Jelgava

Jelgava fotogrāfijas

Mana Jelgava
Mana Jelgava
... zin�bu pils

Jelgava - jautājumi un diskusijas

Elektrotehnikas serviss Jelgavā (1)
Nepieciešams Bluetooth tumbiņas remonts, lūdzu, iesakiet servisu Jelgavā
Nav tāda. ··· Jelgava: Elektrotehnikas serviss Jelgavā lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kur paēst Jelgavā? (14)
Sestdien sanāk braukt cauri Jelgavai. Kur varētu par vidusmēra cenām sātīgi paēst?
Makdonaldaa Uz apvedceļa braucot uz Jelgavu "Zemnieku cienasts", tad vēl salīdzinoši Ozolnieku "Mekā" bija ok, vismaz gadu atpakaļ bija. Pašā centrā nekā laba nav. Tik atrās ēstuves.
Aaa..pie upes "Istabā" var mēģināt.
"Silva" pie Pilsētas Pasāžas.. Silvaa...gan centraa,gan Pasta salaa... Picu darbnīca. ··· Jelgava: Kur paēst Jelgavā? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kā sauc kokus Jelgavā gājēju ielas abās pusēs? (4)
Nācās paciemoties Jelgavā, tiku izvadāta pa jaukākajām vietām...Bet viens jautājums palika neatbildēts - kas tie ir par kokiem, kas aug gājēju ielas abās pusēs??? Jelgavnieki, kurš zin? :) Paldies!!!
.........intresanti kurās gājēju ielas pusēs ?? http://www.jelgavasvestnesis.lv/page/105?news_id=12379
....izlasi visu rakstu.
Tie ir zviedru pīlādži (Sorbus intromedia). ··· Jelgava: Kā sauc kokus Jelgavā ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Iesakiet ģimenes ārstu Jelgavā (7)
Vēlētos atrast labu ģimenes ārstu Jelgavā, jo pašreizējā ļoti nepatik. Varbūt kāds var ieteikt sakarīgu dakteri no Jelgavas. Paldies.
No trijām ar ko ir saskarsme Jelgavā, nevaru nevienu ieteikt. Vienīgi bijusī kaut cik slavēja savu ĢA, Galma aptiekas iekšpagalmā ir doktorāts, uzvārdu aizmirsu. Vienīgā dzirdētā, kura arī nosūta uz analīzēm un pārbaudēm bez spīdzināšanas un draudiem sūtīt to kokus gāzt. Valdekas doktorātā ir viena brīnišķīga daktere, bet, diemžēl, uzvārds man ir pazudis no atmiņas. Viņai rokraksts pārsteidzoši labi salasāms... ;) Dr. Leitāne. Bija mana dakterīte ilgus gadus, kamēr Jelgavā dzīvoju. Varu teikt tikai to pašu labāko par viņu! :) Mana dakterīte un varu tiešām teikt tikai to labāko, bet dakterus nav nemaz tik viegli mainīt. Katrs dakteris domā ar kādiem cilvēkiem sadarboties un vai ir saderība. Jūs domājat vetārstu,vai raganu ārstu??? ··· Jelgava: Iesakiet ģimenes ārstu ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Labs zobārsts Jelgavā (5)
Labākais zobārsts Jelgavā??
Dr. I. Kalniņa Jāsaka gan, es esmu stāvā sajūsmā par dr. Signi Smile Delux. Padārgs gan prieciņš, bet ļoti saprotoša un feina, kaut arī ļoti jauna. nez vai labaakais bet man patika bernu polikliinikaa... Es piekrītu- Tā ir Rubule Kristīne Rubule- privātprakse Pētera ielā- blakus policijai. Man kā reālai zaķpastalai beidzot vair na bail iet pie zobārsta:) Un atsauksmes tikai tās labākās-ja bail-viņa ļoti labi nomierina :) ··· Jelgava: Labs zobārsts Jelgavā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ģimenes ārsts Jelgavā (2)
Sveika, gudrā tauta :) Vai kāds varētu ieteikt labu ģimenes ārstu Jelgavā?
http://www.neslimo.lv/medicinas-iestades/valdmane-evita-gimenes-arsta-prakse ··· Jelgava: Ģimenes ārsts Jelgavā lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vajadzīga šuvēja Jelgavā. (10)
Lai nedaudz pašķidrinātu seksa tēmas, ielikšu savu necilo. Neiekrita redzeslokā neviena drēbju darbnīca Jelgavā. Man radās vajadzība atšūt bikses. Ir it kā meitari, kuri var atstāt pat to oriģinālo vīli (bet nu nav ...
Čakstes iela 7.Jelgava. 1 stāvs,šūšanas darbnīca. pie policijas- auduma veikals,tur ir loti laipnas,dargas,,,,suvejas. RAFā - Pērnavā "Zīda ceļš". Laba meistare Bikšu atšūšanai vajadzīgs baigais meistars???? Čakstes iela 7. 1 stāvs.,,Pie studenta^^ šūšanas darbnīca. ··· Jelgava: Vajadzīga šuvēja Jelgavā. lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Iesakiet, uz Jelgavas pusi kādu nedārgu atpūtas namiņu diviem.. (6)
Gribu labu darbu paveikt,uzdāvināt brālim ar sievu vienu skaistu vakaru,nakti,kādā jaukā atpūtas namiņā. Viņiem pašlaik tāda kā neliela krīze attiecībās iestājusies,jo nav viegli,mājās divi mazi bērni. Mazos pati ...
Booking com arī noder ideju meklēšanai. Nav pat jāizmanto, vienkārši ieskatam.
Vēl jau labas ir arī novadu pašvaldību mājas lapas - ja mazāks novads, visus vietējos namiņu izīrētājus uzrādīs.
Bookings idejām der, bet rezervēt labāk pa tiešo zvanot. Der paskatīties ´Lauku ceļotājs´ piedāvājumus. Vēlu veiksmi! Vēl var arī pāršķirstīt ´vietas.lv´. “Upeslīči”, pie Svētes upes. No tavas puses, pirms iebraukšanas Jelgavā Kalnciema virzienā.
Ja nu brālim čābīgi ies, man atliek tikai pārpeldēt...uz šašliku protams :D par labu ieteikumu. Kaut gan... :D
··· Jelgava: Iesakiet, uz Jelgavas pusi ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ekstrasenss Jelgavā (6)
Vajadzētu kāda laba ekstrasensa koordinātes Rīgā vai Jelgavā, kurš pēc bildes pastāstītu, kas notika ar cilvēku. Paldies.
Ļoti labs ekstasenss Jelgavā ir Ivars, telef.27051544 un Rundāles pagastā Jānis, telef.27057052.Iespēja kontaktēties neklātienē telefoniski.Cena par pakalpojumu pieņemama.
Abi arī zīlē pēc Taro kārtīm.
Sameklē Annu Jelgavā... hmm.....
dzeri vai nedzeri, bet tie exrāaa..sensi..pilna TV.mānija tagad ar dziedniekem,ensiem uc.....
ja notikusi jsu nlsime,td ar to nodarbojas izmeklētāji,kriminālistika,laboraorijas uc.......zīlnieces,megi,burvji,sensi,astrologi tagad mazajā zemītē tā pieblīvēti,ka vai nu....nekur pasaulē nav šitāds patērētāju -sensu uc to bums.......
labāk jau nu padraudzēties ar realitāti n profesionāliem zmeklētājiem, ar loģiku un pieredzi.vai,ja tik
loti gribās,-tad uz TV-tur tās cīņas-varbūt tur kāds labums arī ir...bet tēma tomēr tāda smaga, lai bazūnētu PA , pa pasauli, ja ir tā kā paud.
Apskaties pēdējo vai priekšpēdējo "Patieso dzīvi", tur par vienu bija, dzīvojot Ikšķilē, ja pareizi atceros, varētu būt jēdzīgs, jo izskatījās tāds vienkāršs. Tur ir arī kontakti. Ja kādu atrodi, kas pārliecina, varb iemet kontaktu privāti. Gribas ar kādu par dzīvi aprunāties, bet apnikuši tie psiholoģizētāji. Ar cilvēku meklēšanu man patika kā strādā Rolands Tiltiņš, viņam arī ir mājas lapa www.rolandstiltins.lv ··· Jelgava: Ekstrasenss Jelgavā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu