Krāsa

krāsa foto attēls

Krāsa - jautājumi un diskusijas

Kur iegādāties krāsu sintētiskiem vai kokvilnas audumiem? (10)
Vēlos pārkrāsot sintētisku blūzi kādā tušā krāsā, bet neesmu atradusi veikalu, kurā pārdotos krāsas, kuras var izmantot mājas apstākļos. Atceros bērnībā par paši kokvilnas audumus batikojām un bija stilīgi...
Nu es nesen savos laukos vienā privātbodē redzēju. Saimnieks pa krieviju blandās visādus padomijas brīnumus meklēdams. Nebija dārgi. 60 saņi paciņa. Es gan neieteiktu eksperimentēt: blūze var nevienmērīgi nokrāsoties... mākslinieku piederumu veikalos. piem. -Skizze veikals-studija, adrese- Atlasa 7a, Brasas centrs, ieeja no Tēraudlietuves, 67311012 Krāsu rūpnīca Igaunijā ir slēgta jau kādu gadu, visi krājumi jau pirms gada bija izsīkuši. Man studijai tērpus vajadzēja krāsot... nekur neatradu :(

Ja nu vienīgi kādam tantukam lauku mājā būs kāda paciņa nomētājusies...
ir arī Dari pats vai Prasmīgās rokas, katrā ziņā saimniecības preču..>:)) ··· Krāsa: Kur iegādāties krāsu... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kaķēnu prognozējamā krāsa (10)
man ir melna kaķene. kādā krāsā varētu būt kaķēni, ja runcis ir balts, melns, ruds vai raibs? vēlos baltu kaķēnu
Klau, mičurinieti, nav vieglāk vienkārši nopirkt baltu kaķi un beiKta balle? palasiet par ģenetiku kaut virspusēji, būs skaidrīte Man ir britu īsspalvainais, ko sapāroja ar citu britu īsspalvaino, bet piedzima arī garspalvainais :D Pa kreisi nošmaukt nu nekādi nevarēja - tātad, jāmeklē vēl dziļāk dzimtā. Tas pats jau ar krāsām, ne? https://www.ss.lv/msg/lv/animals/cats/outbred/aklip.html
Tikko pati tur iegādājos...lieliski tīri balti kaķēni.
...jeee- dzimtas koks jācep! :D
...manejā. melna gandriz- triskrāsainos abuja- toč kā siāmieši!...tik tādu kaimiņu gan itkā tuvumā nava...ja neskaita pāris rižiku :D
··· Krāsa: Kaķēnu prognozējamā krāsa lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kad kaķēniem mainās acu krāsa? (2)
Man tāds viens jau it kā 2 mēneši, bet acis vēl pēlēkas. Ja zinātu, varētu arī vecumu precizēt.
Gan kaķēniem,gan kucèniem mainās...Piedzimst ar zilganām un tad nomainās Nekad neesmu pieredzējis ka kādam mainās acu krāsa. Ar kādām nācis pasaulē, ar tādām jazīvo. Laukos kaimiņsunim viena acs ir zila (mantojums pa haskija līniju (māte)), otra brūna (krancis parastais). ··· Krāsa: Kad kaķēniem mainās acu krāsa? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā notīrīt grunts krāsu no metāla? (6)
Nokrāsoju melnas tērauda trepes ar grunts ūdens emulsijas krāsu .Kā notīrīt ?
Viena no labākajām metodēm - smilšu strūkla vai skrošu strūkla. Tikai tad jāmeklē, kam ir atbilstošas iekārtas, mājas apstākļos tas nav izdarāms. Ja emulsija nav pārāk kruta, vari vienkārši to metodiski slapināt ar ūdeni un noberzt ar drāšu birsti.. Vai arī fleksim drāšu uzgalis un uz priekšu.. nu gan,ieberzies!
ja trepi,nevar,vienkaarshi nonemt un nopuust ar smilti-atliek ciiniities ar rokas instrumentiem.
ilgi un ciitiigi.
Un tur uz tās gruntenes bundžas jel kaut ar vienu vārdiņu bija pieminēts, ka tā paredzēta METĀLAM? Ķepsē nedomājot...
Smilšu strūkla, drāšu birste uz flekša, jeb ar zobiem pagrauz...
Krāsu noņēmēji uz ūdens emulsiju nedarbosies tev vēlamā veidā.
Krāsu veikalā ir nopērkami krāsu noņēmēji,ātri un vienkārši ··· Krāsa: Kā notīrīt grunts krāsu no... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Notīrīt trubas (10)
Ar ko un kā var notīrīt veco krāsu no apkures trubām un gāzes trubas?
Nu viņš nav smirdīgs - tas smaķels pat patīkams, bet nu kaitīgs veselībai.
Nu, kādi vēl varianti var būt, neveicot demontāžu? Ar veciem čuguna radiatoriem un kapu čuguna beņķu kājām dara tā, ka viņas met ugunskurā, tad tā krāsa nodeg nost, bet ar gāzes trubu - nu nevar tā izdarīt... Nu, ja man vajadzētu - es tomēr izmantotu krāsas noņēmēju. Ja būtu koka detaļas, tad varētu ar celtniecības fēnu un skrāpīti, bet nedomāju, ka gāzes trubu vajadzētu speciāli pakļaut karsēšanai.
celtniecības fēns un drāšu birste... ...gaidām ziņas par gaisā uzlaistu māju...Cilvēki- esiet modri! Padomi ir bīstami!! Ir krāsas noņēmēji, ko uztriepj virsū un kas uzrauj veco krāsu, bet viņi ir tā teikt kancerogēni - jāstrādā labi vēdināmā telpā, cimdos utt. Uztriep to žļuru, kur vajag - pagaidi, kad uzraus burbuli un tad ar kādu acetonāizmērcētu lupatu mazgā to visu nost. Nofinišēt varēs pēc tam ar smilšpapīrīti.

Var jau ar drāšu birstēm arī ņemties, bet šmuce lielāka un laiku paņem vairāk...
Smilšu strūkla. ··· Krāsa: Notīrīt trubas lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Virtuvē padomju laika griesti, kā nokasīt veco krāsu? (11)
Noprot, ka sajaukts krīts ar baltu krāsu , vietām atlobījies, slapinot un kasot nost iet vietām. ja tstaasu to kas nenāk nost vai atkal nelobīsies
Silts ziepjūdens ,lielā maklovica ,kāpnes un špahteļlāpstiņa .Var nokasīt līdz "kaulam",un tad līdzināt ,vilkt ,taisnot darināt un dekorēt ,kā sirds vēlās . Sniegarozei jaapiekrīt...vienīgi--pirms kā vēlas-- kaadu grunti savelkošu:) I Var labot šos pašus griestus :
1) Nolādēt 15x to mūdzi, kas tādu *uiņu uzmeistarojis, 2) mazgāt un kasīt nost visu to, kas nāk un kas nenāk, 3) dziļumgrunts, bet ne no lētajiem sūdiem 4) rotband, ja vajag piemest dziļākas vagas 5) špahtelējums 6)tālāk pēc izvēles. (betokontaktu lieto zem flīzēm vai vietās, kur skaidri redzams, ka ar labu apmetums klāt neturēsies,izkritušās paneļu šuvēs utt.Ja tādas vietas ir, tad betokontakts pirms rotband)
II Var likt jaunus griestus no riģipša
III Var likt piekaramos griestus
es gan liktu nošaut to, kurš izgudrojis reģipsi.... pieliec piekaramos griestus un viss:) ··· Krāsa: Virtuvē padomju laika griesti,... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Krāsas tīrīšana no stikla (10)
Kā notīrīt gruntskrāsas traipus no loga stikla?Tos nokasīt arī nav iespējams...
Žilete ar rokturīti visos celtniecības veikalos.Ar to tīru arī keramikas plīts virsu. Ar zhileti, gan jau kaut kur veel var nopirkt. Palasi, uz kādas bāzes tā gruntskrāsa ir (kas ir šķīdinātjs), uzklāj uz traipiem, paturi lai atmirkst un tad ar žileti... Vai otrs variants - vecās krāsas noņemšanai paredzētā želeja - bet to gan izmēģini uz kāda stikla atgriezuma (nezinu, vai nebojās stiklu)... maru!
Kas tad stiklu var izšķīdināt?! :))
Gauja - ne nu gluži šķīdināt, bet sabojāt spīdumu, piemēram! Zinu jau, ka ar koncentrētām skābēm tīra ķīmiskos traukus, bet - antikvariātā ir gadījies dzirdēt - tā laika stiklam tas defekts nav notīrāms nekādiem līdzekļiem... ··· Krāsa: Krāsas tīrīšana no stikla lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Krāsojums pie sarkana dīvāna (30)
Kadas krasas sienas, paklajs un citas mebeles piestavetu viesistabai, kuraa butu sarkans divans?
Melnas sienas, baltas mēbeles. Vai melnbalti strīpotas sienas...
Uh, kā tur varētu izvērsties.:D
Ja tas dīvās spilgti sarkans.
nu tak, nopeerc kraasainos ziimuljus un paziimee - paeksperimentee.
Kaut vai, viena siena sudrabpeleeka, paareejaas baltas, melns paklaajs.
es taisiitu k-ko zebrainu,vai nu ar reklamu un lielpilsetas reprodukcijam uz sienam. Varbūt baltas.. Piedod, bet vai vienkāršāk nav pārkrāsot dīvānu. ··· Krāsa: Krāsojums pie sarkana dīvāna lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Krāsas noņemšana no veclaicīgas koka kumodes (3)
Vai kāds zin kā no veclaicīgas koka kumodes, lakotas, kura tagad ir apkrāsota ar grīdas krāsu, var mājas apstākļos krāsojumu dabūt nost ? un ar ko ?
ar celtniecibas feenu, kas atsilda to krasu nost un tad var notirit... Mjā fēns varētu būt labs, bet uzmanīgi jākarsē lai nenosvilina cakas. Vēl jau arī ar šķīdinātājiem strādā, tas ir smalkāk, bet baigā smirdoņa un ņemšanās, jo tā krāsa droši vien cieta kā krams un tur laiks paies, kamēr tā atmiekšķēsies. Bit tad varētu ar lupatu nedabūt. Ar orbitaalo sliipmashinu un tad ar skidrajiem skiidinatajiem. ··· Krāsa: Krāsas noņemšana no ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Saudzīgākās krāsas matiem (3)
Kas jauns matu krāsu izvēlē ?...kā saudzīgāk nokrāsot matus, tos nebojājot...
Basma (tumšiem matiem), henna. Var mixēt. Ja bail no zaļā toņa pieskaņas basmas gadījumā, tad var piešaut klāt kafiju. Nu, pati esmu mazgājusi ar kafiju pēc mazgāšanas ar basmu - it kā bija ok.
Šajos gadījumos mati ne tikai tiks saudzēti, bet arī baroti un ārstēti ;)
Loreal krāsas ir ideālas :) ,bet nesen lasīju ,ka gaišus matus var nokrāsot ar medus un kanēļa maisījumu (mēģinājusi neesmu :)) parakājos netā


Dažas dabiskas matu krāsu receptes
Henna
henna.jpg - 15.55 KB
Henna ir lavsonijas krūmu žāvētas lapas un mizas.
Dabiska henna piešķir matiem rudus toņus.
Henna + basma - no gaiši brūna līdz melnam tonim
Henna + karkadē - sarkanīgie toņi
Henna + tēja - brūnie toņi
Henna + kafija - kastaņtoņi
Apliet ar verdošu ūdeni, atdzesēt līdz 80-90 grādu temperatūrai, paturēt ūdens peldē un ļoti ātri uzklāt matiem (henna ir aktīva tikai karstā veidā).

Ārstnieciskā kumelīte (viegli zeltains tonis gaišos matos)
* 200 g kumelīšu ziedu apliet ar vienu litru verdoša ūdens. Pēc 30 - 40 minūtēm novārījumu izkāst un skalot tajā matus. Izžāvēt bez fēna.
* 125 g sausu kumelīšu ziedu apliet ar 300 ml verdoša ūdens, nostādināt 15 minūtes. Izkāst, pielikt klāt viena citrona sulu, 30 ml augu eļļas un labi samaisīt. Uzklāt matiem ar ķemmi un izžāvēt svaigā gaisā. Izskalot ar siltu ūdeni (mati kļūs vēl gaišāki).

Rabarbers (gaišbrūns tonis gaišos matos)
400 g rabarberu apliet ar vienu litru baltvīnu un uzvārīt karsta ūdens peldē. Karsēt uz mazas liesmas, līdz apjoms samazinās četras reizes. Atdzesēt un izkāst. Ar iegūto novārījumu izskalot matus. Jāatceras, ka rabarberus nav ieteicams lietot ļoti sausiem matiem.

Sīpolu mizas
* Spilgti zeltainam tonim 200 g sīpolu mizu apliet ar vienu litru verdoša ūdens un vārīt ūdens peldē 15 - 20 minūtes. Atdzesēt, izkāst un skalot tajā matus.
* Sarkanīga toņa iegūšanai (un matu augšanai un pastiprināšanai) 50 g sīpolu mizu apliet ar vienu glāzi verdoša ūdens un vārīt 20 minūtes. Atstāt nostāvēties, izkāst un skalot matus.

Tēja
* Sarkanbrūna toņa sasniegšanai gaišbrūnos matos trīs ēdamkarotes tējas apliet ar vienu glāzi ūdens, vārīt 20 minūtes, ļaut nostāvēties, izkāst un skalot matus.
* Kastaņtoņa sasniegšanai gaišbrūnos matos divas melnas tējas ēdamkarotes apliet ar divām glāzēm verdoša ūdens un sutināt uz mazas liesmas zem vāka 20 - 25 minūtes, tad izsāst. Si
··· Krāsa: Saudzīgākās krāsas matiem lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu