Interneta veikala reģistrācija vid

Interneta veikala reģistrācija vid - jautājumi un diskusijas

Interneta veikala reģistrēšana zem COM domēna? (6)
Sveicināti! Sākšu ar to,ka vēlos atvērt interneta veikalu zem COM domēna vārda,kapēc COM? jo interneta veikala galvenā izvēlne ,jeb vis saturs kopumā būs eng valodā. Jautājums šāds,vai man šajā gadījumā i-veikals jāreģistrē VID kā...
Tur vēl idiotus vajag atrast, kas tādā veikalā kaut ko gribētu pirkt...pirmajā brīdī izklausās pēc uzmetēju vai terorisma atbalstītāju kantora.... Atkarīgs no tā, kur tiek veikta saimnieciskā darbība. Tiesa gan - šādos gadījumos to reizēm pagrūti definēt.
Vēl aktuāli varētu būt - kuras valsts pilsonis pats esi ? Jo kā dzirdēts, VID tuklie pirksteļi tiecas pat pēc to makiem, kas jau piecus gadus UK lasa zemenes :D
Patiesība viss ir diezgan vienkārši; no kā tu pērc pakalpojumus (hostigs, domēns utt ) tam vispār nav nekāda nozīme. Kur atrodas tavi konti - tieši tā pat. Ta pat nav svarīgi kādu valstu pilsoņiem tu sniedz savus pakalpojumus.
Ja tu (fizika persona, vai tavs uzņēmums - juridiska persona) esi LV nodokļu rezidents - jāreģistrē saimniecisko darbību (vai jauna struktūrvienība) un jāmaksā nodokļi LV. Ja UK tieši tas patikai jāreģistrējas un jāmaksā viņiem.
Un kā jau te minēja, vismaz pagaidām kamēr UK vēl nav izstājušies, ES valstis apmainās ar informāciju par kontiem un viņos apgrozītajām naudām.
Jāreģistrē un nodokļi jāmaksā... Ja esi LV rezidents, tad VID saņems info par konta atvēršanu, sevišķi, ja tur regulāri ieripos nauda. Nu jau dažus gadus ir spēkā likumdošana par vienošanos daudzu valstu starpā par ziņu sniegšanu rezidenta valstij par kontiem.
Nodokļi jāmaksā. Varbūt vari izbraukt ar patentmaksu, ja darbības nozare to pieļauj.
Pēc likuma-jā, i-veikals ir struktūrvienība un ir jāreģistrē.
··· Interneta veikala reģistrācija vid: Interneta veikala reģistrēšana... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu