Lietussargs

Lietussargs - jautājumi un diskusijas

Kvalitatīva vīriešu lietussarga iegāde (3)
Kur Rīgā var iegādāties kvalitatīvu vīriešu lietussargu? Padomju laikā, ja paveicās, varēja nopirkt japāņu tirdzn. markas "Trīs ziloņi" lietussargu. Ko lai pērk tagad?... :(
Saliekamo vai čemberlenu? Pēdējie ciešamā kvalitātē dabūjami praktiski dajebkur, ar pirmajiem ir smaga problēma un ne tikai šajos platuma grādos. Pamatā visur tiek tirgoti vienreizējie (uznāca lietus, nopirki, palietoji, pārgāja lietus, izmeti tuvākajā miskastē). Pats nopirku Londonā, bet arī tur nācās krietni pameklēt. ..noteikti ņem tādu, kam iekšā apaļas stiegras- tās ar U-veida vienreizējie. Man nav krutais, bet kad vējā pārmetas, mierīgi atgriežu "normālā stāvoklī". Pa Discowery demonstrēja kruto lietussargu, tipa kautkādas kaujas starp jaunizstrādājumiem.Cīnījās lietussargs pret gaisa pūtēju baigi jaudīgo...Lūk tas ir lietussargs!Pašiem zandaļi no zemes sāk atrauties, reiširmim hoķ bi hni... ··· Lietussargs: Kvalitatīva vīriešu ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Lietussargu remonts - vai šāds atavisms vispār vēl pastāv? (4)
Lietussargu remonts- vai šāds atavisms vispār vēl pastāv? Lietussargs-automāts, padārgs , ar pretvēja spieķiem , lielu diametru tikai pāris dienas lietots un ir mistiski salocījusies viena riba. :(
Nes atpakaļ kur pirki! Man apmainīja.! Jā, man līdzīgu lietussargu salaboja darbnīcā pretī Galerijai Riga - Rīdzenes ielā 2. Sorry, pretī Galerijai CENTRS! arī domā, ka jānes atpakaļ uz veikalu un jāmaina... ··· Lietussargs: Lietussargu remonts - vai ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Lietussargs lidostā un lidmašīnas bagāžā (11)
Kas lidostās notiek ar lietussargiem??? Jālido drīz - būšot baigais lietus... Kas un kā ar lietussargiem??? Nekur neredzu, ka būtu rakstīts, ka garo lietussargu varu nest rokā... Nav arī rakstīts, ka tie vispār aizliegti ...
Lielos nelietoju, bet saliekamais mugurenē vienmēr līdzi, piesējušies nav. Ņemot vērā, ka lidostā jāierodas laicīgi, tad var paspēt viņu apžāvēt gan rindās stāvot iekāpšanu gaidot. Varat celjot ar mazu, bagaazjaa ieliktu, lietussargu. Lielie nav atljauti. google nav teikts par lietussarga lielumu,vari paskatities pats,briinos,ka pats neesi lidz tam aizdomajies Esmu redzējis, ka ček-in punktā lielos liek atstāt... Man nav bijusi nekāda problēma ar mazo saliekamo. Jā, atver apskatei un atdod atpakaļ. Nododamajā bagāžā var nodod arī lielo, ja tik iekļaujas somas gabarītos. ··· Lietussargs: Lietussargs lidostā un ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kur salabot lietussargu? (4)
Vai kāds vēl mūsdienās labo lietussargus, vai arī nopirkt jaunu ir lētāk (manējais nav no lētā gala)?
Es pērku Jiskā (Jysk?) vai kā tur to lēto preču bodi sauca :)) Vienu salauzu, pa ceļam uz mājām nopirku nākamo (ko lauzt). Un tikai 1.99 :)))
Bet vispār labo, esmu redzējusi izkārtnes, parasti kopā ar apavu un somu remontu :)
Tavs būs "krutka". Dārgie lietussargi praktiski nelūzt. Manējam dārgajam jau drēbe izdilusi, bet nav salūzis. Dārgā gala firmas lietussargi lūzt ka maz nemetās, vajag tik riktīgu vēju :)
Salabot var Rīgā, Lāčplēša ielā 35, pagalmā, pagrabā ir remontdarbnīca, vismaz pats tur taisiju :) Toreiz salūza viena ``riba``, samaksāju 3 Ls
··· Lietussargs: Kur salabot lietussargu? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Lietussarga tīrīšana (6)
Kā iztīrīt no gaiša lietussarga, locījuma vietā radušās netīrumu svītras?
Veļas mašīnā labāk neliec, ja vien Tev nav īpaši lietussargiem paredzēta :D Ok, lai ieliktu veļas mašīnā, visdrīzāk, būtu japārgriež visi stiprinājumi pie rāmja, jānoskrūvē kāta gals, un pēc mazgāšanas jārēķinās ar to, ka tie būs jāpiešuj atpakaļ.
Labāk, atver lietussargu un ieliec vannā, tad kārtīgi saslapini, un ar saziepētu (jāeksperimentē - var būt uz netīrumiem iedarbojas Fairy, varbūt veļas ziepes vai pulveris) suku apstrādā visu virsmu, īpaši izsukājot netīros locījumus. Var arī uz 5-10 min atstāt ziepainu, lai atmirkst netīrākais. Skalo ar dušu. Ja vajag - atkārto sukāšanu netīrajām vietām. Nopurini, ļauj nožūt. Ja atvēršanas mehānisms ir no rūsējoša metāla, tad uzreiz pēc nopurināšanas, apžāvē ar fēnu visu kātu un to bīdāmo gredzenu. Kad sauss, tad ir jēga nopūst ar kādu pretmitruma aerosolu - apavu veikalos tādus var iegādāties.
Pamēģini ielikt veļas mašīnā... :D
Bet ja nopietni. Es savējo tīrīju ar trauku mazgājamo līdzekli, man tāds labs, kas visu tīra, un asu švammi. Noliek uz galda/dēļa un paberzē.
Bija man reiz balts saliekamais lietussargs.No šādas situācijas tiku ārā šādi-uztaisīju diezgan stipru Fairy šķīdumu(ūdenī:)) un ieliku lietussargu mērcēties,pailgi,tad ar stipru birsti atberzu traipus.Sākumā gan liku diezgan karstā..Ilgi nācās gan skalot,bet pēc tam bija kā jauns! No iedzeltējušajām locījuma vietām-ne miņas! Žāvēju atvērtu saulītē-tad bija vasara..Galvenais,lai ātri izžūst,citādi,pasarg Dievs,vēl rūsas pleķīši parādīsies... Nekā, tikai izmest ārā! Un nākamreiz nepirkt tika gaišu! Ar augspiediena mazgataju !!! ··· Lietussargs: Lietussarga tīrīšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kur var salabot lietussargu? (2)
man liels lietussargs.tādu grūti kur nopirkt.Kur var salabot???
Jebkurā specializētajā lietussargu remonta darbnīcā. Flerijs varēja jau būt konkrētāks, citādāk tikai muldēšana muldēšanas pēc. Nav nemaz tik viegli tās darbnīcas (reāli darbojošās) tagad atrast, man vismaz neko jēdzīgu nav izdevies. ··· Lietussargs: Kur var salabot lietussargu? lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu