Krāsa

Krāsa - jautājumi un diskusijas

Kur iegādāties krāsu sintētiskiem vai kokvilnas audumiem? (10)
Vēlos pārkrāsot sintētisku blūzi kādā tušā krāsā, bet neesmu atradusi veikalu, kurā pārdotos krāsas, kuras var izmantot mājas apstākļos. Atceros bērnībā par paši kokvilnas audumus batikojām un bija stilīgi...
mākslinieku piederumu veikalos. piem. -Skizze veikals-studija, adrese- Atlasa 7a, Brasas centrs, ieeja no Tēraudlietuves, 67311012 Krāsu rūpnīca Igaunijā ir slēgta jau kādu gadu, visi krājumi jau pirms gada bija izsīkuši. Man studijai tērpus vajadzēja krāsot... nekur neatradu :(

Ja nu vienīgi kādam tantukam lauku mājā būs kāda paciņa nomētājusies...
ir arī Dari pats vai Prasmīgās rokas, katrā ziņā saimniecības preču..>:)) galerijā M6 Vecrīgā. 100% kokvilnai un viskozei, laikam arī vilnai.

krāsoju veļas mazgājamajā mašīnā 95`C režīmā garo ciklu. pirmo mazgāsanu jaliek ar sodu, lai atver šķiedras, tad skalošana. otrajā mazgāšanā lej krāsu, pievieno rupjo sāli. pēdējai skalošanai pievieno etiķi vai citronskābi. Viss.
dzirdēju, ka tagad esot veikalā nopērkama krāsa audumam, ar kuru var krāsot apģērbu veļmašīnā (nav, kā senos laikos, jāvāra katlā).... bet diemžēl precīzi nezinu, kur tāda tiek tirgota...
droši vien kādās bodēs, kur tirgo dažādas mājsaimniecības lietas.
··· Krāsa: Kur iegādāties krāsu ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kaķēnu prognozējamā krāsa (10)
man ir melna kaķene. kādā krāsā varētu būt kaķēni, ja runcis ir balts, melns, ruds vai raibs? vēlos baltu kaķēnu
Klau, mičurinieti, nav vieglāk vienkārši nopirkt baltu kaķi un beiKta balle? palasiet par ģenetiku kaut virspusēji, būs skaidrīte Man ir britu īsspalvainais, ko sapāroja ar citu britu īsspalvaino, bet piedzima arī garspalvainais :D Pa kreisi nošmaukt nu nekādi nevarēja - tātad, jāmeklē vēl dziļāk dzimtā. Tas pats jau ar krāsām, ne? https://www.ss.lv/msg/lv/animals/cats/outbred/aklip.html
Tikko pati tur iegādājos...lieliski tīri balti kaķēni.
...jeee- dzimtas koks jācep! :D
...manejā. melna gandriz- triskrāsainos abuja- toč kā siāmieši!...tik tādu kaimiņu gan itkā tuvumā nava...ja neskaita pāris rižiku :D
··· Krāsa: Kaķēnu prognozējamā krāsa lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kad kaķēniem mainās acu krāsa? (2)
Man tāds viens jau it kā 2 mēneši, bet acis vēl pēlēkas. Ja zinātu, varētu arī vecumu precizēt.
Gan kaķēniem,gan kucèniem mainās...Piedzimst ar zilganām un tad nomainās Nekad neesmu pieredzējis ka kādam mainās acu krāsa. Ar kādām nācis pasaulē, ar tādām jazīvo. Laukos kaimiņsunim viena acs ir zila (mantojums pa haskija līniju (māte)), otra brūna (krancis parastais). ··· Krāsa: Kad kaķēniem mainās acu ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Krāsas maiņa uz radiatoriem (13)
Kā noņemt krāsu no metāla? Smilšpapīrs Nr 100? Varbūt kaut kāds "vaitspirts"?
Nu ja - smilšpapīrs ( saķerei )un pēc tam pārkrāso tajā citā krāsā . Mavs_VivaForever Es minu, ka Ita netaisās tos radiatorus skrūvēt nost. Tā ka smilšu strūklas un radiatoru karināšana kaut kur krāsošanai atkrīt. Ar krāsas noņēmēju var darboties. Ja izstrādājums nav no pārāk plāna metāla - tad smilšustrūkla vai skrošustrūkla. Uz čuguna radiatoriem šī metode strādās ideāli. Ar plānajiem bleķa radiatoriem - tikai smilšustrūklu un uzmanīgi.
Pēc šīs apstrādes tu iegūsi tīru, abrazīvu virsmu, pie kuras krāsa labi turās klāt. Tikai nevajag bremzēt, citādi paspēs aprūsēt.
Vislabāk krāsot ar pulverkrāsu, tikai ja detaļa ir masīva (čuguna radiatori), tad pirms krāsošanas tie jāuzkarsē. Vēl problēma ir tā, ka čuguna radiatori ir smagi, tos ne visur var piekārt pulverkrāsošanai.
glezotājs - automašīnu detaļas ar pulverkrāsu nekad nekrāso, tam izmanto "slapjo" krāsu.
Vecos čuguna radiatorus, kuri nomāzēti pampaku pampakiem ar 10 kultūrslāņiem, vislabāk tīrīt ar fēnu, pēcāk slīpēt ar smilšpapīru. ··· Krāsa: Krāsas maiņa uz radiatoriem lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Grīdas krāsa (22)
Dikti nepatīk tradicionālie "grīdas krāsu" toņi. Esmu beidzot nokasījusi veco, bišķi pieslīpējusi, piešpaktelējusi un atradusi sev interesantu alkīda emalju. Vai tā ir piemērota un pietiekoši izturīga grīdai.
18:26 vai tad mūsdienās nav tā, ka paņem bāzi no normāla ražotāja, kas paredzēta grīdām un uzjauc toni kādu sirds kāro. kāda tur vēl pašrocīga miksēšana lai bēšu dabūtu? Jāskatās, lai tā ir domāta grīdām, ir arī parastās alkīda emaljas, kas paredzētas vairāk dekotatīvām virsmām, nevis praktiskām. Tas, ko saka virsaitis saka par slodzes notūrību ir galīgi garām, pirmo reizi ko tādu dzirdu, neviens ražotājs tādus testus krāsai neveic, ir citas kvalitātes kontroles sistēmas. Atceries nokrāsot 2-3 reizes ar GRĪDAS krāsu un privātai lietošanai būs gana labi. Ja jau esi tā nocīnījusies tad uzliec tonētu eļļu. Būs pavisam cita lieta. es ari par baltu griidu! Man tada ir,ar melnam listem. Balts paklajs,ar melnam malam,fantastiski! Ilgi baidijos,bet ne mirkli nenozeloju! Vai tad veikalos vairs pēc kataloga krāsas nemiksē? Pagājušvasar varēja izvēlēties kādu no 2000 toņiem. ··· Krāsa: Grīdas krāsa lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kā notīrīt grunts krāsu no metāla? (6)
Nokrāsoju melnas tērauda trepes ar grunts ūdens emulsijas krāsu .Kā notīrīt ?
Ja emulsija nav pārāk kruta, vari vienkārši to metodiski slapināt ar ūdeni un noberzt ar drāšu birsti.. Vai arī fleksim drāšu uzgalis un uz priekšu.. nu gan,ieberzies!
ja trepi,nevar,vienkaarshi nonemt un nopuust ar smilti-atliek ciiniities ar rokas instrumentiem.
ilgi un ciitiigi.
Un tur uz tās gruntenes bundžas jel kaut ar vienu vārdiņu bija pieminēts, ka tā paredzēta METĀLAM? Ķepsē nedomājot...
Smilšu strūkla, drāšu birste uz flekša, jeb ar zobiem pagrauz...
Krāsu noņēmēji uz ūdens emulsiju nedarbosies tev vēlamā veidā.
Viena no labākajām metodēm - smilšu strūkla vai skrošu strūkla. Tikai tad jāmeklē, kam ir atbilstošas iekārtas, mājas apstākļos tas nav izdarāms. Krāsu veikalā ir nopērkami krāsu noņēmēji,ātri un vienkārši ··· Krāsa: Kā notīrīt grunts krāsu no ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Notīrīt trubas (10)
Ar ko un kā var notīrīt veco krāsu no apkures trubām un gāzes trubas?
Nu viņš nav smirdīgs - tas smaķels pat patīkams, bet nu kaitīgs veselībai.
Nu, kādi vēl varianti var būt, neveicot demontāžu? Ar veciem čuguna radiatoriem un kapu čuguna beņķu kājām dara tā, ka viņas met ugunskurā, tad tā krāsa nodeg nost, bet ar gāzes trubu - nu nevar tā izdarīt... Nu, ja man vajadzētu - es tomēr izmantotu krāsas noņēmēju. Ja būtu koka detaļas, tad varētu ar celtniecības fēnu un skrāpīti, bet nedomāju, ka gāzes trubu vajadzētu speciāli pakļaut karsēšanai.
celtniecības fēns un drāšu birste... ...gaidām ziņas par gaisā uzlaistu māju...Cilvēki- esiet modri! Padomi ir bīstami!! Ir krāsas noņēmēji, ko uztriepj virsū un kas uzrauj veco krāsu, bet viņi ir tā teikt kancerogēni - jāstrādā labi vēdināmā telpā, cimdos utt. Uztriep to žļuru, kur vajag - pagaidi, kad uzraus burbuli un tad ar kādu acetonāizmērcētu lupatu mazgā to visu nost. Nofinišēt varēs pēc tam ar smilšpapīrīti.

Var jau ar drāšu birstēm arī ņemties, bet šmuce lielāka un laiku paņem vairāk...
Smilšu strūkla. ··· Krāsa: Notīrīt trubas lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Virtuvē padomju laika griesti, kā nokasīt veco krāsu? (11)
Noprot, ka sajaukts krīts ar baltu krāsu , vietām atlobījies, slapinot un kasot nost iet vietām. ja tstaasu to kas nenāk nost vai atkal nelobīsies
Silts ziepjūdens ,lielā maklovica ,kāpnes un špahteļlāpstiņa .Var nokasīt līdz "kaulam",un tad līdzināt ,vilkt ,taisnot darināt un dekorēt ,kā sirds vēlās . Sniegarozei jaapiekrīt...vienīgi--pirms kā vēlas-- kaadu grunti savelkošu:) I Var labot šos pašus griestus :
1) Nolādēt 15x to mūdzi, kas tādu *uiņu uzmeistarojis, 2) mazgāt un kasīt nost visu to, kas nāk un kas nenāk, 3) dziļumgrunts, bet ne no lētajiem sūdiem 4) rotband, ja vajag piemest dziļākas vagas 5) špahtelējums 6)tālāk pēc izvēles. (betokontaktu lieto zem flīzēm vai vietās, kur skaidri redzams, ka ar labu apmetums klāt neturēsies,izkritušās paneļu šuvēs utt.Ja tādas vietas ir, tad betokontakts pirms rotband)
II Var likt jaunus griestus no riģipša
III Var likt piekaramos griestus
es gan liktu nošaut to, kurš izgudrojis reģipsi.... es par to,kā saka selnija_ pacietigi kasi tik nost,bet kur vēl padomiju laika paliekas tik ilgi??hmmm ··· Krāsa: Virtuvē padomju laika griesti, ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Krāsas tīrīšana no stikla (10)
Kā notīrīt gruntskrāsas traipus no loga stikla?Tos nokasīt arī nav iespējams...
maru!
Kas tad stiklu var izšķīdināt?! :))
Žilete ar rokturīti visos celtniecības veikalos.Ar to tīru arī keramikas plīts virsu. Ar zhileti, gan jau kaut kur veel var nopirkt. Palasi, uz kādas bāzes tā gruntskrāsa ir (kas ir šķīdinātjs), uzklāj uz traipiem, paturi lai atmirkst un tad ar žileti... Vai otrs variants - vecās krāsas noņemšanai paredzētā želeja - bet to gan izmēģini uz kāda stikla atgriezuma (nezinu, vai nebojās stiklu)... Gauja - ne nu gluži šķīdināt, bet sabojāt spīdumu, piemēram! Zinu jau, ka ar koncentrētām skābēm tīra ķīmiskos traukus, bet - antikvariātā ir gadījies dzirdēt - tā laika stiklam tas defekts nav notīrāms nekādiem līdzekļiem... ··· Krāsa: Krāsas tīrīšana no stikla lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Krāsojums pie sarkana dīvāna (30)
Kadas krasas sienas, paklajs un citas mebeles piestavetu viesistabai, kuraa butu sarkans divans?
es taisiitu k-ko zebrainu,vai nu ar reklamu un lielpilsetas reprodukcijam uz sienam. Melnas sienas, baltas mēbeles. Vai melnbalti strīpotas sienas...
Uh, kā tur varētu izvērsties.:D
Ja tas dīvās spilgti sarkans.
nu tak, nopeerc kraasainos ziimuljus un paziimee - paeksperimentee.
Kaut vai, viena siena sudrabpeleeka, paareejaas baltas, melns paklaajs.
Varbūt baltas.. Piedod, bet vai vienkāršāk nav pārkrāsot dīvānu. ··· Krāsa: Krāsojums pie sarkana dīvāna lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu