Mēbeles

mēbeles foto attēls

Mēbeles - jautājumi un diskusijas

Virtuves mēbeles - kur nopirkt? (13)
Nepieciešami daži skapīši virtuvei. Polijas ražojums. Zvanīju uz "Poļu mēbeles", tur tikai uz pasūtījumu. Komplekti neder, individuālie pasūtījumi, arī nē. Zinu tikai Mēbeļu namā, varbūt ir vēl kādi veikali Rīgā, kur tos dažus skapīšus...
Optimus...zemāko cenu zemākais gals, atvainojos- zemākās kvalitātes zemākais gals! Mēbeļu namā labāk ne.. vai vismaz rūpīgi izpēti.. tur mēdz būt tādi, kas ātri sašķiebjas :D Bet vispār ir jau Optimus mēbeles, viens bija pie VEF tilta veikals.. Optimus mēbeles. Arī internetā. Ja iet runa par standarta skapīšiem, pameklē DEPO !
Bet turp ir vērts doties, ja rokas neaug no *****, jo pašam viss jākomplektē pa daļām.
Slokas iela 52, korpuss 7 ··· Mēbeles: Virtuves mēbeles - kur nopirkt? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Mēbeles internetā - pozitīva vai tomēr negatīva pieredze. (11)
Esmu noskatījusi dažas mēbeles internetveikalā Mēbeles1lv. Parakņājos atsauksmēs- sūdzībās. Ir gan. Bet tur jau tikai negatīvais. Baidos iekrist ar šo veikalu. Vai jums ir bijusi arī pozitīva pieredze?
Kā var pirkt tādas lietas netā. Tās tak ar aci jāredz dzīvajā. Ja patīk,tad jāpērk! Par ko ir sūdzības? Tādi riski vienmēr pastāv, ja preci pasūta. Pašam pieredzes nav tieši ar šo veikalu, jāsakontaktē ar viņiem, jānoskaidro kādu atbildību uzņemas u.t.t. Es Jyskā. Kad bija akcijā, pasūtīju drusku virs 250 eiro, piegāde sanākusi bezmaksas, piegadāja visu ļoti precīzi pēc 3 dienām. ··· Mēbeles: Mēbeles internetā - pozitīva... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Dīvāns kaķu draugiem (22)
Kā izvēlēties jaunu dīvānu, ja mājās ir kaķis, kuram patīk trīt nagus arī dīvānā. Ir man dīvāns ar speciālo "kaķu" audumu. Neteikšu, ka man ļoti patīk tas audums, bet kaķa dēļ, samierinājos. Tagad domāju, vai jauna dīvāna izvēli...
Noteiks kaķis, jo Tu dzīvo pie kaķa.
Bet, vispār var labi sadzīvot, ja grib.
No tiem kakiem ir tirais posts man te ar viena ir pienemusi darba un kad rajos piekerdama plesot mebeles tad lec no prieka pa gaisu ka brunalas kad agrak palaida pavasaros plavas! Mums bija Siāmas kaķene. Reti mīļš un gudrs kaķis. Nodzīvoja 17 gadus. Mīļajai kaķenei bija nagu asināmais stabiņš un sava mājiņa kur patverties no mīļajiem bērniņiem vai dusmīgas saimnieces. Un tomēr ik pa brīdim mēģināja nagus asināt uz dīvāna malas pie tam skatoties cilvēkam acīs.
Kaut kur dzirdēju ieteikumu, lai kaķis neasinātu nagus pret dīvānu vajag pašam iezīmet teritoriju. Tātad palūdz, lai kāds vīrietis (teritoriju iezīmē tikai vīrieškārtas radījumi neatkarīgi no tā cik viņam kājas vai ragu esamība) iezīmē jeb pareizāk sakot apčurā tavu dīvānu.
Man daudz kaķu nav bijuši - bet tā "princese", kura plēsa dīvānam galus - viņa to darīja par spīti manām agresijām - es viņu vajāju, bet viņa to darīja paslepus - es taču nevaru klapēt zvēru par to, ko es neesmu pieķēris, ne? :) Taču laukos kaķis nav tas pats , kas dzīvokļa kaķis - pirmā dīvānos guļ un plēš koka mājas stūrus - viņa neposta savu gultu...laukos kaķi ir ļoti iecietīgi pret vergu mantu (manējo) :)) P.S. Pret ekskluziivo trinekli pats vareeju trenneeties... ··· Mēbeles: Dīvāns kaķu draugiem lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Ar ko pielabināties kaķim, lai viņš pārstātu plēst mīkstās mēbeles? (30)
Esmu izmisumā: mana kaķene ir iedomājusies, ka esmu nopirkusi jauno dīvānu komplektu priekš viņas asajiem naģeļiem. Johaidi ar ārā,...tās mēbeles i ne lēti pirktas, paprāvu laiciņu pa kapeikai krāju, lai reiz pie sen kārotā mēbeļu...
Tāpēc jau arī plēš, ka imitācija - grib īstas ādas :D Vēl jau var ar mietu stāvēt pie smalkā dīvāna un mežonīgi aurot katru reizi, kad kaķis uz to pusi paskatās :). Tā teikt - refleksu veidot...:)) ...poņal- runci vaig...! :D Piepei pašai vaig veci- ta i kaķis ātri savu vietu ielagos! :D Kaut kur dzirdēju šādu metodi - kaķa nagu asināmo vietu vajagot ierīvēt ar vīrieša urīnu, jo kaķis nagus asinot iezīmē teritoriju. Ja nopietnāk tad pamēģini izmazgāt ar terpentīnu. No buldurjāņiem kačai tikai kaifs būs un nekas vairāk. Kaut kas stāstīja, ka viņa mašīnai visi sētas ruņči iet ar līkumu, jo ir dabūjuši ar elektrošoku. ··· Mēbeles: Ar ko pielabināties kaķim, lai... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Virtuves mēbeles Liepājā (6)
Vai kāds var ieteikt, kur griesties Liepaja individualas virtuves projekteeshanai. varbūt kādam laba pieredze, un var ieteikt.
Saldū ir čaļi kas labi taisa":)) Tikai projektēšanai vai arī izgatavošanai? Viņi izgatavo arī.Tel gan gājis nebūtībā,bet kontakti jābūt mēbeļu veikalā uz Kuldīgas ielas. ss.com Caur esesiešie būs dārgi,toties sūdīgi:)) ··· Mēbeles: Virtuves mēbeles Liepājā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai kāds ir pasūtījis mēbeles pie up-mebeles.lv? (3)
Ir doma pasūtīt iebūvējamo skapi un virtuves iekārtu. Pagaidām esmu nosliekusies uz https://up-mebeles.lv/ Kādas atsauksmes?
Esmu Vai shī ir reklāma? :D Vienmēr pērku taustāmu preci. Lai ir dārgāk, bet atkrīt liekie kreņķi. ··· Mēbeles: Vai kāds ir pasūtījis mēbeles... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Tev ko, internetā tikai oho.lv veras vaļā? Ir simtiem tādu vietu... sākot ar lielveikaliem kā Alfa Home. Ja nu slinkums specializētus veikalus meklēt. Vienmēr labāko atrod ar reklāmu ko sauc- no mutes mutē. Ja tiešām interesē labi galdniekmeistari var rakstīt privāti. turpinot, pilns ss.lv ar virtuves iekārtu ražotājiem... Esi gatavs attiecīgi maksāt, vai tikai ķer muļķus? Viss atkarīgs no vēlmes un cik esi gatavs par to maksāt. ··· Mēbeles: Virtuves iekārta...!? Kāds zin... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Labas, bet nedārgas mēbeles (9)
Kur var iegādāties labas, bet nedārgas mēbeles - sekcijas, moduļu mēbeles jauniešiem un viesistabai, sekcijas, priekšnama mēbeles, gultas, dīvānus, mēbeles priekšnamam? Kur labāk pirkt - Latvijā, Lietuvā vai Polijā?
Jysk, Ikea štrunts. Tad tiešām poļu mēbeles. Vismaz kvalitātei atbilstoša cena. paskaties www.mebelestev.lv/‎ Ja daudz jāpērk, aizbrauc pats uz lietuvas ikea. Manuprāt, lieliskākais mēbeļu piedāvājums par saprātīgām cenām.
Par poļu mēbelēm - esmu pirkusi, kvalitāte īsti neapmierina.
Par poļu mēbelēm - esmu pirkusi, kvalitāte īsti neapmierina.
Ja nepērk poļu pašas lētākās, tad tām ir krietni labāka kvalitāte par IKEa.
... gultas -dīvāni viennozīmīgi kubus mēbeles !!!!! kvalitāte-cena supper. No kataloga otto tirgo.
Man pāri ielai veikals Maskavas ielā otrs ir kaut kur Čiekurkalnā.
ir arī bufetītes,skapīši .galdi utt..., tur katru ned jauns pievedums,,kā tik ko pārdod tā cits vietā!!!!!
Galvenais,ka nekas neatkārtojās.... nav tās tipiskās mēbeles,visur vienādas .
··· Mēbeles: Labas, bet nedārgas mēbeles lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Virtuves mēbeles - pirkt gatavas vai pasūtīt (9)
Kāda ir jūsu pieredze, iegādājoties virtuves mēbeles: ja telpa atļauj ievietot arī ko nopērkamu, tad, kā ir lētāk - pirkt gatavas vai pasūtīt meistaram?
Lētāk ir nopirkt OPTIMĀ .. viss attkarigs no jusa naudas maka,es labak sutu no galdnieka Cik standarta virtuve - tas ari noteiks vai var pats ko sakomplektet. Citadi pie meistara Es budžeta variantam ņēmu no nordeko gatavajām komponentēm, sanāca lētāk un kvalitatīvāk nekā visādās optimās un nebija jāgaida. Pie viņiem varot arī individuāli pasūtīt, bet tur esmu dzirdējusi termiņi klibo. Nopērkamajiem šobrīd ir ļoti plaša izvēle, ļoti ērti un ergonomiski risinājumi no dārgā gala, pietiekami glītas fasādes arī no lētakajiem. Tāpēc īsti nav zināms, kādas kategorijas vēlies salīdzināt. Meistara pluss ir tas, ka virtuve būs tieši tāda, kādu vēlies Tu, nevis tāda, kādu izstrādājis ražotājs. Taču, ja virtuves iekārtošanai atliktā nauda nav liela, tad ņemtu gatavu. Ja jautā konkrētu atbildi - es par meistaru. Pēdējo reizi mēģināju pirkt gatavu, nepatika vai nederēja gatavo skapīšu kombinācijas. ··· Mēbeles: Virtuves mēbeles - pirkt... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā pielāgot istabas kumodi lietošanai virtuvē? (9)
Jaunajā dzīvoklī ir tukša virtuve un naudas visam uzreiz nepietiek. Kaut kādus lētos variantus pirkt negribas, jo tā būtu zemē nosviesta nauda, labāk paknapinos un piekrāju normālai virtuvei. Man ir šāda kumode:...
Klausi Melnai Kafijai, būs ok. Ja nevēlies noliet to virsmu, bet esi apņēmusies virtuvē likt kumodi (linkā gan nekādas bildes nav), tad atliek vai nu vaska drāna vai līmplēve. Pati arī pirms virtuves iekārtas iegādes knapinājos un ieliku sekcijas daļu. Tiesa, kad virtuve tika aprīkota, tad vecās mēbeles visas bija metamas laukā. Dīvāna daļu kā skapīti (pēc linka) labāk nelikt. Nopērc galdniecībā dēli un uzliec kā plauktiņus, desmit eiro gan jau var ieguldīt, nebojājot virtuvei nepiemērotas mēbeles. es droši vien aizietu uz būvveikalu un pajautātu, vai viņiem nav kādi atgriezumi no saucamajām darbvirsmām un paņemtu to, un uzliktu uz kumodes. labi, par kādiem 3 cm paaugstinātos tā kumode, bet vismaz nebūtu skādīgi kumodei Tu tak jēlu gaļu vai karstas pannas pa tiešo uz to kumodi neliksi? Viss būs labi citādi. ··· Mēbeles: Kā pielāgot istabas kumodi... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu