Mēbeļu restaurācija

Mēbeļu restaurācija - jautājumi un diskusijas

Kā atjaunot galda virsmu? (13)
Sanāca ķibele. Izlijis ūdens sabojāja galda virsmu. Varat ieteikt darbnīcu vai meistaru, kas var nokonsultēt, kā šo ķibeli novērst???
Ja izlijis ūdens sabojāja virsmu, tad galds finierēts, nekādi diži varianti nav, finierējums parasti ir pārāk plāns lai izslīpētu, krāsa un lakojums ar bojāts. ja nav antikvārs, tad visdrīzāk lētāk būs nopirkt jaunu, vai samierināties ar grumbām vecajā... Ja galds lakots, noslīpēt laku un uzklāt jaunu. Ja finierējums cietis, tad grūtāk. Kas noticis, tonis mainījies, vai saplaisājis? Te izskatās,ka jānotīra visa virsa un jānolako ar ko paliekošāku... Pati virsa jau nav skarta. izzzaaveet kaartiigi, sliipeet, puleet un "septinnas" kaartas labas lakas, atkal puleet. Buus muuzziigs. Galddautu uzliec.. ··· Mēbeļu restaurācija: Kā atjaunot galda virsmu? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Krāsas noņemšana no veclaicīgas koka kumodes (3)
Vai kāds zin kā no veclaicīgas koka kumodes, lakotas, kura tagad ir apkrāsota ar grīdas krāsu, var mājas apstākļos krāsojumu dabūt nost ? un ar ko ?
ar celtniecibas feenu, kas atsilda to krasu nost un tad var notirit... Mjā fēns varētu būt labs, bet uzmanīgi jākarsē lai nenosvilina cakas. Vēl jau arī ar šķīdinātājiem strādā, tas ir smalkāk, bet baigā smirdoņa un ņemšanās, jo tā krāsa droši vien cieta kā krams un tur laiks paies, kamēr tā atmiekšķēsies. Bit tad varētu ar lupatu nedabūt. Ar orbitaalo sliipmashinu un tad ar skidrajiem skiidinatajiem. ··· Mēbeļu restaurācija: Krāsas noņemšana no ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu