Maxima

Maxima - jautājumi un diskusijas

Vai Maximas darbiniecei kas atrodas zālē jāzin latviešu valoda ? (62)
Vienīgā darbiniece, kas bija atrodama Jaunciema veikala Maxima tirdzniecības zalē krāmējoties gar plauktiem ar uz darba virssvārča uzšūtu tekstu "pajautā, es palīdzēšu" vispār nesaprot latviski NEVIENU VĀRDU! Šis fakts ...
Ja palasa šos komentus, tad skaidri redzams, ka te nav nejaušu atbildētāju komenti, jo dzīvē nekur needzu tik stulbus un savu zemi un savu tautu necienošus subjektus. Tas skaidri norāda uz SC kremļa bandas poittehnologu pūlēm it visos portālos un pat te iebāzt algotus svešos, kas imitēs it kā latviešu viedokli. Par valsts valodas nezin. vai ignorēšanu jāziņo valodas centram un ar ar vien augošiem naudas sodiem tos nelojālos ārstēs. Ideāli protams būtu tos atdabūt uz savām dzimtām mājām,bet kā jau krievijas nodevēji, tie to mīl tik pa lielu gabalu. no iepriekšējām atbildēm tu vari noprast, kāpēc apkalpojošais personāls nekad nebūs spiests mācēt latviešu valodu. Bāc!
Genocīds pret latviešu valodu Latvijā!
LaskovijMerzavec : kur redzi latviešu valodas uzspiešanu? Varu pateikt ka savā mūžā nēsi īstu latviešu valodas uzspiešanu pat redzējis!
Es gan esmu pieredzējusi krievu valodas uzspiešanu, gan tikko pēc skolas beigšanas, gan tagad strādājot jau 20-it gadus brīvā valstī!
( bik aizsvilos, laikam )
Es domāju, ka pareizi esi dusmīgs!
Tāda situācija nav pieļaujama!
··· Maxima: Vai Maximas darbiniecei kas ... lasīt visu diskusiju (62 atbildes) –»
MAXIMA, ir pagājis gads ... (39)
Cik daudzi no jums var liekot roku uz sirds apliecināt, ka ir izdevies pildīt sev doto solījumu, neapmeklēt šī zīmola veikalus vairs nekad? Man ir, bet redzot Maximu pilnās autostāvvietas ir skaidrs, ka Maximas atkal rullē. Kas ...
Mani vairāk interesē kāpēc neviens neboikotē būvniecības kompānijas, kuras tiešākā veidā ir atbildīgas par notikušo. Vai tad tikai Maximas iekšējie kārtības noteikumi būtu novērsuši ēkas sagrūšanu? Varbūt būtu novērsuši tik lielu upuru skaitu, bet ne jau noturējuši ēku! Tikai informācijai - neesmu sev devusi tamlīdzīgu solījumu, tādēļ roku uz sirds varu nelikt.
(Tiesa, Maximas veikalos neiepērkos)

Toties devu sev solījumu censties labāk izturēties pret saviem radiem, draugiem un paziņām, jo nekad nevar zināt, kad "uzkritīs nelaime" - to arī cenšos pildīt.
...nu Vieniibas Gatvee,kur ir arii Maxima,atrodas gan banka,gan zooveikals,gan Cenu Klubs,Kurshi...taapeec arii pilna auto staavvieta.
Redzot vakar raidiiumaa tos purnus,kuri uzvelj vainu viens otram,bet izraadaas,ka pie apsuudziibas kaads sanjems TIKAI 4 GADUS!!!,negribu vainot nevienu shii tirdznieciibas tiikla pirceeju.
vai man dieniņ:DDDD
Es apmeklēju MAXSI veikalus,apmeklēju arī Rimi un arī PRISMA ,pārējos veikalus reti.
Vislabāk man patīk tirgus!!
Naudas trūkums un plašais veikalu pārklājums pie vainas.
Pati cenšos neiepirkties MaXsimā,bet gadās.Tur iepērkas galvenokārt krievvalodīgie un viņi daudz ko dara par spīti.
··· Maxima: MAXIMA, ir pagājis gads ... lasīt visu diskusiju (39 atbildes) –»
Vai ir vēl kāds, kurš neiepērkas Maximā? (68)
Es konsekventi tur neeju iekšā kopš 21/11/2013. Un nevajag te par nabadzību un veikalu trūkumu...Par principiem(sirdsapziņām, ne krekliem) ir stāsts.
Iepērkos. Manai dzīvesvietai blakus atrodas gan Rimi, gan Maxima. Atšķiras piedāvājums. Ir lietas, kuras Maximā ir labākas, kvalitatīvākas. Esmu strādājis servisa uzņēmumā, kas apsaimniekoja kā Maxsimas, tā Rimi. Pa virtuves durvīm ielūkojoties - pilnīgi nekādas atšķirības. Tieši pretēji - Rimi nepatika vairāk. Abos tīklos strādā tikai cilvēki. Atšķirība ir tajā, kā katrs attiecas pret to, ko dara. Un tikai.
Nekā personīga. Vien pieredze :)
Tiem, kuri vēl arvien vaino Maximu Zolitūdes traģēdijā, trūkst elementāras loģiskās domāšanas! Jūs atzītu sevi par vainīgu, ja Jūsu vadītajai mašīnai būtu rūpnīcas bremžu defekts un tā dēļ, iebraucot kokā, ietu bojā pasažieris - Jums liktu maksāt pasažiera radiem kompensāciju un nesegtu zaudējumus saistībā ar sasisto mašīnu?!
Tas ka ugunsdzēsības signalizācija diezgan regulāri neadekvāti ieslēdzās, nedod tiesības vainu novelt uz Maximu. Tad jau drīzāk atbildība jāprasa no signalizācijas apkalpošanas firmas, kura nenodrošināja adekvātu signalizācijas darbību, kas noveda pie tā, ka uz signalizācijas ieslēgšanos cilvēki vairs nereaģēja! Pie tam, traģēdijas dienā, signalizācija bija nostrādājusi apmēram stundu pirms veikala sabrukšanas, nevis katastrofas brīdī! Un šī bija ugunsdrošības signalizācija, nevis būvkonstrukciju deformāciju signalizācija!
Arī Maxima ietilpst Zolitūdes katastrofas cietēju skaitā, ne tikai bojā gājušie - ir visai ievērojami materiāli zaudējumi un negūtā peļņa no veikala, kurš pārtrauca darbību. Tā ka tas viss būtu piedzenams no būvniekiem, attīstītājiem un uzraugiem. Izskatās ka tieši tie visu laiku mēģina uzturēt negatīvu viedokli par Maximu, lai cerētu uz mazāku atbildību par katastrofu.
Maximas veikali mani apmierina - šis tas tur ir labāk nekā Rimi vai citos lielveikalos. Iepirktos tur biežāk, ja atrastos pa ceļam vai tuvāk mājām!
Maximā reti iepeerkos, jo nav pa ceļam...bet vai taisni Maxima vainīga pie tā kas notika...?!
Tādas būdeles ir visiem...un "toreiz" es točna pieveersu uzmaniibu, katrai lielbodie kurā ieeju- zin, visas vairāk vai mazāk ļīdzīgas...visām varētu piekasīties....
Ja vajag iepērkos. Un sirdsapziņa nemoka. tad jau pec sada principa skatoties-NEBRAUKSIM PA MUSU BEDRAINAJIEM UN NEKVALITATIVAJIEM CELIEM,,,naudu izzog,avarijas visu laiku,,, ··· Maxima: Vai ir vēl kāds, kurš ... lasīt visu diskusiju (68 atbildes) –»
Par "Maxima" trageedijas vainīgajiem. (63)
Kā jus domājiet - kādu reāli iesēdinās par tik lloti, loti daudz cilvēku netiissu nogalinaassanu ? Un ja iesēdinās, tad uz cik ilgu laiku būtu tas jādara , un cik reāli darīs, ja darīs tā ?
Maximas traģēdija atspoguļo mūsu valsts infantīlismu ne tikai būvniecības nozarē Ir krimināllikums, kur ir noteikti sodi par nogalināšanu aiz neuzmanības, vai par darbībām, kuru rezultātā cietuši vai gājuši bojā cilvēki. Jaunu likumu taču nepieņems. Tie termiņi nav pārāk lieli, max kādi 5 gadi laikam, tas gan juristiem jāvaicā. Apsūdzības būs noteikti, kā beigsies tiesa - tas jāorasa pareģiem:) Nav vērts prognozēt,lai viss rit savu gaitu.Skaidrs ir viens ir jābūt vainīgajiem un ir jāsēž cietumā,jo tik daudx znevainīgu cilvēku aizgāja bojā,tik daudz nevainīgu cilvēku ir skropļotu un visa Latvijai ir paliekošas bailes iet uz lielveikaliem. Noripos dažas galvas, reāli neviens nesēdēs (nosacīti sodi).
Ceru pamainīs likumdošanu.
Vispirms domāju ka vajag mums visiem BOIKOTET Maximas veikalus! Tie kretīni neevakuēja cilvēkus. Vispirms ir jāevakuē cilvēki JEBKĀDAS trauksmes gadījumā un tikai PĒC tam jāmeklē trauksmes iemesls! VISPIRMS CILVĒKI!!!! ··· Maxima: Par "Maxima" trageedijas ... lasīt visu diskusiju (63 atbildes) –»
Vai Zolitūdes traģēdijas vaininieki jūsuprāt saņems pelnīto sodu? (29)
Esot bijusi aptauja, kur lielākā daļa atbildējusi negatīvi uz šo jautājumu(lasīju šodien tvnetā). Es nebūt nealkstu asiņu, bet te runa ir par principiem - tāds notikums nedrīkst palikt bez sekām(īstajiem vaininiekiem, kuri ...
Vaininieki ir Rīgas pilsētas attīstības departaments un Maksimas drošības dienests.. Pirmie tadēļ ka deva dobro murgainai celtniecībai(patiesība projekts ka tāds ir ārprāts), otrie, tādēļ ka pārkāpa drošības noteikumus..Ja signalizācijas devēji skaļi paziņo par draudu esamību, drošības dienestam būtu jārīkojas saskaņā ar drošības noteikumiem Tas jau uzreiz bij skaidrs kad sētnieks Vaņa ir vainīgs jo nebija laikus rudens lapas noslaucījis no jumta.

Bet patiesībā es ceru ka kādu tomēr ieliks spīlēs, jo šito nevar ne noklusēt, ne noslēpt un ari atpirkties ir pagrūti. Tiesa jautājums ir un paliek vai būs īstie, vai atkal tikai pārmiju bīdītāji. Ne velti leiši ir paņēmuši 12 dārgakos advokātus, tur naudu nežēlos. Bet kad vajadzēja upuriem samaksāt, tad cēli ar lielu pompu sīknaudu kaisīja.
Taču mani visvairāk uztrauc tas kādi likuma panti tiks pielietoti un noziegums klasificēts. Ja slepkavība (ar) bez iepriekšēja nodoma, tad tas būtu jau tuvāk patiesībai.
Bet ja tikai kā kautkāda saeimas samudžināta būvniecības likuma pārkāpums - tad ir jāatzīst ka tiesiskums šinī valstī ir galīgs čau. Jo par šito maksimums trīs gadi valsts maizē var dabūt.
īstie vainīgie ir austākie ierēdņi,būvfirmu priekšnieki,būvvalsū priekšnieki,kuri pieļauj "smērēšanu"kā arī īpatnējie sahēmotie iepirkumi,kur valda patiesa miskaste! kā var nosist cenu zem pašizmaksas,-tad nemitīgi lipināt ko klāt,tad vēl ierēķināt nelegālopaņemšanu uc.
tas ir gan ar vilcieniem,gan Ušakova nemitīgajā naudas šķērdēšanām talonu,karšu uc brīnumu naudas izšķerdēšanai,Rīgas Dome iR atbildīga gan par Rīgas ceļiem-nekārtībām uz tiem,autobusu-trasporta cenu uzskrūvēšanu,ostas teritorijas nesakārtotību , cetņu uztjūnēšanu,kā arī par ušakova vēlmi celta un atļaut monstrus-ā āgenskalā-it kā rekonstrukcija-koka apbūves vietā-milzu monstrs dzīvokļiem un itkā birojam,un atkal monstrīgs tirdzniecības placis!ekonstrukcija nenozīmē-nojaukt un uzcelt monstru, bet gan ATJAUNOT ESOŠO!-par to ātiesā ušakovs.!tāpat kā gadiem ilgu sadarbību ar kremlI-okupantu svētku svi´nēšan-sarkano fašitu dienā!eļiem-nekārtībām uz tiem,autobusu-trasporta cenu uzskrūvēšanu,ostas teritorijas nesakārtotību rĪGAS dOME-uŠAKOVS UN rĪGAS bŪVVALDE,KĀ ARĪ rĪGAS NAMU APSAIMNIEKOTĀJU SASHĒMOTIE PLĀNI,NAUDAS KĀŠANA SAVOS MAKOS!
Vainiiga SISTEEMA,un,sisteema nekad ne par ko neatbild,jo ir pie varas...Noskataties Zvjagjinceva Leviafanu!Domaajat filma par Krieviju?!Nee,tas ir adapteets amerikaanju scenaarijs par cilveeka nieciibu sisteemas priekshaa!Iztiesaas,kaa vajag kaadam tur augshaa,Nav jau pirmaa reize... Pēc būtības sākot ar ahitektu ,būvinžinieriem,arī būvvaldei visiem licence nost un jāsēž būtu,pie mums tas nebija,nebūs,tip saņēma ciet,ir izlaisti brīvībā..
No otras puses cilvēku nav un nepacelt augšā...
··· Maxima: Vai Zolitūdes traģēdijas ... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Maximas boikots. Aprobežotība vai degradācija ? (77)
Varbūt ne viens, ne otrs bet kaaut kas vēl ļaunāks ? Varbūt tā ir vienaldzība pret līdzās esošajiem ?
Tagad visas domas tik ap Maximu vien , bet līdzīga situācija ir vēl citās vietās , tieši darba ziņā . Man paziņa kādu laiku strādāja DROGĀS , vienkārši aizgāja , jo tur darba apstākļi arī briesmīgi. Tad jau vajadzētu boikotēt visus veikalus , lai reiz ieviestu kaut kādu kārtību , attieksmi pret darbiniekiem un normālas algas . boikotēju. man nevienam nekas nav jāpaskaidro, kāpēc
pie tam man vienalga, vai tā ir aprobežotība vai degradācija.
/man ir vienalga, ko jūs par mani domājat, jo par jums es nedomāju vispār!/
attapās vēl-viens:)))
neesmu manijusi,ka baigi boikotētu,jo garām braucot var redzēt,ka tur tāpat stāvvietās autiņi,ir gan mazāk,bet ir.Vakar pie pirmdienas dienas bija neredzēti daudz auto pie Spices vakarā,bija jāriņko lai atrastu kur nolikt,tātad tomēr boikots ir tiem maxsi veikaliem.Man maxsi nekad nav bijios favorit veikals,bet reizēm tomēr iegriežos,jo ir pa ceļam.
Ne aprobežotība, ne degradācija - vienkārši savas subjektīvās attieksmes paušana sakarā ar notikušo. Nekāds boikots nebija izsludināts, kad jau daudzi pēc notikuma pauda nostāju, ka uz šī tīkla veikaliem vairs nebrauks. Boikotēšana tāpēc, ka citi tā dara, nu tad es arī - tā gan ir vēlme sevi pievienot "pareizajiem", vēlme apliecināt sabiedrībā, ka man taču citi rūp, es neesmu vienaldzīgs. Kāpēc speciāli jāparāda? Nu, iemesli dažādi mēdz būt. :) Man jau patīkas, ka boikotē :D Maxima mans tāpatās kā ļoti daudziem ir mīļākais veikals dēļ zemām cenām un lielā sortimenta. Tā kā - jo vairāk kāds boikotēs, jo vairāk viņi laidīs zemē cenas, lai vispār kko pārdotu, jo pārtika jau ātri ir jārealizē, un jo lētāk es varēšu iepirkties. Tā kā - lūdzu, esiet čaļi un boikotējiet vairāk! :D ··· Maxima: Maximas boikots. Aprobežotība ... lasīt visu diskusiju (77 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu