pa 20 eur/mēn. Bet saimnieks ar Wi-fi baro vēl 3-4 lietotājus (kaimiņus).
Piegādātājs gribētu tos 20 eur/mēn dabūt arī no tiem 3-4 lietotājiem.
Un ja datu ātrums kritīsies dēl daudziem "nereģistrētiem" lietotājiem - no piegādātāja tādu pakalpojumu nepirks neviens.
Katrai situācijai divas puses - lietotājs un piegādātājs.
līgumā ir jābūt atrunātam cik ierīces var pieslēgt pie vienas izdalītās ip adreses. Tie provaideri, ar kuriem sanākusi darīšana, pat ir uzstājuši uz rūteri, jo tā vienkāršāk dzīvot. Wifi variantā nemaz cita risinājuma nav. tas ir, ja pieliek ruuteri, network switch , kaads var prasiit...vairaak maksaat par Internetu? Tas gan intresanti, uz kaada pamata ta ? Un ja pie wi-fi piesleedzas 10 komji, jeb viens, cena mainiisies ? Cik es zinu, mainaas aatrums atkariibaa no lietotaaju skaita , jo piegaadaataaja "vada diametrs" nav bezgaliigs, bet cena....nu gan zagnulli...:( ··· Interneta pieslēgums: Va ir ir jāmaksā par ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Tikai ne Viasat. Un ja kas, vaļā no viņiem netiksi. Atcerēties negribu Pilnīgs mēsls, cik redzēts - labāk paskaties kura operatora tornis vistuvāk un paņem mobīlo netu... Salīdzinoši dārgs un zemas kvalitātes. Ja nu esi galīgi "meža vidū", labāk ieguldi līdzekļus antenā labai mobilā operatora signāla uztveršanai. ņem LMT, ja kas ar datu uztveršanu nav ok, pazvani, pasūdzies, viņi bez maksas atsūta montierus un tie bez maksas uzliek āra antenu. Man jautaajums- kas tas ir par interneta veidu un ar kaadu deklareeto aatrumu, ko nodrosina VIASAT ?
Pagaajusonedeelj - rakstu peec pieredzes- kaarteejo reizi piezvaniija pa telefonu un dikti centaas pierunaat "parakstiities" par televiizijas pakalpojumu, bet internet praktiski nepiemineeja, respektiivi, laikam nebija rakstiits "sjpikera", no kura man lasiija prieksjaa runaajamo, tekstaa. Es atsaciijos, palikdams pe "Lattelecom" DSL un interaktiivaas tv, jo nesaprotu, kaapeec buutu jaamaksaa juutami daargaak par teju 2x mazaaku kanaalu skaitu,kaut arii "bilde" no sateliita, nevis no interneta pa telefondraati, kaa arii kaut arii tie skaitaas "labaakie".
··· Interneta pieslēgums: Viasat piedāvātais internets ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Interneta pakalpojumu sniedzēja maiņa (12)
Tā kā Lattelecom astronomiski uzskrūvēja cenu, gribu izvēlēties citu interneta pakalpojumu sniedzēju. Te apkārt ir savilkts Ostkoms (TV nevajag)... Vai labāk LMT mobilo internetu? Lūdzu, zinātāji, iesakiet kādu variantu ņemt ...
Pirms n-tiem gadiem man bija mobilais internets. Fui. Nekad vairaak...nav saliidzinaams ar normaalo vadu vai bezvadu. Leens, emailus paasiit var, bet portaali, ka satur bildes, veras valjaam ljoti leenaam....

Kur Tu dziivo? Man Riigaa viss podjezds noliimeets ar internetsniedzeju reklamaam...pa 10 -12 Eur.
Ir jau šodienas softs resursus rijošs, bet 1 GB dienā par augstāk uzskatīto tomēr liekas fantastisks apjoms. Ar 30 gb pilnīgi pietiek. Un tie 10 eiriki mēnesī nav daudz. Turklāt neierobežots ātrums, būs tik ātrs, cik attiecīgā vietā iespējams. :)- LMT dod 30 vai 70GB & mobilo rūteri- par to pašu naudu, ko Tele2 prasa par 20 vai 50GB.., un zona arī- ārpus pilsētām- LMT ir labāka. Lai katram no raibās oho tautas ir pa kabatai neierobežotais LMT intern@ts, Samsung 10,5´´ superamoled 2K planšetdators oriģinālā apvalkā, labas, vieglas un ērtas bluetooth austiņas, un vismaz viens 10Ah powerbank-s ar divām usb ´rozetēm´:) Nu tad apsveicami. Bet man kopsh tiem laikiem, kad bija mobiilais intermets, ir atsitis pilniigu veleeshanos kaadreiz ar taadu piities...:) ··· Interneta pieslēgums: Interneta pakalpojumu ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu