Krāpšana

Krāpšana - jautājumi un diskusijas

Šodien saņēmu kādu interesantu zvanu (12)
saturs ~ tāds: "Dobrij ģeņ. Vas bespokojat iz odnoj krupnoj meždunarodnoj markeķingovoj kompaņiji - hoķim predložiķ vam zarabotaķ horošiji ģeņgi. Nevolnuijtesj, ničego složnovo, i obučenije za naš ščot...utt. utml." Kad ...
viņi pārdod un pērk datus. kas es cilvekam stāstu, ka viņu epasts tiek skenēts uz katru vārdu, kā ledusskapis vai kādas firmas nosaukums, man nereti dēvējusi par paranoiķi. un ja tā nav? un cilvēki nesaprot(atsakās saprast), ka tādu vietņu kā facebook vai twitter peļņas avots ir... dati. "a priekš kam kaut ko slēpt?"
es nezinu, bet kāpēc tu man nedod savu telefona nr, svešam cilvēkam, lai arī mēs esam vismaz verbāli pazīstami, bet nevilcinājies to dod gūglei, ar kuru pazīstama neesi?
nu, tā.
"a man nav ko slēpt" tad nav.
redzi, diezgan gudrai sievietei, tēmas autorei, finālā gribas privātumu, bet tas ir kādā brīdī atdots.
Redz Tu provoljila zvanok, taa mees arii neuzzinaasi vai tas bija verveeshanas meginaajums vai kas? :-)
Vajadzeeja iesaistiities un igratj do konca..:)
Par tādiem zvaniem esmu dzirdējis to,ka viņi velk garumā sarunu,lai viņiem uz konta ieripotu naudiņa.Lūdzu neatbildiet uz svešiem tel.nr un no ārzemēm zvanītie.
Krāpniekiem ir ierīces,kuras izvēlās jebkuru tel.nr un ienākošais zvans ienāk no jebkuras pasaules valsts.Zvanītājs var atrasties Latvijā un tādā veidā gūst materiālo labumu uzdodoties par Ziedotāju,Sociālo darbinieku trūcīgajiem un t.t.
edding, tas Tomass bija pie manis. Nekas jau briesmīgs. Patīkams cilvēks.
Visu noklausījos ar vieglu smaidu, paziņoju, ka esmu bezdarbniece, bet neko sliktu neteicu. Saprotu, ka cilvēks pelna dienišķai maizei kā mēs visi. Ne viņš uzņēmuma īpašnieks, ne produkcijas autors.
Es tādu darbu nespētu darīt, visu cieņu par tādu uzdrošināšanos, ņemot vērā, kādi mēsli tiek viņam uzgāzti.
Vervē, vervē... kārtējai mārketinga piramīdai. Nevieniem dienestiem cilvēki ko var tik banāli savervēt nav vajadzīgi. ··· Krāpšana: Šodien saņēmu kādu ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
SMS no nezināma numura Anglijā, ko darīt? (32)
Šodien atsūtīja jau otro sms no Anglijas , īsta mistika, jo Anglijā neviena zināma nav. kā Jūs reaģētu uz šāda veida īsziņām? Zvanu filtros šādu nr. nobloķēt nesanāk
Laist caur ausīm.Šai teh laikmetā,ja tel nm atzīmējas kautkur,tad var rēķināties,var Corey Taylor uzzvana un basista vietu piedāvā Man uz LMT numuru arī pienāca.... esot priekšlikums. Skaidrs, ka atkal kāda krāpniecības shēma.... Atzvanīsi un secināsi, ka tas ir maksas nr. Vot i visa patiesība. Tas taču zināms, ka šādi darbojas naudas izspiedēji. Man uz e-pastu raksta jau kādi 3-4 ar standarta tekstu - sieva ar vēzi nomira pirms 5 gadiem, audzina dēlu 14 gadīgu, mainās tikai profesijas - te okeāna inženieris, te armijas ortopēds, te naftas magnāts un visi nu ir traki iemīlējušies un meklē tieši mani. Tālāk raksta, ka ir radušās naudas problēmas un vajadzīga steidzama palīdzība. Paradokss - bagātais amerikānis prasa naudu nabaga latvietei. Man arī bija sms no it kā kāda Londonas bankas darbinieka. Atsūtīja e-adresi, uz kuru man vajagot aizrakstīt, lai vienotos par kādu pārskaitījumu. Nu pazīstama shēma, vai ne? Tikai līdz šim nāca e-pasti, tagad - sms.:) ··· Krāpšana: SMS no nezināma numura ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Vai ubagošana ir kļuvusi par normu? (33)
Jau kuro reizi saņemu lūgumus pēc palīdzības... skumji. Teksts konkrēti šodien sekojošs. Bet ir arī citi adresāti... Vai tas ir *copy paste* uz jebkuru profilu? Īsti labi šķiet tas nav. "Sveikinji! Vai varu jums ko ...
1) Zosāda uzmetas no deminutīviem (un valodas kopumā). 2) Cik zinu, studenti ir tauta, kurā cits citu balsta, īpaši gadījumos, kad jādalās ar ceptiem kartupeļiem. 3) Cilvēkam ir jābūt vai nu nenormāli vientuļam (valoda par to neliecina), vai bezkaunīgam, lai tādu tekstu uzceptu. Ubagošana?
Drīzāk krāpšana. Nevienu brīdi neienāca prātā noticēt. Kad cilvēkam ir slikti, tad ir citādi teksti.
Pilnīga izmantošana un cenšanās izmantot . Es ari so pasu tekstu sanemu-no sis pasas meitenes!Pat bilde profila! 21 gada vecumā skuķim jau vajadzēja zināt kur jāparīvē lai no džina dabūtu ko kārojās ··· Krāpšana: Vai ubagošana ir kļuvusi par ... lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Kā nobloķēt Whatsapp ko nozadzis manu numuru (5)
Ārvalstu pilsonis izmanto manu Latvijas Tele2 z.z numuru savā Whatsapp lietotnē un sūtīt man ziņas krāpnieciskām darbībām kā es to varu apturēt
Izskatās ,ka tas ārzemju krāpnieks uzrakstījis tēmu ,izmantojot google translator ! ;D

Man joprojām uz epastu ik pa laikam atnāk vēstules no 5 gadus veciem sludinājumiem ,kuru saturu esmu sen aizmirsis,
tik stulbs gan neesmu ,lai telefonu liktu sludinājumos , to pat bankai nedodu ,kur nu vēl publiskai apskatei internetā , tad jau labāk uz sētas piespraust - efekts būs līdzīgs ,vienīgi ārzemnieki nezvanīs!
Vai pati esi vietējā? Rakstīto tekstu ir pagrūti saprast... Telefona numuru nozagt nevar un nevajag, lai kāds sūtītu WhatsApp ziņas kādam numuram. Gan jau kaut kur esi publicējusi savu telefona numuru un tādēļ arī uz to kāds sūta ziņas. Vienkārši nobloķē konkrēto sūtītāja numuru. Bet gan jau, ka būs citas ziņas no citiem ārvalstu numuriem. Ar to saskāros, jo biju publicējusi sludinājumu ss.com... Vēl ik pa laikam saņēmu WhatsAppā ziņas no ārvalstu numuriem, pat kādu mēnesi pēc tam, kad sludinājums vairs nebija tur pieejams. Vienkārši visu bloķēju. Bet autorei vēlams pārlasīt tekstu pirms publicēšanas... Pastāv opcija, bloķēt numuru. Varbuut paarlasi savu jautaajumu sseit ...viss tur ir pareizi uzrakstiits ?
Kaa var "nozagt" nummuru? Whatsapp nevar palaist, kameer nav nummura confirmation , un no Tava fiziska telafona. Cik atceros.
A taa, reklaamas UZ tavu telafonu, vai emailu, tak protams , ka naak tas viss junk muusdienaas. Noblokkee, izdzees , unsubscribe..... ieleic junk folder utt.
Vispaar , pec statistikas, 2/3 ir....esot junk, ko suuta.
··· Krāpšana: Kā nobloķēt Whatsapp ko ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Abonents, kuram Jūs zvanat, neeksistē - nez, ko tas varētu nozīmēt? (8)
Parasti neatzvanu uz nepazīstamiem Nr-iem, ja nav bijis iespējas uz to zvaniem atbildēt; taču šodien atzvanīju (bija iespējams iemesls). Nez, ko gan varētu nozīmēt automātiskā atbilde ´abonents neeksistē´!? Es vēl ...
Daļai izplatītāju kantoru ir slēgti ienākošie zvani. Šie Tev piezvana, piedāvā preci ar "īpašu atlaidi", bet paši ir paslēpušies. Vai Tev šodien nav dzimšanas diena? Tas ir ļoti vienkārši , es savam telefonam uzlieku pāradresāciju uz numuru 0000000 un piezvanu Tev , kad Tu man atzvani , tad tavs zvans tiek novirzīts uz numuru 0000000 un tāds protams neeksistē un operatora balss paziņo: Abonents neeksistē ! kraapshanas pusstunda ir beigusies. NEIEkLAAVIES!
visi jau notinushi makshkeres.naakoshreiz,meegini veel!
Vēl var gadīties ka operators numura noteicējam nepareiza formāta valsts kodu iedevis gadās ka + vietā iedod vairākas nulles, tad atzvanīt nesanāk, kamēr nav pielabots numurs. Via arī zvanījis kāds krāpnieks, kas nepareizu numuru par sevi sistēmai "pateicis". Darba centrālē piemēram varu jebkuru numuru padot līdzi ka zvanītāju telekoms pie sevis neko nefiltrē... ir lloti daudzas programmas, kas llauj dairiit visu ko - neuzraada vispaar, uzraada svessu nummuru, katreiz uzraada citu , reali nekesisteejossu nummuru utt.
21 gadsims tomeer....
··· Krāpšana: Abonents, kuram Jūs zvanat, ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kas shitas par fufeli? Juus vineejaat 200Ls... (21)
No +37127405987 Apsveicam! Cienitais klient, Jusu numurs laimeja balvu 200Ls sarunu veida. Lai sanemtu balvu, ludzam zvanit uz infocentru pa noradito Nr. 27401810 Tavs Tele2. www.numuri.lv stāsta ka tas ir bites numurs, bitei jauna ...
fignja karteejaa... tas ir naudas izkrāpšanas "sludeklis":D
tip - priekš idiotiem, kas nezin, ka Tele2 savu mūžu nelietotu vārdu "infocentrs" + nezin, kāds tad īsti ir Tele2 informatīvā dienesta numbers :D
Tulīt pateiks ka jānopērk divas zz kartes pa 12ls un ko tur vēl stundas laikā.....Karoče razvod po italianski. Cietumnieku jocinji..... uzzvani un uzprasi kur viņš sēž un par ko ··· Krāpšana: Kas shitas par fufeli? Juus ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Krāpšana ar pārdošanu internetā (9)
Labdien. Īsumā: nopirku vienu preci internetā no privātpersonas, bet atsūtīja tukšu paciņu. Pasts pēc iesnieguma atzina, ka neko nemaksāšot, jo esot bijusi slikti sapakota. Tātad, nevar zināt, vai saturs pazudis pa ceļam ...
Ja cien.EriksPless paraudzīsies uz pieredzes apmaiņas tēmām, tad viņam radīsies vēl daudz jautājumu par to kāds sakars ir PA sadaļām, piem. "Ēdieni un dzērieni, receptes", "Finanses, bankas, kredīti" vai "Politika, sabiedrība".
Vēlu veiksmi!
Nākotnes pieredzei. šādas ziņas ir jārisina sūtītājam. Kad es sūtīju tad vienojos ar pretējo pusi līdz ko sapakošu, nobildēšu paciņu. Pat pie pašas omnivas pakomāta. Līdz ko saņem, tad arī lai ziņo uzreiz ja kas nav labi. Un tad sūtītājam viegli pierādīt ka iepakots pienācīgi un nav bijusi problēma gan nosūtot, gan saņemot. ka jus ar privatpersonu sazinajaties, lai tikt pie preces? zvani, sarakste, cits varinats? ja ir parskaitiita nauda, ir maksajuma uzdevums uz noteiktu vardu, uzvardu.
ja ir pasta sutiijums, pasta darbinieks parasti parbauda pacinjas saturu, jo noteiktas preces sutiit nedriikst.
Ir sociali tiikli ar krapnieku lapam, ir vietne sudzibas el ve.
iisak sakot, tur ir daudz jautajumu, summa diezgan liela, ka nonaca liidz rezultatam, nav skaidrs.
Ebay atgriež klientam naudu. Es pats pagājušo gad aizmirsu izsūtīt 3 lietas katru reizi aizsūtīja klientam atpakaļ naudu un es vēl samaksāju ekstra. Bet nu pats vainīgs. Un jāstrādā ir rūpīgāk. Es vēlāk izveidošu kaut kādu kontentu, lai viegli atpazīt krāpniekus un vienkārši aizmāršību.. Normāls cilvēks tev palīdzēs atrisināt šo jautājumu.. Turklāt man šķiet mantas tikai ar parakstu drīkst pirkt... Nekas ka pāris eiro dārgāk Man jau škiet, ka tā ir pasta vaina - pasta darbinieks sūtijumu pieņēma, nosvēra, naudu saņēma - tātad tālāk atbild pasts.Ja tas ir Latvijas Pasts, tad jādrāž pēc pilnas programmas - viņiem tas darba stils vēl no padomjlaikiem, gandrīz vienīgais tāds kantoris Latvijā palicis! ··· Krāpšana: Krāpšana ar pārdošanu ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Krāpšana pērkot preci no fiziskas personas ar pārskaitījumu (7)
caur vienu no i-neta portāliem tika norunāta preces pirkšana no fiziskas personas,nauda tika pārskaitīta uz pārdevēja kontu.prece bij jānosūta caur Omnivu,bet tas netiek darīts.Kā rīkoties dotajā situācijā?
Rakstiska kiigumu nav? Vienoshanas nav...tad bye bye naudinja :-)

Kad paarskaitiiji naudu, Tu tachu redzeeji cilveeka vaarda, uzvaardu personas kodu...Tu vari vienkaarshi atrast vinju un atdauziit nieres...

Legaali es iisti neredzu, ko te var dariit...
Varbūt jāmēģina sazināties ar banku asap - 5dienas vakarā gan nereāli - , lai aiztur/anulē maksājumu. kur tas paardeveejs dziivo, un kur Tu? Ja nav taalu (aPrikaa) , nnem Leles padomu...par niereem....ko veel citu. Ja nee, caur policiju, iesniegums, pieraadiijumi jaasavaac, paarsuutiijuma kopijas, izdrukas, kam, kas sanneema, par ko. Karoccce, gadu tas vilksies, vismaz. Ja pērk no rokas, tad tikai apčamdot preci un samaksa tikai preces saņemšanas brīdī. ne Tu pirmai, ne peedeejais, savdabiigs lohatrons, peedeejos gados visnotalj populaars ··· Krāpšana: Krāpšana pērkot preci no ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai varu paņemt atpakaļ iesniegumu policijai par krāpšanu? (9)
Ir kaut kādi termiņi no krāpšanas datuma, kad es vair nevaru rasktīt iesniegumu policijai? Vai varu paņemt atpakaļ iesniegumu policijai par krāpšanu, kura bija izdarīta 4 gadus atpakaļ, ja krāpnieks atgriež naudu? Paldies.
Iesniegumi tiek reģistrēti sistēmā. Neko paņemt atpakaļ nevar. Bet atkarībā no procesa virzības ir iespējams izlīgt ar vainīgo,ja tā vaina vispārtiek pierādīta. Varbūt tavā iesniegumā vispār nav noziedz. nodarījuma pazīmju vai sastāva....tāpēc uztraukumam nav pamata. Kam tev nemt atpakal iesniegumu? Ja kraapa, tad lai sanem sodu, neatkarigi no naudas atdosanas. Turpmak zinaas, ka ta nevar dariit! Idiotiem nav japiedod! Protams ka vari. Sistās sievas tā visu laiku dara, uzraksta, tad paliek sitēja žēl un ņem atpakaļ. Cik saprotu, tādā gadījumā var uztaisīt tā saucamo izlīgumu. nevajag neko nemt atpakal. ··· Krāpšana: Vai varu paņemt atpakaļ ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Krāpniecība vai akla uzticēšanās (27)
Situācija bija tāda, ka pāris mēnešus sarakstījos ar vīrieti, kurš vairākus gadus dzīvo un strādā Anglijā, un tagad gatavojas braukt mājās. Un viņam esot lūgums, lai es atverot kontu, unz kura viņš pārskaitīs visu savu ...
Esot shēma: izskaita naudu, izņem un atsauc darījumu, kontā paliek mīnuss un konta īpašnieks maksā. Krapnieciba, ta vins legalizetu naudu. Nakamais solis butu pielauzt tevi parakstit da jebkadu ligumu par pakalpojumiem, naudu LV tu nonemtu un atdotu vina masai, meitai, delam - da vienalga kam, un tu vairs nevaretu atmazgaties. Bet nauda tava konta ienaktu dievs vien zin no kada konta - visdrizak, pat ne no UK bankas. Paldies, ka padalījies pieredzē! Būsim piesardzīgi! Tas ir kaut kas jauns krāpniecībā, vismaz man liekas, nedzirdēts. Atver jaunu kontu, lai viņš tev ieskaita tur naudu un pēc tam iztērē ..
Bez paroles tāpat neviens cits pie naudas nevar tikt .. Vismaz mēnesi lepni padzīvosi !!!
Ha ha.

Bija arī man līdzīgs gadijums - pajauns vīrietis arī prasija atvērt kontu, pēc tam izņemt un atdot viņam naudu, man būšot lieli procenti. 3 dienas bāzās virsū. Kolīdz pajautāju - vai tev visi radi, draugi jau tik bagāti , ka atsakās no labas peļņas ? Pazuda uz neatgriešanos !!!! Tagad raudu, paliku bez naudas .....VOT kā iet , ja neklausa !!!
Un tas konts būs uz Tava vārda? Tu nedrīksti to kontu atdot viņam, bet tikai piekrist pārskaitīt naudu viņam uz kādu viņa kontu atkal atpakaļ. Ja ne, viņš izņems vairāk nekā ieskatījis un maksāt dabūsi Tu, jo konts ir uz Tava vārda. ··· Krāpšana: Krāpniecība vai akla ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu